XBox 360 Demo Zone

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
توی فورمهای رسمی که همه گرفتنُ تموم کردن ولی درسته هنوز درست و حسابی نیومده روی لایو:smile:
میشه بگین تو کودوم فروم ها؟؟ اونا مال PC و PS3 رو گرفتن. روی لایو اومدن مگه غیر درست و حسابی هم داره ؟؟:confused:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
http://forums.eidosgames.com/forumdisplay.php?f=257

بله درست و حسابی ه مداره چون اون اوایل که دانلود میکردن یه سری از بچه های اونجا به جاش یه تریلر از لایو میگرفتن که مشکل درست شده و الان هم دارن یا دانلود میکنن یا دانلود تموم شده
1. یک کلمه از جمله ای که گفتی رو حلی نشدم. کسی چیزی حالیش شد بیاد ترجمه کنه (یکم دستور زبان بخونی بد نیست)

2. آقای محترم انگار من نتونستم حرفم رو حالی کنم. اون لینکی هم که دادی مال انلود PC هست. اگه میخوای خودم لینک دانلود بدم بهت برا PC. اینجا تاپیک دمو های نسخه 360 بازی هست که کمی قبل این اومد روی لایو و تا دمو رودانلود کنن و از هارد بیارن بیرون و روی نت پخش کنن یه پروسه ای روباید بگذرونه.

حالا باز بیا یه چیز دیگه تحویل ما بده.

darth revan

کاربر سایت
Jul 14, 2008
171
1. یک کلمه از جمله ای که گفتی رو حلی نشدم. کسی چیزی حالیش شد بیاد ترجمه کنه (یکم دستور زبان بخونی بد نیست)

2. آقای محترم انگار من نتونستم حرفم رو حالی کنم. اون لینکی هم که دادی مال انلود PC هست. اگه میخوای خودم لینک دانلود بدم بهت برا PC. اینجا تاپیک دمو های نسخه 360 بازی هست که کمی قبل این اومد روی لایو و تا دمو رودانلود کنن و از هارد بیارن بیرون و روی نت پخش کنن یه پروسه ای روباید بگذرونه.

حالا باز بیا یه چیز دیگه تحویل ما بده.

آخه استاد عزیز من خودم مدیر انجمنی دیگه هستم و نمیخوام ادامه بدم چون این نوع انجمها بسیار محبوب مدیریت خیلی سختی داره.خُب به جای اینکه با کاربرها برخورد کنید می تونید خیلی ساده جواب بدید میدونیم خدای گیم هستید و اینا و به صحبت تازه ارا خنده تون می گیره ولی به تازه کارهام یه کم رحم کنید بد نیست .در ضمن من که رفتم دستور زبان خوندم شما هم برید یه کم املا بخونید که درستش "کدوم"درسته نه "کودوم" البته این دیگه چیزیه این روزا زیادی دیده میشه بعضی از عناوین این بخش بیشتر به فورم انگلیسی میخوره تا فارسی. کاربران حرفه ای باید راهنمایی کنن نه توهین یا شوخی کنن چون من افتخار آشنایی و نزدیک بودن با شما رو نداشتم که برام مترجم بگیرید یا "چیزی رو تحویلتون بدم" فکر نکنم زیاد برای من یا دیگران خوشایند باشه که اینطوری باهامون صحبت بشه و در ضمن اون انجمن رو که دادم اگه درست و حسابی می خوندید می دیدین که همه الان دمو رو گرفتن و دمو برای ایکس باکس هم اومده بیرون حدود چند ساعت هم میشه

نمیخوام این بحث ادامه داشته باشه پس لطفاً پست منُ رو یا پاک کنید یا همینطوری بذارید

soroushbahall

کاربر سایت
Mar 17, 2008
86
نام
سروش
ببخشید میشه این دمو ها رو روی دی وی دی 4 گیگ رایت کنیم یا باید حتما دی وی دی ناین باشه؟
بله اصلا باید رو DVD4 رایت کنی! مگه حجمشون چقدر هست که بخوای براش یدونه DVD9 خرج کنی!
حتی اونایی که حجمشون کم هستو میتونی رو CD هم بریزی.;)

soroushbahall

کاربر سایت
Mar 17, 2008
86
نام
سروش
سلام
یکی از دوستان چند وقت پیش دموی Fable2 رو درخواست داده بودن و شما اونرو نگذاشتید.
منم دنبال این دمو هستم ولی هر چقدر میگردم پیدا نمیکنم.
ممنون میشم اگر شما دارید بذارید;)

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام
یکی از دوستان چند وقت پیش دموی Fable2 رو درخواست داده بودن و شما اونرو نگذاشتید.
منم دنبال این دمو هستم ولی هر چقدر میگردم پیدا نمیکنم.
ممنون میشم اگر شما دارید بذارید;)
من خودم هم گشتم اما متاسفانه هر چی لینک هست پاک شدن. خوب دوست عزیز وقتی بازی کاملش اومده چه دلیلی داره شما برید دمو رو دانلود کنید ؟؟ :confused:

soroushbahall

کاربر سایت
Mar 17, 2008
86
نام
سروش
من خودم هم گشتم اما متاسفانه هر چی لینک هست پاک شدن. خوب دوست عزیز وقتی بازی کاملش اومده چه دلیلی داره شما برید دمو رو دانلود کنید ؟؟ :confused:
خوب بهتره آدم قبل از اینکه بره بازی کاملشو بخره یه بار دموشو دانلود کنه اگر خوشش نیومد نخره.
حالا بازم اگر پیدا کردید ممنون میشم بذارید.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خوب بهتره آدم قبل از اینکه بره بازی کاملشو بخره یه بار دموشو دانلود کنه اگر خوشش نیومد نخره.

والا دیگه من چی بگم به کسی که در مورد Fable این حرف رو میزنه :D در ضمن 3000 تومن ارزش اینا رو ندارد.

دوستان ظاهرا دمو قابل بازی Mini Ninjas هم اومده . خواهش میکنم در تاپیک قرار بدید .

به علاوه Loast Planet 2 هم اومده فکر کنم. هنوز لینک ها روی نت نیومده. معمولا مدتی طول میکشه. در اولین فرصت قرار داده میشه.

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
والا دیگه من چی بگم به کسی که در مورد Fable این حرف رو میزنه :D در ضمن 3000 تومن ارزش اینا رو ندارد.

به علاوه Loast Planet 2 هم اومده فکر کنم. هنوز لینک ها روی نت نیومده. معمولا مدتی طول میکشه. در اولین فرصت قرار داده میشه.

اما من توی ABGX دیدم . یه سری اونجا بزن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر