XBOX غول نسل ششم

به نظر شما کدام یک بازی های زیر در XBOX از گرافیک بهتری بر

• مجموع رای دهنده‌ها
    186

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بازی Perfect Dark برای نینتندو 64 هستش که یمی از بازی ها مطرح این کنسول بود و حالا نسخه ارکید آنلاین همین بازی روی xbox و مقایسه هر دو نسخه

170660-perfect-dark_350.jpg

170660-perfect-dark-2-n64_original.jpg

Perfect Dark, Nintendo 64

170660-perfect-dark-2-xbla_original.jpg

Perfect Dark, Xbox Live Arcade

170660-perfect-dark-1-n64_original.jpg

Perect Dark, Nintendo 64

170660-perfect-dark-1-xbla_original.jpg

Perfect Dark, Xbox Live Arcade

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
شبیه ساز نینتندو 64 بر روی ایکس باکس اورجینال

A new version of this Nintendo 64 emulator for the original Xbox has been released

icon_xl.jpg

.A Nintendo64 emulator for Xbox

Surreal64 CE is a continuation of the Surreal64 project where Team XXX left off. Originally developed by oDD and Lantus, Surreal64 included ports of three Win32 based Nintendo64 emulators including 1964, Project64 and UltraHLE

:Our goal is to improve Nintendo64 emulation on the XBOX with the addition of

New or updated N64 emulators
New or updated video, audio and RSP plugins
Improved controls
A user friendly and skinnable GUI
:Changelo

Surreal64 CE B5.52u
-unofficial patch

EurAsia - Downloads

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,081
نام
Mahmoud
احسان تو مشخصات داری کم لطفی میکنی .آیا ps2 اترنت نداره ؟؟ آیا مدل با هارد ۴۰ گیگی نداد (اختیاری)؟؟ حتی مودم ۵۶k رو هم ماژولش رو دیدم ...
و آیا همه چیز cpu تو کلاک اونه ؟؟ فقط همین که معماری ایکس باکس ۳۲ بیتی و پلی ۲ ۱۲۸ بیتی هستش رو داشته باش بقیه بکنار.من سرسری گذشتم حالا مدل رم و سرعتش و بقیه اینا بکنار.
Ps2 یه اسطوره بوده و میمونه.با اینم مخالفم که ایکس باکس قوی بوده و در حقش حالا هر چی شده.بحث طراحی درست ،قیمت مناسب ،پشتیبانی درست و لذت بازیها و هم سلیقه بودن با فرهنگ ما تو دوره خودش.حالا مایکرو میومد xbox one رو تو اون دوره میداد.چه فایده ؟؟؟ بازیهایی که با برند PlayStation تجربه کردیم و میکنیم هیچوقت تکرار شدنی نیست.

xbox ===CPU 733 MHz x86 Intel Celeron/Pentium III Custom Hybrid CPU

ps2===CPU "Emotion Engine" clocked at 294.912 MHz (launch), 299 MHz (newer models), with 128-bit SIMD

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
اولین ایکس باکس بیشتر یه کیس کامپیوتره تا یه کنسول برای این ایکس اومد تو اسمش که از directx برای روونی اجرای بازیا استفاده میکرد در واقع انگار یه PC هست که دسته بهش وصل میشه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اولین ایکس باکس بیشتر یه کیس کامپیوتره تا یه کنسول برای این ایکس اومد تو اسمش که از directx برای روونی اجرای بازیا استفاده میکرد در واقع انگار یه PC هست که دسته بهش وصل میشه

در اصل کنسول یه pc محدود شده و تغییر پیدا کرده برای game هست حتی لوازم کنسول ها رو هم تولید کنندهگان قطعات pc تولید میکنن تو این شکی که نیست کنسول ماهیت خودشو از pc گرفته

ولی اینم قبول دارم کنسول ها مایکروسافت بیشتر شبیه یه pc هستن

تو این تاپیک که داستان شکل گرفتن xbox هست ( که زیر لینکشو گذاشتم ) خودشونم گفتن که میخواستن یه کنسول بسازن که بازیا pc بیاد روی اون یعنی چیزی مابین کنسول و pc و حتی از مایکروسافت خواسته بودن که روی xbox اوریج اینترنت اکسپلورر و ... نصب کنه که مایکروسافت گفته بوده این یه کنسول بازی فقط برای game هست نه pc

http://forum.bazicenter.com/thread94930/

بخاطر همین تفکر بود که بازی مثل Far Cry Instincts فقط روی pc و xbox اوریج اومد و همینطور بازی ها دیگه

59B.jpg

161F.jpg

دوست خوبم MEHRDAD.F یه نگاه اجمالی به xbox اوریج انداخته که تو این پست میتونی بخونی

http://forum.bazicenter.com/thread94186/page3/#post3631776

فرق pc با کنسول اینه که کنسول یه pc بهینه شده اس برای game که خروجی خیلی بهتری با همون سخت افزار از pc داره نمونه اش تو نسل هفت کنسول wii برای کمپانی نینتندو بود که بالا 100 میلیون کنسول فروخت و بنرده نسل هفت شد که سخت افزارش درست مثل سخت افزار xbox اوریج هست یعنی چیزی حدود pc پنتیوم 3 . حالا با همین سخت افزار pc بزور بازی دلتا فورس
اجرا میکنه اما برای wii بازی mario galaxy اومد که بهترین بازی نسل هفت از دیدگاه ign . یوروگیم و ..... شد

البته الان اندروید تروکونده دریایی از بازی ها با کیفیت داره که نیاز به خرید سخت افزار اضافه نیست و کلی از بازی ها کنسول ها نسل ها قبلی براش پورت شده و بازی هایی که برای خودش ساخته شدن فقط چون صفحه لمسی هست بازی کردن برای من باها اون سیستم سخته ( هیچی جا گیم پد نمیگیره ) الان که شبیه ساز ps1 . psp و .... براش اومده که عالی اجراشون میکنه

باید دید نسل بعدی وجود خواهد داشت یا نه

یه چیز جالب امروز دیدم شبیه ساز nintendo ds برای xbox اوریج

http://theisozone.com/downloads/xbox/emulators/desmumex-v02-nds-on-the-xbox/

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
امروز ایکسباکسم رسید دی وی رامش خزاب بود دستکاهو باز کردم درایوش و درست کردم درایوش نو نو بود روش برنامه هک ریختم هارد ٨٠ انداختم بیست تا بازی ریختم روش اولین بازی که ریختم شاهزاده ایرانی یک بود میخوام بلز بلزی کننننننم خخخ

• Like
Reactions: che-jaleb

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
امروز ایکسباکسم رسید دی وی رامش خزاب بود دستکاهو باز کردم درایوش و درست کردم درایوش نو نو بود روش برنامه هک ریختم هارد ٨٠ انداختم بیست تا بازی ریختم روش اولین بازی که ریختم شاهزاده ایرانی یک بود میخوام بلز بلزی کننننننم خخخ

مبارکت باشه داداش :x ااا چه جالب پس سالم بود حتما یه عیب کوچیک مثل چرخ دنده داشته

خوبیه ایکس بامس همینه چون خود ایکس باکس ها اورجینال هارد دیسک 8 گیگی داشتن که با هارد pc ها که ide هستن یکیه تا 500 گیگم میشه انداخت

هک نرم افزاری کردی؟ داشبورد هک شده نصب کردی؟ اگر آره که دیگه ترکوندی همه بازیا میریزی روی هارد و از روی هارد اجرا میشن نیاز به درایوم نیست :bighug:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر