XBOX غول نسل ششم

به نظر شما کدام یک بازی های زیر در XBOX از گرافیک بهتری بر

• مجموع رای دهنده‌ها
    183

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
١٣٠ تا بازی دارم که بهترین هاش که تو لیستت نیست رو میذارم سخته همه رو بذارمخوب امجد Need for speed underground 1 va2Need for speed carbonNeed for speed must wantedNed for speed hot pursuit 2Genma onimushaHalf lifeDoom 3Maxpyne collection 1..2Jade empireBlackGun007 love Russian007 tommarow007 golden eyeCall of duty 2Call of duty 3Pro evolation4..5Winning elevenForza motosportCrash bondicot warpedFar ray yekisho nadarin shomaGta3Gta sananderias verjen mod back tamame madhinha jadidMortal kombat ArmageddonPrance Persia 1FahrenhiteStill lifeDark watchSalonSon FelixDream fallDriver 4Counter struckFatal gram 1Metal gear solid 2Hit man 3InceredinlesJust causeMetal slug collectionMednight club 3Motor g p 1..2ObscurePgrSplinter cellRed dead revolverConflict storm 1--2--3Midnib 3Motor 2ighp

مرسی. راستش من اکثرا سعی کردم بازی هایی رو جمع آوری کنم که روی کنسولهای دیگه نباشند (البته بیشتر عناوین نه همه عناوینی که توی لیستم هست). یه مورد دیگه هم ژانر بازیها هستش که اگر دقت کرده باشین بازیهای شوتر یا اول شخص یا مسابقه ای و RPG رو تا حد امکان جمع آوری نمی کنم چون به شخصه طرفدارشون نیستم. ژانر مورد علاقه من بازیهای اکشن ادونچر، پلتفرمر، کارتینگ کارتونی مثل کرش یا ماریو و بازیهای با گرافیک شاد هستش. البته بعضی از عناوینی که معرفی کردین رو توی سبک مورد علاقه من هستند و واقعا زیبا و دوست داشتنی هستند.
باز هم ممنون از توجه و پاسخگویی شما دوست عزیز و ارجمند.ممنون میشم اگر کماکان بازیهای این کنسول بی نظیر رو در تاپیک معرفی کنید.با آرزوی موفقیت برای شما.

آخرین ویرایش:

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
بازی های دیکه من
Second sight
Riddick

Narnia
Win back
Shark tale
Constantine
Advance racing
Nemesis struck
50 cent
Cold war
Call of cthulhy
Bun out revenge

The night more before cristhmas

Suffering

Chicken little
بقیه شب میذارم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
مرسی. راستش من اکثرا سعی کردم بازی هایی رو جمع آوری کنم که روی کنسولهای دیگه نباشند (البته بیشتر عناوین نه همه عناوینی که توی لیستم هست). یه مورد دیگه هم ژانر بازیها هستش که اگر دقت کرده باشین بازیهای شوتر یا اول شخص یا مسابقه ای و RPG رو تا حد امکان جمع آوری نمی کنم چون به شخصه طرفدارشون نیستم. ژانر مورد علاقه من بازیهای اکشن ادونچر، پلتفرمر، کارتینگ کارتونی مثل کرش یا ماریو و بازیهای با گرافیک شاد هستش. البته بعضی از عناوینی که معرفی کردین رو توی سبک مورد علاقه من هستند و واقعا زیبا و دوست داشتنی هستند.
باز هم ممنون از توجه و پاسخگویی شما دوست عزیز و ارجمند.ممنون میشم اگر کماکان بازیهای این کنسول بی نظیر رو در تاپیک معرفی کنید.با آرزوی موفقیت برای شما.

Xbox_controller_s_1-1024x683.jpg

بازی های دیکه من
Second sight
Riddick

Narnia
Win back
Shark tale
Constantine
Advance racing
Nemesis struck
50 cent
Cold war
Call of cthulhy
Bun out revenge

The night more before cristhmas

Suffering

Chicken little
بقیه شب میذارم

154Eb.jpg

128a.jpg

181.jpg

189a.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یک سوال از اونایی که xbox دارن دارم
d-pad ایکس باکس هم مثل 360 هست؟

خودت میدونی که برای ایکس باکس اوریج 2 نوع گیم پد اومد سری لانچی و سری بعدی که عکسشو تو پست قبلی گذاشتم

حالا گیم پد ایکس باکس 360 بهبود یافته گیم پد مدل دومی ایکس باکس اورجیناله

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
لیست بازی های دیگه من

Forget ten realms
Evil dead regeneration
Total overdose
Shadow the hedgehog
Craaty demons
The warrior
Blowout
Land of the dead
Jurrasic park
Sonic riders
Gauntlet
Paintball
Army men
Tetris
Iron phoenix
Digimon
Stubbs zombie
Over the hedge
Spike out
Marvel Nemesis
True crime
Tmnt 3
Metal x
Raw ²

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
Midway بازی های،خفنی میساخت روی xbox یک راگبی هم داشت که واقعا خفن بود که توش استخونای بازی کنا میشکست و خورد میشد
من واقعا xbox رو از 360 بیشتر دوست دارم یادمه یک دستگاه رو با halo 1 خریدم جعبه مشکی بزرگ با یک ارم سبز وسطش با یه بازی فوق العاده اونموقع همه بهم گفتن دیوونه ای چون هنوز دستگاه کپی خور نبود و من بازی اورجینال هالو رو خریدم و اصلا کسی باورش نمیشد که پول یک بازی انقدر زیاده

• Like
Reactions: che-jaleb

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
Midway بازی های،خفنی میساخت روی xbox یک راگبی هم داشت که واقعا خفن بود که توش استخونای بازی کنا میشکست و خورد میشد
من واقعا xbox رو از 360 بیشتر دوست دارم یادمه یک دستگاه رو با halo 1 خریدم جعبه مشکی بزرگ با یک ارم سبز وسطش با یه بازی فوق العاده اونموقع همه بهم گفتن دیوونه ای چون هنوز دستگاه کپی خور نبود و من بازی اورجینال هالو رو خریدم و اصلا کسی باورش نمیشد که پول یک بازی انقدر زیاده
البته هیلو 1 واقعا محشر بود و ارزشش رو داشت.من خودم فن هیلو هستم و به نظرم هیلو 1 بهترین شماره بود.با 360 بازیش کردم و روی حالت قدیمی خارق العاده میشد.کلاسیک و عجیب . عالی بود.

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
البته هیلو 1 واقعا محشر بود و ارزشش رو داشت.من خودم فن هیلو هستم و به نظرم هیلو 1 بهترین شماره بود.با 360 بازیش کردم و روی حالت قدیمی خارق العاده میشد.کلاسیک و عجیب . عالی بود.
شما باید تصور کنی من چه حالی داشتم تو سال 2001 رو یه کنسول شوتر اول شخص،وقتی تو مرحله دوم مسترچیف از سفینه سقوط،کرده پیاده میشه و اون افق زیبای کنار ساحل درختای کاج که تکون میخوردن یه بانشی که تو هوا پرواز میکرد و دنبالت بود نور افتاب و اسلحه ای با اون کیفیت هنوز هم هیجانی میشم

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
شما باید تصور کنی من چه حالی داشتم تو سال 2001 رو یه کنسول شوتر اول شخص،وقتی تو مرحله دوم مسترچیف از سفینه سقوط،کرده پیاده میشه و اون افق زیبای کنار ساحل درختای کاج که تکون میخوردن یه بانشی که تو هوا پرواز میکرد و دنبالت بود نور افتاب و اسلحه ای با اون کیفیت هنوز هم هیجانی میشم
دقیقا یادمه منظورت کجاست.یه ابشار هم روبروت بود و محیط یک تاریکی خاصی داشت.اگه از لبه ی پرتکاه به پایین نگاه میکردی یک رورخونه و فضای وسیعی هم میدیدی.واقعا خوش به حالت چون بدون شک اون زمان حد اقل تو ایران کمتر کسی اون تجربه رو داشت.

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
دقیقا یادمه منظورت کجاست.یه ابشار هم روبروت بود و محیط یک تاریکی خاصی داشت.اگه از لبه ی پرتکاه به پایین نگاه میکردی یک رورخونه و فضای وسیعی هم میدیدی.واقعا خوش به حالت چون بدون شک اون زمان حد اقل تو ایران کمتر کسی اون تجربه رو داشت.
Pillar of Autumn :d

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر