X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
Out Law To The END...

به بد حریفی خورد مارستون...
رائم:

index.php

اما خدایی اگه جان هم مثل بیگ باس 25 سال با گیمران همراه بود بهتون قول میدادم کلاً این نظر سنجی برگذار نمیشد :d از همون اول جان برنده اعلام میکردید :>
تائید میشه،شدیدا...

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,182
نام
آرمان
150px-Big_Boss_%28Metal_Gear%29.jpg

Real name : John

Aliases : Jack , Son of The Boss , Naked Snake , Vic Boss , Punished Snake

Nationality : American

Created by : Hideo Kojima

Designed by : Yoji Shinkawa

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
اگه جان مارتسون ببره باید به بیگ باس خندید چون متا گیر چندین سری داره ولی اگه البته pc گیمرا بذارند :d

( چون با راک استار دشمنی دارند :d)

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
چقدر بده که در حضور بیگ باس نمیشه به جان مارستون رای داد :-<

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
مگه میشه به جان مارستون رای نداد ؟کسی که اونطور مضلومانه کشته شد :((پس بهش رای میدم...:bighug:روحت شاد کابوی بزرگ:(:d

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,026
^^^
6.استفاده از تگ مخفی کردن متن (Spoiler) برای بیان موضوعاتی که منجر به آشکار شدن قسمت یا قسمت هایی از بازی مانند داستان و یا معما های آن شود اجباری بوده و تمامی کاربران موظف به رعایت آن می باشند. در صورت عدم رعایت، کاربر ابتدا تذکری دریافت خواهد کرد و در صورت تکرار دسترسی وی به مدت 3 روز قطع خواهد شد. بدیهیست که انجام مجدد این عمل می تواند حتی موجب قطع دسترسی دائم شخص نیز بشود.
8-|

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
^^^

6.استفاده از تگ مخفی کردن متن (Spoiler) برای بیان موضوعاتی که منجر به آشکار شدن قسمت یا قسمت هایی از بازی مانند داستان و یا معما های آن شود اجباری بوده و تمامی کاربران موظف به رعایت آن می باشند. در صورت عدم رعایت، کاربر ابتدا تذکری دریافت خواهد کرد و در صورت تکرار دسترسی وی به مدت 3 روز قطع خواهد شد. بدیهیست که انجام مجدد این عمل می تواند حتی موجب قطع دسترسی دائم شخص نیز بشود.

8-|

قوانین +
* نکته بسیار مهمی که دوستان باید بدونن اینه که این تاپیک حاوی مطالبی هست که بعضا باعث اسپویل داستان برای کسانی می شود که تا حالا بازی مربوطه رو انجام ندادند. پس قبل از ورود به تاپیک حتما از قوانین و نکات مربوطه آگاهی داشته باشید.
;)

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
هر کسی که چیزی از داستان بازی های بازی نکردش ندونه بیاد این تاپیک 3 سوته همه چی دسگیرش میشه :|

الان مثلا من تازه دارم red dead بازی میکنم و متوجه شدم قراره اخرش بمیره :|:|:|:|:|

با این حال رای ما big boss و حیف مستر مارستون حذف بشه :(

اما باید اینم بگم اولش میخواستم به خاطر کوجیمای خیانتکار به جان رای بدم :d

اما ارزش و عظمت شخصیت boss نزاشت :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
امیـر@

قوانین تاپیک در راستای قوانین کلی سایت قرار میگیرن. حالا دلیل بر این نیست چون توی این تاپیک یه سری قوانین اجرا میشن، قوانین کلی سایت فراموش بشن.

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
اما خدایی اگه جان هم مثل بیگ باس 25 سال با گیمران همراه بود بهتون قول میدادم کلاً این نظر سنجی برگذار نمیشد :d از همون اول جان برنده اعلام میکردید :>
اگه محبوبیت به مدت زمان به وجود آمدن کاراکتر بود،الان پرنسو ریمن و غیره:dاینجا سورچرونی میکردن:d!

اتفاقا اخرین نسخه اصلی و شماره داری که توش بیگ باس شخصیت اصلی بود MGS3 بود که 2004 اومد و خیلی ها هم هستن که از نسل هفتم گیم رو شروع کردن!تو این نسل هنوز بازی نداشته بیگ باس!این صد در صد رو محبوبیت بیگ باس تاثیر داره خو :d

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
امیـر@

قوانین تاپیک در راستای قوانین کلی سایت قرار میگیرن. حالا دلیل بر این نیست چون توی این تاپیک یه سری قوانین اجرا میشن، قوانین کلی سایت فراموش بشن.

بله به نظر خودمم اون قانون شماره 6... باید همیشه و در همه تاپیک ها و... سایت رعایت بشه ;)
ولی خب بعضی از دوستان برای تبلیغ کاراکتر ها و بازی های مورد علاقشون چه در این تاپیک چه مسابقه کاراکترها (که چند بار در سال های پیش برگزار شد) رعایت نمیکردند :(
به طور مثال من خودم با اینکه از ابتدای عرضه تا الان کنسول نسل 7 رو داشتم اما بازی RDR رو فقط چند دقیقه بیشتر بازی نکردم و چند گیم پلیشم دیدم، گذاشته بودم سر فرصت بازی کنم که متاسفانه سال پیش برام اسپویل شد داستان :|
من خودم سعی میکنم همیشه این قانون رو رعایت کنم :) امیدوارم دوستان هم رعایت کنند :)

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
ژانر وسترن تقریبا الان دیگه یه ژانر فراموش شده محسوب میشه .. به ندرت دیگه فیلمی میبینیم که اون حال و هوای غرب وحشی رو برامون زنده کنه . ولی با این حال به جرات میشه گفت هنوز هم تو دل خیلی از مردم دنیا جایگاه ویژه ای داره ! این رو میتونیم مثل یه آینه تو موفقیت و بزرگی بازی که اومد همه اون خاطرات رو دوباره با همه جزئیات و تلخی و شیرینیش برامون زنده کرد ببینیم..
همیشه جان مارستن رو دوست خواهیم داشت .. چه ببره چه ببازه !
.

RedDeadRedemption_sc005.jpg

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
اگه محبوبیت به مدت زمان به وجود آمدن کاراکتر بود،الان پرنسو ریمن و غیره:dاینجا سورچرونی میکردن:d!

اتفاقا اخرین نسخه اصلی و شماره داری که توش بیگ باس شخصیت اصلی بود MGS3 بود که 2004 اومد و خیلی ها هم هستن که از نسل هفتم گیم رو شروع کردن!تو این نسل هنوز بازی نداشته بیگ باس!این صد در صد رو محبوبیت بیگ باس تاثیر داره خو :d
پیش خودت فرض کن بیگ باس تازه سال ۲۰۱۰ رونمایی میشد:|:d به خدا اگه ابر فن هاش هم بهش رای بدن:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر