نمایشگاه/رویداد Xbox & Bethesda Showcase 2022

امتیاز شما به کنفرانس؟

• A

• B

• C

• D

• F

Results are only viewable after voting.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,649
نام
سهيل
untitled-1_et8i.jpg

خب طبق روال هر سال کنفرانس (نمایش) مخصوص سال 2022 ایکس باکس (به همراه بتسدا) با اعلام زمان پخش، معرفی شد.

در این تاپیک در مورد این Show بحث خواهیم کرد. اطلاعات و شایعات به همراه زمان پخش و لینکهای مربوط تدریجا اضافه خواهد شد.

این نمایش روز یکشنبه 22 خرداد ساعت 21:30 به وقت ایران پخش خواهد شد.

لینک رسمی

لینکهای تماشای شوکیس:

..................

انتظارات و پیش بینی هاتون را بنویسید. :D

آخرین ویرایش:

Albert Camus

Nothing But Video Games
کاربر سایت
Mar 15, 2008
186
نام
علیرضا
والا انتظار واقعی من از این شوکیس، به درازای یه طوماره که در صدرش، نمایش گیم‌پلی از Fable قرار داره که خب تقریباً مطمئنم حالا حالا‌ها خبری از این مورد نخواهد بود؛ چون پلی‌گراند تازه از ساخت و انتشار FH5 فارغ شده و درگیر مراحل ابتدایی توسعه فِیبله!
بنابراین، به دور از رویاپردازی و از اونجایی که آدم قانعی هستم، باید بگم کفِ توقعم اینه که:

«تایید بشه Fallout بعدی توسط Obsidian ساخته میشه!»

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,283
نام
علیرضا
والا انتظار واقعی من از این شوکیس، به درازای یه طوماره که در صدرش، نمایش گیم‌پلی از Fable قرار داره که خب تقریباً مطمئنم حالا حالا‌ها خبری از این مورد نخواهد بود؛ چون پلی‌گراند تازه از ساخت و انتشار FH5 فارغ شده و درگیر مراحل ابتدایی توسعه فِیبله!
بنابراین، به دور از رویاپردازی و از اونجایی که آدم قانعی هستم، باید بگم کفِ توقعم اینه که:

«تایید بشه Fallout بعدی توسط Obsidian ساخته میشه!»
قناعتت منو کشته ولی یه مشکل خیلی کوچولو و بی اهمیت وجود داره ⁦ಠ︵ಠ⁩

آبسیدین اینترتینمنت
1️⃣ گراوندد رو هنوز نداده !
2️⃣ روی اوود کار میکنه
3️⃣روی اوتر ورلدز۲ کار می‌کنه
4️⃣ جاش ساویر رو آی پی خودش کار می‌کنه

بذار دو تا کارمند هم براشون بمونه اینسامنیاک با اون اینسامنیاک گریش اینقدر پروژه رو کار‌ نمیکنه البته این هم که آبسیدین بنا گفته خودشون بیشتر رو بازی ها AA کار‌میکنن تا اینسامنیاکی که همش AAA میسازع هم بی تاثیر نیست

Albert Camus

Nothing But Video Games
کاربر سایت
Mar 15, 2008
186
نام
علیرضا
قناعتت منو کشته ولی یه مشکل خیلی کوچولو و بی اهمیت وجود داره ⁦ಠ︵ಠ⁩

آبسیدین اینترتینمنت
1️⃣ گراوندد رو هنوز نداده !
2️⃣ روی اوود کار میکنه
3️⃣روی اوتر ورلدز۲ کار می‌کنه
4️⃣ جاش ساویر رو آی پی خودش کار می‌کنه

بذار دو تا کارمند هم براشون بمونه اینسامنیاک با اون اینسامنیاک گریش اینقدر پروژه رو کار‌ نمیکنه البته این هم که آبسیدین بنا گفته خودشون بیشتر رو بازی ها AA کار‌میکنن تا اینسامنیاکی که همش AAA میسازع هم بی تاثیر نیست
اینکه توقع داشته باشم Obsidian سازنده Fallout بعدی باشه، فکر نمی‌کنم انتظار زیادیه. در مورد زمان انتشارش هم چیزی نگفتم؛ حالا هر وقت که میخواد منتشر بشه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
من به غیر از تریلر مفصل استارفیلد انتظاراتم رو آوردم پایین
تنها امیدم اینه که تریلر CGI بی مفهوم و گنگ تا حد ممکن کم باشن تو مراسم
لوگوی Contraband تو یه انباری به درد عمه ات میخوره مایکروسافت :|

البته از تریلر CGI با مفهوم حمایت میشه :D (Outer Worlds 2)

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,283
نام
علیرضا
من به غیر از تریلر مفصل استارفیلد انتظاراتم رو آوردم پایین
تنها امیدم اینه که تریلر CGI بی مفهوم و گنگ تا حد ممکن کم باشن تو مراسم
لوگوی Contraband تو یه انباری به درد عمه ات میخوره مایکروسافت :|

البته از تریلر CGI با مفهوم حمایت میشه :D (Outer Worlds 2)
حاجی اون اصلا فرای مفهوم بود تنها تریلر سی جی که هیچی از بازی نشون نمی‌ده و ازش صحبت هم نمیکنه ولی باز برا تک تک سکانس ها و دیالوگ راویش فکر شده قشنگ داره حال و هوا معرفی گیم ها رو به سخره میگیره تو همون بی چیزیش پیام داره

• Like
Reactions: Natural Killer

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
چون پلی‌گراند تازه از ساخت و انتشار FH5 فارغ شده و درگیر مراحل ابتدایی توسعه فِیبله!
البته تیم توسعه Fable با تیم FH5 فرق میکنه. حالا گیم پلی شاید نشون ندن ولی تو مراحل اولیه هم نیستن. ;)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
منم یک پیش بینی بکنم.
یک سری عناوین که مشخص نمایش دارند مثل استارفیلد و...
اما یک سری عناوین دیگه هستند که کسی بهشون توجه نکرده تا به الان خیلی و احتمال داره از شوکیس مایکروسافت سر در بیارن.

Dead Island 2
طبق شایعات و اخبار منتشر شده بازی آخرین مراحل توسعه رو طی می‌کنه و برای عرضه در آخر سال آمادست. هر چند به نظر من امکان فیل شدن این پروژه خیلی زیاده اما خب اگر به عنوان یک عنوان برای گیم پس تو مراسم نمایش داشته باشه نباید تعجب کنیم. (مثل back 4 blood که پارسال نمایش داشت.)

Phantom Dust
از سال ۲۰۱۵ که مایکروسافت نسخه ریبوت رو از استودیو سازندش گرفت و اون استودیو هم تعطیل شد، همون جا مایکروسافت اعلام کرد که کار بر روی ریبوت ادامه داره و یک استودیو دیگه ساخت بازی رو بر عهده گرفته (هر چند تا به امروز هیچ خبری ازش منتشر نشده.)

Dirt WRC
اخیرا یک خبر منتشر شده که درت رالی ۳ کنسل شده و به Dirt WRC تغییر نام داده. از اون جا که ناشر بازی EA و نام WRC هم خیلی شناخته شدست، ممکنه شاهد نمایشش تو کنفرانس مایکروسافت باشیم. بازی هم احتمالا آخر همین سال منتشر بشه.

Crysis 4
استودیو کرایتیک خیلی وقت میشه که تو وضعیت خوبی نیست و برای ساخت کرایسیس چهار هم واقعا نیاز به دیده شدن و تبلیغات درست و حسابی دارند. حتی تیزر موتور گرافیکی این بازی هم می‌تونه توجه خیلی زیادی رو به خودش جلب کنه.

Bright Memory infinite
این بازی برای PC عرضه شده و حتی امکان درخواست ریویو کدش چند وقتی میشه برای ایکس باکس در دسترس قرار گرفته اما وقتی ما درخواست بدیم با پیغام به زودی مواجه میشیم که می‌تونه نشون دهنده این باشه که بازی قراره همون روز شوکیس نمایش و عرضه بشه برای گیم پس.

اسپلینتر سل ریمیک
از اونجا که سری همیشه در کنفرانس مایکروسافت حضور داشته و حتی نسخه انحصاری هم برای کنسول ایکس باکس داشته، بعید نیست که این عنوان همراه با عرضه اشتراک Ubisoft+ تو شوکیس باشه.

دیابلو ۴ و عنوان coalition
پایان شوکیس با حضور راد فرگوسن و نمایش دیابلو همراه با اعلام تاریخ عرضه بازی و بعد از اون یک سورپرایز برای استودیو coalition باشه که مثلا راد بگه من با این تیم سال ها کار کردم و حالا افتخار میکنم که اون ها می‌خوان از پروژه جدیدشون (گیرز ۶) رونمایی کنند.

Street Fighter VI
شماره قبلی این عنوان به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ منتشر شد اما شماره جدیدش موقع معرفی هیچ اثری از سونی یا انحصار بودن داخلش وجود نداشت. طبیعتاً وقتی یک عنوان به این بزرگی در انحصار شرکت خاصی باشه، توسط همون شرکت هم معرفی میشه، اما دیدیم که بازی توسط خود کپکام معرفی شد و در نهایت اعلام کردن که در تابستان نمایش داره. بعید نیست یک گیم پلی کوتاه تو شوکیس مایکروسافت از بازی نمایش بدن.

RE4 ریمیک
هر وقت صحبت از انحصاری عناوین کپکام به گوش رسیده مثل dmc 5 و re6 برای کنسول پلی استیشن، نتیجه این شده که اون عنوان تو کنفرانس مایکروسافت سر در آورده. بعید نیست این اتفاق این بار هم به وقوع بپیونده.

در نهایت هم بگم تمام عناوینی که در این جا لیست کردم در حد حدس و گمان بودند و اصلا ممکنه حتی شاهد نمایش هیچ کدوم نباشیم :D

آخرین ویرایش:

Albert Camus

Nothing But Video Games
کاربر سایت
Mar 15, 2008
186
نام
علیرضا
البته تیم توسعه Fable با تیم FH5 فرق میکنه. حالا گیم پلی شاید نشون ندن ولی تو مراحل اولیه هم نیستن. ;)
درسته؛ من از این موضوع مطلع نبودم. الان رفتم توییت یکی از اعضای اصلی استودیو به نام Tom Gaulton (پنج نوامبر ۲۰۲۱) رو دیدم که گفته بود چهار ساله که دارن روی Fable کار می‌کنن. من فکر می‌کردم از همون سال ۲۰۲۰ که بازی با یه CGI معرفی شد، کار ساختش رو شروع کردن. البته درسته که تیم توسعه Fable و FH متفاوتن ولی به نظر میاد بعد از انتشار FH5، دیگه الان کل نفرات پلی‌گراند، روی فیبل کار کنن؛ نمیدونم شاید هم اینطور نباشه.
به هر حال، خوشحالم که از شروع توسعه Fable زمان زیادی می‌گذره و با این حساب امیدوارم تا آخر ۲۰۲۳ بیاد. Fable 2 یکی از بهترین بازی‌های عمرم بوده و برای ریبوت سری، خیلی خیلی مشتاقم.

آخرین ویرایش:

marco dest

کاربر سایت
May 24, 2021
697
اول از همه dlc هیلو که احتمالا endless هست رو بدن.
استارفیلد و fh8 و هلبلید گیم پلی باشه.
Fable رو هم بگن کجای کار هستن مردیم از هایپ درون😁
سرویس یوبی هم بیاد گیمپس فعلا کافیه😁
لطفا وارنر رو هم با آیپی هایش بخرید❤️

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
حضور قطعی ۱۰۰ درصد:

Srafield
Redfall
Forza Motorsport

۱۰۰ درصد هستن. هر ۳ هم با گیم‌پلی اونم با مدت زمان درست حسابی. (پارسال عملا فقط هورایزن ۵ گیم‌پلی درست حسابی داشت تو فرست پارتی ها)

Avowed
۱۰۰ درصد حضور داره. این بازی قرار بود ایونت پارسال حاضر باشه اصلا که آخرین لحظه کنسل شد(بعد مراسم درومد خبرش). صحبت اینجاست با گیم‌پلی خواهد بود یا in game سینماتیک؟
بازی به نظر من برا نیمه اول ۲۰۲۳ باشه. ینی موقع e3 سال بعد احتمالا بازی رو عرضه کردن‌. برا همین حدس من اینه مثلا به احتمال ۷۰ درصد با گیم‌پلی میبینیم بازی رو. اگه نه خب تریلر in game سینماتیک.

Stalker 2
گرچه شرایط خوبی نداره اوکراین و استودیوی سازنده ولی حس میکنم حتما با یه تریلر به شیوه تریلر پارسال، اینجا حاضر خواهند بود و احتمالا یه تیکه حمایت از مردم اوکراین هم میرن تو مراسم. تاریخ تاخیر احتمالی هم اعلام میشه.

حضور احتمالی:
Fable
کاری ندارم عرضه بازی کیه، ولی خب از ۲۰۱۷ تیم دوم پلی گراند تشکیل شد و از ۲۰۱۸ دیگه قطعا ساخت فیبل استارت خورد و تا الان صرفا یه تیزر CG ۶۰ ثانیه ای دیدیم که از بازی هم اطلاعاتی نداده جز تم کمدی طورش. به نظرم انتظار حضور این بازی چیز عجیبی نیست. گیم‌پلی بعید میدونم ولی فک کنم یه تریلر in engine ای چیزی بدن. به نظرم ۷۰ درصد حاضر خواهد بود.

Contrabond
اینم به نظرم همراه یه تریلر میکس in engine و گیم‌پلی خواهد بود تو مراسم. اینم ۷۰ درصد.

Hellblade 2
حدس من اینه این بازی هم ۲۰۲۳ بیاد بیرون. بر این اساس فک کنم حتما میتونن گیم‌پلی فوتیج نشون بدن. ولی، از اونجا که همه نمایش های بازی تا الان TGA بوده، شاید نمایش بعدی بازی هم بره برا چند ماه دیگه و مراسم جف کیلی. به نظرم ۵۰-۵۰ عه حضور بازی.

Perfect dark
این بازی هم میدونیم اقلا ۲ ساله playable عه. حدس می‌زنم حاضر نباشه ولی خب دلیلش صرفا اینه که نمیخوان همه چی رو با هم نشون بدن. وگرنه طبیعتا باید بتونن یه تریلری چیزی آماده کنن. شاید ۳۰ درصد شانس حضور داشته باشه.

Indiana Jones
بازی ۲ سال پیش معرفی شد. گیم‌پلی که خب محاله ولی یه تریلر حتی CG خیلی بعید نیست. چیزی که شانس حضورش رو کم میکنه اینه که تاد هاوارد تهیه کننده است و این دوستمون هم دیر بازی هاش رو نمایش میده کلا. شاید ۲۰ درصد شانس حضور داشته باشه.

State of decay 3
حضور این هم واقعه منطقیه. بازی بیش از ۲ ساله معرفی شده. ولی خب از اونجا که مطلقا اطلاعاتی از بازی درنمیاد حس میکنم حضور نداره. ۲۰ درصد شاید شانس داشته باشه.

بازی هایی که قطعا حاضر نخواهند بود:
Everwild

معرفی های جدید:
-بازی زنیمکس آنلاین که ۱۰۰ درصد معرفی میشه. مندولارین mmo یا استارفیلد mmo یا کلا یه چیز دیگه؟
-بازی کامپالژن هم حس میکنم موعد معرفیشه. اولا ۴ ساله در حال ساخته. دوما چند باری اطلاعات ازش لیک شده که ینی نزدیک باید باشیم به معرفی. حس میکنم ۷۰ درصد معرفی میشه.
-بازی جاش سایر یا همون پروژه پنتیمنت. اینم احتمالا ۲۰۲۳ عرضه میشه. رو همون حساب منطقا باید معرفی شه. اینم ۷۰ درصد.
-بازی دوم ماشین گیمز. وولفنشتاین ۳؟ اصلا درحال ساخت هست این بازی؟ نمیدونم. اینم ۴۰ درصد شانس معرفی داره به نظرم.

-بازی های جدید اینگزایل و دابل فاین هم محاله معرفی شن.
-این راند هاوس هم کلا نمیدونم چیکار میکنه. انگار وجود خارجی نداره.

جز اینا محتوای جدید برا هیلو اینفینیت، سی اف ثیوز، فالوت ۷۶ و هورایزن ۵ هم معرفی میشه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,530
نام
مــاکــان
برای منم استارفیلد و نمایش Forza
باقیش چون انتشارشون خیلی دورتر هست اصلا پیگیری نمیکنم.
معرفی ریمستر درست حسابی از 3 گانه گیرز (ریمیک که بعیده :D ) + گیرز 4 و 5 به صورت کالکشن :D بیاد رو استیم
اگه به اینها Halo wars 2 برای استیم اضافه کنم دیگه تکمیل میشه، حسابمون هم با مایکرو صاف:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر