WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
پرورپژه قهرمانی باتیستا تو رامبل منتفی هست چون هم یکبار قهرمان شده هم فکر نمیکنم کمپانی باتیستا فعلا حداقل تا رستلمامیا با کمربند درگیر کنه ، فقط چون سطح رامبل بره بالا برش گردوندن تو رامبل سال های قبلم افرادی مثل راب ون دم ، برگردوندن.

1- باتیستا راب ون دام نیست منصورجان یه استار نامبر 1 کمپانیه ( استارهای نامبر 1 کمپانی هم معمولا برنمیگردن که فقط تو رامبل حضور داشته باشن و حذف بشن و برن رد کارشون) نمونش زیاده هانتر 2002 - سینا 2008 - ادج 2010 - ووو... اینایی که نام برم استارهای درجه 1 و نامبر1 کمپانی اند و با راب ون دام و جریکو و.... قابل قیاس نیستند...پس یکی مثل باتیستا ( که جزو همون استارهای نامبر1)بعد 4 سال برنمیگرده به کمپانی که فقط تو رامبل حضور داشته باشه و حذف شه و بره رد کارش ....!!!) یه خوده فکر کن
واسه 2 بار هم که خب سینا رو هم 2 بار فاتح رویالش کردن واسه چی باتیستا نشه !!! اتفاقا از نظر من هانتر برنامه های خیلی خیلی بزرگی رو واسه باتیستا تدارک دیده ( برو تو سایت wwe رو نگاه کن ببین چقد ارپز باتیستا دارن مطلب میزارن و هم شوهای راو این یکی 2 هفته اخیر و نگاه کن هر نیم ساعت 1 پروموهای زیبا از باتیستا با موضوع های مختلف پخش میشه و کلا برنامه های بزرگی واسش تدارک دیده شده شک نکن وقتی بعد 4 سال هم داره برمیگرده به کمپانی و همه این ها هم مطمئن باش دست خوش کارهای خود شخص هانتر که ارزش کار باتیستا رو میدونه و دونسته و دوباره برش گردوند به کمپانی و الانم میگم تو خود سایت کمپانی تو مصاحبه خود هانترکه تو سایته و تو خود شو راو که یه سره داره ازش صحبت میشه و تو سایت هم در مورد گذشته باتیستا و ..مقاله های مختلف نوشته شده و...) کلا میگم هانتر کاملا مشخصه برنامه های بزرگی واسه برگشت باتیستا تدارک دیده از اینور اونور و منابع خبری و... که دارم دنبال میکنم و میبینم ..

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
چه فایده وقتی باتیستا رو جلو سینا خار میکنن بره ، البته دلایلشون منطقیه ، ولی در هر صورت باتیستا نمیتونه اون بازی های زیبای 2005 به نمایش بزاره بخاطر بالا رفتن سن و pg و پول . عین لزنر که دوباره برگشت ی بازی پتانسیل بالا من ازش ندیدم کاملا فقط برا اهداف مالی برگشته ، ولی امید به انچنان پروژه های سنگین واسه باتیستا نداشته باش . باتیستا رو برگردوندن بلکه ریتینگ ها رو تا رستلمانیا بالا ببرن . ولی خوب تو مین اونت ها درگیر میشه.

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
عزیزانم
در رامبل باتیستا برنده میشه
رندی و سینا هم در امبل سینا میبره
بعدش در انیمیشن چمبر سینا مقابل باتیستا قرار میگیره
باتیستا کمربندو میبره و از سینا هم انتقامشو گرفته هم
قهرمان کمربند میشه بعد هم در راسل منیا مثابل لزلر قرار میگیره
که گفته بود مکیخاد قهرم whc بشه
رندی هم در راسلمنیا با اندر تیکر درگیر میشه
تمام حرفام اگر باور نمیکنید برید اف بی ها رو چک کنید خودتنون متوجه میشید
تو این چند روز رندی در فیس بوکش فقط در مورد تیکر حرف میزنه :>

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خدا کنه استوری ارتون و تیکر تو رستلمانیا عملی نشه ، تیکر و لزنر قابل ملاحظه است ، یا لزنر و باتیستا هم خوبه .

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
باتیستا قرارداد فول تایم 2 ساله با کمپانی بسته نه مثل لسنر پاره وقته و نه اینکه بیاد تو رامبل ببازه بره

آفرین...دقیقا حرف منم همینه و باتیستا بعد 4 سال برنمیگرده کمپانی که تو رویال شرکت کنه و خیلی راحت خذف شه و بره رد کارش ...برنامه ای هست که هنوز هیچی نشده و پای باتیستا به کمپانی باز نشده دارن واسه رویال 30 نفره تبلیغش می کنند و...
واسه فول تایم هم که به احتمال زیاد فول تایمه و واسه قهرمان شدنش هم شک نکنید ( چون پریشب توی راوی که پخش شد یه کلیپ با صحبتاشم پخش شد که توش اشاره به قهرمان شدن دوبارش و im again your champs میکرد.)

واسه رندی و تیکر هم که دیگه خیلی خنده داره ..رندی از همین حالا داره با جفت کمربندهاش واسه رسلمینیا تبلیغ میشه اصن هیچ توجیهی نداره آخرین رسل تیکر با رندی - رندی اصن یه گوشه دیگه ماجراست و من که به شخصه میگم 99 درصد با باتیستاست تو رسل امسال ( در صورتی که فاتح رویال امسال باشه که بعیدم نیست با این تبلیغات و ...که در مورد برگشت و حضورش تو رامبل شده)

- - -ویرایش - - -

درضمن بازی لسنر با بیگ شو هم این هفته تو راو به احتمال 80 درصد واسه رویال رامبل ثبت میشه

درکل بازی ها داره جذاب میشه واقعا و یه خوده از کسل کنندگی درمیاد

کلا بعد رفتن هانتر و تیکر - وجود کسایی مثل لسنر و باتیستا خداییش واسه کمپانی مثل یه مرهم میمونه و خیلی بهشون احتیاج داره.....

آخرین ویرایش:

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
عزیزانم
در رامبل باتیستا برنده میشه
رندی و سینا هم در امبل سینا میبره
بعدش در انیمیشن چمبر سینا مقابل باتیستا قرار میگیره
باتیستا کمربندو میبره و از سینا هم انتقامشو گرفته هم
قهرمان کمربند میشه بعد هم در راسل منیا مثابل لزلر قرار میگیره
که گفته بود مکیخاد قهرم whc بشه
رندی هم در راسلمنیا با اندر تیکر درگیر میشه
تمام حرفام اگر باور نمیکنید برید اف بی ها رو چک کنید خودتنون متوجه میشید
تو این چند روز رندی در فیس بوکش فقط در مورد تیکر حرف میزنه :>

تا اونجايي كه من يادمه پول هيمن توي raw گفت براك لزنر نامبر وان كانتندر بعد از بازي جان سينا رندي اورتونه كه توي رويال رامبل برگزار ميشه. يعني براك لزنر توي اليمينيشن چمبر سر كمربند wwe world heavy weight championship ميخواد مسابقه بده.

حالا چندين احتمال بوجود مياد ايا در اليمينيشن دو چهره هيل(منظور رندي و لزنر) يا يه چهره فيس در مقابل يه چهره هيل(سينا و لزنر)قرار ميگيره.ايا باتيستا قهرمان رويال رامبل ميشه يا اينكه توسط فردي شاخص حذف ميشه كه همون تعيين كننده ي مسابقش در رسلمنياش بشه.و حالا با اين اوصاف تكليف مسابقات تريپل اچ راك و اندرتيكر چه خواهد شد. به نظر من احتمال رويارويي راك و اندرتيكر هم هست.the next goal of the rock همچنين جان سينا و اندرتيكر.
چهار پيش بيني خود من از بازي هاي رسلمنيا

batista vs orton اگه باتيستا قهرمان رويال رامبل باشه و رندي قهرمان باقي بمونه.

2--batista vs lesnar-اگه باتيستا قهرمان رامبل بشه و لزنر هم قهرمان كمربند در اليمينيشن

3-The rock vs brock lesnar اگه راك قهرمان رويال رامبل بشه و لزنر قهرمان كمربند

4-the rock vs randy اگه راك قهرمان رامبل و رندي قهرمان باقي بمونه.

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
مفت نمی ارزه دیدن بازی های wwe باز الان بهم بگن بیا wwf ببین دوست دارم شو های هفتگی ببینم هیجان تو راستر ها و تو تماشاگرها که ادم به وجد بیارن .

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
تا اونجايي كه من يادمه پول هيمن توي raw گفت براك لزنر نامبر وان كانتندر بعد از بازي جان سينا رندي اورتونه كه توي رويال رامبل برگزار ميشه. يعني براك لزنر توي اليمينيشن چمبر سر كمربند wwe world heavy weight championship ميخواد مسابقه بده.

حالا چندين احتمال بوجود مياد ايا در اليمينيشن دو چهره هيل(منظور رندي و لزنر) يا يه چهره فيس در مقابل يه چهره هيل(سينا و لزنر)قرار ميگيره.ايا باتيستا قهرمان رويال رامبل ميشه يا اينكه توسط فردي شاخص حذف ميشه كه همون تعيين كننده ي مسابقش در رسلمنياش بشه.و حالا با اين اوصاف تكليف مسابقات تريپل اچ راك و اندرتيكر چه خواهد شد. به نظر من احتمال رويارويي راك و اندرتيكر هم هست.the next goal of the rock همچنين جان سينا و اندرتيكر.
چهار پيش بيني خود من از بازي هاي رسلمنيا

batista vs orton اگه باتيستا قهرمان رويال رامبل باشه و رندي قهرمان باقي بمونه.

2--batista vs lesnar-اگه باتيستا قهرمان رامبل بشه و لزنر هم قهرمان كمربند در اليمينيشن

3-The rock vs brock lesnar اگه راك قهرمان رويال رامبل بشه و لزنر قهرمان كمربند

4-the rock vs randy اگه راك قهرمان رامبل و رندي قهرمان باقي بمونه.

اصلا راک در رامبل شرکت نمیکنه درگیر فیلم بازی کردن هست :|
2.عزیزم در چمبر برنده رامبل مقابل برنده اورتون و سینا قرارمیگیره یعنی احتمالا باتیستا مقابل رندی یا سینا که احتمالا متاسفانه سینا است
اگر به عکس رسمی این مسابقه نگاه کنید رندی فقط یک کمربند رو در دست داره پس احتمالا whc رو رندی در رامبل میبازه

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
اصلا راک در رامبل شرکت نمیکنه درگیر فیلم بازی کردن هست :|
2.عزیزم در چمبر برنده رامبل مقابل برنده اورتون و سینا قرارمیگیره یعنی احتمالا باتیستا مقابل رندی یا سینا که احتمالا متاسفانه سینا است
اگر به عکس رسمی این مسابقه نگاه کنید رندی فقط یک کمربند رو در دست داره پس احتمالا whc رو رندی در رامبل میبازه

يعني امسال مثل گذشته نيست كه برنده رويال رامبل در رسلمنيا براي كمربند مسابقه بده؟

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
يعني امسال مثل گذشته نيست كه برنده رويال رامبل در رسلمنيا براي كمربند مسابقه بده؟

:|
ببین برنده بازی رندی اورتون و سینا در رامبل در انیمیشن چمبر مقابل برنده رامبل 30 نفره قرار میگیره که احتملا باتیستا است
بعد از اون هم احتمالا در راسلمنیا لزلر مقابل باتیستا قرار میگیره

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
481
نام
پوریا
ببین برنده بازی رندی اورتون و سینا در رامبل در انیمیشن چمبر مقابل برنده رامبل 30 نفره قرار میگیره که احتملا باتیستا است
دوست من شما این قانون رو از کجا آوردید که میگید برنده ی رویال رامبل در المیشن چیمبر مقابل قهرمان قرار میگیره!؟
تو این تاریخ چندساله ای که مسابقات رو نگاه میکنم یک قانون همیشه تو WWE وجود داشته اونم اینه که برنده ی رویال رامبل در wrestlemania مقابل قهرمان حالا چه wwechamp چه whc به انتخاب خودش قرار میگیره
در ضمن قهرمانی randy orton هم برای اینه که کمپانی میخواد هر دو کمربند رو باهم ادغام کنه و کمپانی یک قهرمان اصلی داشته باشه که به احتمال زیاد اسم کمربند جدید میشه wwe world heavyweigt champion
خواهشا دوستان یکم قوانین رو مطالعه کنین بعدش نظریه بدین
ممنونم
موفق باشید

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس

از کی تا حالا برنده رامبل میره تو چمبر با قهرمان wwe بازی میکنه ؟؟؟ قانونه جدیده یا...من که کل سایت wwe رو زیر و رو میکنم به همچین موردی برنخوردم که اشاره ای شده باشه یا هر چیز دیگه...(حالا بماند که تو تاریخ هم همچین چیزی نداشتیم)
و چیز دیگه دوست من شک نکن جفت کمربندها تا رسلمینیا دست خود شخص ارتون هست به احتمال زیاد و میمونه (حالا به هر نحوی یا نامردی یا دخالتی یا ....)اینم میبره و این بازی ریمچ رویال بین سینا و ارتون هم فقط برای پر کردن استوریه و تمام مطمئن باش.. باتیستا رویال و ببره صاف رفته رسلمینیا با ارتون ( تو چمبر هم کمربند عوض نمیشه احتمالا مگر اینکه از اون اتفاق های خاص باز بخواد بیفته و کمپانی برنامه هاشو عوض کنه و مثلا لسنر و قهرمانش کنه تو چمبر و...که باز سناریو ها خیلی پیچیده میشه و استوری ها عوض) همه چی به همین رامبل بستگی داره ....

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
از کی تا حالا برنده رامبل میره تو چمبر با قهرمان wwe بازی میکنه ؟؟؟ قانونه جدیده یا...من که کل سایت wwe رو زیر و رو میکنم به همچین موردی برنخوردم که اشاره ای شده باشه یا هر چیز دیگه...(حالا بماند که تو تاریخ هم همچین چیزی نداشتیم)
و چیز دیگه دوست من شک نکن جفت کمربندها تا رسلمینیا دست خود شخص ارتون هست به احتمال زیاد و میمونه (حالا به هر نحوی یا نامردی یا دخالتی یا ....)اینم میبره و این بازی ریمچ رویال بین سینا و ارتون هم فقط برای پر کردن استوریه و تمام مطمئن باش.. باتیستا رویال و ببره صاف رفته رسلمینیا با ارتون ( تو چمبر هم کمربند عوض نمیشه احتمالا مگر اینکه از اون اتفاق های خاص باز بخواد بیفته و کمپانی برنامه هاشو عوض کنه و مثلا لسنر و قهرمانش کنه تو چمبر و...که باز سناریو ها خیلی پیچیده میشه و استوری ها عوض) همه چی به همین رامبل بستگی داره ....

الیاس عزیز و بقیه دوستان ببینید اصلا رویال رامبل اصلش برای این است که برندش بتونه با قهرمان whc مسابقه بده
برنده رامبل با برنده رندی و سینا چمبر مسابقه میده
اینو من نمیگم اگر هم باور ندارید خوب دو ماه صبر کنید خودتون متوجه میشید
در ضمن شبکه wwe network دیشب رسمن افتتاح شد
و یکی دیگه از بازیهای رامبل هم مشخص شد براک لزلر مقابل بیگ شو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر