Xbox Live Arcade Games

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
من به شدت فن بازیهای زامبی هستم همه رقمه !!

الان موندم این State of Decay ارزش خریدش چجوریسات ؟! گرون هم هست ! 1600 تا پوینت !

اگه بگیرمش دیگه نمیتونم Shadow Complex رو بخرم !

اررزش داره همه پوینت هامو بریزم به پاش ؟! :D

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین

الان موندم این State of Decay ارزش خریدش چجوریسات ؟! گرون هم هست ! 1600 تا پوینت !

نظر من اینه آخرش روی دیسک میاد:dالبته سلیقه ـیه و اگه خیلی باهاش حال کردی بخرش.

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za

قراره رو PC هم بیاد اگه Pc داری پولتو حروم نکن......حیفه

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
این charili murder رو دیشب خریدم و از همه نظر که بگی عالیه:d گیم پلیش که خیلی روانه و مینی گیم های زیادی هم داره مثلا کشتی کج:d من 2 دقیقه بیشتر تریالشو بازی نکردم و همون اول فهمیدم که بازی بهتر از این پیدا نمیشه و درجا خریدمش:d

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
426
نام
حامد
سلام
امروز واسم یه ایمیل اومده بود از طرف مایکروسافت که تا آخر سال 2013 اول و شانزدهم هر ماه برای اونایی که گلد ممبر هستند دو بازی آرکید رایگان واسه دانلود قرار میده.الان هم فکر کنم دد رایزینگ رو گذاشته بود که من دان کردم.حالا سوالم اینه که اگر عضویت گلدمون تموم بشه دسترسیمون رو به بازیایی که دانلود کردیم رو قطع میکنه یا واسه همیشه در دسترس هستند و میتونیم بازیشون کنیم؟

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
سلام
امروز واسم یه ایمیل اومده بود از طرف مایکروسافت که تا آخر سال 2013 اول و شانزدهم هر ماه برای اونایی که گلد ممبر هستند دو بازی آرکید رایگان واسه دانلود قرار میده.الان هم فکر کنم دد رایزینگ رو گذاشته بود که من دان کردم.حالا سوالم اینه که اگر عضویت گلدمون تموم بشه دسترسیمون رو به بازیایی که دانلود کردیم رو قطع میکنه یا واسه همیشه در دسترس هستند و میتونیم بازیشون کنیم؟

برای همیشه در دسترس هست حتی اگه دیگه عضو Gold نباشید.

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
دوستان بازی indie جالب میشناشید آیا؟؟
اصلا داریم؟؟:D
DLC QUEST یه بازی عالی
بازی در مورد دی ال سی هست
وقتی بازی رو شروع میکنی کاراکتر فقط به یه جهت حرکت میکنه (اونم ثابت و بدون انمیشن) و بازی هیچ اهنگ و صدایی نداره
و شما باید با خوردن سکه ها تو بازی پول جم کنین و DLCهای بازی رو از فروشنده ی بازی بخرین. اول پک حرکت رو میخرین تا کاراکتر بتونه به 4 جهت حرکت کنه بعد پک انیمیشن رو میخرین تا کاراکتر مثل چوب خشک اینور اونور نره و دست و پاش حرکت داشته باشه و بعد پک صدا و بعد دابل جامپ و همین طوری هی dlc میخرین و قوی میشین و امکانات بازی زیاد تر میشه. حتی برای چک پوینت و ذخیره ی بازی هم باید DLC بخرین
خیلی اعتیاد اوره.

screen3.jpg

screen1.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر