Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,830
نام
مرتضی

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوستان اینکه گلد 1 تا 3 ساله بخری بعد یه گیم پس 1 ماهه بزنی تبدیل به گیم پس التیمیت بشه تا همیشه هست ؟

نه ولی فعلا میشه انجامش داد

دوستان من امروز اکس باکس سری ایکس گرفتم . فروشنده یه اکانت گیم پس ظرفیت کامل بهم فروخته . خواستم بپرسم چجوری میتوم این اکانت رو شیر کنم تا روی اکانت اصلی خودم گیم پس داشته باشم ؟؟ باید هوم کنم یا کار دیگه انجام بدم ؟

اگه اکانت ظرفیت کامل گرفتین میتونید روی ۲ تا کنسول استفاده کنید

اگه روی کنسول خودتون هوم کنید گیم پس رو بدون اینکه حتی لاگین کنید اتوماتیک گیم پس روی همه اکانت های کنسول قابل استفاده هست

ولی اگه هوم نکنید برای اینکه بتونید با اکانت شخصی خودتون بازی کنید باید اکانت گیم پس همیشه آنلاین باشه و لاگین کنید

سلام دوستان یک اکانت 3 ساله گیم پس گرفتم برای pc استفاده کنم
چطور میشه روی 2 تا کنسول بدم استفاده کنن ولی رمز email دستشون نباشه
email اکانت شخصیه
ممنون

رمز اکانت ربطی به رمز ایمیل نداره
میتونید رمز اکانت گیم پس تغییر بدین و اطلاعات ایمیل بهشون ندین

فقط یوزر( همون ایمیل ) و رمز اکانت بدین

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان اگر من چند تا بازی با ظرفیت هوم بخرم میتونم همه رو همزمان روی کنسولم هوم کنم دیگه ؟ مشکلی نیست ؟

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,345
نام
امیر
دوستان اگر من چند تا بازی با ظرفیت هوم بخرم میتونم همه رو همزمان روی کنسولم هوم کنم دیگه ؟ مشکلی نیست ؟
نامحدود که نیست ولی ظرفیت مناسبی داره تعداد اکانت هایی که می‌شه هوم کرد، درست یادم باشه 17 یا 20 تا اکانت رو می‌شد هوم کرد. :-?

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,595
نام
محمد
۱.اهمیتی نداره کجاست و بازی ها و اکانت ها رجین بندی ندارن
ولی اگه آدرس آمریکا زدین بله آمریکا هست اکانت شما

۲.هیچ بنی اتفاق نمیفته برای شما
شما سالی ۵ بار میتونید اکانت خودتون روی کنسول های مختلف هوم کنید و بی نهایت کنسول و دیوایس هم میتونید اکانت روی اونها استفاده کنید بدون مشکل

در نتیجه جای هیچ نگرانی نیست

حتی اگه روی کنسول قبلی خودتون هوم باشه و روی کنسول جدید بازم هوم کنید اتوماتیک از هوم کنسول قبلی خارج میشه و روی دستگاه جدید هوم میشه

۳.همه گیم پس ها یکسان هستن و اگه میخواید ارزون بیفته باید از استور ترکیه خرید کنید یا آرژانتین
یا اینکه از روش تبدیل گلد به گیم پس استفاده کنید
آخه من از اپ xbox که چک میکنم انگار طرف با اکانتم آنلاین نشده. اما تو وبسایت xbox که میرم یکی دو سال پیش ( انگار قبل تغییر پسوورد اکانت ) اچیومنت اینا گرفته.
واسه همین نگرانم که نکنه اون طرف هنوز آنلاین میشه و منم با همون اکانت آنلاین بشم و‌کنسولم مثلا بن بشه

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
آخه من از اپ xbox که چک میکنم انگار طرف با اکانتم آنلاین نشده. اما تو وبسایت xbox که میرم یکی دو سال پیش ( انگار قبل تغییر پسوورد اکانت ) اچیومنت اینا گرفته.
واسه همین نگرانم که نکنه اون طرف هنوز آنلاین میشه و منم با همون اکانت آنلاین بشم و‌کنسولم مثلا بن بشه

کلا ۲ نفر با یه اکانت آنلاین بشن هم اتفاقی نمیفته فقط اگه یکی وارد بازی بشه اجازه نمیده نفر دوم بازی کنه

یعنی مثلا من با اکانت شما دارم فیفا بازی میکنم و شما هم وارد یه بازی میشید ( مهم نیست چه بازی )
بعد به شما پیغام میده یکی داره با فلان مدل کنسول بازی فیفا انجام میده و نمیتونید ۲ نفری از یه اکانت بازی کنید

در نتیجه بن در کار نیست

وقتی هم رمز تغییر بدین طرف نمیتونه وارد اکانت بشه که بخواد بازی کنه

Emad_rowan

کاربر سایت
Jan 11, 2022
35
سلام رفقا
بنده طی یک اشتباه هی فیفا ۲۲ رو نخریدم و فکر کردم بهش نیاز ندارم ولی در گمراهی بودم😁
بنظرتون میرزه الان بخرمش یا همین ماه may میاد رو گیم پس؟

• Like
Reactions: Bax

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
سلام رفقا
بنده طی یک اشتباه هی فیفا ۲۲ رو نخریدم و فکر کردم بهش نیاز ندارم ولی در گمراهی بودم😁
بنظرتون میرزه الان بخرمش یا همین ماه may میاد رو گیم پس؟

دیگه تا اینجا صبر کردی، یکم بیشتر صبر کن :D:D
سال گذشته 7 می، اومده. بنابرین باید تو همین یک ماهه سر و کله اش پیدا بشه.

FIFA 21 came to EA Play and Game Pass on May 7th, 2021. We therefore assume that this year's version will be available again in early May.

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
دوستان گرامی به این قیمت از کجا میتونم من بازی رو تهیه کنم
تو سایت پلاتی روش خیلی میکشن میفروشن اگه همینو بخوام مستقیم هم بگیرم گیفت کارت ترکیه میخواد!؟
IMG_۲۰۲۲۰۴۱۸_۱۳۴۴۳۳.jpg

• Like
Reactions: AmirPh78

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,277
نام
سروش
تو سایت پلاتی روش خیلی میکشن میفروشن اگه همینو بخوام مستقیم هم بگیرم گیفت کارت ترکیه میخواد!؟
View attachment 252366
میاد رو گیم پس نخر:p
گیفت کارت ترکیه اصلا موجود نیست هیچ جا حسابت شارژ کن با وب مانی خودت بخر اگه میخوای مستقیم بگیری

• Like
Reactions: Troy200489

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
View attachment 252366

دقیقا همین قیمت که باید کارت اعتباری ترکیه داشته باشید ولی با یکم سود میتونید بگید کانال هایی که از ترکیه خرید میکنن براتون تهیه کنن

ظاهرا یه سری سایت هستن که اونا هم انجام میدن

• Like
Reactions: Troy200489

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
میاد رو گیم پس نخر:p
گیفت کارت ترکیه اصلا موجود نیست هیچ جا حسابت شارژ کن با وب مانی خودت بخر اگه میخوای مستقیم بگیری
تا به امروز همیشه خودم گرفتم از گیم پس بگیر و بازی ولی مشکل اینجاس که این قیمت نمیتونی پیدا کنی جای مستقیم بفروشن
محض اطلاع عرض کنم که میگی شارژ کن با وب مانی بخر به ما هم یاد بدین از استور مایکروسافت نسخه ترکیه اش چطوری با وب مانی بخریم 😂😂😂😂
اون مدل که شما میگی از سایت پلاتی و سایت گ... میشه از استور نمیشه وب مانی خرید
اومدنش هم مشخص نیست
با سپاس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر