XBOX LIVE MODERN WARFARE 3 EXPERTS CLAN TiER1

lucky one

کاربر سایت
Dec 2, 2010
436
اینم یه عکس برای اعضای کلن امیدوارم خوشتون بیاد.
460-picture35081.jpg
سلام
واقعا عالیه هورااااااااااااااااااااااا
راستی یه فکری به حال این گیمر تگها بکنید
امروز دوباره منو با rpgزدن خدا بگم چیکارتون کنه 3کیل دیگه میخواستم

آخرین ویرایش:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
متاسفانه امیر برای بار پنجم رفت x360 شو فروخت. :( من امروز مطلع شدم... من بخاطر همین امیر فقط اومدم توی کلن و حتی الایت هم خریدم. الان میگه دیگه نمیام...خلاصه که بدجور نارو زد...:ranting:
من الان خودم شهرمون نیستم و 4 روز دیگه میام...فقط اعضای کلن خواهشا صبور باشن تا ببینیم چی میشه...

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
متاسفانه امیر برای بار پنجم رفت x360 شو فروخت. :( من امروز مطلع شدم... من بخاطر همین امیر فقط اومدم توی کلن و حتی الایت هم خریدم. الان میگه دیگه نمیام...خلاصه که بدجور نارو زد...:ranting:
من الان خودم شهرمون نیستم و 4 روز دیگه میام...فقط اعضای کلن خواهشا صبور باشن تا ببینیم چی میشه...
دقیقا... .

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
تغیر نام کلن از Iranian Tier1 به IR Expendables
5 نفر هستیم دیگه آدم اضافی نمیخایم.
من یه تستی کردم دیدم که کلن برای بعضی ها یعنی پشم!!!
از این به بعد اگه کسی خواست جوین شه باید تو 1 به 1 حد اقل یه بار منو ببره.

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
من خودم به جز killer بازیم از همه agentها قویتره برای همین پرسیدم.تنکس
قوی ترین کلن ما هستیم اگر قبول ندارید یه مچ میدیم یا اصلا به لیدر هر کی که دوست داره چ بده با ما بگین بیاد با من 1vs1 بازی کنه .
اگه باختم کلن کلن و از بین میبرم اگه بردم باید طرف مقابل کلنشو از بین ببره.
قوانین بازی هم که یادتون هست؟ یه بار من سرور میزنم با قوانین خودم . یه بار شما سرور میزنید با قوانین خودتان هر کس که هر دو مچ را برد برنده است.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
قوی ترین کلن ما هستیم اگر قبول ندارید یه مچ میدیم یا اصلا به لیدر هر کی که دوست داره چ بده با ما بگین بیاد با من 1vs1 بازی کنه .
اگه باختم کلن کلن و از بین میبرم اگه بردم باید طرف مقابل کلنشو از بین ببره.
قوانین بازی هم که یادتون هست؟ یه بار من سرور میزنم با قوانین خودم . یه بار شما سرور میزنید با قوانین خودتان هر کس که هر دو مچ را برد برنده است.

سلام دوست من...راستش من عضو هیچ کلنی نیستم...خیلیم دوس دارم عضو باشم خیلیم بهم پیشنهاد دادن ولی به دلیل اینکه وقتم با بچه های کلن مچ نیست نمیتونم عضو بشم.وگرنه حتما در خدمتتتون بودم..

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
سلام دوست من...راستش من عضو هیچ کلنی نیستم...خیلیم دوس دارم عضو باشم خیلیم بهم پیشنهاد دادن ولی به دلیل اینکه وقتم با بچه های کلن مچ نیست نمیتونم عضو بشم.وگرنه حتما در خدمتتتون بودم..
یعنی چی ؟اگه میخوای بیای کلن ایرادی نداره اگه وقت هم جور در نیاد عیبی نداره اگه من بخوام با کسی مچ بدم اول یه 1 به 1 باهاش بازی میکنم اگه منو ببره اون موقع کلن مچ میدیم.(که محال هست)
اگر شما میخواین بیاین کلن باید با من 1VS 1 بزنین ببینم بازیتون چطوره اگه خوب بود میاین اگر نه که هیچ.
اگر هم نظورتون بازی کردن با من هست باز من در خدمتتون هستم.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
یعنی چی ؟اگه میخوای بیای کلن ایرادی نداره اگه وقت هم جور در نیاد عیبی نداره اگه من بخوام با کسی مچ بدم اول یه 1 به 1 باهاش بازی میکنم اگه منو ببره اون موقع کلن مچ میدیم.(که محال هست)
اگر شما میخواین بیاین کلن باید با من 1VS 1 بزنین ببینم بازیتون چطوره اگه خوب بود میاین اگر نه که هیچ.
این آیدی من هست..invinble 7
ممنون میشم منم عضو باشم.برام بفرستید.تنکس

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
764
نام
nima
ادعا در چه حد اخه ؟ من میرم کلاس اومدم بیا بازی اوکی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر