WWE 2K16

« بـــــســـمـ اللهـ الــــرحـمـنـ الـــرحیــمـ »

62941654836859707465.png

2k Sports چند ساعت پیش رسما " WWE 2K16 " را برای انتشار در سال 2015 تایید کرد ، این بازی در 27 اکتبر منتشر خواهد شد . احتمالا در کنفراس E3 2015 که چند هفته دیگر برگزار میشود تریلر این بازی به نمایش کشیده میشود .

پلتفرم ها : Xbox 360 , Xbox one , PlayStation 3 , Playstation 4 , PC

فعلا اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده ، به محض انتشار اخبار جدید به پست اضافه خواهد شد .

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

کـاور:

2do15c252ytmm8rfmul5.jpg

تـریلر

1xx6frontoqx62tqyydp.jpg

اولین تریلر منتشر شده از بازی با موضوعیت استون کلد استیو آستن - لینک دانلود

همانطور که مطلع هستید آخرین نسخه از این بازی دارای کم و کاستی های فراوانی بود ، از این رو چند روز پیش لیستی از 10 موردی که باید به این بازی برگردانده یا اصلاح شوند منتشر شد :

10.Creat A Diva

89740058928344270953.jpg

9.Blood

98428662873413475411.jpg

8.Creat A Title

83435410889409472232.jpg

7.A Return To Arcade Gamaing

62919207406370726044.jpg

6.Creat An Arena

23689404588466704817.jpg

5.Rebuilding Hair

06328695142279859371.jpg

4.Ordinary Match Types

Singles Matches:

– Inter Gender
– Special Referee (included in showcase mode)
– 3 stages of hell (included in showcase mode)
Tag Team Matches:
– Tornado Tag
– Elimination Tornado
– Mixed tag
Triple Threat Matches:
– Falls Count Anywhere
– 2 out of 3 Falls
– No DQ
Fatal Four Way Matches:
– Battle Royal
– Falls Count Anywhere
– 2 out of 3 Falls
– No DQ

94717768344461780009.jpg

3.Gimmick Match Types

Singles Matches:

– Inferno
– Bra and panties
– Ladder
– First blood
– I Quit
– Casket (Included in showcase mode)
– Backstage Brawl
– Boiler Room Brawl
Tag Team Matches:
– Extreme Rules
– Hell in a Cell
– Ladder
– Steel cage
– Table
– TLC
– Elimination table
– Backstage Brawl
Triple Threat Matches:
– Ladder
– Steel cage
– TLC
– Backstage Brawl
Fatal Four Way Matches:
– Hell in a Cell
– Ladder
– Steel cage
– Table
– TLC
Six-man Matches
Elimination Chamber tag

31869763484359142867.jpg

2.The Superstars' Current Attire

55031025328297687319.jpg

1.Attiude Era Mode

آخرین ویرایش:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
میگم اقا ی سوال مهم دارم میدونید که تا چند روز دیگه دی ال سی ها میاد من میخوام کلا سیزن پس بخرم که همه چیز شاملش بشه اما برام از هرچیزی مهمتر قسمت شوکیس هست که اسکات هال و نش و بوکتری و استی وی ری و ... را داره منصور گفته بود شما در حالت عادی نمیتونی ازشون استفاده کنی میخواستم ببینم مظمئن هستی که فقط توی همون شوکیس میشه باهاشون بازی کرد یا مشخص نیست
اخه من راستر میخوام چیزهای دیگه برام مهم نیست
حالا موندم لجند پک را فقط بخرم یا کلا سیزن پس
بعد یک چیز دیگه فرضا که فقط تو شوکیس قابل استفاده باشن بعد مووی ها مو ستها و اینترنسهاشون چی بهش اضافه نمیشه همینطور رینگهاشون

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
منصور جان نظری نداری داداش سیزن پس بخرم یا فقط همون لجندها زا اینو هم بدون که این بازی را نگه میدارم
باید ببینی کدوم به صرفه تره البته امسال بخش داستانی خاصی نزاشتن انگار یادم رفته ولی در کل بعضی لجند هاش خوبن مثل پروفکت که بگیریشون ولی مثل پارسال DLC پر و پیمونی نداره

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
باید ببینی کدوم به صرفه تره البته امسال بخش داستانی خاصی نزاشتن انگار یادم رفته ولی در کل بعضی لجند هاش خوبن مثل پروفکت که بگیریشون ولی مثل پارسال DLC پر و پیمونی نداره

اره مرسی ولی سوالم اینه که کسانی که تو بخش شوکیس هستند مثل ایتسایدرس و هارلم هیت اینا توی مسابقاتی انتخابی خودمون نمیان

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
نه بعضی هاشون فقط تو شوکیسن مثل اسکات هال نمیاد تو بازی

منصور جان اینو توی سایت خود wwe نوشته
Find out what new downloadable content is in store for WWE 2K16, including a new WWE Hall of Fame-driven 2K Showcase mode as well as roster additions featuring your favorite Superstars and Divas from WWE and NXT
منظورم این قسمتشه
including a new WWE Hall of Fame-driven 2K Showcase mode as well as roster additions featuring your favorite Superstars and Divas
اینجا که گفته راسترهای هال اه د فیم و شو کیس اضافه میشن به سوپراستارها و دیواهای شما

تو کجا خوندی که اضافه نمیشن اخه با منطق جور در نمیاد که یکی 10 دلار بده فقط برای 4 یا 5 تا مسابقه

در واقع اگر بشه من فقط واسه اینا میخوام هزینه کنم
madusa
larry zbysko
arn anderson
kevin nash
scott hall
booker t
stevie ray
roddy piper
curt hennig
dusty rhodes

آخرین ویرایش:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
از خود 2k توی فیس بوک پرسیدم گفتن اضافه میشه هم به بخش مسابقه هم به یونیورس و منم دقتم سیرن پس را کلا گرفتم فعلا موست امده و اون که همه چیز قفلش باز میشه پس فردا هم لجندها میان

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
با توجه به اینکه فردا اولین DLC منتشر میشه و من فقط از تو کاراکترا Lita رو میخوام، میشه هر کدوم رو جدا خرید؟ :-/

در ضمن من باز تاکید میکنم در کنار Here Comes The Pain این بهترین WWE هست که تا حالا بازی کردم و بازم میگم مشکلی که به چشمم میاد تنوع کم لباس تو لباس سوپراستارایی که میسازیم.من هنوزم بعد از این همه بازی دارم بدل های جدید میبینم و سورپرایز میشم.o:-)

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
با توجه به اینکه فردا اولین DLC منتشر میشه و من فقط از تو کاراکترا Lita رو میخوام، میشه هر کدوم رو جدا خرید؟ :-/در ضمن من باز تاکید میکنم در کنار Here Comes The Pain این بهترین WWE هست که تا حالا بازی کردم و بازم میگم مشکلی که به چشمم میاد تنوع کم لباس تو لباس سوپراستارایی که میسازیم.من هنوزم بعد از این همه بازی دارم بدل های جدید میبینم و سورپرایز میشم.o:-)
نمیشه فکر نکنم پکی باید بخری دونه ای نمیشه ،

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
با توجه به اینکه فردا اولین DLC منتشر میشه و من فقط از تو کاراکترا Lita رو میخوام، میشه هر کدوم رو جدا خرید؟ :-/

در ضمن من باز تاکید میکنم در کنار Here Comes The Pain این بهترین WWE هست که تا حالا بازی کردم و بازم میگم مشکلی که به چشمم میاد تنوع کم لباس تو لباس سوپراستارایی که میسازیم.من هنوزم بعد از این همه بازی دارم بدل های جدید میبینم و سورپرایز میشم.o:-)

دونه ایی نمیشه کل پک لجندها را باید بخری به نظر من پک لجندها خوب هست افراد خوبی توش هستند خصوصا پایپر و کورت هنیگ که 10 دلار هم هست من که دیگه سیزن پس خریدم خودم را راحت کردم من باهات موافقم خیلی از بازی خوشم میاد بی نقص نیست اما ارزش اینو داره که براش پول خرج کنی و وقت بزاری
خصوصا وقتی فهمیدم که افراد شوکیس به بازی خودت اضافه میشن
تا فردا هم پک لجندها اضافه میشه

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
سلام دوستان عزیز از بخش داستانی بازی کمی بیشتر میگین لطفا؟
همینجور بخش انلاین بازی؟ وضعیت سرورها چطوره؟ وضعیت حریف پیدا کردن زود پیدا میکنه؟ وضعیت لگ و دیلی وقطع و وصل شدن و اینها چطوره؟ میشه راحت و بدون دردسر بازی کرد؟
لطفا یه جوونمرد همه رو کامل توضیحح بده ممنون میشم

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
سلام دوستان عزیز از بخش داستانی بازی کمی بیشتر میگین لطفا؟
همینجور بخش انلاین بازی؟ وضعیت سرورها چطوره؟ وضعیت حریف پیدا کردن زود پیدا میکنه؟ وضعیت لگ و دیلی وقطع و وصل شدن و اینها چطوره؟ میشه راحت و بدون دردسر بازی کرد؟
لطفا یه جوونمرد همه رو کامل توضیحح بده ممنون میشم

سلام عزیز ووو چقدر تند تند سوال پرسیذی
اول ابنکه بخش داستانی مربوط میشه به شوکیس که این بخش در مورد مسابقات استون کولد استیو استین هست و اگر روی کنسول نسل هشتم بازی کنی عالی میشه برات
دوم سرورها نسیت به قبل کمی بهتر شده اما من شنیدم خیلی از ای اس پی ها حتی انلاینش براشون باز نمیشه 100 % نمبدونم اما شنیدم من که الان 8 تا 9 دست بازی کردم اما مشکل دی لی هنوز وجود داره حتی با دوستت اونی که سرعتش بیشتر سریعتر میتونه انجام بده وقتی هم که بخواد قطع شه همون اول مشخصه ارور میده میپره بیرون اما تو بازی من فقط یبکبار افتادم بیرون
قسمت ساخت استارهایی که خارجیها و خودت میسازی دنلود و اپلود میکنه یکم اذیت میکنه اما وقتی هم که خوب شذ راحت هر چی خواستی میتونی اپ و دنلود کنی
کلا بازی را برای بخش انلاین اصلا توصیه نمیکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر