WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
من فقط یک چیزو حدس میزنم thq چندین سال توی ساختن wrestling تجربه داره فکر نمیکنم این کمپانی بتونه در یک سال اون تجربه را کسب کنه

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
من فقط یک چیزو حدس میزنم thq چندین سال توی ساختن wrestling تجربه داره فکر نمیکنم این کمپانی بتونه در یک سال اون تجربه را کسب کنه
بله درسته اون چند ساله wwegames درست می کنه و تجربه داره ولی 2ksports تازه به این کار روی اورده

ولی فکرکنم 2k15 خیلی پیشرفت داشته باشه

الان این بازی دست thq بود پیشرفت های زیادی نسبت به 2k14 داشت البته فقط این سال ها نه سال بعد

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman

دوست عزیز فقط ناشر عوض شده همون گروهی که wwe 13 رو ساخته داره wwe2k 14 رو میسازه ;)

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
دوست عزیز فقط ناشر عوض شده همون گروهی که wwe 13 رو ساخته داره wwe2k 14 رو میسازه ;)
خب بازم ناشر بازی تاثیر گذاره
و در حال حاظر دو گروه بازی رو درست می کنن
Yuke's
Yuke%27s_%28logo%29.jpg
موفق باشی:d

- - -ویرایش - - -
بازی های ساخته شده توسط yuke 's

بازی های ساخته شده توسط Yuke's

1995

1996

1997

1998

1999

2000

2001

2002

2003

2004

2005

2006

2007

2008

2009

2010

2011

• WWE '12
  • Real Steel (XBLA and PS3)
2012

2013

از wikipedia

200px-THQ_logo_2011.svg.png

{THQ {1991-2012

- - -ویرایش - - -

بازی های 2K SPORTS

2K Games Games On PS3

2K Games Games On Wii

2K Games Games On PC

2K Games Games On DS

2K Games Games On PSP

2K Games Games On Wii U

200px-2k_logo.svg.png

2k games

آخرین ویرایش:

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
بازی های ساخته شده Visual Concepts

این شرکت توسط
2k sports از sega خریداری شده است
2K/ESPN game series

Other games

Xbox

Dreamcast

• Floigan Bros.
  • Ooga Booga
  • Sonic Adventure 2
    • Visual Concepts is listed in the credits of Sonic Adventure 2 and Sonic Adventure 2 Battle.
PlayStation

• NBA Fastbreak '98
  • NHL Hockey '97 (published by EA Sports)
  • One
  • Viewpoint
Sega Saturn

• NBA Action 98 (published by Sega Sports)
  • NHL Hockey 97 (published by EA Sports)
SNES/Genesis/Mega Drive

Game Boy

Apple IIGS

• Task Force (published by Britannica Software)
  • Gnarly Golf (published by Britannica Software)
  • Great Western Shootout (published by Britannica Software)

- - -ویرایش - - -

بازی ای مثل این نمیاد دیگه ...
درسته:((
ولی خدا رو چی دیدی شاید 2k15 محشر شد:punk:

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی ای مثل این نمیاد دیگه ...

ببین کلا بازی هایی که اون زمان واسه ps2 اومد همه خوب بودن، مثل just bring it و shout your mouth و در سطح هم بودن من الان دوست دارم here comes برای 360 پورت کنن حال کنم .از نظر راستر هم حساب کنی بهترین بود. دیگه تو خواب بشه گلدبرگ و تست دید.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
حضور rvd ، هم تایید میکنم بعد از بازگشتش به wwe و حضورش در بازی money in the bank حضورش در بازی بعد از نسخه 2011 دوباره
لیست کامل راستر ها طبق رسم همیشگی شب summer slam اعلام و تکمیل میشه که اواسط مرداد یا شهریوره.

قطعی شد ، یک فرد تکنیکی دیگه به بازی برگشت

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
من یادم نمیاد اینقدر که شما ها از here come the pain تعریف میکنید اونقدر باهاش حال کرده باشم در کل من یکی دیگه کارم با wwe تمام شده مگر اینکه کوین نش و گلدبرگ که خوب گلدبرگ دیگه هرگز و یا یکی از استارهای بزرگ برگردند استینگ هم دیگه با این سن و سالش به wwe نمیاد من وقتی بازی امد میخرمش اما در حد همون داستانش میرم و بای بای فقط بازم میگم از thq ممنونم که توی 12 رینگ wcw را ساخت و به خواستم رسیدم
راستی بچه نمیدونم این موضوع را میدونید یا نه شما میتونید استارهای که خودتون میسازید را از 50 بیشتر کنید میدونید که در همه نسخه هایی که تا الان امده از 50 تا بیشتر نمیشه استار ساخت اما روشی را بهتون یاد میدم که میتونید اونها را به عدد 80 برسونید یا بیشتر

شما در همون بخش استار را بسازید حسابی کارهایی مثل حرکات و فینشر ها و اینترنس و موزیک و موی اون شخص را هم بسازید وقتی کار تمام شد و دیگه کاری بهش نداشتید وارد بخش story بشوید و در یک هفته استار مورد نظرتون را انتخاب کنبد که با یکی مسابقه بده
حال اون را سیو کنبد شما میتونید اون استار را در بخش مربوط به ساخت استارها پاک کنید و دوباره برید و بخش استوری که سیو کردید را باز کنید اونجا اون استار وجود داره و راحت میتونید با هرکی خواستید بازی کنه

اما نکته شما در اون بخش در هر استوری 15 عدد استار ساخت خودتون بیشتر نمیتونید استفاده کنید دوم اینکه اگر یک استار را با 2 تا 4 تا استایل مختلف ساختید در هر سیو نمیتونید از بقیه استفاده کنید یعنی به فرض شما هوگن را در استایل هولک منیا ساختید برای اون یک بار باید به عنوان استار بازیتون استفاده کنید و برای استایل هالیوود هم یک بار دیگر یک مسابقه براش بزارید اینطور از شما دو تا استار کم میشه از اون 15 تا امیدوارم توانسته باشم منظورم را بهتون بفهمونم البته خودتون باید اینکار را انجام بدید تا کامل متوجه شوید
من خودم تا الان 80 تا استار wcw و 10 تا منجر و زن ساختم
رر

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
اقا فرشید شما چون فاز wcw هنوز تو فکرت هست ، تونستی wcw رو دوباره احیا کنی.ولی ای کاش واسه این کار از wwe13 استتفاده میکردی.
امیدوارم نسخه 2k14 اینقدر موفق باشه که بتونه طرفدارهای قدیمی مثل شما رو جذب کنه و دوباره به حد اقل دنیای مجازی کشتی کج برگردونه.
من خودم اصلا مسابقات رو دنبال نمیکنم ولی اصلا نمی تونم بازیش مخصوصا نسخه 13 رو ول کنم.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اقا فرشید من هم از کسانی هستم که از wcw بدم میاد حالا فکر کن چندین سلیقه متفاوت مثل من و شما چجوری باید ارضا شه من با wwf و شما با wcw
ولی برای شما به نظرم gm mode تو 14 میتونه عامل نگه دارنده باشه میتونی افراد تیم wcw با هزینه ای که بازی بهت میده جذب کنی و در اخر باید با مدیرای دیگه رقابت کنی نمیدونم gm mode یادته یا نه ولی بسیار جذاب و سخته و میتونه پای بازی نگه داره ولی اگه دوباره دستکاریش نکنن خوبه

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اقا فرشید من هم از کسانی هستم که از wcw بدم میاد حالا فکر کن چندین سلیقه متفاوت مثل من و شما چجوری باید ارضا شه من با wwf و شما با wcw
ولی برای شما به نظرم gm mode تو 14 میتونه عامل نگه دارنده باشه میتونی افراد تیم wcw با هزینه ای که بازی بهت میده جذب کنی و در اخر باید با مدیرای دیگه رقابت کنی نمیدونم gm mode یادته یا نه ولی بسیار جذاب و سخته و میتونه پای بازی نگه داره ولی اگه دوباره دستکاریش نکنن خوبه

اقا منصور گل واقعا همینطور که wwf طرفدار داره wcw هم هنوز طفدارهای خودشو داره من به نظرم کسانی مثل من که 35 سالمه نمیتونن wwe الان را تحمل کنند من wwf را دوست داشتم حتی wwe تا سال 2011 هم هنوز طرفدارش بودم اما رفتن استارهای بزرگ از این باشگاه و لجندهای اون زمان دیگه حسی به من نمیده اصلا هیجان ندارم من همه مسابقات را راحت پیشبینی میکنم و اگر 100 % همون نشه 90 % به پیش بینی من نزدیکه الان برا امدن wwe 14 هم شوغی ندارم حتی زمانی که باتیستا در wwe بود یادمه توی رویال رامبل داشتم از هیجان میمردم اما امسال هیچی یکم فقط یکم امدن راب ون دم منو خوشحال کرد
الانم تنها استار محبوبم توی wwe تریپل اچ است یعنی بازنشست بشه دیگه کلا کاری با این کمپانی ندارم
و اما در مورد gm کاملا یادمه و اونو بازی کردم سخت هم بود دقیقا ولی زیاد حال نکردم خیلی وقت گیر بود من متاهل هستم و بچه 4 ساله دارم کم کم دیگه موقشه که کشتی کج را کلا بزارم کنار وقت ندارم زیاد و بتونم به گیمهای دیگه هم برسم خوبه اینم که میگم دارم خاطرات جوانیم را زنده میکنم الان دارم بازیهای سال 1998 wcw را هم بیبنم هم بازی میکنم بعدش دیگه بعد از 16. 17 سال دیگه کشتی کج نگاه نمیکنم .
در ضمن من چندین سال مدیر سایتهای مختلف کشتی کج بودم و حتی قوانین را به صورت کامل برای همه اموزش دادم و از اونجام کارم تمام شد

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
البته دیگه راست میگی ، متاهل عم هستی و وقت نداری واقعا درسته من ولی کلا منظورم به بازی بود اقا فرشید عزیز اون کشتی کج تلویزیونی که من 4 ساله نگاه نمیکنم اون که اصلا ارزش دیدن نداره ، بیشتر بحث رو بازیه، بعد بحث حضور گلدبرگ هم میتونه در اینده اتفاق بیافته چون کاملا رابطه ای هست حضور راستر ها، وینس اگه رابطه اش با راستر بازنشسته یا قدیمی که رفته و به tna و لیگ دیگه ای نرفته خوب بشه مثل برت هارت؛ و در شو راو یک حضور تبلیغاتی هم داشته باشه حضورش قطعی هست،البته بستگی به داستان بازی هم داره.همین Bruno sumartino من اصلا اسمش نشنیده بودم باید خیلی قدیمی باشه ،یم دفعه واسه راستر ها تایید شد یا macho man که من از حضورش خوشحال ,و حال کردم، اینم یک فرد wcw، فکر کنم احتمال حضور ric flear هم باشه

آخرین ویرایش:

mamad7

کاربر سایت
Sep 25, 2012
68
نام
محمد
البته دیگه راست میگی ، متاهل عم هستی و وقت نداری واقعا درسته من ولی کلا منظورم به بازی بود اقا فرشید عزیز اون کشتی کج تلویزیونی که من 4 ساله نگاه نمیکنم اون که اصلا ارزش دیدن نداره ، بیشتر بحث رو بازیه، بعد بحث حضور گلدبرگ هم میتونه در اینده اتفاق بیافته چون کاملا رابطه ای هست حضور راستر ها، وینس اگه رابطه اش با راستر بازنشسته یا قدیمی که رفته و به tna و لیگ دیگه ای نرفته خوب بشه مثل برت هارت؛ و در شو راو یک حضور تبلیغاتی هم داشته باشه حضورش قطعی هست،البته بستگی به داستان بازی هم داره.همین Bruno sumartino من اصلا اسمش نشنیده بودم باید خیلی قدیمی باشه ،یم دفعه واسه راستر ها تایید شد یا macho man که من از حضورش خوشحال ,و حال کردم، اینم یک فرد wcw، فکر کنم احتمال حضور ric flear هم باشه
برونو سامارتینو رکورد دار نگه داشتن کمربندیه که الان به عنوان wwe championship شناخته می شه ، در مورد مدت زمان نگه داشتن کمربند هم فقط یه سرچ بزن از تعجب شاخ در میاری ( البته بلانسبت)...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر