WWE 2K15 | Xbox 360

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
آخرش من نفهمیدم علتش چی بود برای این که هی می باختی؟
دقیقا این دلیلش هست.

یه بار رفتم با یه خارجی تو رنکینگ مچ ، 30 دقیق بود پوفـــیوز انقدر زد که خودمم دیگه بدنم کوفته شد :d هرچی r2 میزدی اصلا نمی گرفت . دیگه از اون موقع منم سمته کشتی کج انلاین نرفتم .

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
یعنی اگه با هم بازی کنیم هم این مشکلات هست؟
نه دیگه اینترنت که افتضاحه واسه همین لگ داراه

- - -ویرایش - - -

هیچ خبر دارین تا الان هیچ تغییری تو گیم پلی صورت نگرفته
تغییرات wwe 2k14 تو گیمپلی بیشتر بود
البته منظور از گیمپلی فینیشر های تازه و حرکات تازه هست
من به شخص چیزی که من رو به بازی میکشه گیمپلی هست نه گرافیک

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خوب حالا که خبری نیست، منم همیشه از 2009 با پسر خالم تگ تیم فقط Hell in cell میزدیم
پسر خاله ما عشق این داشت یکی ببره بالا قفس بعد بندازه پلیین همشم kurt angle برمیداشت
البته TLc هم میزدیم ، ولی انلاین نزدم .
خودم به شخصه بعد بخش داستانی همیشه ی دسن Ladder Match بعد RLC و در اخر Royal rumble میزنم
و بعد که همه موارد بازی تکراری شد میندازمش کنار تا نسخه بعد ، بازی مثل Here comes the pain امکان ندتشت بزارم کنار اون موقع چون تنوعش فوق العاده بالا بود وقت نمیشد قسمت داستانی برم.. یا بازی میکشوندم به خیابان و بک استیج . خیلی حال میداد ، تو این نسل خیلی محدود شد کشتی کج
و هر چه به wwe نزدیک تر شد بدتر شد چون تو wwf بود که مسابقات به خیابون میرفت ، ولی الان مسابقات کمپانی و استاراش انقدر مزخرف شده که رو بازی هم اثر گذاشته ، شانس اوردیم بهمون لطف کردن خون از بازی حذف نکردن و off و on گذاشتن.

AMIR SECRET

کاربر سایت
Jul 8, 2014
201
نام
the amirhosein
کاش قابلیت superstar match رو هم داشته باشه (منظورم از هموناس که همه بغل رینگ وایسادن هر کی میفته بیرون میریزن سرش)

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
من كه با داداش پنج سالم بازي ميكنم كشتي كجو من خودم تو يه ربع اول ميبازم:d انلاينم كه ميرفتم نقش كيسه بوكس وسط زمينو داشتم اصلا يه وضعي بود:d

- - -ویرایش - - -

خوب حالا که خبری نیست، منم همیشه از 2009 با پسر خالم تگ تیم فقط Hell in cell میزدیم
پسر خاله ما عشق این داشت یکی ببره بالا قفس بعد بندازه پلیین همشم kurt angle برمیداشت
البته TLc هم میزدیم ، ولی انلاین نزدم .
خودم به شخصه بعد بخش داستانی همیشه ی دسن Ladder Match بعد RLC و در اخر Royal rumble میزنم
و بعد که همه موارد بازی تکراری شد میندازمش کنار تا نسخه بعد ، بازی مثل Here comes the pain امکان ندتشت بزارم کنار اون موقع چون تنوعش فوق العاده بالا بود وقت نمیشد قسمت داستانی برم.. یا بازی میکشوندم به خیابان و بک استیج . خیلی حال میداد ، تو این نسل خیلی محدود شد کشتی کج
و هر چه به wwe نزدیک تر شد بدتر شد چون تو wwf بود که مسابقات به خیابون میرفت ، ولی الان مسابقات کمپانی و استاراش انقدر مزخرف شده که رو بازی هم اثر گذاشته ، شانس اوردیم بهمون لطف کردن خون از بازی حذف نکردن و off و on گذاشتن.
داداش مگه 14 خون داشت ميشه بگي چطور فعالش كنم:-o

AMIR SECRET

کاربر سایت
Jul 8, 2014
201
نام
the amirhosein
من كه با داداش پنج سالم بازي ميكنم كشتي كجو من خودم تو يه ربع اول ميبازم:d انلاينم كه ميرفتم نقش كيسه بوكس وسط زمينو داشتم اصلا يه وضعي بود:d

- - -ویرایش - - -

داداش مگه 14 خون داشت ميشه بگي چطور فعالش كنم:-o

آره داشت

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اقا امیر امیدوارم دیگه متوجه شده باشی انلان چطوری هستش
اما حالا اینم بگم با 3 نفر بازی کردم منظورم 3 مسابقه دادم که لگش عجیب کم بود تونستم 3 بارشو ببرم اما 20 بار باختم و بی خیال شدم
یک مشکل دیگه که هست کسی را ندیدم قشنگ بازی کنه همه میزننت میرن بیرون تانت میکنند که فینیشر فعال بشه اصلا اونطوری که تصورشو میکنید بازی نمیکنند خیلی بچه بازی در میارن
فقط یک نفر باهام درست بازی کرد همونم ازش بردم و همون شخص با اینکه خارجی بود و توی امریکا بود همون یکبار تونستم باهاش بدون لگ بازی کنم از بعدش داغون شد ولی اون الان رفیقم شده
اما یک چیز دیگه شما میتونید استاری که میسازید و در بخش مربوطه قرار بدید و امتیاز بگیرید من از 100 استاری که دارم 95 تاش مال خودمه یعنی خودم ساختم و اپلود کردم در بخش انلاین
ریتینگم خیلی بالا رفته تغریبا هر روز ازم تقاضا میشه براشون رینگ لوگو یا استار مورد علاقه اونها را بسازم اما متاسفانه من عاشق wcw هستم و اونهایی که میگن وقت ندارم براشون بسازم
تعریف نباشه خیلی حرفه ایی شدم
جون نقاشیم خوبه میتونم چهره ها را بهتر از ادمهایی که نقاشی صورت نمیکنند ببینم
الان من کل استارهای wcw به همراه رینگها و موستهای خودشون دارم حتی کاور بازی را هم تغییر دادم

داداش مگه 14 خون داشت ميشه بگي چطور فعالش كنم

اره دیگه شما در اپشن بازی یک قسمتی را میبینی نوشته blood که باید اونو on کنی

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
ا کسی را ندیدم قشنگ بازی کنه همه میزننت میرن بیرون تانت میکنند که فینیشر فعال بشه اصلا اونطوری که تصورشو میکنید بازی نمیکنند خیلی بچه بازی در میارن
دقیقا.من این قضیه رو فراموش کرده بودم.
اونا باید یه فکردی به حال این قضیه هم بکنن.2 راه به نظر من میرسه.
راه اول:واسه taunt هم یه چیزی مثل مومنتوم بار بزارن و وقتی پر شد بشه تانت انجام داد.خیلی حرفه ای میشه
راه دوم:تا چند دقیقه بعد از انجام تانت، نشه انجامش داد.
راه سوم :d:هر کارکتری بسته به محبوبیتش تعدادی تانت داشته باشه.مثلا 5 تا .نه بیشتر
اینا راه های خوبی هستن.نمیدونم . واقعا نمیدونم که چرا به فکر سازنده ها نمیرسه؟نا سلامتی اونا خالق بازی هستن:|شاید لیاقت خلق این بازی رو ندارن./:)

AMIR SECRET

کاربر سایت
Jul 8, 2014
201
نام
the amirhosein
دوستان لطف کنید ویدیو های یوتیوب رو آپلود کنید ما هم از گیم پلی خبردار بشیم

کشتی گیرای الان فقط لباساشون اصله بقیه همه فیلمه . همش فیلم بازی میکنن

Last edited by a moderator:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
کشتی گیرای الان فقط لباساشون اصله بقیه همه فیلمه . همش فیلم بازی میکنن
تو رو خدا این بحث رو شروع نکن:dکشتی کچ اگه قرار نبود بخش اصلیش رو نمایش (یا به قول تو فیلم) تشکیل بده که دیگه میشد مبارزه ازاد.
اونوقت دیگه طناب های رینگ و گوشه های رینگ (ترنباکل) و وسایل زیر رینگ و اینترفیرنس و غیره و غیره همه بی کاربرد میشدن.
دوست داشتی اینجور باشه؟اونوقت مسابقات ممکن بود در کمتر از 15 ثانیه تموم بشن.اونوقت سوپراستار مورد علاقت ممکن بود تا چند سال از میادین دور باشه به دلیل مصدومیت.
اونوقت سالی 2 بار بیشتر ممکن بود مبارزه از استار مورد علاقت نبینی.اونوقت یک اسطوره مثل شان مایکلز دیگه جایی در این دنیا نداشتن. دوست داشتی؟
هر چیزی جای خودش.کشتی کچ هم به همون اندازه قابل احترام هستوهمینطور استارهاش که واقعا ورزشکارن و زحمت میکشن و تازه علاوه بر مبارزه وظایف دیگه ای هم بر عهده دارن.مثلا اینکه نمایش رو درست و حساب شده پیش ببرن و ... .
این بحث همینجا متوقف بشه بهتره.
این تاپیکه بازیشه و 100% بازیش قشنگ تر از واقعیش هست به نظرم.بزار بازیش بیاد حالش رو ببریم.
اینا عهمش تقصیر سازنده هاست که هیچ خبری منتشر نمیکنن.همش نگرانم نکنه بازیش تاخیر بخوره . نکنه بازی اماده نباشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر