Xbox 360 Spring Update Improves VGA Image Quality

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
fw من 5.0 هست؟ یعنی اپدیت نکنم؟
در ضمن این dvd enable 800.iso رو گذاشتم ولی به دلایلی نتونستم fw رو اپ کنم. حالا که frimgaured ام disable شده عیبی داره به لایو وصل شم؟

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
یه چیز جالب که تو این ( http://www.dailytech.com/Xbox+360+Spring+Update+Improves+VGA+Image+Quality/article7216.htm ) گزارش اومده نمیدونم دیدین یا نه که اسم یه ایرانی به اسم امیر مجیدی مهر که فکر کنم رییس یه گروهی تو ms هست
اینا:
The Spring Update adds a new feature allowing users to tweak the IRE setting that the Xbox 360 sends out to the television. “Both Xbox 360 Elite and current Xbox 360 units will have a spring (console) update which adds support for different video levels for VGA output (“7.5 IRE vs 0”) ... using this setting you should be able to use computer monitors in addition to TVs with resolutions all the way up to 1080p with high fidelity and no issues with HDCP handshaking,” explained Amir Majidimehr, VP of Microsoft’s Consumer Media Technology Group. “So for current users, I highly recommend trying this update with your VGA connection to see if it does the job for you. Note that this is a console update and will work for both games and of course, HD DVD.”
اینم صفحه اش تو ms:
http://www.microsoft.com/presspass/exec/amirm/default.mspx

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
من هم 360 ام رو اپديت کردم ولی....
فقط قابليت نوشتن نام بازی امده....و از قابليت refrence levels خبری نيست....
يعنی اصلاً همچين گزينه تو display من وجود نداره !! فکر کنم به خاطر اينه که از hd component استفاده
میکنم؟ نظر شما چيه؟ ممکنه مثلاً ناقص دانلود شده باشه؟ ولی کامل
پور شده بود.....قريب به 2 ساعت هم طول کشيد..در اين بين 2 3 دفعه هم قطع شدم
ولی از همونجای قبلی که دانلود شده بود ادامه داد ! در کل خودم احتمال میدم که کابل vga ندارم
اين پيغام برام ظاهر نشده...
من از دوستان يه خواهشی دارم..لطفاً دوستان اگه کابل انالوگ يا hd component دارن تست
کنن ببينن آيا اين گزينه فعال میشه يا نه؟

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
منم اپدیت کردم. این اپدیتش خیلی خوب بود
یه چیزی که به من خیلی تو این اپدیت حال داد(بعد از refrence level ) این که سرعت کنسول انگار بیشتر شده .... انتخاب اهنگ و اومدن و رفتن تیغه ها و انتخاب تم ها سرعتش بالاتر رفته
----------
من از کابل vga استفاده میکنم میشه یکی بگه این 3 تا حالت چه فرقی با هم دارن؟

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
یکی از قابلیت هایی که در این نسخه اضافه شده اینه که وقتی اچیومنتی رو باز میکنین مینویسه که چه مقدار گیمر اسکور داره و همینطور میگه کدو اچیو بوده

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
استادان محترم
اون هایی که فریمورشون پایین تره نباید اپ کنند ؟
هیچ گزارشی مبنی بر اینکه این آپدیت جدید روی فریمور ها تاثیر می زاره یا نه هنوز گزارش نشده و هیچ فریموری رو از کار ننداخته این آپدیت.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
هیچ گزارشی مبنی بر اینکه این آپدیت جدید روی فریمور ها تاثیر می زاره یا نه هنوز گزارش نشده و هیچ فریموری رو از کار ننداخته این آپدیت.

من از موقعی که آپدیت کردم
نمی دونم چرا هر وقت می رم تو لایو قسمت massege و friend دست هنگ می کنه ؟؟:confused:

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
یکی دیگه از قابلیت هاش که تو قسمت فیلم ها بهش اضافه شده اینه که نشون میده چقدر گذشته
قبلا فقط به صورت عددی این کارو میکرد.
همچنین اگه یه کلیپ چیزی از تو هارد 360 اجرا کنی و وسطاش کنسل کنی حتی کنسولم اگه خاموش کنی از ادامش میتونی ببینی.قبلا این کار فقط برای فیلم های dvd میشد

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اقای لیچ کینگ پس چرا همه میگن باید فریمورت 5.2 باشه ؟
کسی نگفت باید فریمور 5.2 باشه. یه فریمور جدید اومده که 5.3 هست نه 5.2! این فریمور برای جلوگیری احتمالی از گزارش فریمور های کپی روی دستگاه ها ساخته شده! که البته بعد از آپدیت معلوم شد که نیازی بهش نیست ولی در هر حال باز توصیه شده که اگه می تونین فریمور 5.3 رو بریزین! اصلا کسی در مورد اینکه فریمور 5.2 یا پایین تر باشه حرفی نزده. من نمی دونم شما از کجا می گید.
نمی دونم چرا هر وقت می رم تو لایو قسمت massege و friend دست هنگ می کنه ؟؟
این ایراد شما ربطی به فریمور دستگاه نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر