نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,544
نام
امین
نظرمو بخوام بگم همون اول کار fable دقیقا همون چیزیه که میخوام و به سلیقم میخوره.
اتمسفر بازی همونیه که باید باشه.
ولی امیدوارم بشه این قیافه غیرقابل تحمل کاراکتر و عوض کرد😐
نمیدونم چه فازیه این قیافه ها تو بازی.
مشکلیه که با aloy هم دارم تو horizon

sounth of midnight هم برام جالب بود و مشتاقم ازش گیم پلی ببینم
امیدوارم به rpg درست ازش دربیاد حسم میگه rpg باشه
ولی اینم باز همون مشکل بالایی و داره!
واقعن درک نمیکنم این جریان رو که چرا باید قیافه ها رو تا سر حد ممکن زشت کنن.
وقتی میتونی یه کاراکتر زیبا خلق کنی و دستت بازه چرا این ریختی اخه😐😐

star wars و دوست داشتم با اینکه کلا فضا و اینکه یه انسان با جک و جونور سر میز باشه و تعامل کنن خیلی دیگه تو کتم نمیره 😁 وای همین کیفیت پخش شده از تریلرش باعث شد پیگیرش بشم ببینم چی از اب درمیاد.

33 immortals هم هیچی و علاقه ای به این سبک کلا ندارم.
payday 3 هم نیستم کلا. اون خشکی و انیمیشن و طراحی اسلحه هاش کماکان رو مخه.

p3 هم زمان خودش تموم کردم و پیشنهاد میکنم حتمن تستش کنید.

avowed
نمیشه قضاوت درستی فعلا ازش داشت چون تو این سبک گیم پلی حرف اول و میزنه.
باید دید نتیجه کار چی میشه، گرافیک و انیمیشن چشمگیر نیستن و فکر نکنم نهایت هم تغییری ببینیم.

helllblade و بدون هیچ بحثی خیلی میپسندم و مطمئن هستم نتیجه نهایی بیشتر از انتظارمون ظاهر میشه.
این بازی همه چیش خوبه .... صداها و طراحی چهره و اون ترس و اضطرابی که قابل لمسه...در کل عالی.

یاکوزا عالی بود خوده سم 😅😅😅😅

path of the goddess
هم یه جورایی نوستالژیک میزد و بجورایی گیم پلی بازی سبک نسل۷ بود برام
تجربه ش قطعا هیجان انگیزه و امیدوارم سختی معقولی داشته باشه.

forza هم طبق معمول خودش! میاد و حسابی قراره عشاق ماشین و شبیه ساز و سر کیف بیاره
خلاصه کیفیت از همه جای بازی داره میریزه😁

persona tactics خیلی خوب بود یه کلاسیک نوبتی 😍

starfield خیلی خفن بود، انتظار یه همچین ستینگ خفنی رو نداشتم!
یعنی بازی داد میزنه حداقل ۲۰۰ ساعت باید باهام حال کنید تا بیخیال شید.
در کل عالی، بمب سال بدون شک.

jusant و علاقه ای نداشتم ،صخره نوردی و کوه نوردی و کلا دوست ندارم.

stell wakes the deep یجورایی برام cold fear و تداعی کرد و امیدوارم فقط سبک بقا نباشه و اکشن هم ببینیم.

metaphor به به شدید منتظرم
بازی امضای همیشگی اتلوس و داره و امیدوارم یه کلون از پرسونا نباشه، تنها نگرانیم همینه

towerborn با اینکه این سبک و دوست دارم ولی نتونست منو سر کیف بیاره و کلیت تریلر و دوست نداشتم.

clockwork حرف نداشت، کلا تم بایوشاک طورش و دوست دارم و خلاقیت های جالبی هم بنظرم تو گیم پلی داشته باشه
خوشحالم بابت ساخت بازی با همچین ستینگ خفنی.

ایده series s مشکی و 1ترا رو درک نمیکنم😐 و ترجیح میدادم سخت افزار جدید series x بدون درایو و 400 دلاری میبود.

در کل نمایش خوبی بود 👍🏻
۸/۱۰

آخرین ویرایش:

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
نظرمو بخوام بگم همون اول کار fable دقیقا همون چیزیه که میخوام و به سلیقم میخوره.
اتمسفر بازی همونیه که باید باشه.
ولی امیدوارم بشه این قیافه غیرقابل تحمل کاراکتر و عوض کرد😐
نمیدونم چه فازیه این قیافه ها تو بازی.
مشکلیه که با aloy هم دارم رو horizon

sounth of midnight هم برام جالب بود و مشتاقم ازش گیم پلی ببینم
امیدوارم به rpg دریت ازش دربیاد حسم میکه rpg باشه
ولی اینم باز همون مشکل بالایی و داره!
واقعن درک نمیکنم این جریان رو که چرا باید قیافه ها رو تا سر حد ممکن زشت کنن.
وقتی میتونی یه کاراکتر زیبا خلق کنی و دستت بازه چرا این ریختی اخه😐😐

star wars و دوست داشتم با اینکه کلا فضا و اینکه یه انسان با جک و جونور سر میز باشه و تعامل کنن خیلی دیگه تو کتم نمیره 😁 وای همین کیفیت پخش شده از تریلرش باعث شد پیگیرش بشم ببینم چی از اب درمیاد.

33 immortals هم هیچی و علاقه ای به این سبک کلا ندارم.
payday 3 هم نیستم کلا. اون خشکی و انیمیشن و طراحی اسلحه هاش کماکان رو مخه.

p3 هم زمان خودش تموم کردم و پیشنهاد میکنم حتمن تستش کنید.

avowed
نمیشه قضاوت درستی فعلا ازش داشت چون تو این سبک گیم پلی حرف اول و میزنه.
باید دید نتیجه کار چی میشه، گرافیک و انیمیشن چشمگیر نیستن و فکر نکنم نهایت هم تغییری ببینیم.

helllblade و بدون هیچ بحثی خیلی میپسندم و مطمئن هستم نتیجه نهایی بیشتر از انتظارمون ظاهر میشه.
این بازی همه چیش خوبه .... صداها و طراحی چهره و اون ترس و اضطرابی که قابل لمسه...در کل عالی.

یاکوزا عالی بود خوده سم 😅😅😅😅

path of the goddess
هم یه جورایی نوستالژیک میزد و بجورایی گیم پلی بازی سبک نسل۷ بود برام
تجربه ش قطعا هیجان انگیزه و امیدوارم سختی معقولی داشته باشه.

forza هم طبق معمول خودش! میاد و حسابی قراره عشاق ماشین و شبیه ساز و سر کیف بیاره
خلاصه کیفیت از همه جای بازی داره میریزه😁

persona tactics خیلی خوب بود یه کلاسیک نوبتی 😍

starfield خیلی خفن بود، انتظار یه همچین ستینگ خفنی رو نداشتم!
یعنی بازی داد میزنه حداقل ۲۰۰ ساعت باید باهام حال کنید تا بیخیال شید.
در کل عالی، بمب سال بدون شک.

jusant و علاقه ای نداشتم ،صخره نوردی و کوه نوردی و کلا دوست ندارم.

stell wakes the deep یجورایی برام cold fear و تداعی کرد و امیدوارم فقط سبک بقا نباشه و اکشن هم ببینیم.

metaphor به به شدید منتظرم
بازی امضای همیشگی اتلوس و داره و امیدوارم یه کلون از پرسونا نباشه، تنها نگرانیم همینه

towerborn با اینکه این سبک و دوست دارم ولی نتونست منو سر کیف بیاره و کلیت تریلر و دوست نداشتم.

clockwork حرف نداشت، کلا تم بایوشاک طورش و دوست دارم و خلاقیت های جالبی هم بنظرم تو گیم پلی داشته باشه
خوشحالم بابت ساخت بازی با همچین ستینگ خفنی.

ایده series s مشکی و 1ترا رو درک نمیکنم😐 و ترجیح میدادم سخت افزار جدید series x بدون درایو و 400 دلاری میبود.

در کل نمایش خوبی بود 👍🏻
۸/۱۰
چهر ه ها بخاطر تسلط جریان و تفکر woke بر مدیای غرب اینجور شده - میگن فیمیل رو باید زشت نشون بدید . (مثل اینکه الان دارن ابیسیتی اضافه وزن داشتن رو میگن خوبه) از زیبایی بدشون میاد! خنده داره دو میلیون سال (حتی انسان کرومانیون هم فکر کنم از زیبایی جنس مخالف خوشش می آمد) همین چند ساله یک دفعه همه دانشمند سوشال و انسان شناسی شدن! الان اگر من یا شما بگیم در فضای مجازی چرا چهره شخصیت های زن رو در بازی ها اینجور نشون میدید بهمون میگن سکسیست و الفامیل و .... البته داریم شکستشون میدیم و پوش بک عظیم جامعه آمریکا و بازیباز ها و فندوم استارز و LOTOR و ... نشون دهنده شکست وکنس در بازی ها و فیلم هاس.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
کجایی، نیستی، نکنه بنت کردن دوباره
@ravi
هایپرمون کجاست
_______
تو شوکیس امشب lamp lighter هست

متاسفانه لاو کنسول بن شد :D

اینهمه تجهیزات جور کرد واسه شوکیس آخر هم بن شد :D

امشب خیلی دوست دارم از فورتزا و هلبلید گیم پلی بیشتری ببینم :Angel:

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,599
نام
محمد
متاسفانه لاو کنسول بن شد :D

اینهمه تجهیزات جور کرد واسه شوکیس آخر هم بن شد :D
چجوری است لاو کنسول بن میشه بعد یه کاربر خاص هیچ کاری به دروغها و جفنگیاتش ندارن؟!
____
امشب قراره گیم پلی هلبلید ۲ پخش بشه؟!

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
چجوری است لاو کنسول بن میشه بعد یه کاربر خاص هیچ کاری به دروغها و جفنگیاتش ندارن؟!
____

نمیدونم سیستم بن سایت چه جوریه فقط میدونم هر سری لاو کنسول میاد بن میشه حتی اگه کاری نکنه :D :blink:

نمیدونم گیم پلی هلبلید هست یا نه ولی دوست دارم یه گیم پلی ازش نشون بدن :D

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,456
نام
aliakbar
نمیدونم سیستم بن سایت چه جوریه فقط میدونم هر سری لاو کنسول میاد بن میشه حتی اگه کاری نکنه :D :blink:

دو روز پیش منطقی به نظر میومد ولی امشب تو شو باشن و گیمپلی نشون ندن واسه خودشون بد میشه.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,037
نام
محمد حسین

طرفی که بن میکنه رو که همه میشناسیم، بچه ها قبلا استیکرم ازش ساختن و کلا هر وقت بفهمه لاوکنسوله، بنش میکنه
___
انتظار یه شفاف سازی داریم، که الان تب و تاب استارفیلد خوابیده
____
اون کاربر خاص، رفیق همین بن کننده هست، میشناسیش کیه، یه دوره سر همین رفتاراش، کلی از ایکس باکسیا رفتن.
________
یه شفاف سازی بکنید و روشنگری، بد نیست، بجایی بر نمیخوره
دارن ازتون سوال میپرسن.چون یه شوکیس خوب ماکرو داشته و هایپ کرده، بن دائم گرفته

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
989
نام
Ahmad
خب سلام دوستان
بعد از دو روز وقت کردم بیام پست بذارم از بس سرم شلوغ بود سر کار و خونه

مراسم رو دیدم و خیییییییلی لذت بردم مخصوصا منی که عاشق ریسینگ هستم بی صبرانه منتظر FM ام الان

آقا Fable عااااالیه
دیشب زدم سه نسخه قبلی رو دانلود کردم تا کلا از اول تجربه ش کنم

انتظارم این بود یه گیم پلی کامل از کامبت Hellblade نشون بدن متاسفانه نشد ولی فدای سرشون چون مراسم واقعا بی نظیر بود

از Clockwork هم خیلی خوشم اومد اصلا خود بایوشاکه 😍😍😍

33 Immortals چقدر شبیه تم Hades بود :D
تریلر رو دیدم هوس کردم با اینکه تمومش کرده بودم مجددا خریدم تا بازی کنم. بازی جالبی به نظر میومد اگر با نت ایران مشکل نداشته باشه

Avowed هم که دقیقا منو یاد عشقم اسکایریم انداخت
بازی ای که شبای امتحان نهایی هم بازی میکردم و کلی حرف میشنیدم :|

و اما استارفیلد :| لعنتی چقدر سم بود
داشتیم با همسرم شام میخوردیم و مراسم رو تماشا میکردیم
من که واقعا دیگه نمیتونستم شام بخورم محو بازی شده بودم همسرم هم که زیاد اهل گیم نیست همینطور :|
ولی بعدش یه خبر خوندم خییییلی ضدحال خوردم
من کلا با 30 فریم بودن بازیا مشکل دارم در حدی که بهترین بازیا رو به خاطر فریم پایین تجربه نکردم و منتظر 60 فریم بودم (آخرین بازی به عنوان نمونه A Plague tale: Requiem)
امیدوارم واقعا آپدیت 60 فریم بدن حاضرم 1080 باشه ولی 60 باشه

با این ویدئویی که از فیل اسپنسر دیدم که برای ایرانیا پیام گذاشته بود عاشقش شدم... حتی اگر هیچ کاری هم نکنه برامون این مهمه که درکمون میکنه و میدونه با چه شرایطی بازی میکنیم

hancock shadow

کاربر سایت
Sep 11, 2011
287

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,656
نام
سهيل
خب بعد یکی دو روز که به خاطر مشغله نتونسته بودم جمع بندی کنم نظرم را میگم.

برای من شوکیس سه تا رکن داره، یکی بازی هایی که نمایش داده میشه، دو کیفیت نمایش اون بازی ها و سومی هم نحوه نمایش. متاسفانه امسال هم نمایش حضوری نبود و این یک مورد حداقل برای من کمی کیفیت را میاره پایین چون حضور تماشاچی کلا به قضیه هیجان میده و امیدوارم حداقل سال بعد با حضار باشه. ولی به غیر این قضیه اون سه تا رکن تا حد زیادی خیلی خوب کار شده بود. هم اینکه تعداد بازی فرست پارتی زیاد بود، هم فیلر نداشت و یک دوجین ایندی پر نکرده بودن و هم ثردپارتی هایی که نمایش دادن هم خوب بود.

هایلایت های نمایش:

Fable : نمایش فیبل به لحاظ وفاداری به متریال و کیفیت گرافیکی و پرزنتشن عالی بود. هرچند دوست داشتم بیشتر از بازی ببینم ولی همین نمایش هم من را نسبت به آِینده فرنچایز امیدوار کرد.

South of Midnight: اینم واقعا بازی یونیکی به نظر میاد و ستینگ بازی را خیلی دوست داشتم. قبلا هم فکر کنم فیل اسپنسر خیلی تعریف کرده بود ازش.

Persona & Metaphor: پرسونا که قبلا لیک شده بود ولی حضور متافر کاملا سوپرایز بود. این سطح از همکاری بین سگا/آتلوس و ماکرو واقعا جالبه. تا چند سال قبل هیچ بازی از آتلوس روی ایکس باکس عرضه نمیشد الان بازی های جدید توی کنفرانس ماکرو معرفی میشن.

Like A Dragon 8 : راستش از سری یکم خسته شدم ولی این معرفی را خیلی دوست داشتم. یک روح تازه ای به سری دادن. کیفیت هم تضمین شده است. راستی اون کامنت بالا اینجا هم صدق میکنه.

Hellblade 2 : یک شوکیس گرافیکی و فنی از یک بازی نسل بعدی. من با توجه به نسخه اول خیلی دنبال گیم پلی پیچیده ای از این بازی نیستم و میدونم تمرکز این بازی بیشتر روی داستان و جنبه های ارتباطی/حسی هست. اینجا هم نمایشش را دوست داشتم.

Forza: خیلی جای صحبت نیست. تاپ ترین ریسینگ غیر آرکیدساز دو دهه گذشته وقتی بازی جدید میده خیلی نمیشه بحثی کرد.

Clockwork Revolution : بین بازی های انحصاری جز بهترین معرفی ها بود. به شدت وایب Bioshock Infinite میده ومن چون عاشق اون بازی هستم از این و ایده هاش هم خیلی خوشم اومد.

سایر : نمایش های دیگه هم خوب بودن انصافا. از استاروارز گرفته تا فنتوم لیبرتی همشون بازی هایی بودن که علاقمند به بازی کردنشون هستم.

Starfield : یک کلام بی نظیر. به نظر به جرات بهترین نمایش برای یک بازی در تاریخ گیمینگ بود. 45 دقیقا از یک بازی deep dive بری و بورینگ نباشه و محتوا داشته باشی برای نمایش حرفی باقی نمیذاره. این بازی اگه بتونه به چیزهایی که گفته به خوبی عمل کنه قطعا بزرگترین دستاورد گیمینگ خواهد بود. یعنی فقط فکر میکنم راکستار با GTA بعدی بتونه به همچین چیزی نزدیک بشه.

GAMEPASS : بازم تقریبا ثابت شد که بهترین سرویس اشتراکی، گیم پس هست. سرویسی که روش پرسونا و Cities و استارفیلد به صورت دی وان بیان حتما بهترین deal هست.

امتیازم 10/10. بدون استارفیلد شوکیس برام در حد 9/10 بود ولی استارفیلد واقعا میخ آخر را جوری محکم کوبید که کم و کاست دیگه ای هم اگه بود فراموش کردم. فقط نکته جالب حضور تعداد بسیار زیاد بازی های سینگل پلیر و IP های جدید تو این شوکیس بود. شرکتی که متهم بود تو این دو مورد کم کاری کرده دست پر برگشته.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر