WWE 2K18

« بـــــســـمـ اللهـ الــــرحـمـنـ الـــرحیــمـ »

06095049319715061680.png

2k چند ساعت پیش با انتشار تریلری رسما " WWE 2K18 " را برای انتشار در سال 2017 تایید کرد ، این بازی در 17 اکتبر منتشر خواهد شد . نکته جالب نبود نسخه های نسل هفتمی و PC هست . که فعلا خبری از انتشار این بازی برو این پلتفرم ها نیست !

پلتفرم ها : PS4 ، XBOX ONE

فعلا اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده ، به محض انتشار اخبار جدید به پست اضافه خواهد شد .

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

کـاور:

35314085687935839209.jpg

2do15c252ytmm8rfmul5.jpg

تـریلر

در قسمتی از تریلری کفشهای کرت انگل هال اف فیمر کمپانی رو نشون میده که میشه گفت کرت انگل در این نسخه از بازی حضور داره . بازی دارای دو پک کلکتور و دلوکس هست که اطلاعاتشون بعدا میاد کسایی که کلکتور بخرن 4 روز زودتر دسترسی پیدا میکنن .​

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این چیزی که من تو ویدیو ها دیدم مسابقات ۸ نفره معمولی و لادر جالب نیستن دلیلش چیه علاوه بر افت فریم که حل میشه به نظرم زیادی هرج و مرج میشه و این نیازمنده استراتژی درست برای این نوع بازی هاست که باید همون کاری که برای مسابقات فتال فور یا تریپل تریت کردن اینجا هم انجام میدادن که هر راستر بیافته بیرون رینگ خیلی هرج و مرج تو ضربات زیاده یک سیستم استامینا جدید میخواد این مسابقات که یکسری راسترها یک مدت بیرون رینگ بمونن
ولی تو نمرات بازی من ندیدم ایرادی به گیم پلی بگیرن حتی گیم اسپات که ۵ داده گفته مثلا مای کریر نوشتنش درست نیست وقتی صدا برای پرومو ها نیست بسیار بد اکت میشه و مصنوعی میشه یا از گلیج های زیاد ایراد گرفته تو بازی ها و پیشرفت نکردن بازی به نطرم نیا۶زه بازی تو بازه دو ساله منتشر کنن بیس بازی باید بیشتر کار کنن روش یا قسمت های سرگرم کننده اصافه ککن پن خودم چند دست سینگل بزنم برام تکراری میشه تنوع لازمه مد شوکیس خیلی خوب بود حداقلش تنوع میداد

• Like
Reactions: scarfa3e

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
خدا شاهده اگه tqh ورشکست نمیشد شاید میتونست بهتر از 2k عمل کنه . از w2k14 منتظریم یه بازی خوب ببینیم امسال وضع همونه یه پیشرفت جزئی .
دقت کنید به تایپک از سال ۲۰۱۴ هی پستاش کمتر و کمتر شد تا رسیده به الان که رکورد زد و بزور به صفحه ۷ رسیده .
من چند روز اینده میگیرم بازیرو ولی خب میدونم که سریعا میفروشمش چون چقد میتونم سینگل پلیر بازی کنم نه شو کیسی نه بخش سرگرم کننده ای . یونیورس از همون اولشم نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم . قبلا استارای قدیمی با شوکیس باز میشدن یه هیجانی و اشتیاقی بود حداقل برای بیشتر بازی کردن و باز کردن اون استارا الان بری هیچی نیست . مچ تایپ های مزخرف . این ۸ نفره هم به قول منصور هرج و مرج و من از اولشم میدونستم نمیتونن خوب از اب دربیارن یه تکونی به این بازی بدن بدنیست یه روند یکنواختی در پیش گرفته که اینجوری به هیچ جا نمیرسه‌ . کمبود انیمیشن خیلی رو مخه اصلا نمیشه باهاش کنار اومد زمین میخورن‌انگار برق میگیرشون :-<

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
زمانی که لدسما تهیه کننده بود حداقلش از این یارو که ادعاشم زیاده بهتر پیش میرفت بازی من یادمه اکثر نسخه متاشون به ۸۰ میرسید یا ۷۵ به بالا میشدن بجز معدود نسخه ها اینا بجز نسخه ۱۶ که نسبتا خوب کار کردن بقیش اشتباه جلو رفتن ۱۵ که حالا هیچی ولی ۱۷ و ۱۸ فقط وقتشون صرف این مای کریر بلا استفاده کردن ایده اشم که فعلا جواب نداده اصلا یک بخش خسته کننده شده

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
من 18 را نخریدم برای اولین بار اونم تا الان حتی فعلا قصدشو ندارم تا ارزون بشه تجربه کنم و بفروشمش الان هنوز دارم 17 را بازی میکنم و دقیقا 17 حدود 90 درصد کارمو راه انداخته دلیلی برای 18 خریدن با دی ال سی و تشکیلاتش نمیبینم من همین 17 بهترین نسخه واسم بود و تمام میدونستم این 18 مالی نمیشه

mahdi69

کاربر سایت
Oct 31, 2014
49
نام
مهدی
چند نکته منفی داره که 8 نفره افت فریم داره همینطور چمبر مچ، واینکه وقتی 8 نفره بازی می کنی دیگه خیلی شلوغ می شه و نمی تونی یکجا وایسی نفس بگیری. بازی برای منی که دارم برای اولین بار کشتی کج ps4 رو تجربه می کنم جالبه.
Dlc هاش رو نمی تونم بگیرم خصوصا هاردی و درو و فونیکس. راب ون دم و کورت و باتیستا رو به لطف این گرفتم که نسخه دلاکس رو گرفتم والی اون ها هم پر:d:
فقط یک سوال: دیگه لدر رو نمی شه قسمت تماشاگرا مچ کنی؟
و اینکه چجوری باید بری سمت تماشاگرا؟

• Like
Reactions: Romell and SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من 18 را نخریدم برای اولین بار اونم تا الان حتی فعلا قصدشو ندارم تا ارزون بشه تجربه کنم و بفروشمش الان هنوز دارم 17 را بازی میکنم و دقیقا 17 حدود 90 درصد کارمو راه انداخته دلیلی برای 18 خریدن با دی ال سی و تشکیلاتش نمیبینم من همین 17 بهترین نسخه واسم بود و تمام میدونستم این 18 مالی نمیشه
۱۸ بهتره از نظر لیست راستر ها غنی تره مسابقاتشم بیشتره

• Like
Reactions: Romell

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
۱۸ بهتره از نظر لیست راستر ها غنی تره مسابقاتشم بیشتره
منصور خودت که میدونی منظورم از راسترهای مورد نظرم کیان خب دقیقا همونها داخل 17 هم هستند بقیه به دردم نمیخورن . اما از نطر رینگ و مسابقه نمیدونم چیا بهش اضافه شده که تو 17 نیست البته مسابقه 4 به 4 را میدونم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
منصور خودت که میدونی منظورم از راسترهای مورد نظرم کیان خب دقیقا همونها داخل 17 هم هستند بقیه به دردم نمیخورن . اما از نطر رینگ و مسابقه نمیدونم چیا بهش اضافه شده که تو 17 نیست البته مسابقه 4 به 4 را میدونم
مکانیزم مسابقات بتل رویال تغییر کرده و رویال رامبل موارد پرتابی به گیم پلی اصافه شده یکسری مسابقات که از لیست ۶ نفره خارج شده بودن برگشتن بکستیج گسترش پیدا کرده المینیشن چمبر برگشته زیادن ولی فعلا قیمت بازی باید حسابی افت کنه من خودم بخاطر کورت انگل و یکسری مکانیزم که برگردوندن مثل موارد پرتابی میگیرم بازی بعد شما که عاشق ساخت و سازی انسال بهترین بخش ساخت و ساز ساخت راستر شدید گسترش پیدا کرده ساخت رینگ و ارنا هم همینطور

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,896
نام
مهراد
دوستان روی این بخش سیستم Carry & Drag اصلا حساب نکنید... بسیار مسخره س ... خیلی استارها که اصلا خیلی ها رو نمیتونن بلند کنن و شما رو کلافه می کنن، طرف رو میای با دکمه R1+RS بالا بلند میکنی به حالت پاور بمب، تا میای ببریش سمت طناب یهو از اون بالا مشت میکوبه تو سرت یا نفست خیلی زود تموم میشه...خیلی زود این بخش تکراری میشه یعنی لذتی نداره چون نسبت آسیب دیدن حریف چه اونو روی پلکان بزنی چه کف رینگ هیچ فرقی نداره! برای من که همین الان تکراری شده فعلا قصد دارم لباس استارها رو مشابه نمونه واقعی و فعلیشون بکنم تا ببینم چی میشه ...

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
دوستان روی این بخش سیستم Carry & Drag اصلا حساب نکنید... بسیار مسخره س ... خیلی استارها که اصلا خیلی ها رو نمیتونن بلند کنن و شما رو کلافه می کنن، طرف رو میای با دکمه R1+RS بالا بلند میکنی به حالت پاور بمب، تا میای ببریش سمت طناب یهو از اون بالا مشت میکوبه تو سرت یا نفست خیلی زود تموم میشه...خیلی زود این بخش تکراری میشه یعنی لذتی نداره چون نسبت آسیب دیدن حریف چه اونو روی پلکان بزنی چه کف رینگ هیچ فرقی نداره! برای من که همین الان تکراری شده فعلا قصد دارم لباس استارها رو مشابه نمونه واقعی و فعلیشون بکنم تا ببینم چی میشه ...
اتفاقا خوبه که سیستم تشخیص وزن باشه چون اینجوری اصلا خیلی مصنوعی میشه هر کی بخواد اونو لیفت کنه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,896
نام
مهراد
اتفاقا خوبه که سیستم تشخیص وزن باشه چون اینجوری اصلا خیلی مصنوعی میشه هر کی بخواد اونو لیفت کنه

حرف شما درست ولی اینکه کین نمیتونه براون استرومن یا بیگ شو رو بلند کنه یا جان سینا نمیتونه این ها رو بلند کنه خیلی الکی هست ...

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
حرف شما درست ولی اینکه کین نمیتونه براون استرومن یا بیگ شو رو بلند کنه یا جان سینا نمیتونه این ها رو بلند کنه خیلی الکی هست ...
لطفا سیستم تشخیص وزن برای استار های سبک وزن توضیح بدین این سیستم چیز تازه ای نیست ثبلا اتفاقا بود اینا زحمت کشیدن بعد ۷-۸ نسخه اینو برگردوندن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر