XBox Live Vision

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
XBox Live Vision یک دوربین سفید رنگ هست برای استفاده در XBox Live.
برای استفاده از این دوربین شما حتما باید اکانت Gold داشته باشید و موارد استفاده آن در Video Chat و پیغام های تصویری می باشد.
با این دوربین می توانید چهره ی خودتان را به عنوان Gamer Picture استفاده کنید.
همچنین این دوربین در بازی ها نیز استفاده می شود که با حرکت بدن خود در جلوی دوربین می توانید بازی را انجام دهید.
از دیگر قابلیت های XBox Live Vision ثبت کردن چهره شما به جای چهره شخصیت بعضی از بازی ها می باشد.
کیفیت ویدئو آن VGA 640H x 480V و همچنین دارای سرعت 30 فریم در هر ثانیه می باشد.همچنین کیفیت دوربین برای عکس برداری نیز 1.3 مگاپیکسل است.

boxLiveVisionlifestyle.jpg

FDO_LiveVision_2DS.jpg

اطلاعات بیشتر :

Code:
http://www.xbox.com/en-GB/hardware/x/xboxlivevision/

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
چیز بدرد نخوری هست من موندم یعنی چی فقط باید gold داشته باشیم این ماکروسافت هم گندش را در آورده

فقط Video Chat اکانت Gold نیاز داره! در بقیه موارد ، مانعی وجود نداره! در ضمن در پک Vision یک ماه گلد ، Redeem Code بازی UNO و یک هدست هم هست!
تنها بازی هایی هم که Motion Capture دوربین استفاده می کنند ، Rayman Raving Rabbids و Totem Ball هستند!
فقط فکر نکنید به همین راحتیه ، Totem Ball آدم رو حسابی از کت و کول میندازه! من یکی که یک هفته داغون بودم!
یک قابلیت دیگه هم که داره ، Capture کردن تصویر برای Personal Picture هست که در این صورت افرادی که در Friend Listـتون هستند ، Personal Picture گرفته شده رو بجای Gamer Pic می بینند!
همون وضعیتی که الآن برای Personal Picture گیمرتگ Leopard Killaی برادرم وجود داره! البته تو امضا Gamer Pic نشون داده میشه! باید Addـش کنید و از تو Friend List ببینیدش!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر