X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
به احتمال 99 درصد تلو برندس ولی خب این اختلاف نزدیک به همدخیلی ارزشمنده و بهتر نشون میده که هر دو بازی چقدر خوب و با کیفیت و نزدیک به همن
به هر حال رقیبش آنچارتده و این اختلاف نزدیک طبیعیه. :D
فوتبال که نیست که تلو با توانایی خودش برنده بشه .. برنده با رای ملت مشخص میشه .. تک تک نفرات بیان با این ذهنیت رای بدن که نتیجه تغییر می‌کنه

• Like
Reactions: only sony

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
اگر‌میدونستم @Nima هم به u2 رای داده قطعا عوض میکردم رایمو !
این مرحله دیگه از سطح سلیقت خیلی بالاتره، بهتر بود کلا رای نمیدادی، میذاشتی اهل فن و فرهیختگان رای بدن :D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,340
نام
امیر
نمیتونم‌ رای بدم ... انصافا سخته
هر دو بازی سالی که اومدن وحشتناک تاثیرگذار و شاهکار بودن . U2 یجورایی فرشته نجات PS3 بود و TLOU پایان با شکوه همون کنسول
چیکار کنم‌ :D یکی آمار بده
تا الان لست 49 رای ، بهترین نسخه آنچارتد 33 رای :(

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
شنیدم خون زیاد دوست دارید. و قسم به زخم روی شکم خدامون که there will be blood :)):D
We are born of the blood
made men by the blood
undone by the blood
"Master Willem"​

از خون باستانی بترسید
>:)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
We are born of the blood
made men by the blood
undone by the blood
"Master Willem"​

از خون باستانی بترسید
>:)
نمیدونم چقدر باستانیید، ولی کریتوس هم رسما خون باستانی و خون مستقیم خداها رو داره>:)

انقدر کُری نخونید با کریتوس کبیر! بروید و شرم کنید! >:)

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,497
نام
امین
لست و فقط لست 2 میتونه زمین بزنه ^:)^

جو سیاه لست و بیشتر میپسندم به نسبت u2 , هرچند اثر گذاری وحشتناک u2 زمان خودش تکرارناپذیره.

این انتخاب یه جورایی از این جیب تو اون جیبه:D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
نمیدونم چقدر باستانیید، ولی کریتوس هم رسما خون باستانی و خون مستقیم خداها رو داره>:)

انقدر کُری نخونید با کریتوس کبیر! بروید و شرم کنید! >:)
نفرین مانوس بر تو و امیدوارم گرفتار ابیس شی >:)
در میان کتابخانه شخصی استاد ویلیم این نوشته یافت شده:
"زمانیکه ماه سرخ رنگ پایین می اید مرز بین انسان ها و هیولا ها همانند تار نخ نازک میشود و موقعیکه GREAT ONE فرود اید رحم مادر را با قرار دادن فرزند در ان مبارک میکند"
نقال ها میگن کریتوس فرزند یکی از گریت وان های باستانی بوده که در ابتدا ورای دوبعد رو میدیده و درواقع بینش بالایی داشته ولی یه داستانی پیش میاد که از سوی اونها ترد میشه
حالا داستان چی بوده؟و مادرش کی بوده رو سر وقتش تو BB vs GOW میگم واست >:)
:D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,609
نام
Mehrdad
چی بگم :D خصوصا که این اواخر یه دور جدید Tlou بازی کردم و با دید واضح تری الان دارم مقایسشون میکنم.. خب به نظرم پیشرفت Tlou نسبت به بازی های قبلی ناتی بدیهی هست. اصلا شک نداره. به حدی این بازی همه جوره خفن هست که ادم میمونه از کجاش بگه.. گیم پلی روایت داستان اتمسفر همه چی.. اصلا یادم رفته بود گیم پلیش چه حالی میده.. جدا از امیونیشن کم و حس سوروایو بازی، حتی برای من که اصولا انتخاب اولم مخفی کاری نیست هم به شدت لذت بخش بود این بازی. میخوام بگم شاید خیلی راحت بتونم U2 رو انتخاب کنم چون در مجموع حس بهتری نسبت بهش دارم (در واقع U2 از اون بازی هایی بود که حس لذت بردن از بازی ها در کودکی (PS1 و قبل از اون) رو برام تکرار کرد.. اصلا وقتی بهش فکر میکنم حالم خوب میشه.. خیلی بیشتر هم بازیش کردم نسبت به Tlou..

اما انتخاب نکردن Tlou همچین راحت نیست. چند ماه پیش که 7 سال از اخرین تجربم گذشته بود (Tlou) خیلی راحت تر میتونستم با انتخاب U2 کنار بیام اما الان اینطوری نیست و واقعا برام سخته. این جاست که مجبور میشم به حسم نسبت بازی ها رجوع کنم و خلاصه که با کمال احترام نسبت به Tlou رای ما U2.

حالا همه چی به کنار.. از کرکتر دیوید با اینکه شخصیت کثیفی داشت هم خیلی خوشم میاد. دم نولان نورث گرم که اینقدر خفن ظاهر شد. لحن سرد و اروم کلامش به شدت با شخصیتش فیت بود و به نظرم رویارویی با دیوید، بعد ها تاثیر زیادی رو شخصیت الی گذاشت.

everything happens for a reason
View attachment David.mp4

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر