XBOX360 OR PS3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
500 تومن فقط واسه خودم.
پس یعنی برم دو تا 360 با یه PSP بخرم، ردیفه؟

خلاصه کلام

رفیقت مایش ردیفه؟ ps3 ردیف نیست؟ xbox360

خودت مایت ردیفه؟ ps3 یا 360 هرکدوم که حال میکنی. ردیف نیست؟ 360

Itnog

کاربر سایت
Jan 1, 2010
40
یعنی چی، بردش jasper باشه؟ در واقع من هیچی نمی دونم، باید همه چی بهم توضیح داده بشه، البته ببخشیدا، مزاحم میشم. بعد الان شما هم PS3 دارید و هم 360؟؟؟

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
من می خوام یه کنسول بگیرم بعد بین این دو تا کاملا گیر کردم. خب کدوم رو بگیرم به نظر شما بهتره؟
اگه دلیل هم بیارید ممنون میشم.
راستی بین PC va XBOX360 va PS3 کدوم؟ البته این جدا از بالایی هست. اون بالایی واسه تولد یکی از برو بچس قراره بگیریم ولی این پایینی که PC هم هست واسه خودمه. PC دارم ولی می خوام یه 500 تومنی خرج کنم، گفتم ببینم PC یا 360 یا PS3.

خوب این نظر منه

اگر شما کل بودجتون 500 تومن هست ( کادوی تولد + هزینه ای که میخواین برای خودتون بکنین) بهتره یدونه 360 برای دوستتون بگیرین اما برای بقیه ی پولتون این کار رو بکنبن.

شما میتونین یه 360 دیگه برای خودتون بگیرین

اگه سیستمتون به روز هست میتونین یه کارت گرافیک خیلی خوب در حدود 250 تومن بگیرین.

بهتره با بقیه ی پولتون سراغ PS3 نرین. چون با بازی هاش بالای 300-400 میزنه.

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
یه توصیه دوستانه به همه

من از سال 2006 ایکس باکس خریدم یعنی جزء اولین نفراتی بودم که ایکس باکس خریدم (خداییش خیلی خوب بود ) بعد از 2/5 سال هم سه چراغ شد می خوام اینو بگم که در کل مایکروسافت با این ایکس باکس مشکل دارش سر همه مردم دنیارو کلاه گذاشت و از مردم کلاه برداری کرد چون ماکروسافت یه کمپانی با اعتبار و مشتری مدار مثل سونی نیست و فقط به فکر منفعت خودشه نه به فکر حمایت از مشتری:(:(:(
ولی در کل چون خود من هم علاقه زیادی به XBOX360 داشتم رفتم یکی دیگه دوباره خریدم(1 ماه پیش)+ بازم دلم پیش PS3 بود رفتم اونو هم گرفتم الان دوتاشو مثل دوتا برادر گذاشتم پیش هم و کلی هم حال میکنم :laughing::laughing: جای همتون خالی :(:blushing::cheesygri
ولی اگه پوله بازی های گرونو میتونی حتی هر 2 ماه یکبار جور کنی برو PS3 بخر چون هم مشکلاتی مثل سه چراغ در این حد بدش نداری و هم از امکانات بیشتری برخورداری
:cool::biggrin1::biggrin1:
بازم نظر خودته

hosain

کاربر سایت
May 24, 2008
37
من از سال 2006 ایکس باکس خریدم یعنی جزء اولین نفراتی بودم که ایکس باکس خریدم (خداییش خیلی خوب بود ) بعد از 2/5 سال هم سه چراغ شد می خوام اینو بگم که در کل مایکروسافت با این ایکس باکس مشکل دارش سر همه مردم دنیارو کلاه گذاشت و از مردم کلاه برداری کرد چون ماکروسافت یه کمپانی با اعتبار و مشتری مدار مثل سونی نیست و فقط به فکر منفعت خودشه نه به فکر حمایت از مشتری:(:(:(
ولی در کل چون خود من هم علاقه زیادی به XBOX360 داشتم رفتم یکی دیگه دوباره خریدم(1 ماه پیش)+ بازم دلم پیش PS3 بود رفتم اونو هم گرفتم الان دوتاشو مثل دوتا برادر گذاشتم پیش هم و کلی هم حال میکنم :laughing::laughing: جای همتون خالی :(:blushing::cheesygri
ولی اگه پوله بازی های گرونو میتونی حتی هر 2 ماه یکبار جور کنی برو PS3 بخر چون هم مشکلاتی مثل سه چراغ در این حد بدش نداری و هم از امکانات بیشتری برخورداری
:cool::biggrin1::biggrin1:
بازم نظر خودته
دیگه با عرضه ی برد jasper مشکل سه چراغ حل شد اون موقعی که شما دسگاه رو خریده بودی مشکل سه چراغ هنوز بود
راستی زننده ی تاپیک شما adsl داری؟

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
ببین دوست عزیز اصلا شک نکن X360 بگیر. من خودم ps3 دارم ولی واقعا x360 خیلی بهتره. اصلا تو همه چی

بهتر از ps3 هست. خوب ps3 چند تا انحصاری داره ولی واقعا نمی ارزه اینقدر پول خرجشون کنی. این نظر

منه چون X360 من واقعا عالیه. به نظر من X360 بگیر چون اگر ps3 بگیری 100% پشیمون میشی. البته اگر

بابات میلیاردر باشه بحثش جداست. چون در اون صورت پول بازیاش اصلا واست مهم نیست. ولی اگر مثل

من از طبقه ی متوسط هستی حتما X360 بگیر.

Itnog

کاربر سایت
Jan 1, 2010
40
راستی زننده ی تاپیک شما adsl داری؟
بله دارم.

ببین دوست عزیز اصلا شک نکن X360 بگیر. من خودم ps3 دارم ولی واقعا x360 خیلی بهتره. اصلا تو همه چی

بهتر از ps3 هست. خوب ps3 چند تا انحصاری داره ولی واقعا نمی ارزه اینقدر پول خرجشون کنی. این نظر

منه چون X360 من واقعا عالیه. به نظر من X360 بگیر چون اگر ps3 بگیری 100% پشیمون میشی. البته اگر

بابات میلیاردر باشه بحثش جداست. چون در اون صورت پول بازیاش اصلا واست مهم نیست. ولی اگر مثل

من از طبقه ی متوسط هستی حتما X360 بگیر.
پس اگه اینطوره X360. ولی اگر PS3 هک شده بود، PS3 می خریدم بهتر بود؟؟ فقط فرض کنید، الان نیاید بگید PS3 هک نشده و نمیشه و .... مرسی

البته الان یه فکری به ذهنم رسید. واسه خودم یه 360 با یه PSP می خرم و بعد واسه رفیقم یه PS3 ( اخه اونا از ما پولدار تر هستند ). بعد اینطوری هر وقت خواستم می تونم PS3 دوستم رو بگیرم بازی کنم. یعنی هم می تونم 360 داشته باشم و هم PSP و هم PS3. دوستم هم همینطور، این چطوره؟

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
دوستان این بحث های سطحی چیه میکنین آخه؟؟؟ حالا میفهمم تاپیک چرا قفل میشه!
دوست عزیز شما به 2 نکته توجه کن! اینکه آیا از این آدما هستی که همه بازیهارو میخوای انجام بدی یا نه!
دوم اینکه توانایی این رو داری که از هر 2 ماه 70 تومن به یک بازی پول بدی و این رو بدونی که حداکثر با 15 تومن ضرر میتونی بفروشیش!
هرکی PS3 داره دلیل نمیشه باباش میلیاردر باشه که آخه...
شما اگه به دنبال لذت واقعی بازی کردن هستی باید PS3 بخری واسه خودت! بازی های انحصاری عالی,قسمت آنلاین رایگان,عدم خرابی کنسول(1%) و چند تا چیز دیگه...
دنبال جزئیات زیاد هم نباش که امثلا این 2 هسته داره اون 4 تا داره و....
در نهایت خروجی رو نگاه کن
من خودم هر دو کنسول رو دارم ولی کنسول اصلیم PS3 هستش بدون شک! چون از قسمت آنلاین بازی ها هم استفاده میکنم و مهمتر از همه Heavy Rain و GOD Of War روی این کنسول هستند(میدونم مایکروسافت هم انحصاری داره من بحث شخصی کردم)

حالا با همه این اوصاف: من PS3 رو به خودت پیشنهاد میکنم اگر آنلاین هم بازی میکنی
و X360 رو به رفیقت واسه کادو!
بحث PSP و اینچیزا هم کاملا بی ربطه شما بستنی رو با مداد نمیتونی که مقایسه کنی آخه!!!
PSP فضای متفاوتی داره و لذت متفاوتی میده و شما رو جور دیگه سرگرم میکنه ولی نمیتونه جایگزین PS3 یا Xbox بشه که...

در نهایت اینکه خودت رو زیاد اذیت نکن و وارد جزئیات سخت افزاری نشو و به خروجی که همون بازیها هستند نگاه کن

Itnog

کاربر سایت
Jan 1, 2010
40
دوست عزیز شما به 2 نکته توجه کن! اینکه آیا از این آدما هستی که همه بازیهارو میخوای انجام بدی یا نه!
دوم اینکه توانایی این رو داری که از هر 2 ماه 70 تومن به یک بازی پول بدی و این رو بدونی که حداکثر با 15 تومن ضرر میتونی بفروشیش!
شما اگه به دنبال لذت واقعی بازی کردن هستی باید PS3 بخری واسه خودت! بازی های انحصاری عالی,قسمت آنلاین رایگان,عدم خرابی کنسول(1%) و چند تا چیز دیگه...
من خودم هر دو کنسول رو دارم ولی کنسول اصلیم PS3 هستش بدون شک! چون از قسمت آنلاین بازی ها هم استفاده میکنم و مهمتر از همه Heavy Rain و GOD Of War روی این کنسول هستند(میدونم مایکروسافت هم انحصاری داره من بحث شخصی کردم)

بحث PSP و اینچیزا هم کاملا بی ربطه شما بستنی رو با مداد نمیتونی که مقایسه کنی آخه!!!
PSP فضای متفاوتی داره و لذت متفاوتی میده و شما رو جور دیگه سرگرم میکنه ولی نمیتونه جایگزین PS3 یا Xbox بشه که...

در نهایت اینکه خودت رو زیاد اذیت نکن و وارد جزئیات سخت افزاری نشو و به خروجی که همون بازیها هستند نگاه کن
خب، خروجی یه بازی های X360 بهتر از PS3 هست. ولی بازی های PS3 با حال تر هستند.

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
من می خوام یه کنسول بگیرم بعد بین این دو تا کاملا گیر کردم. خب کدوم رو بگیرم به نظر شما بهتره؟
اگه دلیل هم بیارید ممنون میشم.
راستی بین PC va XBOX360 va PS3 کدوم؟ البته این جدا از بالایی هست. اون بالایی واسه تولد یکی از برو بچس قراره بگیریم ولی این پایینی که PC هم هست واسه خودمه. PC دارم ولی می خوام یه 500 تومنی خرج کنم، گفتم ببینم PC یا 360 یا PS3.

دوست عزیز شما فرض کن من میگم xbox360 بگیر و بعد یک نفر میاد میگه نه ps3 بگیر خیلی بهتره . خب به نظرت این چیزیو حل میکنه ؟ .در خرید اینجور چیزا مثلا کنسول یا موبایل یا ....
شما باید ببینی خودت چی میخوای . اگر اطلاعاتت کامل نیست در همین بازیسنتر میتونی تاپیک ها رو بخونی و سطح اطلاعاتتو بالا ببری که خودت تشخیص بدی و بفهمی که کدوم مناسب تره .

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
خب، خروجی یه بازی های X360 بهتر از PS3 هست. ولی بازی های PS3 با حال تر هستند.
نه رفیق این حرف رو نزن، تفاوتها خیلی جزئی و تو بازیهای مشترک هستن، در کل محسوس نیستن. من هم هر دو کنسول رو دارم ، برای برادر کوچیکمم 360 گرفتم که با هزینه کمتر بتونه بازی کنه ولی کنسول اصلی منم PS3 هستش،علاوه بر همه اینا که دوستان گفتن کنسول سونی یه مدیاپلیر کامل برای خونه هستش و با امکان کارت شبکه بیسیم و مدیا سرور بی دردسرش شما تمام مولتی مدیای کامپیوترت رو هم تو سالن خونه داری ، با امکان پخش اکثر فرمتهای HD ، با یه کیبرد و ماوس یو اس بی معمولی که میتونه بیسیم باشه تو سالن خونت اینترنت داری ،با یه MP3 پلیر یا موبایلی که سرویس هدست بلوتوث داره بی دردسر و هزینه اضافی هدست خواهی داشت برای مولتی پلیر، بازی رایگان تو شبکه هم که جای خود دارد تازه بدون دل نگرانی از بن شدن و اینا ، من دارم از دید دیگه ای به جز بازی مقایسشون میکنم ، بعضی از این امکانات رو 360 هم داره و لی برای اکثرشون باید هزینه اضافی بدی مثلا فضای ذخیره سازی ، شبکه بیسیم ، کیبرد و ماوس.
از نظر بازی هم گفتم که تفاوت تکنیکال رو بزار کنار هر دو کنسول Hi-Tech هستن و تفاوتهاشون تو بازیای انحصاری محسوس میشه که فکر کنم PS3 تو این زمینه بهتره.
به هر حال Up to you ، البته صحبتهای بچه ها در مورد قیمت و هزینه بازیارو در نظر بگیر ولی همونطور که مهدی گفت با ضرر کمی میتونی تعویض کنی.
امیدوارم کمکی کرده باشم برای انتخاب سختت ;)

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما

من دقیقا با حرف این رفیقمون موافقم اوضاعش شبیه منه من هم GOD OF WAR III و HEAVY RAIN و ...
من هم میگ PS3 SLIM بگیر خدایی سالاره:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1: چندتا پست بالاتر هم نظرمو گفتم

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
البته الان یه فکری به ذهنم رسید. واسه خودم یه 360 با یه PSP می خرم و بعد واسه رفیقم یه PS3 ( اخه اونا از ما پولدار تر هستند ). بعد اینطوری هر وقت خواستم می تونم PS3 دوستم رو بگیرم بازی کنم. یعنی هم می تونم 360 داشته باشم و هم PSP و هم PS3. دوستم هم همینطور، این چطوره؟
این کار رو نکن میدونی چرا چون شما اگر بخوای انلاین با رفیقت بازی کنی باید دسگاه جفتتون یکی باشه یا واسه هر دوتون 360 بگیر یا ps3
راستی گول حرف بعضی ها هم نخور مگه ادم دیونس که به خاطر دو تا بازی نظرشو عوض کنه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر