xbox 360 slim 250 gb واقعا اکازیون

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
Rating - 100%
2   0   0
یدونه اکس باکس اسلیم 250 گیگ هست / خیلی تر و تمیز /26 تا بازی روش به خریدار میدم که نزدیک به 60 درصدشون اصلا روی دستگاه نرفته و میتوان گفت اک هستن البته انهایی هم که روی دستگاه رفتن با اک مو نمیزنن/ دسته اضافی اصلی هم داره که هنوز باتری فابریکش روشه/ در اصل 4 گیگ بوده/ هارد 250 روش ارجیناله /به دلیل وجود همین هارد درایوش شاید فقط 4 ساعت برای گرفتن ایمج از بازی ها روی هارد کار کرده و تمام بازیا رو از هارد اجرا کردم/ هیچ گونه خط و خشی نداره/ برچسب درایوش هنوز روشه/

خداییش کار نکرده/ ابان ماه گرفتم اما چون عسلویه کار میکنم/ و خیلی وقته توی کارتونه (حدودا 4 ماهه) ودیگه به کارم نمیاد خودمم علاقه به این دارم که یکی ازش به صورت مفید استفاده کنه و بی استفاده نمونه/ حدودا 15 ساعت باهاش بازی کردم
درایوش هم 0225 هست و lt3 همراه با اخرین داشبرد.

اما بحث شیرین قیمت که طبق تاپیک موجود در همین فروم برای اسلیم 250 گیگ نو 715 هست

دسته اضافی اصلی نو هم حدود قیمت 60 هست

یعنی جمعا میشه 775 تومن چون دست دو هست و در حد اک 30 درصدش که کم بشه میشه 542.5 و هر کی بخواد با مبلغ 550 تومن تمام این بازیا رو هم بهش میدم + فروزا ارجینال با کد لایو / هزینه پست با خریدار + اینکه در استان فارس امکان معامله حضوری هست تشریف بیارید تست کنید و ببرید. حق تقدم با کسیه که مبلغ بیشتری پیشنهاد میده گام افزایش 5000 تومن هست

اکازیون یعنی این / چون اولین معاملم درون این سایت هست همه جوره اعتماد سازی میکنم از شماره و ادرس و کد ملی و نام پدر و همه چی با توجه به اینکه روی وسایل شخصی خیلی حساسم

ازتون خواهشمندم اسپم ندید تحت هیچ شرایطی ارتباط با من فقط از طریق پیام خصوصی باشه فقط اعلام کنید توی تاپیک که پیام دادین تا تاپیک هم بالا بیاد

دوستان میتونن تلفنی هم تماس بگیرند . ویرایش: اقا نوید گفت قوانینو رعایت کن شماره رو حذف کردم :d:d اگه خواستید پ خ بدین تقدیم کنم

با تشکر

DSC00613.jpg DSC00617.jpg DSC00619.jpg DSC00622.jpg DSC00623.jpg DSC00624.jpg DSC00625.jpg

آخرین ویرایش:

2909

کاربر سایت
Jun 10, 2011
494
نام
علی رضا مطهری
Rating - 0%
0   0   0
آقا من با تمام بازی ها 550 خریدمش همشهری:-*

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
Rating - 100%
2   0   0
داداشم من گفتم پخ بده صحبت کنیم فروش رفت تو تاپیک اعلام میشه به فلانی فروش رفت حالا شما که پ خ ندادین :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر