WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
باتیستا استار قدرتیه ولی در همه موارد سخن وری و.. نسبت به مایکل در رده پایین تری قرار میگیره حساب کنیم ، ولی اوج کار باتیستا همون 2005 بود که تو چند شو مین اونتر اصلی بود و بازی زیبایی برگزار کرد که قشنگترینش همون بازی قفس با تریپل اچ بود . و نکته خوبش اینه که باتیستا اکثرا استار بی بی فیس بوده تا هیل ، مواردی که هیل شده کمپانی خواسته فرد دیگه ای رو بکشه بالا که اخریش جان سینا بود که برای wwe تو اولویت اول هست و موفق هم شد چون باتیستا هیل شد در اون دوران ... ولی خود باتیستا از شرایطش راضی نبود و حقم داشت بره و بعد 4 سال اونا اومدن دنبالش ، چون واسه خودش جایگاه تو بین مردم داره ، من تو فیس بوک میدیدم عکس های قدیمیش میزاشتن تو صفحه مردم خواهانش بودن که برش گردونن.

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
باتیستا استار قدرتیه ولی در همه موارد سخن وری و.. نسبت به مایکل در رده پایین تری قرار میگیره حساب کنیم ، ولی اوج کار باتیستا همون 2005 بود که تو چند شو مین اونتر اصلی بود و بازی زیبایی برگزار کرد که قشنگترینش همون بازی قفس با تریپل اچ بود . و نکته خوبش اینه که باتیستا اکثرا استار بی بی فیس بوده تا هیل ، مواردی که هیل شده کمپانی خواسته فرد دیگه ای رو بکشه بالا که اخریش جان سینا بود که برای wwe تو اولویت اول هست و موفق هم شد چون باتیستا هیل شد در اون دوران ... ولی خود باتیستا از شرایطش راضی نبود و حقم داشت بره و بعد 4 سال اونا اومدن دنبالش ، چون واسه خودش جایگاه تو بین مردم داره ، من تو فیس بوک میدیدم عکس های قدیمیش میزاشتن تو صفحه مردم خواهانش بودن که برش گردونن.

ميشه بفرماييد در چه مواردي سرتر از باتيستاس

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
از نظر من که باتیستا بهتره ولی از نظر کمپانی و کلا بازی های برتر در رستلمانیا و استوری های تگ تیم برتر مثل dx و حرکات پرشی و هایت فلایر بودنش و محبوبیت در مردم و جایگاه بهتری داره نسبت به باتیستا .

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس

صددرصد ....کسی منکر قابلیت ها و تاپ استار بودن باتیستا و...نیست و خود من هم اینقدی که از این خبر خوشحال شدم اومدم اینجا گفتم و ... ولی اینکه بخوایم احساسی نظر بدیم و از لحاظ کریر اونو با شان مایکلز مقایسه کنیم و...یه خوده احساسیه
راستی منصور واسه اون نکته ای هم که گفتی باتیستا باخت تا سینا بیاد بالا؟؟؟؟؟؟مگه سینا اونموقع استار کمی بود که باز بخواد با بردن باتیستا بیاد بالا ( از اون حرفا بود ها منصور :-/ مگه در مورد سانتینو مارلا صحبت میکنی) با اینکه خودمم آنتی سینایم ولش کن )x ولی ربطی نداشت کلا باتیستا به خاطر ری مستریو هیل شد اگه یادت باشه و بعد هم دیگه داستان ادامه پیدا کرد و رسید به رسلمینیا و...( سینا اونموقع هم همینجوریش بالا و فیس کمپانی و بزرگ بود حالا که این کمپانی بیشعور بیاد 3 بار متوالی باتیستا رو جلو سینا بازنده جلوه بده دیگه .....:| ولی جاش هست که تو همین استوری هایی که برمیگرده یه بار به سینا بندازنش مثلا تو راوی چیزی و ببرش ( که مطمئنم هانتر این کار رو میکنه ) و حداقل یه خوده تو دید اذعان و یونیورز اون 3 بار باخت بیرحمانه و غیر منصفانه باتیستا جلو سینا رو تا حدودی از یاد ببرند....

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
صددرصد ....کسی منکر قابلیت ها و تاپ استار بودن باتیستا و...نیست و خود من هم اینقدی که از این خبر خوشحال شدم اومدم اینجا گفتم و ... ولی اینکه بخوایم احساسی نظر بدیم و از لحاظ کریر اونو با شان مایکلز مقایسه کنیم و...یه خوده احساسیه
راستی منصور واسه اون نکته ای هم که گفتی باتیستا باخت تا سینا بیاد بالا؟؟؟؟؟؟مگه سینا اونموقع استار کمی بود که باز بخواد با بردن باتیستا بیاد بالا ( از اون حرفا بود ها منصور :-/ مگه در مورد سانتینو مارلا صحبت میکنی) با اینکه خودمم آنتی سینایم ولش کن )x ولی ربطی نداشت کلا باتیستا به خاطر ری مستریو هیل شد اگه یادت باشه و بعد هم دیگه داستان ادامه پیدا کرد و رسید به رسلمینیا و...( سینا اونموقع هم همینجوریش بالا و فیس کمپانی و بزرگ بود حالا که این کمپانی بیشعور بیاد 3 بار متوالی باتیستا رو جلو سینا بازنده جلوه بده دیگه .....:| ولی جاش هست که تو همین استوری هایی که برمیگرده یه بار به سینا بندازنش مثلا تو راوی چیزی و ببرش ( که مطمئنم هانتر این کار رو میکنه ) و حداقل یه خوده تو دید اذعان و یونیورز اون 3 بار باخت بیرحمانه و غیر منصفانه باتیستا جلو سینا رو تا حدودی از یاد ببرند....
واقعا ناراحت کننده و حتی مسخره بود باخت های پشت هم به سینا ..واقعا دلم واسه دیو میسوخت ..مخصوصا اون last man standing که سینا با چسب دیو رو به طناب رینگ چسبوند خیلی مسخره بود .... در کل حالا باتیستا برگشته و به نظرم باید یه اتکی به سینا بده حداقل یکی از باختهاش رو مقابلش جبران کنه ....

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
باتيستا بهتر از شان مايكلزه :|:)) نگيد تو رو خدا
به عنوان يه طرفدار تيكر مي تونم بگم هيچ استاري برتر از شان مايكلز نيست حتي آندرتيكر. فقط به مسابقاتي كه شان در رسلمنيا داشته نگاه كنيد به عظمت اين شخص پي خواهيد برد
اولين مسابقه لدر مچ تاريخ در رسلمنيا مقابل ريزور رامون و اولين 5 استار مچ wwe
اولين آيرون من مچ 60 دقيقه تاريخ و يكي از سه مسابقه برتر تاريخ رسلمنيا
مسابقه سه نفره بين شان و تريپل اچ كريس بنوا
بهترين مسابقه سال 2005. در wm مقابل كورت انگل
بهترين مسابقه سال 2006 مقابل وينس مكمن به صورت استريت فايت
بهترين مسابقه سال هاي 2009 و 2010 مقابل تيكر با امتياز 4.75 از مجله pwi
تازه من چند تاي ديگش رو ننوشتم اينا فقط مسابقاتش در رسلمنيا بود بماند كه اولين و بهترين هل اين سل مچ تاريخ و يكي از 5 استار مچ هاي تاريخ wwe حضور داشت مبارزه هاش با تريپل اچ در هل اين سل و ... و البته چندين و چند مثال ديگه كه نشون ميده شان مايكل بزرگترين استار تاريخه
مقايسه شان با باتيستا مثل مقايسه بوگاتي با پرايده

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
به عنوان يه طرفدار تيكر مي تونم بگم هيچ استاري برتر از شان مايكلز نيست حتي آندرتيكر. فقط به مسابقاتي كه شان در رسلمنيا داشته نگاه كنيد به عظمت اين شخص پي خواهيد برد
تازه من چند تاي ديگش رو ننوشتم اينا فقط مسابقاتش در رسلمنيا بود بماند كه اولين و بهترين هل اين سل مچ تاريخ و يكي از 5 استار مچ هاي تاريخ wwe حضور داشت مبارزه هاش با تريپل اچ در هل اين سل و ... و البته چندين و چند مثال ديگه كه نشون ميده شان مايكل بزرگترين استار تاريخه

تو كه راست ميگي

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس

همینو بگو والا...ما از چند روزه داریم اینارو داد میزنیم
یه عده دوستان به واقع میگم احساسیه عشق باتیستا ( در یه نگاه اول همون هیکل باتیستا میاد جلو چشمشونو و میگن بابا باتیستا کجا با اون هیکلش شان مایکلز کجا )نه عزیزم کج اون چیزی نیست که شما تو نگاه اول ( هیکل باتیستا و شان میاد جلو چشت و از اون دید مقایسه میکنی)نیست. ببین فقط باتیستا هر وقت تونست تو تاریخ کریرش یه بازی فقط یه بازی 5 ستاره رو به نمایش بزاره یا همون فایو استار مچ اونموقع بیا تازه با مایکلز براندازش کن نه مقایسش ...( میدونی بازی 5 star داشتن یعنی چی ) شان مایکلز 2 تا بازی 5 استار تو تاریخ کریرش داره که حتی بازی استون کلد و راک هم اون رده رو نگرفته بوده ......موارد که خیلی زیاده ..اگه تونست این چیزا رو درک کنه که عمرا قبول نمبکنه تفاوت ارزش کریر شان با باتیستا رو مقایسه نمیکنه ( چون دقیقا عشق باتیستای )
من خودم به شخصه هم طرفدار تیکرم هم باتیستا و خودمم اومدم اینجا مثل توپ خبرشو ترکوندم و خوشحال شدم ولی هیچ موقع نمیتونم با خودم درک کنم و بیام احساسی بگم آره باتیستا از مایکلز.. ( چون هیکل باتیستا نمیاد جلو چشمم مثل بعضی دوستان و اون هیکل باتیستا اصن در یک نگاه جلوی کریر با ارزش شان مایکلز هیچ میشه ....

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
الیاس منظورم از اون حرف اشتباه بود کلا من درگیری باتیستا و سینا با درگیری سینا و راک اشتباه گرفتم که درگیریش با راک باعث نزولش شر و هوو شدنش بین مردم که بازم کمپانی راه برتی بی بی فیس شدنش پیدا کرد .. بعد درگیری با راک بین مردم هیل شد سینا.

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
یه عده دوستان به واقع میگم احساسیه عشق باتیستا ( در یه نگاه اول همون هیکل باتیستا میاد جلو چشمشونو و میگن بابا باتیستا کجا با اون هیکلش شان مایکلز کجا )نه عزیزم کج اون چیزی نیست که شما تو نگاه اول ( هیکل باتیستا و شان میاد جلو چشت و از اون دید مقایسه میکنی)نیست. ببین فقط باتیستا هر وقت تونست تو تاریخ کریرش یه بازی فقط یه بازی 5 ستاره رو به نمایش بزاره یا همون فایو استار مچ اونموقع بیا تازه با مایکلز براندازش کن نه مقایسش ...( میدونی بازی 5 star داشتن یعنی چی ) شان مایکلز 2 تا بازی 5 استار تو تاریخ کریرش داره که حتی بازی استون کلد و راک هم اون رده رو نگرفته بوده ......موارد که خیلی زیاده ..اگه تونست این چیزا رو درک کنه که عمرا قبول نمبکنه تفاوت ارزش کریر شان با باتیستا رو مقایسه نمیکنه ( چون دقیقا عشق باتیستای )
من خودم به شخصه هم طرفدار تیکرم هم باتیستا و خودمم اومدم اینجا مثل توپ خبرشو ترکوندم و خوشحال شدم ولی هیچ موقع نمیتونم با خودم درک کنم و بیام احساسی بگم آره باتیستا از مایکلز.. ( چون هیکل باتیستا نمیاد جلو چشمم مثل بعضی دوستان و اون هیکل باتیستا اصن در یک نگاه جلوی کریر با ارزش شان مایکلز هیچ میشه ....
مسابقات ۵ ستاره که چندتاییش واقعا رو اعصابه مثلا پانک دو تا ۵ ستاره داره!
اینا ملاک درستی نیستن
ولی خوب من از شان بیشتر از باتیستا خوشم میاد و اون کسی بوده که رسما عمرشو پای این کمپانی گذاشته اگه قرار باشه یه روزی دیگه از شان نام نبریم واقعا مضحک میشه تاریخ کمپانی!

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
مسابقات ۵ ستاره که چندتاییش واقعا رو اعصابه مثلا پانک دو تا ۵ ستاره داره!
اینا ملاک درستی نیستن
ولی خوب من از شان بیشتر از باتیستا خوشم میاد و اون کسی بوده که رسما عمرشو پای این کمپانی گذاشته اگه قرار باشه یه روزی دیگه از شان نام نبریم واقعا مضحک میشه تاریخ کمپانی!

اونارو که میدونم..
5 ستاره های pg era رو اصن در موردش صحبت نکنیم بهتره چه برسه بخوایم در موردش نظر بدیم ..!!!! 5 ستاره های زمات اتیتود ارا و .....5 ستاره اند نه الان

واقعا که الان فکر می کنم خیلی باید مزخرف باشه که با وجود قانونی به نام pg به یه بازی امتیاز 5 استار کلاسیک( که از نظر من فقط برازنده دوره اتیتود ارا بود) بدن......!!

حرفت درسته و حالا من کار هم ندارم ولی واقعا میگم کسایی مثل تیکر و یا همین مایکلز که عمرشونو پای این کمپانی گذاشتن و در هر حالت و وجود این کمپانی باهاش بودند و ....نمیشه به این سادگی ازشون گذشت - حتی هانتر هم میتونیم به این دسته اضافه کنیم ولی هانتر واقعا به هرچی که میخواست تو این کمپانی رسید اما مایکلز و تیکر اگه نگاه کنیدحتی قهرمانی هاشون به تعداد انگشتان 2 دست هم با وجود 20 سال حضور در کمپانی نرسید چون گفتم کریر کسایی مثل تیکر و مایکلز بر حسب کمربند و قهرمانی نبود و بیشتر بر پایه افتخار بود از این نظر ارزش کارشون هم برای کمپانی هم مردم میشه گفت بیشتره...

آخرین ویرایش:

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203

بزار برات مشخص كنم.كرير توسط كمپاني نوشته ميشه.پس اين هيچي.باتيستا هم ميتونست كريري به مراتب بهتر از اين سو تغذيه گرفته :))داشته باشه

چرا چون پتانسيلش به مراتب بيشتره.فقط يه كم دير به دنياي كشتي كج وارد شد. در اينكه يه بازي 5 ستاره بشه عوامل خيلي زيادي موثرند از جمله داستاني كه طي اون در گيري شكل گرفته-داستان خود بازي و اتفاقاتي كه توش رخ ميده-حركات به كار رفته در اون بازي و غيره كه همه و همه نوشته شده و انها ملزم به اجراي اون هستند
همانطوري كه خودت گفتي بازي راك و استون كلد هم بازي 5ستاره نشد همين نشون ميده كه در اينكه يه مسابقه 5 ستاره بشه عوامل زيادي به جز خود استار موثرند.پس شما 5 ستاره شدن بازي رو به پاي استار اون ننويس. هر چند استار هم موثره

باتيستا قيافه ي كاريزماتيك تر خالكوبي قشنگ تر تيتراسيون قشنگ تر اينترنس قشنگ تر

حركتو قبل فينيشرشو كه اصلا نگو با روح ادم بازي ميكنه وايييييييييي كاراكتر جذابتر هيكل چشم نوازتر

و كلي چيز ديگه اخه ديگه چه انتظاري داري.ديگه مرد حسابي چي ميخواي؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اقا استار واقعی باید مثل باتیستا و لزنر باشه ، اب دیده باشه ، براک لزنر که بیوگرافیش مشخصه تو کشتی بوده سینه های فوق العاده بدن عالی مبارزه در ufc که دیگه خبری از خالی بندی نیست و قهرمانی خدایی من خودم یک بازیشو دیدم البته تو اون بازی بدجور کتک خورد و اماده نبود ، فکر کن ری بره تو ufc !! کسی مثل براک که با اون بدن سنگین در بازی سنگین رستلمانیا شوتینگ استار پرس میزنه !!! یا باتیستا که بادیگارد بوده اونم رفت ی مدت زیر شاخه ufc اینا راستر واقعی ان ، البته تیکرم اگه میرفت ufc جوونیش پتانسیل داشت که قهرمان بشه البته نه الان که بدنش به درد افتاده و سالی یکبار میاد یک حرکتی میزنه میره .

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
بزار برات مشخص كنم.كرير توسط كمپاني نوشته ميشه.پس اين هيچي.باتيستا هم ميتونست كريري به مراتب بهتر از اين سو تغذيه گرفته :))داشته باشه

چرا چون پتانسيلش به مراتب بيشتره.فقط يه كم دير به دنياي كشتي كج وارد شد. در اينكه يه بازي 5 ستاره بشه عوامل خيلي زيادي موثرند از جمله داستاني كه طي اون در گيري شكل گرفته-داستان خود بازي و اتفاقاتي كه توش رخ ميده-حركات به كار رفته در اون بازي و غيره كه همه و همه نوشته شده و انها ملزم به اجراي اون هستند
همانطوري كه خودت گفتي بازي راك و استون كلد هم بازي 5ستاره نشد همين نشون ميده كه در اينكه يه مسابقه 5 ستاره بشه عوامل زيادي به جز خود استار موثرند.پس شما 5 ستاره شدن بازي رو به پاي استار اون ننويس. هر چند استار هم موثره

باتيستا قيافه ي كاريزماتيك تر خالكوبي قشنگ تر تيتراسيون قشنگ تر اينترنس قشنگ تر

حركتو قبل فينيشرشو كه اصلا نگو با روح ادم بازي ميكنه وايييييييييي كاراكتر جذابتر هيكل چشم نوازتر

و كلي چيز ديگه اخه ديگه چه انتظاري داري.ديگه مرد حسابي چي ميخواي؟

(کریر توسط کمپانی نوشته میشه )!!!!!!!!!!!!جک سال ............( خدایا) تو برو تو هر منبع و ماخذ و .....سرچ کن درمورد وقایع کمپانی و بوکر ها پسر خوووووووووب استوری و نتیجه بازی و رایولری دست کمپانیه نه جمع اقتخارات و دست آوردهای 1 استار بعد 20 سال که بستگی به قابلیت های شخصی فرد و قدرت فردی تو استوری هاش برمیگرده نه نتیجه استوری هاش ...........خیلی جالبه ا پس خوب اگه اینجوری چرا یکی مثل مایکلز چرا تیکر هان؟؟ آها کمپانی عاشق چشم ابروی اینا بوده و یا نه اصن اینا روز اولی که اومدن تو کمپانی میلیاردها دلار پول دادن به کمپانی و گفتن آقا بیا جون ما و این کریر مارو طلایی کن و اصن مارو اسطوره این کمپانی کن و یه کاری کن که ما بعد 20 سال بشیم .........آره؟؟؟؟؟؟:-$

پس بازی 5 ستاره هم استار توش نقشی نداره :| پس میشه به من بگی چی توش نقش داره وقتی یه نمونه بعد سال ها هم هنوز اون صحنه موندگار سینگتر شان مایکلز از رو نردبون رو رازور رامون تو یادها و صحنه های ماندگار خود کمپانی هم نقش بسته .... همونی بازی که به عنوان اولین بازی 5 استار تاریخ لقب گرفت ...اصلا با اون بازی بود که شان مایکلز به عنوان یه چهره کاریزماتیک و first class matchبه کمپانی شناخته شد.
عجب پس خالکوبی و سینگتر و.....شد دلیل برتری باتیستا نسبت به مایکلز :)) قربونت شم یه بار دیگه هم گفتم بیا از نظر فنی این 2 رو مقایسه کن اگه اینجوریه که تو میگی پس من خیلی هارو هم میتونم مثال بزنم که با اون دلایل تو از باتیستا سرتر میشند ( با اون دلایل تو :|)
حتی از فینیشر گفتی آخ آخ بازم اینم لیست 50 فینیشر برتر تاریخ رسلینگ از نگاه خود کمپانی
WWE's list of the top 50 finishing moves of all time

50. JBL - Clothesline from Hell
49. Vader - Vader Bomb
48. Dusty Rhodes - Bionic Elbow
47. Ted DiBiase - Million Dollar Dream
46. Kerry Von Erich - Iron Claw
45. Rick Rude - Rude Awakening
44. Lex Luger - Torture Rack
43. Dudley Boyz - 3-D
42. Bam Bam Bigelow - Moonsault
41. Diamond Dallas Page - Diamond Cutter
40. Mankind - Mandible Claw / Socko
39. Honky Tonk Man - Shake Rattle and Roll
38. Yokozuna - Bonzai Drop
37. Flash Funk - 450 Splash
36. Sting - Scorpion Death Lock
35. Lita - Lita-sault
34. Kevin Nash - Jack-knife Powerbomb
33. Jerry Lawler - Piledriver
32. Rob Van Dam - Five-Star Frog Splash
31. Big Show - Chokeslam
30. CM Punk - GTS
29. Brock Lesnar - F-5
28. Bob Backlund - Crossface Chicken Wing
27. Batista - Batista Bomb
26. Mr. Perfect - Perfect Plex
25. Kurt Angle - Ankle Lock
24. Chris Jericho - Lion Tamer / Walls of Jericho
23. Edge - Spear
22. Iron Sheik - Camel Clutch
21. John Cena - Attitude Adjustment
20. Scott Hall - Razors Edge
19. Goldberg - Jackhammer
18. Rey Mysterio - 6-1-9
17. Road Warriors - Doomsday Device
16. Bruno Sammartino - Bearhug
15. Sgt. Slaughter - Cobra Clutch
14. Jeff Hardy - Swanton Bomb
13. Eddie Guerrero - Frog Splash
12. Macho Man Randy Savage - Flying Elbow Drop
11. Randy Orton - RKO
10. Bret Hart - Sharpshooter
9. Jimmy Snuka - Superfly Splash
8. Ric Flair - Figure Four Leg Lock
7. Hulk Hogan - Leg Drop
6. Jake "The Snake" Roberts - DDT
5. Shawn Michaels - Sweet Chin Music
4. The Rock - Rock Bottom / Peoples Elbow
3. Triple H - Pedigree
2. Undertaker - Tombstone Piledriver
1. Stone Cold Steve Austin - Stunner

اینم یه مورد دیگه میبینی که بنده خدا فینیشر شان مایکلز هم جزو 5 فینیشر برتر تاریخه و با اینکه فینیشرش فقط یه سوپرکیک بوده ولی به دلیل ظرافت و زیبایی که تو اجراش به کار میبرده تو رده فینیشرهای کلاسیک قرار میگیره ..رده فینیشر باتیستا رو هم نگاه کن 27 ( الانم باز میای میگی چرا منابع رو میاری پ چی نشونت بدم و با چه زبونی آخه بنده خدا تو وقتی حرف دنیای رسلینگ و خود منبع موثق wwe رو قبول نداری بعد بیای حرف منو قبول کنی ...:)))

آخ آخ از اینترنس هم گفتی ( دگه نمیدونم چه دلیل هایی میخوای بیاری اینا شد دلیل برتری باتیستا نسبت به مایکلز :-o) خب پس الان اینترنس مثلا هانتر از خیلی ها تو کمپانی مثل تیکر و یا همون گلدبرگ و استون کلد و ...هم زیباتره و سرتره پس کلا از اونا قویتره و میشه دلیل برتریشون ها ....عجبا

تازه اتفاقا اتفاقا یه لیست دیگه هم از خود کمپانی منتشر شده بوده که توش تاپ 25 اینترنس ورودی های تاریخ درج شده بوده که تو اون هم اینترنس ورودی هانتر + تیکر به طور مشترک در رده اوله و اینترنس ورودی مایکلز بازم تو رده چهارمه تاریخه و ...باتیستا 11 بود که نشد اونو پیداش کنم وگرنه اونو هم برات میزاشتم تا دیگه از اینترنس هم صحبت نکنی البته تو خود سایت wwe که بری فک کنم بپیداش کنی که اونم ببینی با اینکه من این قضیه رو اصلا جزو برتری استارا نسبت به یکدیگه نمیدونم ولی برا خود شخص شخیصت که حداقل یکی از معیارهات اینه درمیای میگی!!!:|) بازم جالب باشه ببینیش...............

- - -ویرایش - - -

اقا استار واقعی باید مثل باتیستا و لزنر باشه ، اب دیده باشه ، براک لزنر که بیوگرافیش مشخصه تو کشتی بوده سینه های فوق العاده بدن عالی مبارزه در ufc که دیگه خبری از خالی بندی نیست و قهرمانی خدایی من خودم یک بازیشو دیدم البته تو اون بازی بدجور کتک خورد و اماده نبود ، فکر کن ری بره تو ufc !! کسی مثل براک که با اون بدن سنگین در بازی سنگین رستلمانیا شوتینگ استار پرس میزنه !!! یا باتیستا که بادیگارد بوده اونم رفت ی مدت زیر شاخه ufc اینا راستر واقعی ان ، البته تیکرم اگه میرفت ufc جوونیش پتانسیل داشت که قهرمان بشه البته نه الان که بدنش به درد افتاده و سالی یکبار میاد یک حرکتی میزنه میره .

اینی هم که میگی منصور کاملا یه نقطه نظر سلیقه ایه و اگه اینجوری باشه که پس رسلینگ با کیک بوکسینگ و .... فرقی نداره و همه باید تو ufc کار کرده باشند تا بشن یه استار واقعی !!!! کلا ماهیت کمپانی wwe یه چیز دیگست و میبینی که افرادی مثل استون کلد و برت هارت و میکلز و تیکر و راک و... که نه هیکل آنچنانی دارند و نه به قول تو بدن آب دیده ....تو راس نامبر 1 های کمپانی اند پس.....اینا همه نقطه نظرهای سلیقه ایه ولی کلا کمپانی wwe بر یه پایه و اساس دیگه لجندهاشو میشناسه نه بر حسب بدن و آب دیدگی و....:|)

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
واقعا مقايسه شان مايكل با كساني مثل باتيستا خنده داره طرف mr.wrestelmania است لقبي كه به تيكر با اون همه ابهت و عظمت در رسلمنيا ندادند مي دوني چرا چون شان هميشه بهترين مسابقات رسلمنيا رو برگزار مي كرده فرقي نمي كرد طرف مقابلش كيه مي خواد ريزر رامون باشه مي خواد كريس جريكو يا مكمن باشه يا آندرتيكر هميشه مسابقاتش در رسلمنيا بهترينه چون خودش بهترينه چون شواستپره
مقايسه شان و تيكر با امثال باتيستا توهين مستقيم به شان وتيكره

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر