xbox360 vs ps3

xbox360 vs ps3

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
آخه من کی گفتم فلان برتره ؟
چرا حرف توی دهن آدم میزارید
بابا من یه غلطی کردم از خوده سایت Ign Award گذاشتم
خودتون هم میدونید من هیچ موقع نمیام بگم که فولان بر تره ، من از منبعش خبر میزارم ، اگر هم بگم فلان برتره احتمال میدم و دلایلم هم میزارم
پست ها را خواهشا دقیق تر ببینید

آخرین ویرایش:

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
نوشته شده توسط ehsan_62:
از شما که دانشجو هستید خیلی عجیبه این حرف را بزنید !!!!
شما طراحیه WEB هم پاس کردید ؟

اولا که cnn.money.com نه cnnmoney.com

دوما این یه چیزی تو مایه ی این میشه :

gear.ign.com و ign.com

whois

Whois:​
@whois. MagicNetworkSolutions.comCRSNIC.netARIN.netRIPE.netAPNIC.netLACNIC.netEDUcause.netPIR.orgnic.MILAUnic.net

Server Used: [ whois.networksolutions.com ]

money.cnn.com = [ 207.25.71.62 ]
Get a FREE domain name registration transfer or renewal with any annual hosting package - or just 8.95 with monthly packages. http://www.networksolutions.com Registrant: Turner Broadcasting 1 CNN Center One CNN Center Atlanta GA 30303 US Domain Name: CNN.COM Administrative Contact: Turner Broadcasting System TMGROUP@TURNER.COM
1 CNN CTR NW ATLANTA GA 30303-2762 US 404-827-3470 fax: 404-827-1995 Technical Contact: Turner Broadcasting System Inc hostmaster@TBSNAMES.TURNER.COM
1 CNN CTR NW ATLANTA GA 30303-2762 US 404-827-5000 fax: 404-827-1593 Record expires on 23-Sep-2009. Record created on 22-Sep-1993. Database last updated on 5-Jan-2006 01: 54: 03 EST. Domain servers in listed order: TWDNS-01.NS.AOL.COM 149.174.213.151 TWDNS-02.NS.AOL.COM 152.163.239.216 TWDNS-03.NS.AOL.COM 205.188.146.88 TWDNS-04.NS.AOL.COM 64.12.147.120

اینجا را هم دقت کنید !!! Domain Name: CNN.COM Record created on 22-Sep-1993

اولشم من يك سال نيم پيش ليسانس گرفتم
دمومامن ادرس از توي صفحه خود سايت نوشتم در هر صورت استفاده مشترك از يك اي پي دليل
يكي بودن نيست مثل وبلاگهاي پرشين بلاگ اين سايت هم درسته كه با cnn در ارتباطه ولي زمينه كارش بيزينس من هست ونميشه روي خبراش حساب كرد در حالي كه زمينه كاري cnn خبر رساني هست
دليلشم اين هست كه در ابتدا اي پي ها رو اجراه مي دادند وحالا كه اي پي فروشي شده كسي اي پي هايي مثل cnn و a وb رو نمي فروشه ومي تونه به چند نفر اجاره بده
اگر اين سايت از cnnmoney مستقل نبود ادرس خانش رو cnn قرار مي داد نه cnnmoney
خانه cnnmoney

ادرس خانه cnn
| if (typeof(CNN_returnUserName) != "undefined") { CNN_returnUserName('firstName'); } else { document.write('Member Center: <a href="http://audience.cnn.com/services/cnn/memberservices/regwall/member_profile.jsp?source=cnn">Sign In | <a href="http://audience.cnn.com/services/cnn/memberservices/member_register.jsp?pid=&source=cnn&url=http%3A%2F%2Faudience.cnn.com%2Fservices%2Fcnn%2Fmemberservices%2Fregwall%2Fmember_profile.jsp%3Fsource%3Dcnn">Register'); } Member Center: Sign In | Register
cnnad_renderAd("http://ads.cnn.com/js.ng/site=cnn&cnn_pagetype=main&cnn_position=728x90_top&cnn_rollup=homepage");

اما در مورد سایتی که شما گفتی

Record created on 10-May-1998.

نوشته شده توسط ehsan_62:
از اینها که بگذریم یک گیمر آماتور میتونه تشخیص بده که XBOX به راحتی تواناییه اجرای REAL-TIME این دمو را داره ، تا زمانی که تونسته DOOM 3 و HALF LIFE 2 و FAR CRY INC را اجرا کنه یعنی نتونه این 2 تا کارکتور که تنها نورپردازیه خوبی دارند و بدونه هیچ عمق تصویری را اجرا کنه ؟ اونم فقط 2 تا کارکتور !!!!!!!!!!!
بابا من هرچی به این 2 تا تصویر نگاه میکنم چیزه خواصی نمیبینم
خيلي خوب از ربات و راون بگزريم باغ پروانه ها چي ميشه اصلا ايكس باكس نمي تونه كيفيتي در اون حد نشون بده البته بعدا عكسها واقعي دمو لو رفت كه من بعدا ميزارم تا ببينيند تا اين لحظه نمي خواستم ولي ثابت مي كنم عكسها موقع انتشار دروغين بوده
نوشته شده توسط ehsan_62:
ولی زمانی که SONY میاد میگه ما انیمیشنی در حد TOY STORY به شما میدیم
در حالی که کنسولهای نسل بعدی هم شاید نتونند
MS اگر هم در مورد این دمو ادعایی کرده حقیقت داشته و چیزه دروغی نگفته
از تو كه زبانهاي دبيريتان رو پاس كردي مي پرسم كجاي اون متن اسمي از سوني برده تا ديروز كه ميگفتي دموي توي استوري رو نشون داده ومردم حيرت كردند؟

آخرین ویرایش:

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
نوشته شده توسط ehsan_62:
من خسته شدم از بس شما به جای Game Spot صحبت کردید
میشه بگید کجای Game Spot گفته که Ps3 از لحاظ رم قویتره ؟
گيم اسپات : xbox360 512 mb gpr@700mh
ps3 256 mb gpr@700mh 256 mb xdr@3.2gh
ديگه حتي يك بچه هم ميتونه بفهمه يك رم xdr چهار برابر gpr سرعت داره

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
نوشته شده توسط farid20011990:
Microsoft درايو HD-DVD رو به صورت External براي 360 release ميكنه...

منبع : Bill Gates Keynote at the Consumer Electronics Show (CES) 2006

اينم لينك http://www.microsoft.com/events/executives/billgates.mspx

برين File رو گوش كنين..احتمالا تا فردا صبح روي سايت هاي خبري مياد..اخراي File هست صرفاي 1ساعت نيم گذشته ار File
لينك Gamespot :
http://www.gamespot.com/news/6141859.html
من امروز دموي Final Nightرو از توي Xbox Live كردم و واقعا عالي شده اين بازي..من خيلي منتطرم تا February منتشر شه..DOA4 رو هم ديروز براي 360 گرفتم و با اينكه من صرفدار سري MK هستم ولي با DOA4 خيلي حال كردم..
دمتون گرم

مي شه بگي قيمت اين درايو چنده؟؟؟؟؟؟؟؟$$$؟

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
نوشته شده توسط farzadlion:
خب احتمالا از لحاظ قیمت هم به گردش نمیرسه...

هنوز معلون نيست ولي نهايتا با اين همه تكلونوژي زير 400 دلار خواهد بود

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
خيلي خوب از ربات و راون بگزريم باغ پروانه ها چي ميشه اصلا ايكس باكس نمي تونه كيفيتي در اون حد نشون بده البته بعدا عكسها واقعي دمو لو رفت كه من بعدا ميزارم تا ببينيند تا اين لحظه نمي خواستم ولي ثابت مي كنم عكسها موقع انتشار دروغين بوده

در مورد این پروانه ها که میگی نوشته بود برای نمایش صدا بوده تا یک دموی انیمیشن

شما معنیه DOMAIN را میدونید ؟

Domain Name: CNN.COM

واقعا سخت میشه به شما یه چیزی را اثبات کرد چون همه چیز و همه کس را منکر میشید

گيم اسپات : xbox360 512 mb gpr@700mh
ps3 256 mb gpr@700mh 256 mb xdr@3.2gh
ديگه حتي يك بچه هم ميتونه بفهمه يك رم xdr چهار برابر gpr سرعت داره

این یعنی اینکه GAME SPOT و تموم دنیا قبول کردند که PS3 از لحاظ رم برتره؟
چه ربطی داره تا یه چیزی میشه میگید که تموم دنیا قبول دارند که فلان ...
اخه این که نشد عزیزه من ، همه چیزی میگید بعدش هم انگار نه انگار
بر گردید به عقب ببینید توی چند جا من براتون منبع گذاشتم که حرفتون اشتباهه
در مورد TOY STORY گفتید تو رو خدا یکی لینک بزاره که گزاشتیم اونم معتبر تریناش
اومدید اعتبار MONEY.CNN را بیارید پایین که دیدی از هرکی دلتون میخواد بپورسید که این DOMAIN یعنی چی ...
شما انگار نمیشه هیچ گونه باهاتون بحث کرد شما فقط مونده به آفریننده ی مخلوقات ایراد بگیرید
من دیگه حوصله بحث کردن بی فایده ندارم از این به بعد یک لینک معتبر میزارم و دیگه در موردش بحث نمیکنم اونایی که باید بدونند میدونند لازم دیگه به توضیح من نیست
حالا به هر چی خواستید گیر بدید

آخرین ویرایش:

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
نوشته شده توسط ehsan_62:
آخه من کی گفتم فلان برتره ؟
چرا حرف توی دهن آدم میزارید
بابا من یه غلطی کردم از خوده سایت Ign Award گذاشتم
خودتون هم میدونید من هیچ موقع نمیام بگم که فولان بر تره ، من از منبعش خبر میزارم ، اگر هم بگم فلان برتره احتمال میدم و دلایلم هم میزارم
پست ها را خواهشا دقیق تر ببینید
دوست عزيز من از شما دفاع كردم چرا جوش مياري شما فقط دنبال ايني كه يه جوري دعوا درست كني بابا يارو نظرشو گفت خوب دوستمون يه اشتباهي كرد ايكس بوي عزيز جوابشو با طعنه داد چرا ناراحت ميشي

يك نصيحت: دوست عزيز مقداري از خشونت خود در بحث ها كم كن درست شما طرفدار يك كنسول هستي اما نبايد به خاطرش تمام منطقتو زير پا بزاري
ايكسبوي جان از خبر كه نه ياداوريت ممنون بابا بيچاره راست ميگه ديگه همه دنيا ميدونن
منم ديگه خيلي روي كنسولم تعصب ندارم و مثل دايناسور جان هر دوتاشون رو مخرم حتي قصد دارم اگه بشه رولشن هم بخرم
روي حرفام كمي فكر كن
در مضن فقط كساني كه دانشجو هستن اطلاعاتشون بالاست يعني مسي كه ليسانسشو 2 ساله گرفه اطلاعاتش كمه:mad:
اينو جدي نگير شوخي بود:)

ميدوني دوست عزيز اخبارت عاليه اما اگه ميخواي دوستات بيشتر بشن از عصبانيتت بكاه

آخرین ویرایش:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
البته من در حدی نیستم که بخوام اخطار بدم ولی لطفا یکم بهتر بحث کنید تا باعث کدورت نشه.من نمیخوام بگم که تقصیر کیه چون تقصیر کسی نیست ولی احساس میشه که کم کم کار به رینگ و تاتامی بکشه!

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
نوشته شده توسط Elvish Hero:
البته من در حدی نیستم که بخوام اخطار بدم ولی لطفا یکم بهتر بحث کنید تا باعث کدورت نشه.من نمیخوام بگم که تقصیر کیه چون تقصیر کسی نیست ولی احساس میشه که کم کم کار به رینگ و تاتامی بکشه!
ميدونم ربطي به تاپيك نداره اما دوست عزيز من براي شما يه پيام دادم به دستتون رسيد

solidsnake

کاربر سایت
Sep 23, 2005
76
نوشته شده توسط Elvish Hero:
البته من در حدی نیستم که بخوام اخطار بدم ولی لطفا یکم بهتر بحث کنید تا باعث کدورت نشه.من نمیخوام بگم که تقصیر کیه چون تقصیر کسی نیست ولی احساس میشه که کم کم کار به رینگ و تاتامی بکشه![/QUOTE

ها ای که گفتی یعنی چه؟

ببین این بهتر یا اون رو نمیشه فعلا قضاوت کرد دربارش ولی من خودم از ps3 خوشم میاد ولی باید بیاد ببینم چیکاره هستش

solidsnake

کاربر سایت
Sep 23, 2005
76

ها ای که گفتی یعنی چه؟

ببین این بهتر یا اون رو نمیشه فعلا قضاوت کرد دربارش ولی من خودم از ps3 خوشم میاد ولی باید بیاد ببینم چیکاره هستش

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
مفتخرم اعلام كنم طرفدار هاي ايكس باكس 360 در بازيسنتر:

789, aliatrvash, alprh, arash, arash_13, Behzad, ChaosTheory, ehsan_62, Elvish Hero, farid20011990, mt3691, pandora tomorrow, Police _ 110, Saman, terminator, vahid1400

طرفدار هاي پي3:
bar3-r.gif
bar3.gif
bar3-l.gif
Ali_Mojarad, amir_amd, behzadr, Darkfie1d, dinosaur, doom66bizkit, farzadlion, GODOFEVIL, hadi_gamer, hossain, Konami, Leon.S.Kennedy, liquid_snake, mAzH@r_f@s}{isT, mehrdad_, MGS, mohammad_66, nintendo, poma, rolis63, saeed-crisis2, SHvIRUS, solidsnak7, solidsnake, Sony, Taher, The BIG Boss, VahidMX, White_Gandalf
پس پي3 اينجا هم برنده شد
:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
سونی جان میشه بگی این آمارو چطوری در آوردی؟!من لااقلش میدونم که خودم و آرش طرفدار 360 نیستیم!اینم میدونم که آرشام کلا با کنسول حال نمیکنه!وحید و امینم فکر نکنم خیلی احساس خاصی نسبت به 360 داشته باشن!اون آمار پی3 تونم فکر کنم نصفشون هنوز نطری نداده باشن راجه به نسل بعد مثل اون نفر اول!

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
سونی جان میشه بگی این آمارو چطوری در آوردی؟!من لااقلش میدونم که خودم و آرش طرفدار 360 نیستیم!اینم میدونم که آرشام کلا با کنسول حال نمیکنه!وحید و امینم فکر نکنم خیلی احساس خاصی نسبت به 360 داشته باشن!اون آمار پی3 تونم فکر کنم نصفشون هنوز نطری نداده باشن راجه به نسل بعد مثل اون نفر اول!
اگه روی نتایج نظرسنجی همین تاپیک (اعداد 16 یا 29) کلیک کنی میاره.

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
ps3

بابا همه اینا رو ولشون کن فقط همین :

آقا کنسولی که یکی از بازی هاش Metal Gear Solid :Guns Of The Patriot باشه خودش خدای کنسوله

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر