WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
شما اصلا هم برو تو یه منبع معتبری مثل (ویکی پدیا) تاریخچه و گذشته و افتخارات و تاثیرگذاری فردی توی کمپانی و رایولری ها مایکلز و نگاه کن بعد برو مال باتیستا رو هم نگاه کن بعد بیا اینجا واسه من و بقیه تعریف کن .......پسر خوب زمانی که مایکلز رسلینگ و شروع کرد سال 1987 تو لیگ یو اس دبلیو باتیستا اونومقع داشته بادیگاردی 4 تا آدم و میکرده رسلینگش کجا..... اینا رو ولش کن مایکلز 4 تا آقای سال استاری تو کمپانی داره 15 تا از بازی های رسلمینیاش بازی سال اون سال شده بوده ....( چند تا از بازی های باتیستا جزو بازی های سال کمپانی شده بوده ) ( کلا باتیستا چند بار آقای سالی کمپانی رو داره ؟) مایکلز سال 96 تو رنکینگ pwi بین 500 کشتی گیر دنیا ( چه ورزش های واقعی و غیر واقعی ) رتبه دوم و میاره و.... برو واسه من بیار باتیستا بالاترین ردش تو pwi جهانی چند بوده قربونه پسر ؟؟؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

كمپاني نه تنها به نظر من نميفهمه در واقع بايد بگم.نفهمه.اگه نفهم نبود كه كارش به اينجا نميكشيد.من پارامتراي خودمو دارم.يادمه چند صفحه پيش همين ليستو يه نفر گذاشت هيچكس اين ليستو قبول نداشت

- - -ویرایش - - -

ماسك هيچ شرطي ايجاد نميكنه.واقعا؟خب اشكالي نداره از اين به بعد به كشتيگيران ماسك دار عزيز توصيه ميكنيم به جاي ماسك يك عدد حوله حمام به سر خود بپيچند و طراحان ماسك هم از كار بي كار شوند خيلي خوبه

آره کمپانی نمیفهمه شما میفهمی ..... ما کاری به کارهای کمپانی نداریم که میگی به فلان کشیده و... لیست تاپ استارهاش که از دل خود کمپانی میاد و کارشناسی شده ( همه چیزها همون کاریزما - قدرت در استوری وووووو...)
چه ربطی به اینجا داره ؟؟؟ اینجا چند تا کارشناس مسائل رسلینگ داره ؟؟ بازم میگم اونا تو راس کمپانی اند و از من و شما خیلی بیشتر میفهمند خیلی مطمئن باش ( ما فقط بازی ها رو از تلویزیون و ... دیدیم هیچ موقع نمیتونیم درک کنیم به واقع چه خبره اونجا ) واسه اعتراض هم تو هر لیستی اعتراض جایزه و وجود داره ولی کسی هنوز تو دنیا نگفته آقا چرا مایکلز و تیکر و برت هارت و استین و راک 5 استار برتر تاریخ اند .....با توجه به همون لیست
شما شک داری این 5 تا برترین های تاریخ اند ؟؟؟ پس برو یه سر آمریکا رات میدن اسمت فراستیه ورق و دم و دستگاشون ازشون بگیر بشو کارشناس درجه 1 کمپانی...

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
شما چرا تابع نظرهاي اونايي؟هان؟چرا واقعا؟

آخ آخ خوب شد رفتي سر دم بحث اون ليست 50 تايي.تنم ميخاريد براي اين بحث.يادمه توي اون ليست هالك هوگان 23 بود يعني بعد از ري ميستريو به به چه منطقي واقعا.باتيستا 49 يعني بعد از ري ميستريو به به چه منطقي. بعدش جالبه همين نظرات كارشناسي اين اساتيد توي بازي كشتي كج نمود پيدا نكرده.خب من الان به عنوان يه فردي كه چيزي از كشتي كج نميدونه ميام با خودم فكر ميكنم چرا اين نظرات اين اساتيد با هم نميخونه.تو اون لحظه يه فكري به ذهن اين جانب ميرسه چه فكري؟ آهان همه ي اين اسما رو يكي نشسته روي برگه پاسور نوشته و بر زده و به صورت رندوم اورده بيرون اول اسم كي اومده بيرون شاون مايكلز:> پس اين فرد كه چيزي از كشتي كج نميدونه به اين نتيجه ميرسه كه اين كارشناسان يا در عين تصميم گيري يه چار ليتري عرق خورده بودند يا در حين ارتكاب به عمل عقب قبيح بچه بازي بودند

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
شما چرا تابع نظرهاي اونايي؟هان؟چرا واقعا؟

آخ آخ خوب شد رفتي سر دم بحث اون ليست 50 تايي.تنم ميخاريد براي اين بحث.يادمه توي اون ليست هالك هوگان 23 بود يعني بعد از ري ميستريو به به چه منطقي واقعا.باتيستا 49 يعني بعد از ري ميستريو به به چه منطقي. بعدش جالبه همين نظرات كارشناسي اين اساتيد توي بازي كشتي كج نمود پيدا نكرده.خب من الان به عنوان يه فردي كه چيزي از كشتي كج نميدونه ميام با خودم فكر ميكنم چرا اين نظرات اين اساتيد با هم نميخونه.تو اون لحظه يه فكري به ذهن اين جانب ميرسه چه فكري؟ آهان همه ي اين اسما رو يكي نشسته روي برگه پاسور نوشته و بر زده و به صورت رندوم اورده بيرون اول اسم كي اومده بيرون شاون مايكلز:> پس اين فرد كه چيزي از كشتي كج نميدونه به اين نتيجه ميرسه كه اين كارشناسان يا در عين تصميم گيري يه چار ليتري عرق خورده بودند يا در حين ارتكاب به عمل عقب قبيح بچه بازي بودند

پ ن پ آره رندوم برگه ها رو ورق زدن اشتباه شد باتیستا باید نفر اول درمیومد شما به بزرگی خودت ببخش ....

ببین اونا همه چیز و در نظر گرفتند همه چی هر چی که فکرشو بکنی ..همون میسترییوی که تو میبینی 9 های فلایرترین استار تاریخ کمپانیه و تنها استاری بوده تو تاریخ کمپانی که تونسته با فقط 68 کیلو وزن قهرمان کمربند سنگین وزنان جهان نام بگیره و...ببین تو خودتو بکشی بالا بری پایین بیای اونا یه معیارها و ملاک ها و پارامترهایی داشتند که که اون رده بندی از سوی خود کمپانی بوجود اومده و حالا یه دوتا رنکینگ بود که جای اعتراض داشت ولی بازم میگم اونا بیشتر از ما میدونند ( حالا اون دلایل میتونه تاثیرگذاری تو کمپانی باشه جذب ریتینگ پول سازی ووووووو خیلی چیزای دیگه) که بازم میگم معیارهای اونا از من و شما حجت تره و اون عرق هایی هم که خوردند بدون الکل بوده خاطرت جمع...
اینی هم که گفتی اسم مایکلز از ورق پاستور دراومده و .....
اینم افتخارات و رایولری های مایکلز تو طول کریر درخشانش که بیشتر بر پایه افتخار بوده نه کمربند و قهرمانی ....خوب نظاره کن : ببین چند تا فیود و بهترین بازی سال رو از آن خود کرده و چند تا بازی 5 ستاره تو تاریخ کریرش داشته و خلق کرده ...
واینم بدون آقای .... شان مایکلز اولین گرند اسلم تاریخ کمپانیه ( یعنی تنها کسی که تمام عناوین و افتخارات و کمربندهای کمپانی رو بلا استثنا به دست آورده )

Championships and accomplishments

• Texas Wrestling Alliance
    • TWA Heavyweight Championship (1 time)[SUP][1][/SUP][SUP][8][/SUP]

Michaels as WWF Tag Team Champion during his reign with Diesel.

^ In October 1990, Shawn Michaels and Marty Jannetty defeated The Hart Foundation for the title. Despite winning the match, the win and reign are not recognized by WWE, as the ring ropes broke and the match was not aired on television. As a result, Michaels is only officially recognized as a 5-time World Tag Team Champion.

آخرین ویرایش:

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
آخه اين چه معياريه كه با عقل جور در نمياد.اين افتخارات كه خيلياش هم خودت هم من ميدونيم از پيش تعيين شدس پس اين هيچي. بهترين مسابقه سال هم اجرا كردنم كه باز خيلي عوامل توش موثرند اينم هيچي. مجله pwi اصلا قبول ندارم و معتقدم ايراني خيلي بيشتر ميفهمه.

آخرین ویرایش:

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
آخه اين چه معياريه كه با عقل جور در نمياد.اين افتخارات كه خيلياش هم خودت هم من ميدونيم از پيش تعيين شدس پس اين هيچي. بهترين مسابقه سال هم اجرا كردنم كه باز خيلي عوامل توش موثرند اينم هيچي. مجله pwi اصلا قبول ندارم و معتقدم ايراني خيلي بيشتر ميفهمه.

خیلی جالبه شما افتخارات و قهرمانی ها رو قبول نداری .... بهترین مسابقه سال هم که مضخرفه .... pwi هم چرن و پرنده .... اون تیکه ی اخر هم دیگه اخرت هر چی نظر بود :|

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اقا ما گیج شدیم بحث راجع به چیه کیه کجان
راجع به کریزماست راجع به ماسک راجع به شان و باتیستاست خیلی به حاشیه کشیده شده
فراستی جان درست میگی قبلا هم راجع به این بحث کردیم کلا در هیچ کمپانی کریزما نقش اصلی را نداره طرف باید کشتی گیر باشه قدرت داشته باشه که مردم را جذب کنه مگه دانیب برایان کریزما داره که الان تو کمپانی حسابی بهش بها میدن یک کسی که نه قد داره نه وزن اما استوری خوبی داشت با همین yes و no هاش مردم را جذب کرد
توی مسایقات به خاطر اسنوری لاینش هیچان ایجاد کرد و حتی قهرمان هم شد
اصلا روز اولی که دیدمش گفتم این دیگه کیه چه ریزه است همه که نباید تیکر باشند که افسانه بشن یا چهرش اینطوری کریزما داشته باشه
من خودم شخصا کشتی گیری را دوست دارم که توی رینگ زیبا کشتی بگیره
به قول معروف خوابم نبره دلیل علاقه زیاده من به wcw هم همین بوده که اون موقع استارها رقاص نبودند اونها الان لجند هستند و جوانهای الان هیچ شباهتی به اون موقع ندارند
نمیخواستم وسط حرفاتون بیام اما در کل حرف فراستی جان درسته اما کریزما تنها کافی نیست

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
وای ببین پسر جالب ترین کامنت عمرم و خوندم ...:-o افتخارات هر استاری از پیش تعیین شدست ( ما گفتیم کج استوریه ولی اینی که تو اون پتانسیل رو داشته باشی که اون قهرمانی ها رو کسب کنی و.......بهترین مسابقه سال هم اجرا کردنش عواملی توش موثرند و اینم هیچی ( پس بنده خدا اگه همینجور کشکی کشکیه و به قول تو اصن هیچی و هیچ کاری هم نداره واسه چی یکی مثل همون باتیستا بازی هاش بهترین فیودها و match of the year سال نمیشده ( آها میخای بگی باز بهش بها ندان ها منو نخندون ) اینجاست که میفهمی شوستاپر بودن و شومن بودن توی کمپانی یعنی چی.....( هیچ ربطی هم به بها .... که شما میگی نداره ) و عمق فاجعه اینجای که میاد میگه من pwi رو قبول ندارم ( که همه دنیا قبولش دارن ) و میاد میگه ایرانی ها ..........:| این دیگه یعنی ته.....

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
آقا هرکی فکر میکنه یه نفر بهترینه و شاید حق هم داشته باشه چون نمیشه دو تا کشتی گیرو با هم مقایسه کرد اونم مقایسه عادلانه و صحیح
این که یکی میگه باتیستا میتونه آندرو ببره نظر شخصیه حالا نمیخواد که استوریش کنه بده دست کمپانی برادر من
البته من فکر نکنم

[SUP]​افتخار باشه[/SUP]

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
هر دوره ای استار چرت بوده که خودش کنار رفته یا تو حاشیه بوده چون وقتی از طرف مردم حمایت نشه و ارتباط نگیره و جذب مردم نشه میره کنار یا حاشیه میره مثلا میز درسته قدرت میکروفونش عالی بود و نسبت کمی هم مردم جذب کرد اما کم کم بعد همون یکبار تو 2011 خود کمپانی فهمید قهرمان کردن میز چه اشتباه بزرگی بود و کمربند wwe واسش زیادی بود و رفت به مید کارد از ی استار مین اونت. ولی حرکلتش و پرموهاش خوب بود .

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
اقا ما گیج شدیم بحث راجع به چیه کیه کجان
راجع به کریزماست راجع به ماسک راجع به شان و باتیستاست خیلی به حاشیه کشیده شده
فراستی جان درست میگی قبلا هم راجع به این بحث کردیم کلا در هیچ کمپانی کریزما نقش اصلی را نداره طرف باید کشتی گیر باشه قدرت داشته باشه که مردم را جذب کنه مگه دانیب برایان کریزما داره که الان تو کمپانی حسابی بهش بها میدن یک کسی که نه قد داره نه وزن اما استوری خوبی داشت با همین yes و no هاش مردم را جذب کرد
توی مسایقات به خاطر اسنوری لاینش هیچان ایجاد کرد و حتی قهرمان هم شد
اصلا روز اولی که دیدمش گفتم این دیگه کیه چه ریزه است همه که نباید تیکر باشند که افسانه بشن یا چهرش اینطوری کریزما داشته باشه
من خودم شخصا کشتی گیری را دوست دارم که توی رینگ زیبا کشتی بگیره
به قول معروف خوابم نبره دلیل علاقه زیاده من به wcw هم همین بوده که اون موقع استارها رقاص نبودند اونها الان لجند هستند و جوانهای الان هیچ شباهتی به اون موقع ندارند
نمیخواستم وسط حرفاتون بیام اما در کل حرف فراستی جان درسته اما کریزما تنها کافی نیست

بحث درباره ي اينه كه آيا وجود كاريزما براي يه سوپراستار شدن شرط لازم هست يا نه؟ به نظر من كاريزما شرط لازمه ولي شرط كافي نيس.يعني به فرض برد پيت چون چهره كاريزماتيكيه شرط لازمو داره ولي چندين شرط ديگه هم هست كه قبلا گفتم.

بريم سر بحث دنيل برايان كه گفتي. در مورد اين فرد بايد بگم به نظر من چيزي به جز يك كچ فريز نيس اين كچ فريزو به اج هم ميدادي ممكن بود همين اتفاقات براش بيفته. يك سري جريكو حرف خوبي بهش زد:(از كچ فريزهاي متنوعي استفاده كن بچه) به نظر من هر چيزي بايد جايگاه خودشو داشته باشه اين فرد هم يه دلقك ديوونس كه هيچ حرف خاصي به جز گفتن yes نداره پس بايد در جايگاه يه دلقك هم باشه هيچ اشكاليم نداره خيليم سرگرم كننده ميشه در اين صورت. ميدوني كه كاريزماي به اون صورتيم نداره كه قابل ذكر باشه بنابراين نبايد در جرگه ي افراد تاپ قرار بگيره.مثلا فرض كن يه روزي ركوردار تعداد قهرماني كمربند wwe بشه در اون صورت تصور كن چقدر وضع مزخرفي پيش مياد.پس بايد در جايگاه خودش قرار داشته باشه نه به عنوان يك لجند.همين چند وقت پيش تو مسابقش با رندي اورتون وقتي رندي از اول مسابقه تا آخرش داشت ازش كتك ميخورد واقعا اعصاب خورد كن شده بود. مردم هم فقط صرفا گفتن كلمه yes رو دوس دارن .

بحث wcw كردي كه ساختارش با wwe متفاوته.ساختار wwe اشتباس تقصير استاران كمپاني هم تا حدي نيس بيل گلدبرگ را هم كه در اين ساختار بگذاري شخصيتش لوس ميشود.به همين خاطر نيامدن گلدبرگ به wwe تا به امروز به نظرم كار درستي بوده. بنابراين شرط لازم كاريزماس.زيبا كشتي گرفتن(متناسب با كاراكتر خود) هنر بازي گري و ري اكشن متناسب با هر موقعيت از ديگر شرط هاي لازمه مرسي از نظرت

آخرین ویرایش:

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
آقا هرکی فکر میکنه یه نفر بهترینه و شاید حق هم داشته باشه چون نمیشه دو تا کشتی گیرو با هم مقایسه کرد اونم مقایسه عادلانه و صحیح
این که یکی میگه باتیستا میتونه آندرو ببره نظر شخصیه حالا نمیخواد که استوریش کنه بده دست کمپانی برادر من
البته من فکر نکنم

[SUP]​افتخار باشه[/SUP]

نه این موردا رو به نام افتخار نمیگن جزو دست آوردها حساب میشه ...ولی بقیه موردها رو چه اولین گرند اسلم تاریخ کمپانی چه چه 3 سال مرد سال کمپانی چه نامبر 1 رنگینک سال بین 500 کشتی گیر برتر دنیا(تو همه ورزش ها چه واقعی و غیرواقعی) چه 2 قهرمانی رویال و جدا از اون قهرمانی های کمربندش و از همه مهمتر تو تاریخ کسی مثل مایکلز پیدا نمیکنید از همه بازی ای رسلمینیاش 80 درصدش بازی های منتخب سال همون سال انتخاب شده شده باشه!!!!!!
پس اینا همش برمیگرده به همون نسبتی که همیشه به مایکلز تو تاریخ کمپانی و رسلینگ میدادند و دادند :
و......- showstooper - main eventer - best performance off all time - mr wrestlemania

من خودمم طرفدار استار دیگه ای ام و دلیلی نداره بخوام از مایکلز بگم ولی ایمان دارم که شان مایکلز best performance تاریخه....یعنی تاریخچه و افتخاراتش هم اینو نشون میده و تو رده بندی کمپانی هم دیدید که حتی بالاتر از تیکر و آستین و...قرار داشت
و به جرات هم میگم از یکی مثل مایکلز تو کمپانی نیود رسلمینیا اینقد بزرگ نمیشد ....هر بازی سالی که انتخاب شده بوده چه از طرف pwi چه از طرف خود کمپانی یه طرفش شان مایکلز بوده و بس اونم تو اونت رسلمینیا

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
وای ببین پسر جالب ترین کامنت عمرم و خوندم ...:-o افتخارات هر استاری از پیش تعیین شدست ( ما گفتیم کج استوریه ولی اینی که تو اون پتانسیل رو داشته باشی که اون قهرمانی ها رو کسب کنی و.......بهترین مسابقه سال هم اجرا کردنش عواملی توش موثرند و اینم هیچی ( پس بنده خدا اگه همینجور کشکی کشکیه و به قول تو اصن هیچی و هیچ کاری هم نداره واسه چی یکی مثل همون باتیستا بازی هاش بهترین فیودها و match of the year سال نمیشده ( آها میخای بگی باز بهش بها ندان ها منو نخندون ) اینجاست که میفهمی شوستاپر بودن و شومن بودن توی کمپانی یعنی چی.....( هیچ ربطی هم به بها .... که شما میگی نداره ) و عمق فاجعه اینجای که میاد میگه من pwi رو قبول ندارم ( که همه دنیا قبولش دارن ) و میاد میگه ایرانی ها ..........:| این دیگه یعنی ته.....

آقا چرا از منابع مياري كه اثبات كني شاون مايكلز بهتره خودت اثبات كن . يه جور ميگي انگار كمپاني نميتونه اشتباه كنه.آخه چه نكته برتري در شاون مايكلز وجود داره كه در باتيستا نيس هان؟بگو ديگه؟ گفتي شو منه قهاريه ياد حسن ريوندي افتادم.به نظر من شومن در درجه اول بايد هنر سخنوري داشته باشه كه چند وقت پيش خودت ديدي وقتي شاون مايكلز با سي ام پانك (اقاي voice of the voiceless)ميخواس صحبت كنه من همون موقع ترسو توي چشماي شاون ديدم يعني حتي قدرت سخنوريش در حد سي ام پانكم نيس گير نبود زبونش گيريپاچ كنه و همون موقع در ابتدا cmpunk با بي توجهي به اون دستش انداخت :))

- - -ویرایش - - -

هر دوره ای استار چرت بوده که خودش کنار رفته یا تو حاشیه بوده چون وقتی از طرف مردم حمایت نشه و ارتباط نگیره و جذب مردم نشه میره کنار یا حاشیه میره مثلا میز درسته قدرت میکروفونش عالی بود و نسبت کمی هم مردم جذب کرد اما کم کم بعد همون یکبار تو 2011 خود کمپانی فهمید قهرمان کردن میز چه اشتباه بزرگی بود و کمربند wwe واسش زیادی بود و رفت به مید کارد از ی استار مین اونت. ولی حرکلتش و پرموهاش خوب بود .

باريك الله همين دقيقا حرف منه هر كسي بايد در جايگاه خودش قرار داشته باشه.معني واژه عدلم در لغت نامه همينه.ميز اون موقع تو جايگاه خودش قرار نداشت همينطور كه دنيل براينم الان تو جايگاه خودش نيس.به ميز كلا شخصيت بچه ...... بزاريد نگم خيلي ميومد اون موقع به نظرم جايگاهش خوب بود

- - -ویرایش - - -

خیلی جالبه شما افتخارات و قهرمانی ها رو قبول نداری .... بهترین مسابقه سال هم که مضخرفه .... pwi هم چرن و پرنده .... اون تیکه ی اخر هم دیگه اخرت هر چی نظر بود :|

خواهش ميكنم

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
آقا چرا از منابع مياري كه اثبات كني شاون مايكلز بهتره خودت اثبات كن . يه جور ميگي انگار كمپاني نميتونه اشتباه كنه.آخه چه نكته برتري در شاون مايكلز وجود داره كه در باتيستا نيس هان؟بگو ديگه؟ گفتي شو منه قهاريه ياد حسن ريوندي افتادم.به نظر من شومن در درجه اول بايد هنر سخنوري داشته باشه كه چند وقت پيش خودت ديدي وقتي شاون مايكلز با سي ام پانك (اقاي voice of the voiceless)ميخواس صحبت كنه من همون موقع ترسو توي چشماي شاون ديدم يعني حتي قدرت سخنوريش در حد سي ام پانكم نيس و همون موقع در ابتدا cmpunk با بي توجهي به اون دستش انداخت :))

- - -ویرایش - - -

باريك الله همين دقيقا حرف منه هر كسي بايد در جايگاه خودش قرار داشته باشه.معني واژه عدلم در لغت نامه همينه.ميز اون موقع تو جايگاه خودش قرار نداشت همينطور كه دنيل براينم الان تو جايگاه خودش نيس.

کمپانی نمیتونه اشتباه کنه ؟؟؟ تو همچین مورد مهمی اشتباه کنه ؟؟ دنیا اشتباه میکنند pwi و ... wwe و... بعد آقای فراستی حرف درست و میاد که بزنه :)) :|

شان مایکلز هنر سخن وری نداره ؟؟ بنده خدا تو فیوهای راو بین سال های 97 و تا همون اواخر 98 و ببین در قالب دی ایکس بود با میکروفون به همراه هانتر چی کار میکرد و استارا رو به توپره میگرفتند... باز همون مایکلز که در قالب دی ایکس بود و 4 کلام با میکروفون صحبت میکرد و .... سال 2009 با 2010 هم مقابل تیکر خیلی عالی تو استوری سخنوری میکرد و خط و نشون و.... حالا باتیستا چی ؟؟؟؟دو کلام واسه من از سخن هنروری باتیستا بگو میشنوم..........
شان مایکلز چه برتری نسبت به باتیستا داره ؟؟؟ الان بهت میگم :
از همه مهمتر تکنیکش
بدل حرکاتش
ری اکشنش
جامپ و عکس العمل سریعش ووووو....
باتیستا عزیز من فقط یه برتری چشمگیری نسبت به مایکلز داشت که اونم هیکلش بود و تمام ( تو هیچ چیز دیگه ای نمیتونی پیدا کنی که بگی آره باتیستا اینو داره که مایکلز نداره )
اصن چرا راه دور میری : یه نگاه به گیم های خود کمپانی بنداز( اسمش گیمه ولی قدرت هاش هم از دل خود همون کمپانی و استاراش میاد) سوای امسال که یه خوده بالا پایین بوده اورال ها ...اگه تو سالی پیدا کردی از همون موقه 2003 تا همین 2012 که اورال باتیستا از مایکلز بیشتر بوده باشه من همینجا ساکت میشم و دیگه هیچ حرفی هم ندارم و همه چی رو قبول میکنم .....پسر خوب همیشه مایکلز چه تو تکنیک که به جرات میگم به همراه برت هارت با تکنیک ترین رسلر تاریخ بود چه تو شومن چه تو اجرا کنندگی بازی و.... سرتر از باتیستا بوده تو خودتم نکشی خدارو شکر که این حرف من نیست و حرف خود کمپانیه و منبع معتبر دنیای رسلینگ تو تاریخ یعنی pwi

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
حالا کلا:
فراستی یه زاویه دید داره که مطابق اون باتیستا از لایق ترین کشتی گیراست
و این دوستمونم(الیاس۶۸)یه زاویه دید که طبق اون علاوه بر خشونت و قدرت برای یه کشتی گیر ملاک های دیگه ای هم هست وگرنه کشتی و کیک بوکسینگ تفاوتی نداره
پس مربوط به زاویه دیده مربوط به علاقس اینکه هرکی چه انتظاری از کشتی گیرا داره
نمیشه گفت همه باید یه منبع رو قبول داشته باشن یا همه یه زاویه دید داشته باشن
من خودم از طرفدارای پروپا قرص کشتی گیرایی مث راک(که فقط یه بار مسابقه هل این ا سل داده) یا امثال اون هستم که کار خاصی نمی کنن فقط میک اسکیل خوبی دارن هیچ وقت نشده راک وحشیانه مبارزه کنه(اگرم بوده من یادم نیست یا ندیدم)
ولی من طرفدارشم
یکی طرفدار ری مستریوست که نه میک اسکیل زیاد خوبی داره نه قدرتیه
یکی ممکنه طرفدار سانتینو مارلا باشه که کلا هیچی نداره
هر کدوم اینها هم موفقیت رو لیاقت کشتی گیرشون میدونن
پس اگه بخوایم به یکی القا کنیم که اونی که تو طرفدارشی بازندس بیهودس و اون قبول نمیکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر