WWE 2K16

« بـــــســـمـ اللهـ الــــرحـمـنـ الـــرحیــمـ »

62941654836859707465.png

2k Sports چند ساعت پیش رسما " WWE 2K16 " را برای انتشار در سال 2015 تایید کرد ، این بازی در 27 اکتبر منتشر خواهد شد . احتمالا در کنفراس E3 2015 که چند هفته دیگر برگزار میشود تریلر این بازی به نمایش کشیده میشود .

پلتفرم ها : Xbox 360 , Xbox one , PlayStation 3 , Playstation 4 , PC

فعلا اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده ، به محض انتشار اخبار جدید به پست اضافه خواهد شد .

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

کـاور:

2do15c252ytmm8rfmul5.jpg

تـریلر

1xx6frontoqx62tqyydp.jpg

اولین تریلر منتشر شده از بازی با موضوعیت استون کلد استیو آستن - لینک دانلود

همانطور که مطلع هستید آخرین نسخه از این بازی دارای کم و کاستی های فراوانی بود ، از این رو چند روز پیش لیستی از 10 موردی که باید به این بازی برگردانده یا اصلاح شوند منتشر شد :

10.Creat A Diva

89740058928344270953.jpg

9.Blood

98428662873413475411.jpg

8.Creat A Title

83435410889409472232.jpg

7.A Return To Arcade Gamaing

62919207406370726044.jpg

6.Creat An Arena

23689404588466704817.jpg

5.Rebuilding Hair

06328695142279859371.jpg

4.Ordinary Match Types

Singles Matches:

– Inter Gender
– Special Referee (included in showcase mode)
– 3 stages of hell (included in showcase mode)
Tag Team Matches:
– Tornado Tag
– Elimination Tornado
– Mixed tag
Triple Threat Matches:
– Falls Count Anywhere
– 2 out of 3 Falls
– No DQ
Fatal Four Way Matches:
– Battle Royal
– Falls Count Anywhere
– 2 out of 3 Falls
– No DQ

94717768344461780009.jpg

3.Gimmick Match Types

Singles Matches:

– Inferno
– Bra and panties
– Ladder
– First blood
– I Quit
– Casket (Included in showcase mode)
– Backstage Brawl
– Boiler Room Brawl
Tag Team Matches:
– Extreme Rules
– Hell in a Cell
– Ladder
– Steel cage
– Table
– TLC
– Elimination table
– Backstage Brawl
Triple Threat Matches:
– Ladder
– Steel cage
– TLC
– Backstage Brawl
Fatal Four Way Matches:
– Hell in a Cell
– Ladder
– Steel cage
– Table
– TLC
Six-man Matches
Elimination Chamber tag

31869763484359142867.jpg

2.The Superstars' Current Attire

55031025328297687319.jpg

1.Attiude Era Mode

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
فروش بازی خیلی خوب بوده ، تو چارت uk از موقعی که ریلیز شده همش تو 10 تا بوده بجز یکی دوبار که بازم اومده بالا فکر نمیکنم تخفیف زیادی هم خورده باشه یا اصلا off خورده باشه،
اکثرا هم که راضی بودن از بازی متاشم به نسبت نمرات خوبی داشت امسال ، هر کی نگرفته نسخه نسل جدید این نسخه رو بگیره که ضرر نمیکنه ، واقعا نسبت به اون نسخه ناقص و تیکه پاره 15 شاهکاره

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
امیدجان من اصلا حرفتو قبول ندارم کاریزما اصن ربطی به هیکل نداره کاریزما برمیگرده به کاراکتر طرف و استوری هاش
خوب من هم همینو گفتم :d
استون کلد هم هیکل خیلی خوبی داره ولی علاوه بر هیکل استوری های خوبی هم داشت.از اون طرف کسایی مثل باتیستا لزنر میرن mma ya ufc بازی میکنن.اینا فایترن.ولی اگه یکی مثل ست رولینز رو بفرستی تو ufc با 2 تا مشت از راندا رازی ناک اوت میشه ولی الان کلی تو wwe طرفدار داره.کشتی کج در کل بازیگری هستش کاملا هم معلومه برای همین آدمایی تو که فایت ها موفق نیستن میان کشتی کج.خیلی ها هم به اینکار علاقه دارن.مثلا کرت انگل قهرمان الپیکه ولی تو wwe هم بوده

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
یا خـــــــــــــود خـــدا ... ! :|

واقعا بعضیا این حرفایی رو که میزنن دقیقا ازکجاشون در میارن ؟ :|

بعضیا تو همین تایپک نمیدونستن اصلا استون کلد کیه !! شوکیس رو رفتن شناختنش الان میان ایراد میگرن ، دلم میخواد با سر برم تو مانیتور ، البته حق هم دارن سنشون قد نمیده ، همینه ... دقیقا مصداق کم سن و سال بودنه .

و من الله توفیق :|

اگه منظور شما منم که من چند سال قبل از اومدن این بازی تمام مسابقاتی که استون کولد در شوکیس داد رو در هوم ویدئوی خودش و تریپل اچ دیده بودم و در واقع کل شوکیس برام تکراری بود بجز 3-2 مسابقه

اگر هم باورت نمیشه میتونم از هرکدوم مسابقاتش که خواستی از روی تلویزیون عکس بگیرم بدم بهت

فقط چون در شوکیس در نقش خودش قرار گرفتیم یه مدت جو گیر شدم هی میگفتم الان که فکر میکنم عجب استاری بوده و لجند واقعی بوده و .... وگرنه من از قدیم از استون کولد نفرت داشتم که دلیلش هم این بود که دشمن تریپل اچ بود و منم استار مورد علاقم تریپل اچه

شما بری پست های قدیم من رو در این تاپیک بخونی هرگز نگفته بودم که تازه در شوکیس فهمیدم استاری به نام استون کولد وجود داره ! ( در واقع اولین باری که استون کولد رو دیدم در بخش داستانی بازی smackdown 2 پلی استیشن 1 بود نه این شوکیس تحفه ی wwe 16 )

درباره ی قدیمی و جدید بودن هم خدمت شما عرض کنم که

یه لطفی کن به این تاپیک wwe 13 برو و صفحه ی 29 رو نگاه کن

http://forum.bazicenter.com/thread62347/page29/#post2272114

اون کاربری که اسمش Lord Adhinos هست اکانت قبلی من بود که همونطور که میبینی در سال 2012 پست داده یعنی من 4 سال پیش در بازی سنتر عضو بودم .... ( 2 سال قبل از تو )

و در ضمن من حدود 17-16 سال هم هست که دارم کشتی کج میبینم و در سایت wwebest هم که جزو اولین سایت های کشتی کج ایران بود هم فعالیت داشتم, اونموقع کامپیوتر هم نداشتم با اینترنت ایرانسل میومدم نظر میدادم

پس از لحاظ سنی هم مطمعن باش 2 برابر تو سن دارم

چون حریان wcw را نمیدونی و هرکی بو میکنه نمیدونی واسه کیه
عزیز واقعا میگم بشین ببین من واسه دیدنش خیلی خرچ کردم کل مسابقات و پی پی ویو را خریدم یک زمانی حدود 4 سال یا 5 سال پیش هم میشد بدون درد سر از یویتیوپ دنلود کنم هفته به هفته از سال 96 تا 2001 را با کیفیت بالا گرفتم و خریدم هم nitro هم thunder هم ppv
الان همشون را دارم حتی saturday night
گلدبرگ و نش فقط یکبار در استارکید بازی کردن نه دوبار در ضمن اون بازی جریانش این بود که nwo wolfpack خیلی محبوب شده بود و طرفدار زیاد داشت و تنها کسی که میتونست گلدبرگ را شکست بده نش بود اون زمان 173 - 0 بود واسه همین دوست داشتن طرفداری wolfpac ;که نش ببره با امدن هال مردم شروع به بوو کردن کردند نه واسه گلدبرگ بلکه واسه هال بعد نصفی طرفدار نش بودن نصفی طرفدار گلدبرگ
هر اطلاعاتی در مورد مسابقه یا رویواری ها هر کدوم تو هر سالی از wcw خواستی بپرس بهت بگم

من راستش درباره ی این nWo سوال دارم که مگه اول هالک هوگن افتتاحش نکرد بعد چی شد که به چند گروه Wolfpack و White and Black تقسیم شد ؟ بین خودشون دعوا اتفاق افتاد یا خود هوگن به چند گروه تقسیمش کرد ؟

اگه این جریانات nWo رو وقت کردی کامل بگی ممنون میشم

بعد به نظرم شما اگه بتونی PPV های WCW رو آپلود کنی و لینک دانلودشون رو در همین تاپیک بذاری تا بقیه هم استفاده کنن خیلی خوب میشه

که برای آپلود هم میتونید از این سایت استفاده کنید https://www.mediafire.com/

آخرین ویرایش:

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
اگه منظور شما منم که من چند سال قبل از اومدن این بازی تمام مسابقاتی که استون کولد در شوکیس داد رو در هوم ویدئوی خودش و تریپل اچ دیده بودم و در واقع کل شوکیس برام تکراری بود بجز 3-2 مسابقه

اگر هم باورت نمیشه میتونم از هرکدوم مسابقاتش که خواستی از روی تلویزیون عکس بگیرم بدم بهت

فقط چون در شوکیس در نقش خودش قرار گرفتیم یه مدت جو گیر شدم هی میگفتم الان که فکر میکنم عجب استاری بوده و لجند واقعی بوده و .... وگرنه من از قدیم از استون کولد نفرت داشتم که دلیلش هم این بود که دشمن تریپل اچ بود و منم استار مورد علاقم تریپل اچه

شما بری پست های قدیم من رو در این تاپیک بخونی هرگز نگفته بودم که تازه در شوکیس فهمیدم استاری به نام استون کولد وجود داره ! ( در واقع اولین باری که استون کولد رو دیدم در بخش داستانی بازی smackdown 2 پلی استیشن 1 بود نه این شوکیس تحفه ی wwe 16 )

درباره ی قدیمی و جدید بودن هم خدمت شما عرض کنم که

یه لطفی کن به این تاپیک wwe 13 برو و صفحه ی 29 رو نگاه کن

http://forum.bazicenter.com/thread62347/page29/#post2272114

اون کاربری که اسمش Lord Adhinos هست اکانت قبلی من بود که همونطور که میبینی در سال 2012 پست داده یعنی من 4 سال پیش در بازی سنتر عضو بودم .... ( 2 سال قبل از تو )

و در ضمن من حدود 17-16 سال هم هست که دارم کشتی کج میبینم و در سایت wwebest هم که جزو اولین سایت های کشتی کج ایران بود هم فعالیت داشتم, اونموقع کامپیوتر هم نداشتم با اینترنت ایرانسل میومدم نظر میدادم

پس از لحاظ سنی هم مطمعن باش 2 برابر تو سن دارم

/

خدا حفظت کنه واسه نظام . 2 برابر من ! این یه تیکه ات عینا معلوم کرد چند سالته . پروفایلت هم زده 21 !!! حالا این 2 برابر رو بازم نمیدونم از کجات در آوردی !!!

جالبه که بدونی همین WweBest یه زمانی مدیرش خود من بودم ، با ممدرضا SiminSecret . سایت Skywwe هم ماله من بوده .
بازم جالبه مه بدونی افرادی مثل من و دوستان دیگه این همه زحمت کشیدن تا کسایی مثل تو بتونن کشتی کج رو بروز ببینین و شما فقط کامنت دادن بلدید ، حالا نمیخوام کش بدم یعنی در اون حد نمیبنمت که بخوام دهن به دهنت بذارم ولی بدون که شب ساعت 4 صبح بیدار شدن و پی پی وی گذاشتن بدون هیچگونه چشم داشتی فقط و فقط یه انگیزه میخواد عشق به کشتی کج .

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,858
نام
مهراد
زمانی که WWEPersia برنامه هاش رو آنتن رفت و فروم و سایتش راه افتاده بود مدیر ارشد انجمنش من بودم و Bestha هم دو مدیر قبلش من بودم که به وحید عزیز واگذارش کردم. به قول وحید اینکه بدون هیچ چشم داشتی صبح بلند شی برای مردم شو ها رو بزاری ، اخبار ترجمه کنی و و و ... واقعا عشق به رسلینگ میخواد. پس ماها بچه سال نیستیم داداش.

و یه نکته دیگه اینکه برای اولین بار تو ایران مسابقات رسلینگ (شو های هفتگی ، پی پی وی ، مصاحبه ها ، برنامه های کانال یوتوب) رو هم زیرنویس کنی دیگه خیلی Cool بودن و عاشق مردم بودن میخواد. غیر از ما هم خیلی ها برای این سرگرمی تو ایران زحمت کشیدن اما خب به جایی نرسیدن ...

حالا هر بحثی درباره رسلینگ دارین بیاین مطرح کنیم البته اگه مدیرا و ناظما جلوشو نگیرن :>

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
رستلینگ تو همون دوران اوجش مثل سالهای 98 و... که تو اوج راستر ها هم بود واستوری ها و درگیری ها و برداران هاردی و... باز هم مسابقات چت هم زیاد داشت و شاید بعضی راستر های چت
ولی خوب چیزی که اون موقع رو متمایز میکرد همون خون و بعضا مشروب خوردن و فحش دادن های استین و بعضا حرکات هیجان انگیز و تماشاچی های عالی
و اونم بخاطر این که هدفشون زیاد روی بچه ها نبود . فرقش همون تغییر از wwf به wwe هم بود و شاید شروعش همین بود که به بچه ها برسن
و دو تا فحش و خون مصنوعی هم برای ادرنالین میدادن فرقش با الان هیجانش بود . مسابقات الان بسیار ساکن و بی روحه حتی مسابقات tlc ایش هم حال نمیده
یک ادم ریسک پذیر نیست 4 تا کار خطرناک بکنه ..
تو این راستر های نسل جدیدی هم که اوردن یکسریشون مثل فاندامگو دلقک باید بریزن تو سطل اشغال بدردنخور ها رو ...البته رسم کمپانی هست یکسری راستر بی بخار هم بیاره
یکسری هم واقعا پتانسیل عالی و بالا داشتن و خیلی خوبن از نظر من ولی متاسفانه با این وضعیت استوری های داغون دارن هدرشون میدن مثلا رایبک یکیش که وقتی میتونه مردم با خودش اونجوری همراه کنه واسه خودش شعار درست کنه میتونستن ازش یک هیل خوب دربیارن یا
این سه نفر تو گروه شیلد مثل رومن و اون یکی مو هاش میریزه رو صورتش اونا هم خوبن از نظر کاریزما و.. و خیلی هم خوب کمپانی معرفیشون کرد و اوردشون داخل استوری ها از طریق شیلد ولی در ادامه ...
دیگه باید بیخیال کسایی مثل استینگ و تیکر بشن این بنده های خدا دیگه قابلیت ندارن تو این سن و سال وقت بازنشتگی یکی مثل تیکر رسیده ، هر اومدنی یک رفتنی هم داره مثل شان مایکل و هانتر

آخرین ویرایش:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
ا

من راستش درباره ی این nWo سوال دارم که مگه اول هالک هوگن افتتاحش نکرد بعد چی شد که به چند گروه Wolfpack و White and Black تقسیم شد ؟ بین خودشون دعوا اتفاق افتاد یا خود هوگن به چند گروه تقسیمش کرد ؟

اگه این جریانات nWo رو وقت کردی کامل بگی ممنون میشم

بعد به نظرم شما اگه بتونی PPV های WCW رو آپلود کنی و لینک دانلودشون رو در همین تاپیک بذاری تا بقیه هم استفاده کنن خیلی خوب میشه

که برای آپلود هم میتونید از این سایت استفاده کنید https://www.mediafire.com/

اکی من خلاصه جریان این nwo را میگمسال 96 کوین نش و اسکات هال که تیم اوتسایدرس بودن توی یک مسابقه با استینگ لوگر و رندی سوج مسابقه نگ تیم قرار بود انجام بدن که اونها دنبال نفر سوم بودن که در کمال ناباوری هولک هوگن محبوب که همه انتظار داشتن کمک لوگر و استینگ کنه میاد و ماچومن را میزنه و اونها نش و هال برنده میشن بعد هم اعلام میکنه که ما گروه new world order هستیم
کم کم این گروه که منفور هم بودن بزرگتر میشن و اشخاص زیادی که یکی از اونها خود ماچو من بود بهشون اضافه میشن
اما در سال 98 درگیری بین ماچومن با هوگن صورت میگیره که نش میاد بدتر میکنه و کم کم قضیه ماچو من بیشتر میشه تا اینکه کلا با nwo مشکل پیدا میکنه و استینگ هم ازش حمایت میکنه اما بعد از چند ماه نش هم با هوگن مشکل پیدا میکنه و میره کمک ماچومن جوری که این دوتا مدت زیادی با nwo درگیر میشن
و کم کم استینگ و لوگر میان کمک نش و ماچو من و اونها با کونان و کورت هینیگ گروه nwo قرمز و مشکی یا همون wolfpac را تشکیل میدن که البته کورت هنینگ بهشون خیانت میکنه
گروه ولفپک محبوب مبشن و خیلی طرفدار پیدا میکنن
در همین موقع گلدبرگ هم که شکست ناپذیر بود کمربند سنگین وزن را داشت همه داشتن تلاش میکردند که اون را شکست بدن کوین نش که کاندید قهرمانی بود با کمک اسکات هالی که اون هم با هوگن مشکل پیدا کرده بود میان و استریگ گلدبرگ و با کمربندش تموم میکنن و قهرمان میشه کوین نش اما فردای اون شب یعنی ماندی نایترو یک مسابفه بر سر کمربند بین نش و هوگن انجام میشه میس الیزابت که در گروه ان دبلیو او بود میاد پلیس را مجبوز میکنه به جرم اینکه گلدبرگ به دنبال اون راه افتاده و اذیتش کرده گلدبرگ را بازداشت میکنن
مسابقه شروع میشه هوگن با یک انگشت نش را میندازه 123 و قهرمان میشه که این یک کلک بود و نش و هوگن همدیگر را بغل میکنن و nwo و wolfpac یکی میشن
اما استینگ ماچومن و کونان به wcw برمیگردن

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام ببخشید سرورای بازی خوبه ؟ می شه راحت انلاین بازی کرد ؟ و سوال دیگه این که می تونه تا 6 ماه ادمو سرگرم کنه ؟
اصلا ، سروراش خوب نیست کلا، فقط افلاین .. 6 ماه هم سرگرم نمیکنه نهایت 1 ماه

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
آقا مثکه پچ جدید (1.04) ورودی بعضی کشتی گیرا مثل Finn Balor و Kevin Owen رو عوض کرده.دیشب تو یوتیوب دیدم خوب به نظر میومد.کسی چیز جدیدی ندیده تو این پچ؟
به شدت از این پچ ها که به روز میکنن اطلاعاتو استقبال میکنم :d کاش Alberto Delrio و AJ Styles و ... رو هم توی دی ال سی بدن.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
امروز پک ان اکس تی هم امد چقدر ساموجو را خوب درست کردن وقتی بازی میکنی باهاش سنگین وزن بودنش را حس میکنی :x

- - -ویرایش - - -

آقا مثکه پچ جدید (1.04) ورودی بعضی کشتی گیرا مثل Finn Balor و Kevin Owen رو عوض کرده.دیشب تو یوتیوب دیدم خوب به نظر میومد.کسی چیز جدیدی ندیده تو این پچ؟
به شدت از این پچ ها که به روز میکنن اطلاعاتو استقبال میکنم :d کاش Alberto Delrio و AJ Styles و ... رو هم توی دی ال سی بدن.

اره اینترنس دوتاشون اضافه شد اما بدون شک دل ریو و اج استایل نیست توی دی ال سی امثال اما تو بخش کریتد سوپراتار خاجی ها ساختن خیلی خوب

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
امروز پک ان اکس تی هم امد چقدر ساموجو را خوب درست کردن وقتی بازی میکنی باهاش سنگین وزن بودنش را حس میکنی :x

- - -ویرایش - - -

اره اینترنس دوتاشون اضافه شد اما بدون شک دل ریو و اج استایل نیست توی دی ال سی امثال اما تو بخش کریتد سوپراتار خاجی ها ساختن خیلی خوب
بازی باید از حالت سالانه خارج بشه، اینام تو مدتی که سری بعد میاد به روز کنن راستر و این حرفا رو.جهنم پولشم بگیرن خوب.:(

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
بازی باید از حالت سالانه خارج بشه، اینام تو مدتی که سری بعد میاد به روز کنن راستر و این حرفا رو.جهنم پولشم بگیرن خوب.:(

اره واقعا مثلا فیفا بین دو فصل و زمان نقل و انتقالات بازکنایی که به یک تیم دیگه میرن را جابجا میکنه یا اضافه میکنه ولی فکر کنم واسه 2k هنوز سخت باشه امیدوارم این اتفاق بیافته در نسخه های دیگه اما در کل خیلی شیفته بازیشم راستش بازیشو به سبک خودم تغییر دادم الان از کل سوپراستارهام تا انجا بیشتز ار 20 هزار بار دنلود شده کلی هم فالور پیدا کردم و همش ازم میخوان این و اونو بسازم راستش تو هیچ بازی به اندازه کشتی کج و خصوصا ساخت استارها مدعی نیستم
الان 50 نفر از استارهای wcw را کامل ساختم و میتونم بگم از نسخه های قبل خیلی بهتر میشه ساخت

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر