X-Men: Destiny معرفی شد .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
XmenDestiny-200x200.jpg

Activision & Marvel Entertainment بازی جدیدی را از سری X-Men با نام X-men : Destiny را معرفی کردند . همچنین گفته اند این بازی در طول سال 2011 عرضه میشود .

ما می توانیم امیدوار باشیم تا بازی ـی از جنس متفاوت را در این سری بازی ببینیم .

شما می توانید در منبع تیزر رسمی بازی را ببینید.
منبع

به اسمش میخوره بازی دارای انتخاب باشه .. تو منبع هم همچین حدسیاتی زده ...

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
بهترین بازیه سری x-men شماره دوم بازی به اسم Xmen 2:Clone Wars هست و یه شاهکاره و نمیتونین فکرشو بکنین این بازی مال دهه نود هست . اگه بازی نکردین پیشنهاد میدم حتما بازی کنید

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
قسمت قبلیش که همچین بد هم نبود، بخصوص خشونتش که عظمت ولورین رو نشون داد. گفته شده بازی دارای انتخاب هست یعنی رو شخصیت خاصی تمرکز نداره؟

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
قسمت قبلیش که همچین بد هم نبود، بخصوص خشونتش که عظمت ولورین رو نشون داد. گفته شده بازی دارای انتخاب هست یعنی رو شخصیت خاصی تمرکز نداره؟

فکر کنم منظور انتخاب بین خوبُ بد یا همچین چیزایی هستش. من که زیاد با اینکار موافق نیستم :D
فقط امیدوارم که حتما ادامه قبلیش باشه! یخوده ته دلم شور میزنه :D

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
فکر کنم منظور انتخاب بین خوبُ بد یا همچین چیزایی هستش. من که زیاد با اینکار موافق نیستم :D
فقط امیدوارم که حتما ادامه قبلیش باشه! یخوده ته دلم شور میزنه :D
درسته انتخاب بین خوبی و بدی دیگه خز شده ولی همچین بد هم نیست.
فکر نکنم بخوان شخصیت اصلیرو دوباره ولورین بزارن چون اینجوری بازی بیمزه میشه.
ولی حرف یکی از بچه ها که گفت اگه Raven سازندش باشه خیلی خوب میشه باهاش موافقم. بخصوص بعد از Singularity فهمیدم این Raven داره برمیگرده به دوران اوج گذشتش. (هر چند باید حالا حالا تلاش کنه تا برگرده به اون دورن).;)

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
اصلا سازندش هیچ کدوم از اینایی که میگین فکر کنم نیست
من دیدم نوشته بود SIlicion Knight :-s بود فکر کنم همین که TOo human رو ساخته فکر کنم

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
اصلا سازندش هیچ کدوم از اینایی که میگین فکر کنم نیست
من دیدم نوشته بود SIlicion Knight :-s بود فکر کنم همین که TOo human رو ساخته فکر کنم
اگه Silicon Knights سازنده بازی باشه نتیجش میشه یه آشغالی مثل Too Human. همون یه ذره اعتبار X-Men این Silicon Knights به باد میده.از ما گفتن بود.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اگه Silicon Knights سازنده بازی باشه نتیجش میشه یه آشغالی مثل Too Human. همون یه ذره اعتبار X-Men این Silicon Knights به باد میده.از ما گفتن بود.
شما نگران اعتبار X Men نباش :)) ! چون هیچ فنه با تعصبی بازی های این بازی رو اصلا حساب نمیکنه !
فقط یه سری روی PSone و اینا خوب بودش !
شهاب این نسخه آخری همچین بدم نبودا :biggrin1:
در قیاس با فیلم بازی ها خوب هم بودش ! اما لایق اسم X Men نبود ! منظور من اینه :D .

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
بابا بی انصافی نکنین :d درسته بازیهای X-men جز اون دهه 90 ـیه چنگی به دل نمی زنه اما نمی دونم چرا من با همشون حال میکنم :d حکم اسپایدی رو دارن برا من :d

بهرحال امیدوارم این دفعه اگه Night crawler تو بازی باشه Stealth کار کنه نه اینکه بره مثه لوگان کمبو بزنه مثه فیلم / بازی شماره 3وم :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
دوستان توجه داشته باشین Silicon Knights تا قبل از Too Human مشکل خاصی نداشته و شاهکاری مثل Eternal Darkness رو در کارنامه داره. بازی ای فوق العاده زیبا (بازی نکردم ولی این رو زیاد شنیدم) که میانگینش 92/100 هست. همین طور بازسازی MGS یعنی The Twin Snakes هم کار این شرکت بوده با میانگین 85/100 که برای یک بازسازی خیلی خوبه. از همه مهم تر سری Legacy of Kain رو هم همین شرکت با عنوان Blood Omen خلق کرده !
حالا این وسط Too Human این طوری شد ولی دلیل نمیشه بازیهای بعدیشون هم مشکل ساز بشه ! (مثل Haze که سازنده ـش سری فوق العاده TimeSplitters رو داشت)

فقط یه سری روی PSone و اینا خوب بودش !
یه نسخه فوق العاده هم روی SEGA Genesis داشت که مرحله اولش بدون مقدمه شروع میشد ! یعنی تا بازی رو اجرا میکردی یه دفعه یکی از شخصیتها به صورت رندوم وارد مرحله برفی میشد و بعد از تموم کردن اون مرحله تازه میتونستی شخصیت دلخواه رو انتخاب کنی :D از نظر گیم پلی و گرافیک محشر بود ! همین طور تنوع شخصیتها و دشمنها و مراحل و ...

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
یه نسخه فوق العاده هم روی SEGA Genesis داشت که مرحله اولش بدون مقدمه شروع میشد ! یعنی تا بازی رو اجرا میکردی یه دفعه یکی از شخصیتها به صورت رندوم وارد مرحله برفی میشد و بعد از تموم کردن اون مرحله تازه میتونستی شخصیت دلخواه رو انتخاب کنی :D از نظر گیم پلی و گرافیک محشر بود ! همین طور تنوع شخصیتها و دشمنها و مراحل و ...
دقیقا این همون X-Men 2 :Clone Wars هست که بی مقدمه میپره وسط بازی و منو نداره . شاهکاریه واسه خودش. این بازی و Comix Zone از جمله بهترین بازی هایی هست که رو سگا بازی کردم یادش بخیر یادمه واسه رد کردن و زدن باس هر مرحله یکی از شخصیت ها مناسب تر بود هر کودوم هم قابلیت های متفاوت و قدرت attack متفاوتی داشتن . ای کاش همونو با گرافیک جدید واسه لایو یا psn باز سازی کنن.
البته اگه کسی میخواد میتونه از تو سایت www.coolrom.com بازی رو دانلود کنه و حالشو ببره خودم هم یه چند وقت پیش دوباره بازی کردم و خودم کف کردم اون زمان چطوری ما این بازیو بدون save تا اخر میرفتیم

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
دوستان توجه داشته باشین Silicon Knights تا قبل از Too Human مشکل خاصی نداشته و شاهکاری مثل Eternal Darkness رو در کارنامه داره. بازی ای فوق العاده زیبا (بازی نکردم ولی این رو زیاد شنیدم) که میانگینش 92/100 هست. همین طور بازسازی MGS یعنی The Twin Snakes هم کار این شرکت بوده با میانگین 85/100 که برای یک بازسازی خیلی خوبه. از همه مهم تر سری Legacy of Kain رو هم همین شرکت با عنوان Blood Omen خلق کرده !
حالا این وسط Too Human این طوری شد ولی دلیل نمیشه بازیهای بعدیشون هم مشکل ساز بشه ! (مثل Haze که سازنده ـش سری فوق العاده TimeSplitters رو داشت)

یه ضرب المثل هست که میگن خشت اول گر نهاد معمار کج تا ثریا میرود دیوار کج.
هر چند که این X-Men جدید خشت اول Silicon Knights نیست ولی این رو باید مد نظر داشت که Too Human ساختش 11 سال طول کشید و نتیجش شد یه آشغال ولی امیدوارم ایم SK خاطره بد Too Human رو دوباره تکرار نکنه که من بعید می دونم. چون اصولا اینجور بازیها اگه بخوان خیلی شاهکار کنن ساختش 1 سال طول بکشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر