XBOX360 FanClub

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
يك توضيح ملس درباره ي resident evil5
انگشت روی نقطه حساسی گذاشتی :biggrin1: این بازی اولین بار در TGS 05 معرفی شد که بصورت مشترک برای Xbox360 و ps3 منتشر میشه. قرار بود بازی از نظر گرافیکی و فنی بقدری بالا باشه که شما حالات و احساس شخصیتها رو از روی حرکات صورت ان متوجه بشید. یا اینکه فیزیک بازی اینقدر بالاست که اگر شما زیاد در زیر نور مستقیم خورشید باشید، در گیم پلی، هدف گیری، حرکات شخصیت و.. تاثیر مستقیم خواهد داشت. نمونه دیگر از فیزیک بالای این بازی را میتوان به اشیا معلق در هوا نام برد که گفته شده انها به زیبائی حرکت میکنند و فاصله بین مجازی و واقعی بودن را بسیار کم میکند مثل حرکت پرچم. از قرار معلوم این قسمت در جای از قاره افریقا اتفاق میافته که مردمی به ظاهر ارام و معمولی داره. اگه چیز دیگه ای دستگیرم شد حتما براتون میگم;) .
در ضمن اين بازيه taken 6براي 369نياد يانه ؟
راستش خودم رو این موضوع شک دارم ( منظورم اینکه احتمال اینکه برای 360 نیاد خیلی کمه ). از طرفی Namco Bandai روابط بسیار خوب و نزدیکی با Microsoft داره ( برای نمونه ساخت بازی Ace Combat 6 که بصورت انحصاری باری XBOX360 منتشر میشه :love: ). جالبتر اینه که همون فردی که قبلا گفته بود Viruta Fighter 5 برای 360 میاد و کلی ملت مسخرش کرده بودن ( از جمله خودم :biggrin1: )، گفته که Tekken 6 برای 360 منتشر خواهد شد.
(( دوستان اگه مایلند میتونیم درباره Tekken 6 صحبت کنیم. ))​
آره شوخي بود . كنسولي در كار نيست .
اتفاقا هست:biggrin1: نمیدونم کجا خوندم ( احتمالا در بازیرایانه بود ) که Microsoft داره روی معماری داخلی کنسول جدید تحقیق و برسی میکنه. حالا اگه این خبر دورغ باشه یا راست اصلا جای نگرانی نیست;) چون XBOX360 به احتمال زیاد تا 2012 ساپورت میشه. حالا حالاها منتظر کنسول جدید نباشید:p
( عجله دارید ها :biggrin1: هنوز باید 3 شماره از بازی Mass Effect رو با 360 بازی کنیم :cool: ).
بروبچ لطف کنن دوستان فن دیگه ای رو که میشناسن به این تاپیک دعوت کنن. ممنون.

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
هنوز باید 3 شماره از بازی Mass Effect
3 شماره !! :eek: بابا مايكروسافت ميخواد كولاك كنه ! هنوز تو كف شماره يكش مونديم !
چه برسه به 2 - 3

حالا كجا نوشته اين 3 شماره داره ؟!

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
شماره !! بابا مايكروسافت ميخواد كولاك كنه ! هنوز تو كف شماره يكش مونديم !
چه برسه به 2 - 3

بازی رایانه ماه قبل رو بخون!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
د فقط ut3 چند ماه دیرتر بر روی x360 عرضه میشه خلاصه انقدر نگید کنفرانس مایکروسافت بد بود

و البته Haze :)

خداییش کی گفته Mass Effect سه شماره هست؟
بازی رایانه؟
اون باید از یه جایی اورده باشه دیگه میشه یه لینک از یه سایت معتبر بدین؟!

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
بازی رایانه؟

امین جون! بازی رایانه این رو به نقل از کارگردان بازی گفته ( در یک مصاحبه )!
گفته ما می خوایم بزرگترین داستانی که تا شما می تونید تجربه کنید رو در این سری بازی بوجود بیاریم! بازی در سه قسمت خواهد بود! که البته دنباله هم نیستن ولی به هم مربوط هست و تکمیل کننده داستان هم و هر کدوم در زمانی خاص خواهد بود!
اگر رمانهای دارن شان رو خونده باشید ، به خوبی متوجه منظورش میشید!
اصلا شما اگر داستان بازی رو خونده باشید ، متوجه میشید که این بازی باید در چند شماره عرضه بشه!
سوالات زیادی در همین داستان مختصر بوجود میاد که در این بازی پاسخ داده نخواهد شد! چون این سوالات مربوط به قبل از زمان این بازی هست!
و همچنین ممکنه سوالاتی در طی خود بازی ، بازی باز رو به خودش مشغول کنه که در بازی پاسخ داده نشن!
خودتون نتیجه بگیرید!

t123

کاربر سایت
Jun 27, 2007
110
اقايون شرمنده من به جا 360 نوشتم369 چون بقل هم هستند در كيبورد
اشتباه نوشتم

راستي از بازي Assassins Creed درنمايشگاه خبري نبود
خدايش من هنوز تو كفشم
اگه خبري هست سريع بگيد
دم تمام 360 پرستا گرم

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
و البته Haze :)

بازی رایانه؟
Haze كه چون با Halo3 مصادف ميشه ، UBISOFT موكول كرد به ===> بعدا !! :laughing:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
امسال ویترین Ubisoft پر بود از بهترین بازی. یکی از ان بازی های خوب بدون شک Naruto: Rise of Ninja بود:love:. این بازی که برگرفته از یک سریال انیمه ژاپنی بسیار محبوب در سراسر جهان در حال ساخت ست که بصورت انحصاری برای XBOX360 عرضه خواهد شد:biggrin1: .
اگر مثل من طرفدار شخصیت دوست داشتنی Naruto و دوستانش Sasuke , Takeshi , Sakura هستید، از مدتها پیش این بازی رو به Waiting List خودتون اضافه کردید و در غیر این صورت قول میدم با دیدن یک گیم پلی دمو نظرتون کاملا عوض شه. گرافیک Cel-Shade همراه با تعداد بیشماری جلوه های تصویری زیبا به همراه رنگ بندی فوق العاده و چشم نواز + گیم پلی مبارزه ای بینهایت سریع و نفس گیر، میتونه همه شما رو به خریدن این بازی وادار کنه;) مخصوصا اگه به نینجاها، حرکات اکروباتیک و انجام Ninpo های قدرتمند و پیشرفته علاقه داشته باشید.
احتمالا بازی داری Mode های زیادی خواهد بود. فکر کنم بجز Story و VS که بودنشون 100% هست قسمتهای مثل Coop over Live و 2 or 4 players coop برای بخش LIVE بازی وجود داشته باشه;).
3 شماره !! بابا مايكروسافت ميخواد كولاك كنه ! هنوز تو كف شماره يكش مونديم !
چه برسه به 2 - 3
این بازی 100% بصورت سه Episode عرضه خواهد شد. اما کاملا از هم جدا بوده و هر قسمت داستان جداگانه ای خواهد داشن. اما یه جورائی ادامه دهنده داستان قبلی خودشه. این موضوع سه قسمتی بودن بازی در اولین خبر و آتورکهای که از بازی منتشر شده بود توسط Bioware & MGS گفته شده بود. خب دیگه:biggrin1: وقتی یه بازی از چنین داستان غنی و گیرا و توسط یکی از بهترین و کارکشته ترین شرکتهای بازی سازی جهان + سرمایه گذاری شدید MGS پایه ریزی شده، بدون شک یه بازی ادامه دار خواهد بود:love: ;).
و البته Haze
فکر نکنم کسی باشه که با وجود Halo 3 بره و Haze رو بازی کنه. در بزرگ و خوب بودن Haze شکی نیست ولی این سیاست Ubisoft هست که یکی از بزرگترین FPS های خودش رو با عرضه بد با شکست مواجه نکنه. درضمن این چند هفته قبل از E3 مشخص شده بود که نسخه XB360 دیرتر عرضه میشه;).
راستي از بازي Assassins Creed درنمايشگاه خبري نبود
فکر کنم یه نمایش مفصل از این ابر بازی در کنفرانس Microsoft و با حضور تهیه کننده ش بانوJade Raymond انجام شده بود.

gonahkar

کاربر سایت
Jan 3, 2007
175
نام
هومن
گفته ما می خوایم بزرگترین داستانی که تا شما می تونید تجربه کنید رو در این سری بازی بوجود بیاریم! بازی در سه قسمت خواهد بود! که البته دنباله هم نیستن ولی به هم مربوط هست و تکمیل کننده داستان هم و هر کدوم در زمانی خاص خواهد بود!
اگر رمانهای دارن شان رو خونده باشید ، به خوبی متوجه منظورش میشید!

من این رمان رو می خوندم اما وقتی کرپسلی مرد ولش کردم!!

mass effect جزو waiting list های من خواهد بود 100%.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
Haze كه چون با Halo3 مصادف ميشه ، UBISOFT موكول كرد به ===> بعدا !! :laughing:

فکر نکنم کسی باشه که با وجود Halo 3 بره و Haze رو بازی کنه. در بزرگ و خوب بودن Haze شکی نیست ولی این سیاست Ubisoft هست که یکی از بزرگترین FPS های خودش رو با عرضه بد با شکست مواجه نکنه. درضمن این چند هفته قبل از E3 مشخص شده بود که نسخه XB360 دیرتر عرضه میشه;)

چرا میزنید؟!
من فقط گفتم اونم time exclusive هست:)

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
من این رمان رو می خوندم اما وقتی کرپسلی مرد ولش کردم!!
کار اشتباهی کردی... تازه هیجانش شروع میشه... مخصوصا پاراگراف آخر کتاب که منو به گریه انداخت... :love:
-------------------------
بعد هم فکر کنم منظور دوستمون سری نبرد با شیاطین هست... ;)
پ.ن: البته میدونم این چیزایی که گفتم هیچ ریطی به این تاپیک نداره... :blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر