XBOX360 OR PS3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Itnog

کاربر سایت
Jan 1, 2010
40
به نظر من سونی اخر این رقابت کنسول های نسل جدید را میبازه اون هم به خاطر ناتال
به Natal زیاد امیدوار نباش.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,154
نام
حسین
دوستان خواهشا تعصباتتون رو تو این تاپیک وارد نکنید.اینکه ناتال موفق میشه یا نمیشه هیچ ربطی به این تاپیک نداره.

یه ویدیویی از move دیدم که حسابی کفم ریخت.یارو داشت تنیس روی میز بازی میکرد حسابی کیف کردم.دقیقا حرکاتی که با راکت واقعی انجام میدی در بازی شبیه سازی میشه.مثلا اگر با روی راکت ضربه بزنی عینا تاثیرشو تو بازی میبینی.قدرتی بزنی عینا میبینی.انگار که داری واقعا تنیس بازی میکنی.گفتم بگم که وقتی خواستی ps3 بخری move یادت نره.

امیر xbox

کاربر سایت
May 21, 2009
274
به Natal زیاد امیدوار نباش.
من منکر بازی های انحصاری و خوب ps3 نمی شوم ولی اگه شما یک بار ویدئو های ناتال را ببینی نظرت عوض میشه ولی همین طور که دوستان اشاره کردند هرکدام خوبی هایی داره

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,154
نام
حسین
دوستان انقدر در مورد ناتال عجولانه قضاوت نکنید.فکر کردید سیستم اداری و سازمانیه مایکرو هم مثل ایرانه خودمونه که همینجوری رو هوا و بدون برنامه ریزی بخوان یه کاری بکنن که بعد توش بمونن؟که بعدش ضربه ای مهلک بخورن؟سخت در اشتباهید.مطمئن باشید ناتال چیزی نیست که مایکرو همینجوری الکی بخواد روش مانور بده.
شما اگه کنسولهارو بخری هم move داری هم ناتال پس نتیجه گیری این شد که خرید هردوش از اوجب واجباته:biggrin1:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
واقعا نظرات خنده داری رو دیدم- کمی دل شاد و روح مسرور شدیم:D

این رو تو بخش راهنمای خرید PS3 یا 360 خیلی عالی تر از این نظرات کارشناسانه جواب میگیرید!

لیاقت اینجور تاپیکا پلم هست

با این حرفت موافقم .

اما اصلا درست نیست که میای میگی به نظرات کسی خندیدی هرکس نظری داره برای خودش ;)
اگه یو 360 دوست داشته باشی هرکی بگه 360 نظرش محترمه ;)
منم خیلی وقتا شده به پستای تو خندیدم ولی هیچ چیز نگفتم ;)

کلا ایرانی جماعت فرهنگ بحث و نظر دادن محترمانه رو ندارن فقط یا تحمیل میکن یا به هم میخندن یا شاخ میشن یا میخوان بزور نظر خودشون و بروز بدن

-----------
اصلا فکر کن نه ناتال و نه MOVE وجود داره . حالا اسم دو چیز جدید شنیدن و جو گیری شروع شد :D
به جیبت نگاه کن ( بعضی دوستان گفتند ) به سلیقه بازیهات من از کجا بدونم چه نوع سلیقه هایی داری و از چی خوشت میاد به خودت بستگی داره

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,522
نام
میلاد
سریعا اسم تاپیکو عوض کنید به xbox 360 fan VS ps3 fan تا بدونیم کجا داریم میایم!واقعا که.

Itnog

کاربر سایت
Jan 1, 2010
40
با بهره گیری از چند تا از نظرات دوستان و برسی این دو کنسول از نزدیک و البته بخش های مربوطه به این دو کنسول ( با تشکر از دوستان کمک کننده )، تصمیمم رو گرفتم و گفتم. همون اول دو تا 360 بعد هم یه PS3. حالا شما هی بیاید بگید fan، اعتراض کنید، دعوا کنید. خودتون میگید دعوا نکنیم، بعد خودتون دعوا می کنید. به ما چه که کدوم کنسول پیروز میشه. X360 یا PS3. ما که سودی نمی بریم. هر کدوم پیروز شد سودش واسه صاحابش. حالا هر کدوم از دو کنسول از دیگری واقعا بهتر باشه ( که البته هر دو برابر هستند ) ، به حال کسی که تعصب داره، فرقی نمی کنه. اول دوستان بهم اخطار دادنا، ولی من گوش نکردم، حق با اون ها بود.

و اما Natal. ( من همه ی ویدئو های Natal و کنفرانس ماکروسافت رو دانلود کردم و دیدم ) واسه PS2 هم یه همچین چیزی بود که وقتی من ویدئو هاش رو دیدم کف کردم، ولی وقتی تست کردم چرتی بیش نبود. Natal هم اگه واقعا کار کنه، واسه من که خیلی خوب میشه. گفتم که 360 رو میگیرم. ولی گوش من از این حرف ها پر هست. حالا Microsoft داره میسازه یا یه شرکت ایرانی چرت، به این عقیده من تاثیری نداره. من تا ده سال دیگه اگر بهم بگن چنین چیزی هست باور نمی کنم مگر اینکه از نزدیک ببینم.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خوب اگه ناتال بیاد فک کنم fpsها از رده خارج بشن اخه چجوری میخوایم بازی کنیم موقع بازی باید ادای مستر بین رو در بیاریم:laughing: تازه اگه تو ایران بیاد قیمتش از 360 الیت گرون تره چون الکی که نیست داداش!بیاد تو ایران fps ها رو یارو میکنه داداش بچه کمر بندیه:):laughing::laughing::laughing:

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
ببین 360 بگیری بعدا بازی های ps3 رو میبینی میگی اااااااههههههههه

ولی PS3 بگیری بعدا بازی های 360 رو ببینی میگی :sick:

Itnog

کاربر سایت
Jan 1, 2010
40
ببین 360 بگیری بعدا بازی های ps3 رو میبینی میگی اااااااههههههههه

ولی PS3 بگیری بعدا بازی های 360 رو ببینی میگی
دقیقا این اتفاق خواهد افتاد. ولی خوب فعلا این بهترین انتخاب هست واسه من

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
من این بحث رو دنبال می کردم و خیلی حال داد . . . :laughing:

طرف میاد یه جوری چیز می کنه انگار ماکرو یا سونی ماله باباشه ( :cheesygri ) ناراحت نشینا

والا ما که هیچ کدوم رو نداریم اما می خوام 360 بگیرم خوب ( دست کنید تو جیبتون و بعد . . . )

بابا عشقی بازی کنید Relax . . . .

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
از همگی ممنون. من همون اول 360 می گیرم و چند ماه بعد هم یه PS3. من هم بد تو فکر بازی های انحصاری PS3 هستم.
در مورد Natal ( تلفظش رو که نگاه کردم میشه نِیتِل نه ناتال ) هم از خیلی وقت پیش خبر داشتم. ولی هیچ جوره چشم آب نمی خوره که تا قبل از ده سال آینده چنین چیزی درست کنند مگر اینکه خودم از نزدیک امتحان کنم.
من امروز رفتم هم PS3 و هم 360 رو از نزدیک برسی کردم و به این نتیجه رسیدم که ( PC > ( PS3 = XBOX360

بعد دوستان لطفا اگه می دونید از کجا می تونم DVD های E3 2009 رو تهیه کنم بگید. می خوام اول بازی های 360 رو با PS3 نگاه کنم ببینم چیا هستند و مهم تر از اون کنفرانس ها رو نگاه کنم، مخصوصا کنفرانس Microsoft که ببینم این Natal رو به کجا رسوندن.
شما چشمتون خیلی خیلی دیر آب می خوره!چون این دستگاه برای کریسمس تایید شده!
خوب اگه ناتال بیاد فک کنم fpsها از رده خارج بشن اخه چجوری میخوایم بازی کنیم موقع بازی باید ادای مستر بین رو در بیاریم:laughing: تازه اگه تو ایران بیاد قیمتش از 360 الیت گرون تره چون الکی که نیست داداش!بیاد تو ایران fps ها رو یارو میکنه داداش بچه کمر بندیه:):laughing::laughing::laughing:
اگر یکمی فکر کنید,خیلی کارهای خلاقانه هست که بشه FPS هم بازی کرد.مثل می شه با انگشتان دست راه رفت.یا درجا دوید.یا ....!در ضمن قرار نیست دسته های معمولی کنسول از رده خارج بشسن.هم ناتال هست و هم دسته های معمولی!

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
پيشنهاد ميشه فعلا 360 بگيري كه تو كف بازي هاي روز نموني و لايو بزني و لذت ببري !
بعدش يه سال بعدش يه PS3 هم بخري !
با ps3 هم فقط انحصاري هاشو بازي كن كه جاي ديگه اي نمي توني ببينيشون ! PSN هم خيلي حال نميده خيلي خلوته !

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,627
نام
محسن
من خودم 360 دارم ولی خدایی بازیهای انحصاری ps3 یه چیز دیگه است. 360 کنسول خیلی خوبیه به شرطی که مایکروسافت چند تا بازی خوب درحد gow3،mgs4،heavyrain بزنه .من نمی دونم این مایکروسافت بی عرضه با این همه امکانات کی میخاد چند تابازی انحصاری خوب بزنه

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
من خودم 360 دارم ولی خدایی بازیهای انحصاری ps3 یه چیز دیگه است. 360 کنسول خیلی خوبیه به شرطی که مایکروسافت چند تا بازی خوب درحد gow3،mgs4،heavyrain بزنه .من نمی دونم این مایکروسافت بی عرضه با این همه امکانات کی میخاد چند تابازی انحصاری خوب بزنه
گیرهای جنگ و ninja gaiden II بهترین بازیهای انحصاری بودن که ps3 حتی خوابشو نمیتونست ببینه
بازی alan wake که دیگه بد دریم و کابوس فراموش نشدنی برای ps3 میشه حالا نگا کنید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر