WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
شما می تونید به این لینک مراجعه کرده و
stunner بازی legends of wrestlmania
حتما نگاه کنید
http://www.aparat.com/v/NJTz8

- - -ویرایش - - -

دانلود كردم قشنگ بود.اگه همه ي مسابقاتو بشه اينطوري بازي كرد خوبه0(شايد مسابقات ويژه ايو اينطوري درست كردند).تحولات زيادي توش ديدم.هالك هوگان چقدر قشنگ بود ايول بابا ايول.
همه ی مسابقات key moment زیادی دارند
البته این بازی اشکالات زیادی داشت

- - -ویرایش - - -

شما می تونید به این لینک مراجعه کرده و
stunner بازی legends of wrestlmania
حتما نگاه کنید
http://www.aparat.com/v/NJTz8
نگا کردید نظر بدید

- - -ویرایش - - -

رفتن jbl به کوه و معرفی خودش در بازی
http://www.aparat.com/v/CzsB6

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
حدود یک هغته هست که بازی UFC رو شروع کردم و واقعا نفس گیر و هاردکور هست.
تعجب میکنم که چطور بازی مثل کشتی کج که از همون ناشر هست،انقدر ابکی و اسون هست(منظور درجه سختی)
به خدا بهترین حریف در WWE همین هوش مصنوعی هست.من حدود یک هفته انلاین بازی کردم و از کرده ی خودم پشیمون شدم و اون 800 پوینتی هم که دادم به فنا رفت.
از بس که میشه در این بازی نوب بازی در اوورد و گند زد به بازی.سرور هاش هم که مرخص هست.
.....
ما که انتظار گرافیک و ... نداریم ازشون.حد اقل بازی رو با هوش مصنوعی بهتر تحویلمون بدن که حد اقل از تنهایی بازی کردن خسته نشیم.چون بازم میگم اگه بخوای با ادم های دیگه بازی کنی ، جز اعصاب خوردی هیچ چیز دیگه ای نداره.
مثلا میفتی روی زمین و حریف در این فاصله ، 5 تا taunt انجام میده و فینیشر و سیگنچرش پر میشه.
یا تنها کاری که میکنه ، runnung graple میکنه.
.....من که در این مدت انلاین بازی کردن فقط و فقط به حریف ها بد و بیراه میگفتم و از بازی خارج میشدم.در مقابل این نوب بازی هاشون،دفاع هم نمیشه کرد.از بش لگ و دیلی (تاخیر ) داریم.
.....
ولی فعلا این UFC حواس من رو به خودش پرت کرد.دیگه قصه ی حروم شدن 800 پوینتم رو نمیخورم.

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
حدود یک هغته هست که بازی UFC رو شروع کردم و واقعا نفس گیر و هاردکور هست.
تعجب میکنم که چطور بازی مثل کشتی کج که از همون ناشر هست،انقدر ابکی و اسون هست(منظور درجه سختی)
به خدا بهترین حریف در WWE همین هوش مصنوعی هست.من حدود یک هفته انلاین بازی کردم و از کرده ی خودم پشیمون شدم و اون 800 پوینتی هم که دادم به فنا رفت.
از بس که میشه در این بازی نوب بازی در اوورد و گند زد به بازی.سرور هاش هم که مرخص هست.
.....
ما که انتظار گرافیک و ... نداریم ازشون.حد اقل بازی رو با هوش مصنوعی بهتر تحویلمون بدن که حد اقل از تنهایی بازی کردن خسته نشیم.چون بازم میگم اگه بخوای با ادم های دیگه بازی کنی ، جز اعصاب خوردی هیچ چیز دیگه ای نداره.
مثلا میفتی روی زمین و حریف در این فاصله ، 5 تا taunt انجام میده و فینیشر و سیگنچرش پر میشه.
یا تنها کاری که میکنه ، runnung graple میکنه.
.....من که در این مدت انلاین بازی کردن فقط و فقط به حریف ها بد و بیراه میگفتم و از بازی خارج میشدم.در مقابل این نوب بازی هاشون،دفاع هم نمیشه کرد.از بش لگ و دیلی (تاخیر ) داریم.
.....
ولی فعلا این UFC حواس من رو به خودش پرت کرد.دیگه قصه ی حروم شدن 800 پوینتم رو نمیخورم.

اصلا نمیشه با این پینگ داغون ما wwe رو انلاین زد...والا من انلاین زدم نمیتونستم اصلا دفاع کنم به علت تاخیری که داشت....شده بودم کیسه بکس ...یارو هم همش رانینگ استریک یا گراپل میزد....

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
امسال اتفاقا روی ai کار کردن مصاحبه خوندم ترجمه اش میکنم اتفاقا مشکل من هم هوش مصنوعی هست ، ولی گرافیک 13 منو راضی کرده و پیشرفت های خوبی تو مدل سازی و نورپردازی حرکت طناب ها دیدم ،امسال با اضافه کردن انیمیشن های جدید راه رفتن و دویدن و سیستم جدید ریورس دیگه نمیشه نوب بازی دراوررد و همش تو بازی دووید و کروزلاین یا فن زد و مبارزات بیشتر نزدیک تره و درگیری نزدیک بیشنره>>>>>>> اینم برخی صحبت هاش درباره هوش مصنوعی؛ما مقدار زمانی خوبی را برای تنظیم و تهیه کردن هوش مصنوعی برای هر دو گروه casual و hardcore صرف کردیماین است که تعادل خوبی بین مسابقات به منظور فراهم نمودن تجربه های متعدد هست،که رقابتی برای تمام سطوح و مهارت هاستما هر دو درجه سختی و درجه ریورس روی پیش فرض نرمال تنظیم کرده ایم،که ممکن است برخی کاربران با سری اشنا نباشند،که این فرصت میده در یک نبرد رقابتی شرکت داشته باشندتوصیه می کنیم که برای اولین بار بازی مکینید یا گیمر معولی هستید سعی کنید سطح دشواری آسان را در ابتدا انتحاب کنید، به منظور کاهش استفاده از منحنی یادگیری و سریع تر تطبیق پیدا کردن با کنترل و زمان های ریورس کردن در بازی. این سطح دشواری ارائه می دهد یک محیط به مراتب کمتر استرس زا به منظور افزایش مهارت های خود . ما توصیه می کنیم بازیکنان با تجربه و هاردکور ما امتحان کنند سطح دشواری سخت که دارای بیش ترین چالش هاستهمراه با این تغییرات AI، تغییراتی در سیستم ریورس و همچنین نوسان در سطح دشواری به نفع بازیکن و در حال حاظر زمانی که شما با وفقیت حمله خریف ریورس میکنید،به طور حودکار انجام خواهد شد خمله ای بر حریف در حالی که قبلا در دست و پنجه نرم کردن زمانی که ریورس انجام میدادید،حریف به عقب میرفت که این فرصتی برای ضد حمله به او میداداین تغییربه بازیکن فرصت های بیشترمی دهد برای به دست آوردن اقایی در هوش مصنوعی پس از ریورس ها و در مسابقه گاهی و لحظاتی پیشروی به عقب یا جلو بکند.در نهایت ارائه یک تجربه هیجان انگیز تر برای بازیکن هست

آخرین ویرایش:

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
دوستان اطلاعاتی از پولی بودن انلاینش امده یا نه ؟؟ یعنی مثل wwe 13 پویینت میخواد؟؟

فعلا نه

- - -ویرایش - - -

غصه ی حروم شدن 800 پوینتم رو نمیخورم.
بخش community creation تو منوی اول گیم xbox live خیلی جالبه اشتباه نکن خوب شد خریدی

- - -ویرایش - - -

Watch FULL matches in ‪#‎WWE2K14‬ -

this Friday at 12pmPT on
http://www.twitch.tv/2k.

Find out more:
http://ow.ly/nWnY7

- - -ویرایش - - -
زمان های انتشار اطلاعات بازی

• [*=center]WWE 2K14 Gameplay Livestream
    • Friday, August 16 at 12 p.m. PDT
    • Senior Game Designer Bryan Williams and Interactive Marketing Manager Aubrey Sitterson walk you through full WWE 2K14 matches
    • Highlights new and improved gameplay elements like OMG Moments, Catching Finishers, the new reversal system and more

[*=center]WWE 2K14 30 Years of WrestleMania Roster Reveal
    • Saturday, August 17 at 12:30 p.m. PDT
    • WWE Hall of Famer Jim Ross, WWE Hall of Famer Jerry "The King" Lawler and WWE Superstar Damien Sandow reveal the full 30 Years of WrestleMania roster in-ring at SummerSlam Axxess

[*=center]WWE 2K14 30 Years of WrestleMania Symposium
    • Saturday, August 17 at 6:45 p.m. PDT
    • WWE Superstars and Legends take a look back at some of their favorite WrestleMania moments

می تونید برید اینجا وببینید 12 pdt کی میشه
http://www.worldtimebuddy.com/pst/to/iran/tehran

- - -ویرایش - - -

و اینجا
http://www.happyzebra.com/timezones-worldclock/difference-between-Los Angeles-and-Tehran.php

- - -ویرایش - - -

فکر کنم 11:30 صبح باشه

یه چیز جالب تو wwe 13 بزنید پانک vs سانتینو
ببینید کی می بره رو درجه سختی legends و نوع مسابقه epic
یا man tag team match شش نفره بزنید سانتینو هم توشون باشه
می بینید که سانتینو همه رو می بره
21.gif

خیلی خیلی مسخره است

Last edited by a moderator:

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
Darren young

Rey Mysterio

و

Daniel Bryan با ریش :d تایید شدن و یه نکته دیگه اینکه تو تم ورودی صداش شنیده میشه که میگه yes yes no no و Ryback هم یه چیزایی میگفت

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
مثلا درباره گیم پلی قرار بود باشه؟! دارن راستر تایید میکنن؟؟ فکر کنم تازه شروع شده و تا فردا خبرهای تکمیلی میاد،
ولی مثلا darren young به درد کی میخوره ؟ بجاش rvd تایید کنن ندازنش تو dlc

- - -ویرایش - - -

مثلا درباره گیم پلی قرار بود باشه؟! دارن راستر تایید میکنن؟؟ فکر کنم تازه شروع شده و تا فردا خبرهای تکمیلی میاد،
ولی مثلا darren young به درد کی میخوره ؟ بجاش rvd تایید کنن ندازنش تو dlc

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر