XBOX LIVE MODERN WARFARE 3 EXPERTS CLAN TiER1

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
بابا بی خیال!!‌حالا انگار یه افتخاره!!!

من ۳ تا butcher گرفتم . اول فکر کردم یکی کافیه! تعدادمون کمه! اگه ۲ ۳ نفر دیگه هم بیان تو کلن خیلی راحت می تونیم چلنج ها رو بریم بدون اینکه کسی بیشتر از ۱ ساعت در روز بازی کنه!

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
بابا بی خیال!!‌حالا انگار یه افتخاره!!!

من ۳ تا butcher گرفتم . اول فکر کردم یکی کافیه! تعدادمون کمه! اگه ۲ ۳ نفر دیگه هم بیان تو کلن خیلی راحت می تونیم چلنج ها رو بریم بدون اینکه کسی بیشتر از ۱ ساعت در روز بازی کنه!

من توی همون نیم ساعت اول 5 تاشو گرفتم ولی بعدش اینترنتم قاط زد و نتونستم 10 تاش کنم. گرفتن این چلنج ها خیلی آسونه و اگه تمام بچه ها کمک کنن تو همون نیم ساعت میشه چلنج رو کامل کرد. البته با گرفتن 5 تا از این آکولاد ها +200xp به لول کلنمون اضافه میشه و اگه 10 تا میشد +300xp اضافه میشد.
این سایت الایت هم که لوگ این شدنش هزارتا دنگ و فنگ داره...هر روز یه چیزیش خراب میشه. یه روز قاط میزنه و اصلا صفحشو نمیاره.یه روز پسوردتو قبول نمیکنه و.... الانم که دوباره نمیشه رفت توش.o:-)

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
من توی همون نیم ساعت اول 5 تاشو گرفتم ولی بعدش اینترنتم قاط زد و نتونستم 10 تاش کنم. گرفتن این چلنج ها خیلی آسونه و اگه تمام بچه ها کمک کنن تو همون نیم ساعت میشه چلنج رو کامل کرد. البته با گرفتن 5 تا از این آکولاد ها +200xp به لول کلنمون اضافه میشه و اگه 10 تا میشد +300xp اضافه میشد.
این سایت الایت هم که لوگ این شدنش هزارتا دنگ و فنگ داره...هر روز یه چیزیش خراب میشه. یه روز قاط میزنه و اصلا صفحشو نمیاره.یه روز پسوردتو قبول نمیکنه و.... الانم که دوباره نمیشه رفت توش.o:-)

پس خوبه لیست چلنج های آتی رو گذاشتی :) . ehsan ardent هم امروز باهاش صحبت کردم و میذارمش تو جریان چلنج ها . cpt mercenary هم فعلا ندیدمش . دیدمش اونم میارم تو خط ;)

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
بچه های کلن توجه داشته باشند که امروز ساعت 8:30 چلنج C4 Killer accolades شروع میشه. من شاید نتونم به این چلنج بیام. پس خواهشم از اعضای کلن اینکه اگه وقت داشتن اینو کامل کنن.پیشاپیش ممنون.:x
ساعت 5 الی 6 هم:

5a0ac0e2f48a.jpg

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
چشم من دیگه از اون ساعت میرم مودرن. کلن مچ همون تک به تک است دیگه؟!

شرمنده متین جان. البته اجباری نیست. اگه کاری نداشتی و بیکار بودی برو چلنج رو بگیر... این مسابقه کلن مچ نیست یدونه دوئل تک به تکه:d با هزار مصیبت یکی از اعضاشون رو گیر آوردم تا باهاش 1vs بدم.بقیه اعضاشون مثل اینکه با شروع مهر از لایو خداحافظی کردن.
یکی از بچه ها رو هم به کلن دعوتش کردم. اگه بیاد کلن زیر و رو میشه...بازیش فوق العادست.o:-)البته بخاطر شروع مهرماه خیلی ها دیگه نمیان لایو.

آخرین ویرایش:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
شرمنده متین جان. البته اجباری نیست. اگه کاری نداشتی و بیکار بودی برو چلنج رو بگیر... این مسابقه کلن مچ نیست یدونه دوئل تک به تکه:d با هزار مصیبت یکی از اعضاشون رو گیر آوردم تا باهاش 1vs بدم.بقیه اعضاشون مثل اینکه با شروع مهر از لایو خداحافظی کردن.
یکی از بچه ها رو هم به کلن دعوتش کردم. اگه بیاد کلن زیر و رو میشه...بازیش فوق العادست.o:-)البته بخاطر شروع مهرماه خیلی ها دیگه نمیان لایو.
c4 تو لول ۶۹ باز میشه که من تازه ۶۴ هستم . تو کلاسای آمادش مگه باشه !
how is he? >:d

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
c4 تو لول ۶۹ باز میشه که من تازه ۶۴ هستم . تو کلاسای آمادش مگه باشه !
how is he? >:d

آره متاسفانه این c4 لول بالا میخواد...منظورت who is he بود؟:d حالا معلوم نیست که بیاد یا نه چون مهرماه سر اونم کرده تو درسا:dاگه قبول کرد بیاد معرفیش میکنم... یدونه دعوت 1vs1 رو به اجنت کبلر فرستادم تا باهاش مسابقه بدم :cheesygriولی گفت با هیچکسی 1vs1 نمیزنه.
درمورد مسابقه من و یکی از اعضای رویال نایت هم که متاسفانه امروز انجام نشد. من فقط 5شنبه و ها و جمعه ها 100% لایو میتونم بیام و بقیه روزها اطمینانی نیست که بیام. قرار 1vs مون رو هم بدلیل نبودن اون شخص تو روزای جمعه و 5شنبه، از 5شنبه آوردیم واسه امروز ساعت 6 که متاسفانه من 8 تونستم خودمو برسونم خونه و... البته دوتا از اعضاشون آنلاین بودن ولی هرچی بهشون مسیج زدم نیومدن.:-??

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
آره متاسفانه این c4 لول بالا میخواد...منظورت who is he بود؟:d حالا معلوم نیست که بیاد یا نه چون مهرماه سر اونم کرده تو درسا:dاگه قبول کرد بیاد معرفیش میکنم... یدونه دعوت 1vs1 رو به اجنت کبلر فرستادم تا باهاش مسابقه بدم :cheesygriولی گفت با هیچکسی 1vs1 نمیزنه.
درمورد مسابقه من و یکی از اعضای رویال نایت هم که متاسفانه امروز انجام نشد. من فقط 5شنبه و ها و جمعه ها 100% لایو میتونم بیام و بقیه روزها اطمینانی نیست که بیام. قرار 1vs مون رو هم بدلیل نبودن اون شخص تو روزای جمعه و 5شنبه، از 5شنبه آوردیم واسه امروز ساعت 6 که متاسفانه من 8 تونستم خودمو برسونم خونه و... البته دوتا از اعضاشون آنلاین بودن ولی هرچی بهشون مسیج زدم نیومدن.:-??

اکی ... حالا چه تأکیدی روی یک به یک هست؟!
پس با این اوصاف باید از فردا مودرن رو شروع کنم. ehsan ardent هم لولش به c4 نمیرسه.

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
اکی ... حالا چه تأکیدی روی یک به یک هست؟!
پس با این اوصاف باید از فردا مودرن رو شروع کنم. ehsan ardent هم لولش به c4 نمیرسه.

تاکید من روی 1vs1 اینکه خودشون هم ببینند که نمیتونن کلن ما رو شکست بدن. البته خوذشون بودن که این موضوع رو شروع کردن و حالا باید یه روزی با یه دوئل تموم بشه. متین جان اگه دوست دیگه ای هم داشتی بیاری تو کلن ما دعوتش کن بیاد .ممنون.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام
این چلنج پرچم واقعا زیادی سخته مگه اینکه ۶ نفر کلن تو یه بازی باشن! دیگه بایست زد تو کار چلنج بکش بکش !

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
دوستان عزیز یه کلن اپریشن گرفتم که ساعت 9:30 شروع میشه و باید بیشترین تعداد کانفرم ها رو توی kill confirm داشته باشیم.
[h=4]Lethal Jeweler[/h] Highest Total Confirms: Kill Confirmed

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر