WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این چیزایی که شما گفتی هم اکثرا تو 13 بود ..اون عرق کردن و صدای تماشاگرا در موقع حرکت سینا .... به قول یکی از دوستان فقط راستار ها رو اپدیت کردن رو همون 13 دادن بیرون ....

به نظر من انقدر دید منفی نداشته باشید و نقل قول های کسی و مبنا نکنید خودت بازی بگیر بهتره ، اون رفیقمون اصلا معلوم نبود بازی گرفته اومد نیم خط نوشته رفته . من خداییش توقعم پایینه از بازی ولی چون فنم میخرم، فردا میام توضیح میدم ولی بخرید تجربه کنید از ما گفتن بود.

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
این چیزایی که شما گفتی هم اکثرا تو 13 بود ..اون عرق کردن و صدای تماشاگرا در موقع حرکت سینا .... به قول یکی از دوستان فقط راستار ها رو اپدیت کردن رو همون 13 دادن بیرون ....

نه خيلي بهتر شده بايد خودت تست كني تا بفهمي وقتي كشتي گيري خوشحالي ميكنه مثل اونيل صداي سگ در مياره مثل خودش يعني خود صداي كشتي گير ميشنوي يا آرتروث واتس آپ ميگه صداي خودشه و بهتر بگم همه كشتي گيرها صداشون ضبط شده و اين واقعاً عالي كار شده

- - -ویرایش - - -

رسلمنيا بسيار عالي كار شده خيلي باهاش حال ميكنم داستان و اتفاقات بازي از روز اول تا 30 رسلمنيا ميشه بري با هوگن ، آندرتيكر و بقيش هم بايد برم كه آزاد بشه نه خدايش حال كردم خيلي از نسخه هاي قبلي بهتر شده ( يه چيز جالب هم بگم حركتها عجيب عالي شده يعني هوش مصنوعي كشتي گيرها اينجوري كه من ديدم عالي شده فينيشرها فوق العاده كار شده ، حركت كشتي گيرها تغيير كلي كرده مخصوصاً‌ در راه رفتن و فينيشرهاي سنگين ميشه گوشه رينگ انجام داد كه بهتر شده همون OMG ها

- - -ویرایش - - -

مشت زدن تو بازي خيلي سريع تره كه بدل كردنش سخت كرده كلاً بدل تو بازي سخت تر شده و همه حركات نميشه بدل كني ، تو قسمت رسلمنيا يه كشتي گير سبك وزن نميتونه سنگين وزن بلند كنه مگر اينكه فينيشر داشته باشي من چون قسمت يونيورس زياد بازي نكردم نميدونم اين مورد هم تو يونيورس اجرا ميشه يا نه ، كشتي گير وقتي زيادي كتك بخره زود پا نميشه كلاً طبيعي شده

به نظر من انقدر دید منفی نداشته باشید و نقل قول های کسی و مبنا نکنید خودت بازی بگیر بهتره ، اون رفیقمون اصلا معلوم نبود بازی گرفته اومد نیم خط نوشته رفته . من خداییش توقعم پایینه از بازی ولی چون فنم میخرم، فردا میام توضیح میدم ولی بخرید تجربه کنید از ما گفتن بود.

من اول زياد توضيح ندادم چون همون موقع بازرو اجرا كرده بودم ولي الان توضيحات بيشتري دادم كه بهتره خودتون بازي كنيد

Last edited by a moderator:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
من میتونم الان برم بازی را بگیرم اما گفته برنر مکسش فردا میاره باید تا فردا صبر کنم
چون میحواهم برم لایو راستی اقا منصور من با 13 رفتم لایو بازی هم کردم اما یک مشکلی که هست برای انلاین شدن هم نمیدونم باید خرید کرد یا میشه با دادن کد 25 رقمی redeem code یا همون پوینت کاملا بازی کرد الان به من 7 روز مجانی داده از بعدش دیگه نمیزاره برم لایو که خیلی بده چون الان فیفا و جی تی ای به اون مهمی راحت میشه وارد بازی شد
همینطور تا پوینت نداشته باشی نمیشه استارهایی که افراد مختلف ساختند را واردش بشی
اگر کسی از دوستان این تجربه را داشته و انجام داده بگید ما هم استفاده کنید خیلی بهش نیاز دارم برای خرید nwo میخواهم 40 هزارتومان هزینه کنم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من اول زياد توضيح ندادم چون همون موقع بازرو اجرا كرده بودم ولي الان توضيحات بيشتري دادم كه بهتره خودتون بازي كنيد
من منظورم از اون رفیقمون شما نبودی ی نفر دیگه بود اومده بود نیم خط گفته بود ، وای چقدر افتضاح شده رفته بود .. شما که اون اول توضیحات خوبی دادی الانم تکمیلش کردی ،

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
یه چیز جالب هنگام بازی کردن کشف کردم وقتی حریف رو هل بدی به سمت تناب هنگام برگشت میتونی از روی سرش جاخالی بدی بپری تو رفتو برگشت با کلیدLB و مورد بعدی میشه با کشتیگیران هایفلایر حریف رو بیرون از رینگ بندازی و ار راه دور از رینگ دو بزنی بپری روش له شن مثل حرکات برایان

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
یه چیز جالب هنگام بازی کردن کشف کردم وقتی حریف رو هل بدی به سمت تناب هنگام برگشت میتونی از روی سرش جاخالی بدی بپری تو رفتو برگشت با کلیدLB و مورد بعدی میشه با کشتیگیران هایفلایر حریف رو بیرون از رینگ بندازی و ار راه دور از رینگ دو بزنی بپری روش له شن مثل حرکات برایان
جفتش قبلا هم بود :D

keivan lambert

کاربر سایت
Nov 15, 2012
27
نام
starlight
سلام بر همگی من هنوز وقت نکردم بازی رو بگیرم ولی وقتی امروز به سایت اصلی بازی رفتم و اورال هایه چند تا راستر از جمله گلدبرگ رو دیدم واقعا شوکه شدم 92 براک لزنر 91 باتیستا 90 در صورتی که اورالهایه سی ام پانک و سینا هر دوشون 94 یا 95 بود!:-o

نمیدونم اینا بر چه مبنایی دارند این نمره ها رو به کشتی گیرها میدند هر چی باشه به نظرم دلیل اصلیش اینکه اونا میخواند به همه بقبولونند که این راسترهایه فعلی مخصوصا اون دو نفر که اسامیشون ذکر شد:| نسبت به راستهرهایه محبوب وقدرتمند گذشته برتری دارند دلیل دیگه نمیتونه باشه!

در هر حال امیدوارم بازیش دیگه مثله این اورال دادنشون نباشه!

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
جفتش قبلا هم بود :D

:d من راستش تا حالا نديده بودم راستي من هر كاري ميكنم تو مسابقات آزاد چطوري ميشه از زير رينگ ميز و چوب و ... برداشت با چه كليدي كار ميكنه ؟

- - -ویرایش - - -

یکی که بازی کرده لطفا بگه ، مدت زمان موندن روی زمین (افتادن) بیشتر شده یا مثل 2013 ، سریع پا میشن؟

بيشتر شده سريع پا نميشه ولي هنوز مشكل مسابقات رويال رامبل 40 نفره اين مشكل 6 نفر داره تا يكي از رينگ نيفته كشتي گير بدي نمياد تو رينگ بيشتر از 6 نفر نميشه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
احتمالا مثل نسخه های قبل فقط تو Extreme Rules Match می‌شه از زیر میز وسیله ور داشت!
What؟! بازم محدودیت 6 نفر؟! :-o :|
یه ذره وسوسه شده بودم که خدا رو شکر پرید :bighug: عمرا اگر دیگه این سری رو بخرم! (به خصوص نسل بعد که دیگه به هیچ وجه!!!)

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
محدودیت 6 نفر که از شماره 13 گفته بودن نمیتونن روی این نسل حلش کنن چیز تازه ای نیست. اقا از بقیه بچه ها هنوز کسی بازی نگرفته ؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
محدودیت 6 نفر که از شماره 13 گفته بودن نمیتونن روی این نسل حلش کنن چیز تازه ای نیست. اقا از بقیه بچه ها هنوز کسی بازی نگرفته ؟
این نه جزییات خیلی بالایی داره؛ نه گرافیکش خیلی خوب ـه نه هوش مصنوعیش قوی ـه!
من نمی‌دونم واقعا محدودیت اینا چی بوده :|

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این نه جزییات خیلی بالایی داره؛ نه گرافیکش خیلی خوب ـه نه هوش مصنوعیش قوی ـه!
من نمی‌دونم واقعا محدودیت اینا چی بوده :|
نه امیر گرافیک و مدل سازی ها تو 13 خوب بوده خدایی . حالا من 15 دیگه بازی شروه میکنم میگم چه خبره ولی مد داستانی بازی توپه به نظرم ، من الان برا راستر ها هیجان زده ام .

آخرین ویرایش:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
بچه ها بازی امد بیایید توی لایو بازی کنیم خودمون باشیم خیلی حال میده فکر کن منصور منو تو بشیم تگ تیم خیلی باحال میشه فراستی جان تو فکر کنم به لایو وصلی اره ؟ کاش میشد با هم بازی کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر