WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
نیاد بابا افت داره بخدا باید با این میوه ازگیل و چند تا انبه سطحش بیاد پایین با اون جان سیینا ی قرونی !! احتمالا واسه رستلمانیا براش برنامه دارن تو فکر گلدبرگم هستن ولی اون دندونش واسه پول تیز کرده . هانتر ی قرارداد خوب به باتیستا پیشنهاد داده.

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
نمیذارن کاری کنه میارنش از یوسوز برادرز و فاندانگو ببازه
راستی میگن گلدبرگم قراره بیاد درسته؟

درمورد بازی:هیچ خبری از اینکه قراره موتور بازی رو عوض کنن نشده؟؟؟

کاری که میکنه(باتیستا پیشینه درخشانی تو کمپانی داره و زیر بار اون چیزا نمیره همونطور که 2010 نرفت و از کمپانی جدا شد) و الانم میدونی هانتر چه پیشنهادهایی به باتیستا داده و چقد تلاش کرد تا تونست انیمال رو برگردونه ؟ و خود کمپانی هم طی خبرهایی که درز شده بود گفته بودند بهترین استوری ها و رایولری هارو واسه انیمال تدارک دیده شده :)
واسه گلدبرگ هم آره خبرها دیگه خیلی شدیدتر شده ..چون خود گلدبرگ هم پارسال تو یه مصاحبه ای گفته بود در صورتی به رینگ برمیگرده که فقط با باتیستا مسابقه بده ..

- - -ویرایش - - -

نیاد بابا افت داره بخدا باید با این میوه ازگیل و چند تا انبه سطحش بیاد پایین با اون جان سیینا ی قرونی !! احتمالا واسه رستلمانیا براش برنامه دارن تو فکر گلدبرگم هستن ولی اون دندونش واسه پول تیز کرده . هانتر ی قرارداد خوب به باتیستا پیشنهاد داده.
آره مخصوص باتیستا رو قبل رسلمینیا برگردوندن و چند تا رایولری توپ هم واسش درنظر دارند که میشه گفت نزدیکترینشو و محتمل ترینش تو چند تا از خبرگذاری ها گفته میشه و شده با براک لسنره :d وای که اگه این استوری درست شه چی میشه درسته که الان جفتشون بالاخره اون آمادگی بدنی و هیکل استثنایی سال های دور خودشون رو ندارند ولی همین که تو ذهنمون خلق میشه براک لسنر و باتیستا چون سبک فایت و استایلشون هم به هم میخوره اصلا یه فایت عالیه هر چی بگی کم گفتی.... مورد دوم هم که میگن احتمالش زیاده برنده شدن باتیستا تو رویال و چلنج کردن ارتون تو رسلمینیا واسه جفت کمربندهاش که میتونه بازگشت با شکوه و درحد و اندازه اسم باتیستا باشه با قهرمان شدن تو رسلمینیا و... ( من خودم این دومی رو بیشتر احتمال میدم و استوری جذاب تری هم میشه و جایی که هانتر میون این دو واستاده و یه جوری اون EVOLUTION قدیم تداعی میشه و احتمالا از ریک فلیر هم تو سگمنت های قبل رسلمینیا دعوت کنند و... ) این استوری اگه شکل بگیره خیلی جالب میشه ..همینطور اولی بیشتر

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
باتیستا سنش رفته بالا و درسته بدنش خوب نگه داشته اما امدگی و جنب و جوش قدیم نواره مثل سال های 2005 لزنر راحت میخوردش الان با این وضع هم از نظر بدنی و املدگی جسمانی ولی خداییش 2005 اگه لزنر هم بود میخوردن بهم بازی طولانی و پر زد و خورد و جذابی میشد
من کلا باتیستا کچل و کاریزماش اصلا دوست ندارم و مردم نگاه کنی نسبتا همینه محبوبیت 2005 اوج باتیستا کجا و مثلا 2009 کجا البته استوری ها هم مهم بوده ، ولی کلا به دل من
نمیشینه باتیستا کچل

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
باتیستا سنش رفته بالا و درسته بدنش خوب نگه داشته اما امدگی و جنب و جوش قدیم نواره مثل سال های 2005 لزنر راحت میخوردش الان با این وضع هم از نظر بدنی و املدگی جسمانی ولی خداییش 2005 اگه لزنر هم بود میخوردن بهم بازی طولانی و پر زد و خورد و جذابی میشد
من کلا باتیستا کچل و کاریزماش اصلا دوست ندارم و مردم نگاه کنی نسبتا همینه محبوبیت 2005 اوج باتیستا کجا و مثلا 2009 کجا البته استوری ها هم مهم بوده ، ولی کلا به دل من
نمیشینه باتیستا کچل

ME TOO :(
آره خداییش باتیستای 2005 هم یه چی دیگه بود ...ولی چرا کچل کرد نمیدونم با مو خیلی بهش میومد و خوشتیپ تر بود ..
ولی بالاخره بازم اسمش باتیستای و تو هم کشور خودمون باور کن میدونی چند نفر به هم عشق همین باتیستا کشتی کج و نگاه می کردند..

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
به هانتر اطمینان دارم ولی میدونین تا رسما همه کاره نشه مشکلات حل نمیشن مثلا امثال خاویر وودز و فاندانگو با این گیمیک مزخرف میان و میرقصن یا اینکه جان سینا میاد از استون کلد نام میبره که حرص آدمو در میاره
....

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
چقدر خوشحال شدم با این خبر من خیلی وقته از wwe خبری نداشتم امدن باتیستا باعث میشه دوباره افرادی مثل من که wwe را کنار گذاشتند دوباره حداقل از ژانویه تا رستل مانیا مسابقات را دنبال کنند با توجه به 30 سال شدن رستل مانیا من امید زیادی به برگرداند گلدبرگ دارم و شاید تریپل اچ تنها کسی باشه که این برگشت را شکل بده ولی موافق نیستم با حرفی که دوستمون گفت برگشتش با مسابقه با فاندانگو شروع میشه فکر نمیکنم
اون استار بزرگی بوده ولی در کنارش امیدوارم مثل راب ون دم نشه که چندان امدنش چیزی را عوض نکرد و خیلی بهش بها ندادند
در هر صورت ما که ارزو به دل شدیم فکر کنید رستل مانیا گلدبرگ vs باتیستا یا گلدبرگ vs اندتیکر (خود گلدبرگ هم استار معروف به استرایک هست ) یا باتیستا با تیکر یا براک لزنر
خلاصه باید ببینیم چی میشه

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
اگه گلدبرگ برگرده 100% با آندرتيكر مسابقه ميده اما مشكل اين جاس كه من گلدبرگ pg era رو نميتونم تجسم كنم

فقط دوس دارم استرايكش به پايان برسه .البته بايد راك رو هم در نظر داشت.راك مهم ترين مسابقه رو به نظر من تو رسلمنياي 30 اجرا ميكنه.

آخرین ویرایش:

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
در مورد تیکر و گلدبرگ که خود منم که نه تنها بلکه کل WWE UNIVERSE تو دنیا آرزو داشتند این بازی تاریخی رو ببینند اونم تو رسلمینیا ولی حیف که این به واقعیت نخواهد پیوست...چرا؟؟ چون الان که دارم فکر میکنم نه تیکر قبول خواهد کرد که تو رسل ببازه و استریکش و ... ونه گلدبرگ نمیاد بعد از چند سال تو رسلمینیا یه بازی بکنه و ببازه وبره...ولی چه فایتی میشد ..تو کل تاریخ رسلینگ و زیر و رو کنید 2 مرد( ابهت) رسلینگ و استریک دار مثل تیکر و گلدبرگ پیدا نمیکنید ...ولی نشد که این 2 اسم مقابل هم قرار بگیرند
ولی واسه امسال هم که به نظر من باتیستا و تیکر واسه بار دوم تو رسل زیاد جالب نمیشه چون بازم نتیجش معلومه و یکی مثل باتیستا نمیتونه پایان دهنده استریک 22 ساله تیکر باشه.... تیکر هم امسال 99 درصد آخرین رسلمینیاشه و حالا یا اینم میبره و یا کلا رکوردش بنا به تصمیم خود تیکر و کمپانی شکسته میشه و خداحافظی میکنه ...ولی حریف امسال تیکر یکی از این 2 تاست شک نکنید ( یا لزنر یا سینا ) که احتمال سینا بیشتر از هر کیه که فکرشو بکنید ...مگه اینکه اتفاق خاصی بیفته و .. چون از خیلی وقت پیش شاید 1 سال و نیم پیش تو منابع رسلینگ و خبری گفته شده بود که رسلمینیای 30 سینا با تیکر میگیره...حالا بازم باید دید برنامه های کمپانی رو
واسه باتیستا هم احتمال خیلی خیلی زیاد یا لزنر ( که اگه با تیکر مسابقه نده ) یا قطعا رندی ارتونه واسه چلنج کردن کمربند....از این 2 حالت نمیتونه خارج باشه مگه اینکه از اون اتفاق های رویایی بیوفته و کمپانی بتونه گلدبرگ و حداقل واسه د1 بازی تو رسلمینیا 30 برگردونه و اونجاست که گلدبرگ قطعا میره واسه بازی با باتیستا همونجور که خودش اعلام کرده بود....
ولی در کل با برگشت باتیستا و اتفاقات چند ماهه اخیر کمپانی و ... استوری های خوبی واسه رسل 30 در راهه

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
چرا باتيستا نميتونه پايان دهنده استرايك آندرتيكر باشه؟ تريپل اچ و شاون مايكلزم هركدوم چند بار با اندرتيكر مسابقه دادند.بازي باتيستا و اندرتيكر در رسلمنيا باتيستا با يه تومبستون باخت اما پارسال سي ام پانك با دوتا:-&.اميدوارم امسال باتيستا مثل قبل اينقدر ضعيف جلوه ندند حداقل اين افتخار بزرگ كه به نظر من ارزشش از ركوردار كمربند برونو سان مارتيتو هم بيشتره نسيبش بشه.چرا باتيستا نميتونه پايان دهنده استرايك آندرتيكر باشه؟به نظر من چيزي از گلدبرگ كم نداره اصلابه هيچ وجه .تازه هنر سخنوريش هم بيشتر از گلدبرگه. فقط بهش بها داده نشده.

- - -ویرایش - - -

حیف که این به واقعیت نخواهد پیوست...چرا؟؟ چون الان که دارم فکر میکنم نه تیکر قبول خواهد کرد که تو رسل ببازه و استریکش و ... ونه گلدبرگ نمیاد بعد از چند سال تو رسلمینیا یه بازی بکنه و ببازه وبره...ولی چه فایتی میشد ..تو کل تاریخ رسلینگ و زیر و رو کنید 2 مرد( ابهت) رسلینگ و استریک دار مثل تیکر و گلدبرگ پیدا نمیکنید ...ولی نشد که این 2 اسم مقابل هم قرار بگیرند

يعني چي قبول نميكنه ؟شما از كجا ميدوني؟ باهاش حرف زدي؟ خب اگه اينجوريه كه راكم قبول نميكرد به اين فضاحت از گلدبرگ ببازه. يعني الان آندرتيكر فكر آبروشه؟ميترسه يه وقت آبروش از بين بره كه قبول نكنه از گلدبرگ ببازه؟ پس حتما قبول ميكنه كه از زك رايدر ببازه تا آبروش حفظ بشه.

آخرین ویرایش:

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
چرا باتيستا نميتونه پايان دهنده استرايك آندرتيكر باشه؟ تريپل اچ و شاون مايكلزم هركدوم چند بار با اندرتيكر مسابقه دادند.بازي باتيستا و اندرتيكر در رسلمنيا باتيستا با يه تومبستون باخت اما پارسال سي ام پانك با دوتا:-&.اميدوارم امسال باتيستا مثل قبل اينقدر ضعيف جلوه ندند حداقل اين افتخار بزرگ كه به نظر من ارزشش از ركوردار كمربند برونو سان مارتيتو هم بيشتره نسيبش بشه.چرا باتيستا نميتونه پايان دهنده استرايك آندرتيكر باشه؟به نظر من چيزي از گلدبرگ كم نداره اصلابه هيچ وجه .تازه هنر سخنوريش هم بيشتر از گلدبرگه. فقط بهش بها داده نشده.

- - -ویرایش - - -

يعني چي قبول نميكنه ؟شما از كجا ميدوني؟ باهاش حرف زدي؟ خب اگه اينجوريه كه راكم قبول نميكرد به اين فضاحت از گلدبرگ ببازه. يعني الان آندرتيكر فكر آبروشه؟ميترسه يه وقت آبروش از بين بره كه قبول نكنه از گلدبرگ ببازه؟ پس حتما قبول ميكنه كه از زك رايدر ببازه تا آبروش حفظ بشه.

چرا نمیتونه ؟؟ یعنی شما ( چون طرفدار باتیستایی)میخوای بگی کاریزمای باتیستا از اون شان مایکلز شوستاپر و مستر رسلمینیا( که فعلا میبینی تاپ استار نامبر 1 تاریخ کمپانیه) که 2 بار به تیکر تو رسلمینیا باخت بالاتره ؟؟ یعنی شما و من بیشتر از خود کمپانی میفهمیم ؟؟ شما خودتو بکشی بالا بری پایین بیای باتیستا جزو لجنهدهای تاریخی این کمپانی هنوز نیست و اون درجه ای نیست که بخواد پایان دهنده رکورد 22 ساله تیکر باشه ( وقتی سوپرلجنهای کمپانی که عمرشونو پای این کمپانی گذاشتند و وفادارترین استارای لگاسی این کمپانی اند مثل هانتر(پرافتخارترین رسلر کمپانی بعد فلیر) و مایکلز نتونند بعد به باتیستا اجازه بدند break streak شه ؟؟ یعنی چون تو ( طرفدار باتیستایی و از رو احساساتت صحبت می کنی ) میخوای بگی ارج و قرب باتیستا از هانتر و مایکلز بالاتره ؟؟( یا چشت به اون استوری هایی بوده که هانتر به باتیستا باخته و الان فک میکنی دیگه باتیستا از هانتر سرتره و....؟؟ نه عزیزم اونا همش استوری بوده و...) شما برو یه نگاه به همون لیست 50 تاپ استار تمام ادوار کمپانی بنداز ( که سال2010 از سوی خود کمپانی منتشر شد و خیلی از کارشناسان زبده خود کمپانی هم از جمله (جیم راس) و رسلرهای دهه 60 کمپانی و بوکر ها و....ارائه دادند و کلیپ صحبت هاشون رو هم حتما دیدی ) رو برو ببین بازم...من نمیگم باتیستا استار بزرگی نیست و ...خیلی هم استار تاپ و بزرگیه ولی وقتی صحبت از پایان استریک کسی مثل تیکر که خودش یه ربع قرن قدمت داره توی کمپانی میاد وقتی کسایی مثل مایکلز و هانتر که هم دوره های خوش هم بودند و جزو نسل طلایی های کمپانی بودند نتونند پایان دهنده استریک باشند باتیستا دیگه....(بازم بگم این حرفا رو من نمیزنم ها میگم اگه شما بری صحبت های بزرگان خود کمپانی و کارشناسان و... تو همون هوم ویدیوی 50 استار و.. رو ببینی میفهمی که چرا کسایی مثل هانتر و مایکلز از نظر کاریزما از باتیستا بالاتر هستند و بودند ......) و بازم میگم اونا تو راس خود کمپانی اند و از من وشما که بخوایم (رو حسابه احساساتمون حرف بزنیم ) خیلی بیشتر میفهمند

شما از کشتی کج فقط هیکل و ... رو دیدی الان مثلا درنظرت میاد خوب باتیستا کجا و شان مایکلز کجا ( یه لحظه تو فکرت میاد آره الان باتیستا میزنه مایکلز و فلان میکنه و...) ولی نه عزیزم کشتی کج اون چیزی که شما میبینی نیست ....باتیستا خودشو بکشه همه چی هم داره میک اسکیل پاور و... نمیتونه کاریزمای مایکلز تو کمپانی رو داشته باشه ....چرا مایکلز تاپ استار شماه 1 تاریخ کمپانیه ؟؟شما چی از مایکلز دهه 90 میدونی ؟؟ میدونی بین سال های 94 تا 98 همین شان مایکلز بود که چیزی به نام era roll flixy رو به کمپانی آورد و کمپانی رو شاخ های همین مایکلز بود هرجا اسمی از کمپانی wwf برده میشده اولین اسمی که با اون بیرون میومده اسم همین مایکلزی بوده که یه استار خود ساخته بود .... نه به جایی وصل بود نه تو رایولری های out of taprun ورود میکرد ... از این که بگذریم حالا شما که اینا رو قبول نمی کنی ( 1-چون احساسی و طرفدار باتیستا و 2- احتمالا مطالعه ای از گذشته مایکلز و همین کمپانی و...نداشتی که یادمه یه بار گفتی من اگه جای کمپانی بودم به جای تاپ استاری به مایکلز میدادم طی بکشه )
به باتیستا بها داده نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بنده خدا اگه قرار نبود به باتیستا بها بدند که اون الان نه قهرمانی رویالی تو کارنامش بود نه 6 بار قهرمانی جهان و نه....همیشه هم تو برند خودش راو یا اسمک دان یا قهرمان بود یا نامبر 1 کنتندر.....میشه بفرمایید منظور شما از بها دادن به یه استار چی میتونه باشه بگی ممنونم میشم

واسه اون قضیه گلدبرگ و تیکر هم نگفتم صددرصد گفتم من طبق چیزهایی که از اینور و اونور و منابع معتبر خبری مثل land tair wwe و fight4ever و مصاحبه هایی که شده اینجوری ( فکر )میکنم نگفتم قطعا همینجوریه وگرنه منم از خدامه...
چه ربطی داشت ؟؟؟تو قضیه راک و گلدبرگ تو یه پی پی وی و بنده خدا داری با بزرگترین رکورد تاریخ کمپانی یکی میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینجا بحث شکسته شدن یه استریکه اونم به قدمت یه ربع قرن نه یه بازی معمولی تو یه پی پی وی مثل بکلش .. الان متوجه ای چی میگم ؟؟ اینی که میگم تیکر قبول نمیکنه یا گلدبرگ منظور از آبرو نیست ( خدایا ببین با کی داریم بحث می کنیم :-o) بحث شکسته شدن بزرگترین رکورد کمپانیه ... اگه بنا به شکسته شدن استریک باشه که خب قطعا گلدبرگ گزینه عالیه ولی بحث ما کمپانیه که به این راحتی بزرگترین رکورد کمپانیش و ... قبول نکنه
واسه همین هم گفتم امسال همه چی معلوم میشه ( از نظر من هم بعد همون هانتر و مایکلز که نشد استریک رو پایان بدند تنها کسایی که خوب توجه کن ( کاریزمای ) شکستن استریک تیکر رو دارند تو تاریخ یکی گلدبرگه و یکی هم آستین وسلام.. اینی هم که میگم باتیستا نمیتونه پایان دهنده بزرگترین رکورد تاریخ کمپانی باشه خوب توجه کن ( منظورم واسه قدرت و پاور و این حرفا نیست اصلا باتیستا هم اندازه تیکر نباشه کم هم نمیاره از تیکر .. منظورم کاریزمای شکستن بزرگترین رکورد کمپانی رو نداره( امیدوارم منظورم و فهمیده باشی) و یکی باید جزو لجندها و اسطوره و چهره های موندگار کمپانی یا حالا رسلینگ باشه که هنوز باتیستا به اون درجه نرسیده اگه قبول کنی که بعید میدونم....

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
تو كاريزماو برا ما تعريف كن لطفا.من جاهلم نميدونم چيه.ممنون ميشم. تعداد كم قهرماني كمربند wwe يك نمونه بها ندادن به باتيستا.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر