WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
تلبته اون موردی که دوست عزیز hamed kami اشاره کرده که هنگام سوپلکس حریف به بیرون پرتاب شود ، بازی اگه tlc باشه هنگامی که نردبان تو رینگ نزدیک طناب باشه یا کلا .. فینیشر از بالاش زده شه حریف به بیرون رینگ پرتاب میشه .. من امدروز تست کردم ، با مایکل که رو تریپل اچ زدم و دوتامون از رینگ به بیرون پرت شدیم.
اگه به این عکس نگاه کنی می بینی که تو عکس نوشته مانند wwe 12 و 2011
منظورم تو اون عکس افزایش فینیشر های نردبانی بود و همینطور شبیه به واقعیت کردنش
و همینطور خودتون می دونید چیزهایی که تو نسخه ی قبل بود تو نسخه های جدید برداشته شده
منم میگم میگم این کار رو تو فینیشر های نردبانی انجام ندن و تو wwe2k15 هم باشه

mate

کاربر سایت
Nov 13, 2013
63
بله ایده زدن فینیشر به بیرون رینگ هم خوبه ، البته فکر کنم قبلا بود ، ولی اگه نردبان ها سایزشون بزرگتر شه جذابیت بیشتر میشه و میشه نردبون بین محافظ تماشاگرا و رینگ گذاشت ، یک فرصته دو ساله به اینا بدن برای نسل بعد مثل تیم nba ، کمپانی ea که سه سال رفت کنار میتونن یک نسخه بدون عیب بدن بیرون youkes .. باید دید نسل بعد چه میکنن ، با یک انجین جدید.

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
بله ایده زدن فینیشر به بیرون رینگ هم خوبه ، البته فکر کنم قبلا بود ، ولی اگه نردبان ها سایزشون بزرگتر شه جذابیت بیشتر میشه و میشه نردبون بین محافظ تماشاگرا و رینگ گذاشت ، یک فرصته دو ساله به اینا بدن برای نسل بعد مثل تیم nba ، کمپانی ea که سه سال رفت کنار میتونن یک نسخه بدون عیب بدن بیرون youkes .. باید دید نسل بعد چه میکنن ، با یک انجین جدید.
سطح مقاله؟؟

mate

کاربر سایت
Nov 13, 2013
63
خوبه سطحش میگم که این ایده ها برای نسل بعد عالیه ، برای این نسل عملی نیست ، شماره بعدی هم تو نسل فعلی همینه با یسری تغییرات ریز مثل برگردوندن یکسری ایده ها از شماره های قبل یا داستان و راستر های متفاوت .. بهتر بود تو مقاله اتون ، وجود money in the babk 8 نفره ، محدودیت نداشتن افراد در رویال رامبل ، تگ تیم های بیش از 3-3 یعنی 4-4 یا 5-5 مطرح میکردید .

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
خوبه سطحش میگم که این ایده ها برای نسل بعد عالیه ، برای این نسل عملی نیست ، شماره بعدی هم تو نسل فعلی همینه با یسری تغییرات ریز مثل برگردوندن یکسری ایده ها از شماره های قبل یا داستان و راستر های متفاوت .. بهتر بود تو مقاله اتون ، وجود money in the babk 8 نفره ، محدودیت نداشتن افراد در رویال رامبل ، تگ تیم های بیش از 3-3 یعنی 4-4 یا 5-5 مطرح میکردید .
این مقاله ناقصه 15 مورد دیگه هم مونده که دارم می نویسمشون!!

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
سلام ببخشید لطفا یک سیو بزارید که همه چیز رو باز کنه
در ضمن سیوش رو فقط بریزم درون فلش اجرا بشه
و بعدش برم تو بازی سیو خونده بشه و بالا بیاد

mate

کاربر سایت
Nov 13, 2013
63
سلام ببخشید لطفا یک سیو بزارید که همه چیز رو باز کنه
در ضمن سیوش رو فقط بریزم درون فلش اجرا بشه
و بعدش برم تو بازی سیو خونده بشه و بالا بیاد
صفحه های قبل نگاه کن alitriple گذاشته علاوه بر همه تازه ultimate warior و american undertaker برات باز میشه . البته بصورت رندوم .

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
What We Want In Wwe 2k15 قسمت 2

"""""قسمت دوم"""""

bc0azqbdsb02l7524wnu.jpg

بتوان یک نردبان را داخل دو نردبان دیگر گزاشت و هیمچنین بر روی ان رفت!​

th9ruwtpm5zgs7vrav0j.jpg

در مسابقه I QUIT هنگامی که سوپراستار تسلیم میشود و I QUIT میگوید صدای I QUIT توسط شخص بازنده گفته شود

ولی این مورد دارای اشکال هایی جزئی است مثلا صدای سوپر ستار مرده یا کمپانی راضی به I QUIT گفتن سینا نمیشود!!!​

vkuz62s69g21rt71hs3h.jpg

همانطور که مشاهده می کنید بتوانیم در بکس چمبر با سوپر استار دیگری به مبارزه بپردازیم​

bcc8aateoqqy12iosq7m.jpg

ما بتوانیم به بالای چمبر برویم و از انجا بر روی سوپر استار بپریم
البته این مورد در سری های قبل وجود دارد ولی ناقص و داری اشکالاتی است
و ضربات متنوع نیستند و محدود هستند​

rfhvys3he8jqa0y25gfv.jpg

در داخل چمبر قسمت فلزی بتوانیم حرکات HARD--CORE بزنیم مانند عکس زیر تا شیشه چمبر شکسته شود که امسال اسپیر قرار گرفته شد
یا هنگام زدن فینیشر RKO تفاوتی با داخل رینگ دیده شود!​

lbnobeob291a5n6s2j2i.jpg

سوپر استار هایی که در داخل BOX شان هستند بیکار نمانند و TAUNT هایی انجام بدهند​

eggk5ice8wmfvwvyeid.jpg

قفس به عنوان WEAPON استفاده شود و نقش قفس در تعیین برنده ی مسابقه بیشتر شود​

y85jeihh5in287fhjbyv.jpg

هنگامی که دو سوپر استار قصد بالا رفتن از قفس را دارند بیکار نمانند و بتوانند به یکدیگر حمله کنند مانند WWE ALL STAR
که سبکی تخیلی داشت ولی نو اوری های بسیاری را در خود جای داده بود​

u13ekvj0osxy4g37nik.jpg

مبارزه کردن در بالای قفس!!​

700jn968g2qiw21zcls.jpg

بتوانیم بالای قفس برویم و بتوانیم از انجا بر روی حریف بپریم مانند WWE ALL STAR​

r9e4d4543fqd8qi6q2m5.jpg

بتوانیم از میک و صندلی و RING BELL کنار میز گزارشگر استفاده کنیم
البته دو مورد اخری در WWE 2K14 و قبل از WWE 2K14 نیز وجود دارد​

5d452opyo0b9b04ae1zm.jpg

توانیم از کیف MONEY IN THE BANK به جای WEAPON استفاده کنیم و در مسابقات LADDER از کیف MITB همانند TITLE دفاع کنیم​

fr5cbu2so30r22szhm.jpg

یکی از مشکلات ازار دهنده که خودتان حتما می دانید پله ی کشتی کج دو تکه دارد که تکه پایینی بزرگتر از بالایی است
ولی در بازی کشتی کج نمی توان از تکه ی پایینی استفاده کرد و قسمت پایین به طور عجیبی بعد از
برداشتن تکه ی اول پله غیب میشود!!!!!!​

xcf5b9304clv2kecp314.jpg

و باز به مسابقات برگشتیم!!
1.هنگامی که از رویال رامبل می بازیم بتوانیم انتقام بگیریم و به داخل رینگ برویم و حریف را بزنیم تا تنمان خنک شود!!
2.بتوانیم مدت زمان ورود OPONNENT بعدی را کم یا زیاد کنیم
3.هنگامی که همزمان 6 سوپر استار داخل رینگ هستند سوپر استار دیگری وارد نمی شود و تعداد سوپر استار از 6 تجاوز نمی کند​

nrgszd1hswdp8m3acw72.jpg

مسابقات DIVAS

رویال رامبل DIVAS

E CHAMBER دیواها

M I T B دیواها​

70pnx7g7s3bt0nk9wlw7.jpg

مسابقه ی TAG TEAM پنج به پنج
البته بیش از 6 نفر وارد رینگ نمی شوند!!​

xle1f2cydjh9i0nxf.jpg

در مسابقات بیرون از ارنا بتوان با پین کردن حریف را برد و همچنین مکان مبارزات خیابانی بیشتر بشود!!​

xle1f2cydjh9i0nxf.jpg

Last edited by a moderator:

mate

کاربر سایت
Nov 13, 2013
63
ما هم با بازی حال کردیم امیدوارم مسل بعد دوره طلایی youkes باشه ، مثل نسل ps2 , کم و کاستی هایی بازی داره و محدودیت ها که باید نسل بعد برطرف شه وگرنه کامل نشون از تنبل بودن youkes و ناکارامد شدنشون هست .. این زدن فینیشر هوایی جالب کرده بازی رو . من خودم زیاد با پرشی ها کار میکنم.

آخرین ویرایش:

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
مرسی
اما اینطورم که میگی نیست که فقط لباسشون تنوشون کردن همون اینترنسشون و لباسها و خیلی چیزهای دیگه مثل بودن کرت هنینگ و اسکات استاینر و همینطور بودن ماچو من در لباس مد نس یک دنیا ارزش داره
دقیقا حرف علی تریپل....اصلا پک مالی هم نبود و چیز خاصی نداشت که بخوای به خاطرش اونقد پول بدی ...غیر یک اسکات استینر بقیشون اصلا جالب نبودند گول اون تریلرهارو نخور
حالا خودت بگیری می بینی .......

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
چطوري خودمو از سابميت شدن نجات بدم
خيلي مسخره در سي سال رسلمنيا مسابقه آلتيميت واريور و هوگان سابميت ميشم كمك كنيد

يكي كمك كنه اعصابم خورد شد بس كه به خاطر يه سابميشن بيخودي باختم

Last edited by a moderator:

mate

کاربر سایت
Nov 13, 2013
63
باید 4 دکمه یا سه تا رو تند تند بزنی و با انالوگ چپ ، بالایی ، بری جلو تا به طناب برسه دستت ، یکبارم میتونی از lb یا responaly استفاده کنی
که باعث میشه خط قرمز بیاد پایین .. ولی اگه بدنت قرمز شده باشه کارت تمومه تو سامبیشن ، فقط شانسی که داری همون lb هست .

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
حامد مقالت جالب بود.:xا فكر كردن به اشكالات اين بازي از بس زياده سرو درد مياره. ا بازي بايد از نو درست بشه با يه انجين متفاوت.
البته مهم ترين توقع من از بازي برقرار شدن روابط علم فيزيك در بازيه.(مثل gta) در اين صورت بازي از چيز مزخرفي به اسم omg بي نياز ميشه. مثلا فرض كن با بيل گلدبرگ به يه نفر نزديك شيشه اليمينيشن چمبر اسپير ميزني.در اين صورت قوانين فيزيك حكم ميكنه كه شيشه خورد بشه.يا مثلا همين حركتو تصور كن نزديك baracade بازم همون حكمو داره يعني baracade بايد خورد بشه حالا اينكه بيان اينو به صورت يه انيميشن يا همون omg درست كنند به نظر من نوعي ماسمالي كردن قضيه هستش.
يا مثال زيباتر از اهميت قوانين فيزيك .مثلا فرض كن سي ام پانك داره از نردبون به قصد برداشتن كيف بالا ميره .حال شما مياين و نردبونو خم ميكنيد و سي ام پانكو ميندازيد پايين.حالا اگه فيزيك برقرار باشه و محل نردبونم مناسب باشه سي ام پانك ميفته روي طناب رينگ(طناب رينگ بين پاهاش)
كلا برخورد افراد به اشيا و ديگر افراد-برخورد اشيا با همديگه بايد اصلاح بشه كه اين همون فيزيكه. با اين ويژگي ميتونيم بريم روي پله از جا كنده شده بايستيم.صندليو روي پله از جا در اومده بزاريم. يا شاهد برخورد دو فردي كه همزمان به سمت هم پرتاب شدند به همديگر باشيم مثلا فرض كن جان سينا به باتيستا شولدر باك ميزنه و باتيستا رو به عقب پرت ميشه پشت سر باتيستا ادج قرار داره با تيستا به ادج برخورد ميكنه و هردو نقش زمين ميشند.ميتونيم نزديك طناب سوپلكس بزنيم به طوري كه حريف بيفته خارج رينگ.و كلي كار ديگه كه اين باعث ميشه gameplay كسل كننده نباشه مثل gta.

يه فني وجود داره به نام two handed chock toss (اگه درست نوشته باشم) اينو برو يه نگا بش بنداز من از اين فن خيلي خوشم مياد.حالا تصور كن وقتي اين فنو ميزنيم حريف بخوره به طناب . يا يخوره به محافظ تماشاچيان خيلي جالب ميشه مگه نه؟

آخرین ویرایش:

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
اون قسمت منیجر و بانوان چجوری باید بازی کنم ؟
و چجوری مثلا میتونم با سی ام پانک مقابل پول هیومن بازی کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر