WWE 2K16

« بـــــســـمـ اللهـ الــــرحـمـنـ الـــرحیــمـ »

62941654836859707465.png

2k Sports چند ساعت پیش رسما " WWE 2K16 " را برای انتشار در سال 2015 تایید کرد ، این بازی در 27 اکتبر منتشر خواهد شد . احتمالا در کنفراس E3 2015 که چند هفته دیگر برگزار میشود تریلر این بازی به نمایش کشیده میشود .

پلتفرم ها : Xbox 360 , Xbox one , PlayStation 3 , Playstation 4 , PC

فعلا اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده ، به محض انتشار اخبار جدید به پست اضافه خواهد شد .

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

کـاور:

2do15c252ytmm8rfmul5.jpg

تـریلر

1xx6frontoqx62tqyydp.jpg

اولین تریلر منتشر شده از بازی با موضوعیت استون کلد استیو آستن - لینک دانلود

همانطور که مطلع هستید آخرین نسخه از این بازی دارای کم و کاستی های فراوانی بود ، از این رو چند روز پیش لیستی از 10 موردی که باید به این بازی برگردانده یا اصلاح شوند منتشر شد :

10.Creat A Diva

89740058928344270953.jpg

9.Blood

98428662873413475411.jpg

8.Creat A Title

83435410889409472232.jpg

7.A Return To Arcade Gamaing

62919207406370726044.jpg

6.Creat An Arena

23689404588466704817.jpg

5.Rebuilding Hair

06328695142279859371.jpg

4.Ordinary Match Types

Singles Matches:

– Inter Gender
– Special Referee (included in showcase mode)
– 3 stages of hell (included in showcase mode)
Tag Team Matches:
– Tornado Tag
– Elimination Tornado
– Mixed tag
Triple Threat Matches:
– Falls Count Anywhere
– 2 out of 3 Falls
– No DQ
Fatal Four Way Matches:
– Battle Royal
– Falls Count Anywhere
– 2 out of 3 Falls
– No DQ

94717768344461780009.jpg

3.Gimmick Match Types

Singles Matches:

– Inferno
– Bra and panties
– Ladder
– First blood
– I Quit
– Casket (Included in showcase mode)
– Backstage Brawl
– Boiler Room Brawl
Tag Team Matches:
– Extreme Rules
– Hell in a Cell
– Ladder
– Steel cage
– Table
– TLC
– Elimination table
– Backstage Brawl
Triple Threat Matches:
– Ladder
– Steel cage
– TLC
– Backstage Brawl
Fatal Four Way Matches:
– Hell in a Cell
– Ladder
– Steel cage
– Table
– TLC
Six-man Matches
Elimination Chamber tag

31869763484359142867.jpg

2.The Superstars' Current Attire

55031025328297687319.jpg

1.Attiude Era Mode

آخرین ویرایش:

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
اقا بگیرم یا نه میترسم بگم تکراری شه

sent with LG G4

اگه داداشی ، فامیلی چیزی داری که پایه باشه واسه بازی کرن خیلی خوب و سرگرم کننده است حتما بگیر ، غیر از این بعد از شوکیس و مای کریر قطعا تکراری میشه .

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
اگه داداشی ، فامیلی چیزی داری که پایه باشه واسه بازی کرن خیلی خوب و سرگرم کننده است حتما بگیر ، غیر از این بعد از شوکیس و مای کریر قطعا تکراری میشه .
البته اگر کسی نت خوبی هم داشته باشه که بتونه بدون مشکل آنلاین بزنه هم میتونه بازی رو بگیره.

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
البته اگر کسی نت خوبی هم داشته باشه که بتونه بدون مشکل آنلاین بزنه هم میتونه بازی رو بگیره.
آنلاین این بازی هیچ وقت خوب نبوده ، سرورارش خیلی نابودن . البته همونطور که دوستان گفتن فقط واسه پارس آنلاین بازه بقیه تعطیل ، من آسیاتک دارم نتونستم آنلاینشو برم .

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
اقا بگیرم یا نه میترسم بگم تکراری شه

sent with LG G4

به نظرم نگیر ....

تنها بخش خوب و سرگرم کننده ی بازی شوکیس هست

شوکیس رو که تموم کنی بعد از یه مدت بازی به طرز وحشتناکی برات تکراری میشه !

مخصوصا که بخش یونیورس هم خیلی بد طراحی شده و استوری لاین های خیلی بدی میچینه

مثلا یکی مثل درن یانگ رو 20 دفعه فرستاد سر کمربند wwe مسابقه بده بعد استارهایی مثل جان سینا و برایان و اندرتیکر رو هی میفرستاد تو شو Main Event که از nxt هم کمتره مسابقه بدن !

یا دیگه نمیشه تو مسابقات بقیه دخالت کرد و .... ( شاید هم بشه ولی من که گزینه ی Interfrence ندیدم والا )

اگه میخوای بازی رو برای آنلاینش بگیری هم نگیر ....

بازی هایی مثل کال اف دیوتی, کانتر استرایک گلوبال, مورتال کامبت و تکن هستن که انلاین خیلی بهتر و سرگرم کننده تری دارن

حیف نیس ادم 200 هزار پول بده برای همچین بازی ای اخه ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

تازه گیم اسپات هم بهش 4 داد !

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
به نظرم نگیر ....

تنها بخش خوب و سرگرم کننده ی بازی شوکیس هست

شوکیس رو که تموم کنی بعد از یه مدت بازی به طرز وحشتناکی برات تکراری میشه !

مخصوصا که بخش یونیورس هم خیلی بد طراحی شده و استوری لاین های خیلی بدی میچینه

مثلا یکی مثل درن یانگ رو 20 دفعه فرستاد سر کمربند wwe مسابقه بده بعد استارهایی مثل جان سینا و برایان و اندرتیکر رو هی میفرستاد تو شو Main Event که از nxt هم کمتره مسابقه بدن !

یا دیگه نمیشه تو مسابقات بقیه دخالت کرد و .... ( شاید هم بشه ولی من که گزینه ی Interfrence ندیدم والا )

اگه میخوای بازی رو برای آنلاینش بگیری هم نگیر ....

بازی هایی مثل کال اف دیوتی, کانتر استرایک گلوبال, مورتال کامبت و تکن هستن که انلاین خیلی بهتر و سرگرم کننده تری دارن

حیف نیس ادم 200 هزار پول بده برای همچین بازی ای اخه ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

تازه گیم اسپات هم بهش 4 داد !
شما رو نسل قبل بازی کردی فاصله دو نسخه نسل هفتم و هشتم بسیار زیاده علاوه بر گرافیک تو گیم پلی هم و حتی امکانات بخش ساخت و سازم تفاوت زیاد دارن
درسته کلا دو نمره قرمز گرفت ولی نمرات خوبم زیاد گرفت شاید ارزش 200 اومن نداشته باشه ولی بعدا میشه امتحانش کرد

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
شما رو نسل قبل بازی کردی فاصله دو نسخه نسل هفتم و هشتم بسیار زیاده علاوه بر گرافیک تو گیم پلی هم و حتی امکانات بخش ساخت و سازم تفاوت زیاد دارن
درسته کلا دو نمره قرمز گرفت ولی نمرات خوبم زیاد گرفت شاید ارزش 200 اومن نداشته باشه ولی بعدا میشه امتحانش کرد

دقیقا !
حالا همونطور که منصور گفت 200 تومن که نه ولی دیجیتالی با 80 ، 90 تومن گیر میاد . از نظر من این بازی ارزش یکبار تجربه کردن رو داره .

2h2k

کاربر سایت
Aug 29, 2013
169
نام
حسین
بازی گرفتم عالی بازی واقعا گرافیکش حرف نداره اندرتیکر ورداشتم کف کردم خدایی کپی پیست خودش بود :bighug:

نزدیک به 10 دست باختم رو لجند شما هم اینجوری بودید:d

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
من شوکیس را تموم کردم رفتم سروقت کریر اونجا هم جالبه
من نظرم با محمد مهدی کاملا متفاوته منصور راست میگه احتمالا شما روی 360 یا پی اس 3 بازی کردی خدایش ارزشش را داره من احتمال زیاد بای را تا زمان نسخه 17 اون هم اگر لجندهاش اکی باشه نمیفروشم بدون کشتی کج (گبم ) که نمیشه زندگی کرد اصلا من وان خریدم به دلیل این بازی و فیفا با کلی بدیختی پارس انلاین گرفتم انلاین هم بازی میکنم اکی هست اونقدرا بد نیست میشه یجورایی بازی کرد
دیشب گلدبرگ را دوباره ساختم به نظر خودم عالی شد قبلی بیش از 250 نفر دنلود کرده بودن حالا این از قبلی بهتر شده خیلی خوب شده
ساختن استار اگر صورتش خوب اپلود شده باشه میشه قشنگ در اوردش
کلا راضی ام ازش

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من شوکیس را تموم کردم رفتم سروقت کریر اونجا هم جالبه
من نظرم با محمد مهدی کاملا متفاوته منصور راست میگه احتمالا شما روی 360 یا پی اس 3 بازی کردی خدایش ارزشش را داره من احتمال زیاد بای را تا زمان نسخه 17 اون هم اگر لجندهاش اکی باشه نمیفروشم بدون کشتی کج (گبم ) که نمیشه زندگی کرد اصلا من وان خریدم به دلیل این بازی و فیفا با کلی بدیختی پارس انلاین گرفتم انلاین هم بازی میکنم اکی هست اونقدرا بد نیست میشه یجورایی بازی کرد
دیشب گلدبرگ را دوباره ساختم به نظر خودم عالی شد قبلی بیش از 250 نفر دنلود کرده بودن حالا این از قبلی بهتر شده خیلی خوب شده
ساختن استار اگر صورتش خوب اپلود شده باشه میشه قشنگ در اوردش
کلا راضی ام ازش
گلدبرگ با ریشش ساختی ؟
من پارسال یک انگل ساختم خوب شد
امار 250 دانلود خیلی خوبه معلومه که خوب کار کردی البته بعضی هاش هست بالای 1000 تا دانلود میکنن بعضی ها هم لباس راستر ها رو اپدیت میکنن میزارن تو بخش دانلود

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
گلدبرگ با ریشش ساختی ؟
من پارسال یک انگل ساختم خوب شد
امار 250 دانلود خیلی خوبه معلومه که خوب کار کردی البته بعضی هاش هست بالای 1000 تا دانلود میکنن بعضی ها هم لباس راستر ها رو اپدیت میکنن میزارن تو بخش دانلود
اره دیگه منتها جوری که بیشتر عکس اصلیش معلوم بشه مدل ریش گلدبرگ را نداره اما همینطوری هم خوب شد
اره بعضیاشون که معمولا اولین نفری هستند که میسازند حالا زیاد عالی هم نباشه هم زود دنلود میکنن

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
آقا من تازه دارم از بازی لذت میبرم.
ShowCase رو که دو تا تروفیشو گرفتم خیالم راحت شد، و به نتیجه رسیدم وقتی درجه سختی بازی از نرمال در میاد خیلی لذت بخش تر میشه.رو نرمال حریف فقط ریورس میکنه و ضربه میزنه.
در کل بازی به نظرم جز تعداد کم آیتما توی ساخت راستار چیز خاصی کم نداره.ای کاش میشد تو دی ال سی اونا رو هم اضافه کنن... :d

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
ShowCase رو که دو تا تروفیشو گرفتم خیالم راحت شد، و به نتیجه رسیدم وقتی درجه سختی بازی از نرمال در میاد خیلی لذت بخش تر میشه.رو نرمال حریف فقط ریورس میکنه و ضربه میزنه.
در کل بازی به نظرم جز تعداد کم آیتما توی ساخت راستار چیز خاصی کم نداره.ای کاش میشد تو دی ال سی اونا رو هم اضافه کنن... :d

به نظر من گرافیکش یه خورده کارتونیه ، نه شاهین ؟ :-/

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید

منم باهات موافقم اگر ساخت استارها یکم قوی تر بود دیگه مشکلی باهاش نداشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر