X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
خب اگه بخوایم این مدلی حساب کنیم پس هوش انسان هم از خودش نیست و از ژن های پدر و مادرش و جهش های ژنتیکیه :D مگه تا الان ربات هوشمند نشنیدی؟ :D
در ضمن, نمسیس در طول زمان به تکامل میرسید.

عه ؟ چه ربطی داره ! من می خوام بگم نمسیس یه ماشینه !!! درسته ؟ انسان که ماشین نیست ، عقل و احساس و درک و شعور داره ولی آیا نمسیس هم درک رو داره ؟
البته اگه نمسیس رو موجودی با درک و شعور و حسابگر در نظر بگیریم یعنی اینکه ... :-? آها ! صب کن ، می خوای بگی نمسیس هم یه موجود حسابگر مثه انسانه ؟!
خب اگه اینطوره ، میشه یه قسمتی از بازی رو بگی که به حسابگری و عقل نمسیس اشاره کرده !!! نمسیس دقیقا یه ماشینی بود که برای نابودی اعضای استارز طراحی شده بود ! اگه نمسیس بتونه فک کنه ! پس من رسما حرفم رو پس می گیرم ولی آیا واقعا می تونه فکر کنه ؟

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
با این اوصاف هوش نمسیس از خودش نیست و همه چیز در اون برنامه ریزی شده ! نمسیس عواطف و احساساتی نداره ، مغز و شعور نداره و طرفا یک ماشینه
من هم همون اولش همینو گفتم
یه شخصیت که قراره نقش منفی باشه و شلوار ها رو هم قهوه ای کنه باید بی روح و خشن باشه.
هر چی بی شعور تر بهتر،هر چقدر بی شعور تر باشه آدم با خودش میگه "این بی شعوره،الان دهنمو مورد عنایت قرار میده و قاطیه و ... کم کم دلهره ایجاد میشه.
:))

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
عه ؟ چه ربطی داره ! من می خوام بگم نمسیس یه ماشینه !!! درسته ؟ انسان که ماشین نیست ، عقل و احساس و درک و شعور داره ولی آیا نمسیس هم درک رو داره ؟
البته اگه نمسیس رو موجودی با درک و شعور و حسابگر در نظر بگیریم یعنی اینکه ... :-? آها ! صب کن ، می خوای بگی نمسیس هم یه موجود حسابگر مثه انسانه ؟!
خب اگه اینطوره ، میشه یه قسمتی از بازی رو بگی که به حسابگری و عقل نمسیس اشاره کرده !!! نمسیس دقیقا یه ماشینی بود که برای نابودی اعضای استارز طراحی شده بود ! اگه نمسیس بتونه فک کنه ! پس من رسما حرفم رو پس می گیرم ولی آیا واقعا می تونه فکر کنه ؟
احتمالا منظورت این هست که من میگم نمسیس یه هیولا با ضریب هوشی 180 هست؟ :D نخیر ایشون همچین ضریب هوشی ندارن :D
وقتی یکی اعضای استارز رو میکشه یعنی فرق بین استارز رو با غیر استارز میدونه. پس درک شو شعور داره. همین باعث میشه که نمسیس یه موجود باهوشی محسوب بشه. از طرفی از سلاح‌ هم میتونه استفاده کنه. به مرور زمان هم کامل‌تر میشه. در ضمن نمسیس یک موجود زنده هست.

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
یه شخصیت که قراره نقش منفی باشه و شلوار ها رو هم قهوه ای کنه باید بی روح و خشن باشه.
هر چی بی شعور تر بهتر،هر چقدر بی شعور تر باشه آدم با خودش میگه "این بی شعوره،الان دهنمو مورد عنایت قرار میده و قاطیه و ... کم کم دلهره ایجاد میشه.
برعکس شما، من فکر میکنم برا رنگی رنگی شدن لازم نیس که حتما طرف خشونت هم به خرج بده!... بقول خودتو اون روح و شخصیتش بیشتر تاثیر داره
وقتی نمسیس دیده میشه... طرفش شروع به فرار میکنه ولی وقتی کله هرمی دیده میشه... فرد مقابل سرجاش میخکوب میشه! :d

شخصیت منفی هم که شعور داشته باشه مسلما وحشتناک تراز اونی هس که فکرش رو بکنی ;)

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
البته ترسیدن بر میگرده به تعریف ما از ترس. مثلا از اون جایی که نمسیس به واقعیت نزدیک‌تر بود، از کله هرمی-ی که به نوعی مجازات‌گر ساخته ذهن هست، بیشتر توجه منو به خودش جلب کرد.
ولی خب کله هرمی شخصیتش بیشتر قابل بحث تر هست تا نمسیس :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
البته کله هرمی فقط مختص یه نفره ولی نمسیس برای همه هست.البته احد راست میگه منم دقیقا همین طرز تفکر رو دارم
مثلا از اون جایی که نمسیس به واقعیت نزدیک‌تر بود، از کله هرمی-ی که به نوعی مجازات‌گر ساخته ذهن هست، بیشتر توجه منو به خودش جلب کرد.
و صد البته چون اگر رای بدم کله هرمی منو انتخاب میکنه پس فعلا همینجاها پرسه میزنیم و آخرین لحظات رای رو میندازیم:d

Silent Dream

In madness you dwell
کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,831
و صد البته چون اگر رای بدم کله هرمی منو انتخاب میکنه پس فعلا همینجاها پرسه میزنیم و آخرین لحظات رای رو میندازیم:d
و مطمئن باش که نگاه ما و کله هرمی به رای تو علی دوخته است!
46162_gholi_chomagh.gif

البته این نکته رو هم بگم که کله هرمی واقعا هست و صرفا فقط ساخته ذهن جیمز نبوده!

ezio 4

کاربر سایت
May 24, 2011
41
نام
Ezio Auditore
یه سوال برام پیش اومده این گله هرمی واقعا کلش اینجوریه یا کلاه گذاشته:d?
پ.ن:با دیدن عکسای کله هرمی ازش خوشم اومد رای من همینه ولی فعلا رای نمیدم

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
یا علی...:D
علی یارت...
:p

سخته ولی دلیل نیمشه تو دلم به اونی که رای نمیدم دوسش ندارم پس اقا کله هرمی رای میدم که تو سایلنت هیل 2 رسما کف و خون رو برام قاتی کردش
ای بابا، پس Nemesis که با Rocket Launcher ـش روی اون پشت بوم اون برج ساعت ایستاده بود و وحشیانه میگفت: S.T.A.R.S چی...؟

خیانت چی دیگه....من نمسیس رو هم خیلی دوست دارم ولی دوستان تبلیغ نمسیس رو با عکس واز این جور چیزا می کردند ما هم طرف کله هرمی رو گرفتیم . تنها نشه:d;)
بترک شهاب... الان فردین ویبره رو تو قبر چی کار کنیم...؟

اره مخ نداشت ولی زور داشت... میتونه حداقل هرم اون یارو رو رو کلش چنان صاف کنه که دیگه فلسفه ی وجودیش رو به رخ کسی نکشه:|
:))
50 امتیاز + برای این حرفت. خیلی بهم مزه داد....

تو بخش دوم جملم هم گفتم که کله هرمی ز بهترین شخصیت منفی های یک گیمه ...
اصلا من وقتی تو SH2 با کله هرمی مواجه شدم واقعا بهتم زد ... یه جوری بود که اصلا وادر ضمیر ناخودآگاه گیمر میشد ...
حبیب جان، مثل اینکه یادت رفته وقتی Nemesis از پنجره R.P.D میپرید تو چه حالی بهمون دست داد...؟ والا اونجا Nemesis از ضمیر ناخودآگاه من رد شد و به همه چیز وجودم رو به هم پیوند داد...

یه کاراکتر رو در محدوده داستانی خودش میسنجن. رزیدنت ایول فلسفه ای توش نمیبینه تا نمسیسش فلسفی باشه! نمسیس شخصیتی نیست که در حد کله هرمی پرداخت بخواد. نمسیس قرار بوده که یه شکارچی باشه... همین. نمسیس در همین حد پرداخت میخواد. کله هرمی هم در اون حد.
والا PH هم به لطف داستان بازی SH کلی فلسفه پشتش خوابیده. بیان این PH رو بندازن تو بازی RE ببینم بازم میتونه به چیزیش بنازه؟

نمسیس عواطف و احساساتی نداره ، مغز و شعور نداره و طرفا یک ماشینه
اونوقت کله هرمی خیلی عواطف و احساسات داره؟ آب شم براش...
مغزش هم که زیر اون کلاه هرمی شکل فلزیش فکر کنم زنگ زده بود...

وقتی نمسیس دیده میشه... طرفش شروع به فرار میکنه ولی وقتی کله هرمی دیده میشه... فرد مقابل سرجاش میخکوب میشه! :d

شخصیت منفی هم که شعور داشته باشه مسلما وحشتناک تراز اونی هس که فکرش رو بکنی ;)
بابا شعور این آقا کجا بود؟
در ضمن، اگه میبینی کسی با دیدن کله هرمی میخکوب میشد به خاطر اون قمه، شمشیر، چاقوی گنده.... چه میدونم... هر چیزی که دستش بوده میخکوب میشد. کافی بود Nemesis فقط اون Rocket Launcher رو در میاورد تا طرف بدونه میخکوب شدن و فرار کردن هر دو یکیه...

---------- نوشته در 01:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:02 AM ارسال شده بود ----------

پ.ن:با دیدن عکسای کله هرمی ازش خوشم اومد رای من همینه ولی فعلا رای نمیدم
درسته به پای عکسای کیان نمیرسه ولی شما فعلاً این 3 تا عکس کوچکولو رو داشته باش...
تا خود کیان بیاد...
77562114100325594585.jpg

57044754796433432620.jpg

47603345508197407436.jpg

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
شعور کله هرمی اینجاس که من هنوز زندم و بی عقلی نمسیس اونجاس که تو زنده ای! :d
.........
عزیز راکت لانچر که سهله .. تو یه اسلحه سبک بده دست بچه و ولش کن تو خیابون... ببین ملت فرار نمیکنن!

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
شعور کله هرمی اینجاس که من هنوز زندم و بی عقلی نمسیس اونجاس که تو زنده ای! :d
حالا شما چه نقشی تو Silent Hill ایفا میکردی که کله هرمی کاری به شما نداشت...؟ نکنه همون ;;) بودی...
عزیز راکت لانچر که سهله .. تو یه اسلحه سبک بده دست بچه و ولش کن تو خیابون... ببین ملت فرار نمیکنن!
بوشو بوشو...
تو هم یه قمه رو به پوشک یه نوزاد سنجاق کن ببین ملت میخکوب نمیکنن...

آخرین ویرایش:

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
حالا شما چه نقشی تو Silent Hill ایفا میکردی که کله هرمی کاری به شما نداشت..
نقش جیمز عاقبت بخیر...:d همواره با خانواده 3 نفره! :d

تو هم یه قمه رو به پوشک یه نوزاد سنجاق کن ببین ملت میخکوب نمیکنن...
والا برعکس میشه... ملت میوفتن دنبال مادر نگون بختش... و پدرش رو میخکوب میکنن
:d

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
بین تو بازی بتمن همیشه من رو یاد نمسیس مینداخت ... با این تفاوت که همه چیزش در سطح و کلاس بالاتری از نمسیس قرار داشت ... :-j

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
در ضمن، اگه میبینی کسی با دیدن کله هرمی میخکوب میشد به خاطر اون قمه، شمشیر، چاقوی گنده.... چه میدونم... هر چیزی که دستش بوده میخکوب میشد. کافی بود Nemesis فقط اون Rocket Launcher رو در میاورد تا طرف بدونه میخکوب شدن و فرار کردن هر دو یکیه...
اون قسمت بولد شده تا دسته توی پیچ و خم روده-م!:d
ولی خداییش هسچکس اون صحنه ای که نمسیس از تو پنجره پرید داخل یادش نمیره.....
من که تا مرز خیس کردن پیش رفتم.....

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر