نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,976
نام
شیخ صدرا
صدرا، خودمون، سونی استاد ریمیک بازی های بدرد نخوره، یعنی چیزهایی که مطلق به ریمیک نیاز ندارن، مثل TLoU. و برعکس چیزی که باید ریمیک کنه و مشتری داره رو ایگنور میکنه کامل! KZ میتونه هم ریمیک بشه، هم ریبوت، اما کلا فراموش شده. در عوض پول و توانشو گذاشته رو Horizon:ZD! پشم نمیزارن واسه آدم این احمقا!

متاسفانه هورايزون هم بر مدار مين استريم دنيا سواره هم مخاطب اين دوره زمونه ميپسنده.
يكى رفتار سونى با كيلزون و ازون بدتر بلايي كه سر متال گير اومد منو اذيت ميكنه

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,539
نام
امین
تعداد این افراد کمه خصوصا رو پلتفرم سونی و باعث شکست تجاری میشه ولی در کل اگر بخوان گرز 6 برای PS عرضه کنند باید نسخه های قبلی عرضه کنن ولی اگر دنبال بحث تجاری هستند نکنند یا بعدا بکنند بهتره

گیرز کالکشن قطعا فروش خوبی رو روی ps تجربه میکنه، چون تموم شاخص های مورد نیاز برای فروش رو داره.
البته فاکتور قیمت خیلی مهمه.
اینکه قطعی مشخص بشه شامل کل 6 شماره هست یا 3 گانه رو قیمت میتونه اثرگذار باشه.
اگه کل مجموعه باشه قطعا ارزش 60 دلار رو داره
ولی اگه 3 نسخه اولیه باشه نباید بیشتر از 30 دلار قیمت بزنن.

در هر صورت هم گیرز هم هیلو، شک ندارم با استقبال خیلی خوبه مواجه میشن.
همین 4 تا بازی که عرضه شد و فروش خوبی داشت خودش نشون میده دیگه وقتی پای اسم های گنده بیاد استقبال خیلی بیشر خاهد بود.

• Like
Reactions: Destro

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,285
نام
علیرضا
دوستان از اون دسته که قابلیت های دوال سنس رو داره خبری نشد
مرد مومن نصف استودیو ها داره درشون تخته میشه تو هنوز منتظر اون دسته ای؟
برو پلی استیشن بخر هم دستش از الان هست هم بازیا اکس باکس کم کم میاد روش

chelsea-xbox

کاربر سایت
Jun 2, 2013
35
نام
رضا
مرد مومن نصف استودیو ها داره درشون تخته میشه تو هنوز منتظر اون دسته ای؟
برو پلی استیشن بخر هم دستش از الان هست هم بازیا اکس باکس کم کم میاد روش
اصلا کلش بسته بشن حقیقتا پلی ستیشن صرفه اقتصادی از نظر سرویس و بازیهاش برام نداره چون الان اون پلاس وسطی فک کنم پرمیوم هست یکساله ۴ هست ولی گیم پس التیمیت چهارده ماهه ۱۴۰۰ ،اکانت های ظرفیتیش هم که حداقل ۴۰% از ایکس باکس گرونترن زیاد توی قید و شرط انحصاری هم نیستم

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,124
نام
محمد علی
دوستان از اون دسته که قابلیت های دوال سنس رو داره خبری نشد
اون هیچ وقت رسما اعلام نشد. فقط از مدارک دادگاه کذایی مایکروسافت اطلاعاتش نشت کرد.
فعلا هم به جای دسته با قابلیت‌های فلان، مایکروسافت یه دسته دیگه داده دست ملت.

chelsea-xbox

کاربر سایت
Jun 2, 2013
35
نام
رضا
اون هیچ وقت رسما اعلام نشد. فقط از مدارک دادگاه کذایی مایکروسافت اطلاعاتش نشت کرد.
فعلا هم به جای دسته با قابلیت‌های فلان، مایکروسافت یه دسته دیگه داده دست ملت.
شایعه نیست جف گراب تایید کرده تام واران هم تاحالا چندبار گفته ،البته قابلیت های دسته بعد مدتی تکراری هم میشن

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,840
شایعه: خبرهایی از دووم در راهه

View attachment 337026
اینا راستی راستی سوزنشون گیر کرده روی دووم انگار‌. به نظرم اگر داستانش رو فاکتور بگیریم که توی دوتا دی ال سی زدن نابود کردن کلا ، توی بقیه موارد دووم مسیر تکاملش رو تا انتها طی کرده بود. واقعا الان وقتش بود که یا شیفت کنن روی quake یا حداقال یک آی پی جدید رو توسعه بدن. من زیاد سورپرایز نشدم با این خبر شخصا.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,612
اینا راستی راستی سوزنشون گیر کرده روی دووم انگار‌. به نظرم اگر داستانش رو فاکتور بگیریم که توی دوتا دی ال سی زدن نابود کردن کلا ، توی بقیه موارد دووم مسیر تکاملش رو تا انتها طی کرده بود. واقعا الان وقتش بود که یا شیفت کنن روی quake یا حداقال یک آی پی جدید رو توسعه بدن. من زیاد سورپرایز نشدم با این خبر شخصا.
Quake همیشه اول فرنچایز مولتی پلیر بوده و مولتی پلیرش هم متاسفانه جوون پسند نیست و هر گیمی تو ۱۰-۱۵ سال اخیر تو این ژانر اومده شکست خورده، بعید میدونم دیگه دست به Quake بزنن

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,840
Quake همیشه اول فرنچایز مولتی پلیر بوده و مولتی پلیرش هم متاسفانه جوون پسند نیست و هر گیمی تو ۱۰-۱۵ سال اخیر تو این ژانر اومده شکست خورده، بعید میدونم دیگه دست به Quake بزنن
Quake قبل از اینکه مالتی پلیر بشه توی نسخه ۳( و مالتی قوی نسخه ۲) یک سینگل پلیر بسیار پر قدرت بود هم در نسخه ۱ و هم در نسخه ۲ و کلی استاندارد و aspect جدید وارد ژانر شوتر اول شخص تکنفره کرد. متاسفانه من حس میکنم استودیو های بازیسازی وقتی میرن زیر مجموعه کمپانی های بزرگ‌میشن عموما خلاقیت و حق انتخابشون گرفته میشه تا حدودی. Id software قبل از اینکه بره زیر مجموعه بتسدا و زنیمکس، تعداد و تنوع عناوینش خیلی بیشتر و بهتر بود حتی بازی هایی که به سفارش id و ناشر به استودیوهای دیگه برون سپاری میشد هم باز هم تنوع بالایی داشت. شما سال های بین ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۱ رو نگاه کنید میبینید که عناوینی مثل return to castle wplfenstein ، doom 3، Quake 4، enemy territory quake wars ، wolfenstein 2009 و rage وجود داشتن که هم تعدادشون زیاد بود و هم تنوعشون. که خیلی هاشم حتی برونسپاری بود ولی در هر حال ip های این استودیو به حیات خودشون داشتن ادامه میدادن. منتها الان خود id صرفا doom رو میسازه و دیگه خبری از quake نیست متاسفانه و اون نسخه champions هم ابدا در حد نام quake نشد. باقی عناوینم مثل rage 2 که افتضاح کامل بود و وولفنشتاین ها هم این دو نسخه آخرشون واقعا خراب کردن. فقط doom سرپا مونده و میراثشو حفظ کرده هنوز که اونم با این تفاسیر میخوان شیرشو بدوشن دیگه😁. از آیپی جدید هم که کلا خبری نیست. من این رویکرد رو خودم دوست ندارم شخصا. حتی توی کامیونیتی خود id هم سر بزنید اکثر افراد منتظر یک ریبوت از نسخه ۱ بازی quake بودن تا نسخه بعدی doom.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,792
Quake قبل از اینکه مالتی پلیر بشه توی نسخه ۳( و مالتی قوی نسخه ۲) یک سینگل پلیر بسیار پر قدرت بود هم در نسخه ۱ و هم در نسخه ۲ و کلی استاندارد و aspect جدید وارد ژانر شوتر اول شخص تکنفره کرد. متاسفانه من حس میکنم استودیو های بازیسازی وقتی میرن زیر مجموعه کمپانی های بزرگ‌میشن عموما خلاقیت و حق انتخابشون گرفته میشه تا حدودی. Id software قبل از اینکه بره زیر مجموعه بتسدا و زنیمکس، تعداد و تنوع عناوینش خیلی بیشتر و بهتر بود حتی بازی هایی که به سفارش id و ناشر به استودیوهای دیگه برون سپاری میشد هم باز هم تنوع بالایی داشت. شما سال های بین ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۱ رو نگاه کنید میبینید که عناوینی مثل return to castle wplfenstein ، doom 3، Quake 4، enemy territory quake wars ، wolfenstein 2009 و rage وجود داشتن که هم تعدادشون زیاد بود و هم تنوعشون. که خیلی هاشم حتی برونسپاری بود ولی در هر حال ip های این استودیو به حیات خودشون داشتن ادامه میدادن. منتها الان خود id صرفا doom رو میسازه و دیگه خبری از quake نیست متاسفانه و اون نسخه champions هم ابدا در حد نام quake نشد. باقی عناوینم مثل rage 2 که افتضاح کامل بود و وولفنشتاین ها هم این دو نسخه آخرشون واقعا خراب کردن. فقط doom سرپا مونده و میراثشو حفظ کرده هنوز که اونم با این تفاسیر میخوان شیرشو بدوشن دیگه😁. از آیپی جدید هم که کلا خبری نیست. من این رویکرد رو خودم دوست ندارم شخصا. حتی توی کامیونیتی خود id هم سر بزنید اکثر افراد منتظر یک ریبوت از نسخه ۱ بازی quake بودن تا نسخه بعدی doom.
مشکل ولف ۲ چی بود ؟ جز کاتسینهای طولانی

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,840
مشکل ولف ۲ چی بود ؟ جز کاتسینهای طولانی
ولف ۲ نه، اون که عالی بود، هم اون و هم نیو اوردر جزو زیباترین شوترهای نسل که نه جزو بهترین های تاریخن به نظر من. منظور من youngblood و cyberpilot هستن که هیچ کدوم آش دهن سوزی نبودن. کلا از یه تایمی به بعد هرچیزی ساختن ضعیف از آب درومده، rage 2 و quake champions هم اصلا در حد انتظار نبودن. درسته که همه اینها برون سپاری بوده ولی من مشکلم همینه، چرا نباید یه quake درست و درمون رو خود id بسازه؟ یا حتی rage؟ wolf هم دو نسخه اخیرش سقوط بدی کرد. اصلا چرا ip جدیدی کار نمیکنن؟!
متاسفانه تجربه من بهم میگه باید برای doom هم یواش یواش نگران بود چون دوتا دی ال سی آخرش نوید افول و سقوط این فرنچایز رو هم میداد. البته نه اینکه بازی های بدی بوده باشن نه، ولی کلا چیز اضافه ای نداشتن پلاس بر اینکه کلا داستان بازی رو هم زدن نابود کردن. خیلیییی پلات هول های عظیم و وحشتناکی داشت.

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
557
نام
Ahmadreza
شکستن انحصارگرایی با انتشار بازیا
بله ولی به دلایل نامشخص کسی اینجا خبرش رو نذاشت. Coalition Gears of War Partner تایید کرد که بالاخره گیرز های جدید تو ماه بعد (احتمالا شوکیس) معرفی میشن که یکی از اونا Gears of War Collection هست با تاریخ انتشار احتمالی تابستان (آگوست) و پلتفرم PlayStation 5

screenshot-2024-05-04-at-6-17-12%E2%80%AFpm-png.336215
انصافا لذت بازیش با Haptic Feedback ه دوال سنس چند برابر میشه مخصوصا سر اون Execute Kill ها

• Like
Reactions: S0lid Snake

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر