WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دوستان اون لینکی که حامد گذاشته ،در حقیقت برای طراحی کاور هست، که به وبسایت رسمی 2k هدایت میشید ،اونجا 41 عکس راستر هست که اینها میتونند راستر های فعلی بازی باشن، بله البته لیست لجند ها مونده تا تکمیل شدن . فکر کنم بتونیم 20 لجند هم امسال داشته باشیم با وجود اتیتود ارا 2 .لیست حقیقی

gear of war

کاربر سایت
Dec 28, 2011
508
نام
مهرشاد
چند تا کاور fan made:

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/417597_4564578268757_49943522_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/539708_405759899516551_1437624133_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/57889_240867869390122_1828592226_n.jpg

اینم راستر هایی که احتمال بودنشون خیلی زیاده: (توی سایت بازی هم هستند)

• AJ Lee
  • Alberto Del Rio
  • Antonio Cesaro
  • Bella Twins
  • Big Show
  • Brock Lesnar
  • Brodus Clay
  • Chris Jericho
  • CM Punk
  • Cody Rhodes
  • Damien Sandow
  • Daniel Bryan
  • David Otunga
  • Dolph Ziggler
  • Heath Slater
  • Jack Swagger
  • Jerry Lawler
  • Jinder Mahal
  • John Cena
  • Justin Gabriel
  • Kane
  • Kofi Kingston
  • Layla
  • Mark Henry
  • Michael Cole
  • The Miz
  • The Rock
  • Natalya
  • R-Truth
  • Randy Orton
  • Rey Mysterio
  • Ryback
  • Santino Marella
  • Sheamus
  • Sin Cara
  • Tensai
  • The Great Khali
  • Triple H
  • Undertaker
  • Wade Barrett
  • Zack Ryder

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,475
نام
Matthew
Official Box Art :

wwe_2k14_boxart.jpg

تریلر هم عرضه شده ... اگر قند خوردکن دارید میتونید در ایــــــــــــنجا ببینید :d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دیدم،تنها نکته ای که داشت و مثبت، این بود که ryback ، رو دو نفر، فینیشر میزنه، میشه در فینیشر جان سینا هم باشه،با این که ازش بدم میاد.b-) ، macho man هم تایید شد تو تریلر. جای خالی chris beniot حس میشه .بزنه وینس سکته کنه ، این قضیه هم حل شه .
74924189537967622819_thumb.jpg
:x

آخرین ویرایش:

gear of war

کاربر سایت
Dec 28, 2011
508
نام
مهرشاد
منم دیدم ولی تغییر زیادی ندیدم امیدوارم بازی بهتر از اینی که تریلر نشون میده باشه
(مثل اینکه 2k اومده از wwe 13 کپی زده دوتا چیز هم اضافه کرده)

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
اول از همه تبریک میگم به همه.بالاخره همه از سردرگمی در اومدیم.
حداقل الان فهمیدیم که انجین بازی عوض نشده و از لحاظ بصری،ما بازی تقریبا در حد wwe13 رو شاهد هستیم (البته کارتر ها به نظر کمی پولیش شده تر شدند و نورپردازی سالن هم فکر کنم بهتر شده بود).ولی در کل گرافیک همونه.اصلا هم اشکال نداره.به هر حال در طول یک سال توقع بیشتر از این هم نمیرفت.
همون طور که دوستان اشاره کردن،فینیشر دوتایی رایبک و sweet chin music در هوای شان مایکلز به نظر جالب میومد.
طراحی چهره ها طبق معمول چنگی به دل نمیزنه که اون هم مربوط به انجین قدیمی هست.
نکنه قابل توجه دیگه:
اون قسمتی که ماچو من داره میپره روی شان مایکلز،اگه دقت کنین شان مایکلز کاملا نقش بر زمین (بیهوش ) روی زمین هست.
در این نسخه های اخیر کارکتر ها هیچ وقت این طور روی زمین ولو نمیشدن.البته به جز svr 07.از لحاظ ولو شدن روی زمین svr09 بد ترین نسخه بود.ولی اینجا خدا رو شکر کرکتر مثل svr07 ولو شده بود.
کاور بازی هم که ظاهرا اخر تریلر مشخص شد.
چیز بیشتری از این تریلر نمیشه فهمید اما واسه من همین کافی بود و واقعا امیدوار شدم وقتی اسم 2K رو اول دیدم.
امیدوارم این هم بتونه موفقیت wwe13 رو تکرار و مشکلات اون رو رفع کنه.
امیدوارم 2K و تیم سازنده تمرکزشون رو روی AI هم بزارن حالا که گرافیک رو تغییر ندادن.
این خونه روی پای استیو استین؟
7gee8b19653psyb75dcp.png
فقط الان خبر خوب اینه که بگن انلاین پس نمیخواد برای مولتی و سرورهاش هم قابل قبول باشه.
من خودم که سیزن پسش رو میخرم ولی اگه پولی باشه،خیلی ها نمیخرن و بازار بازی کساد میشه.
........
راستی باکس ارت های fan made هم فوق العاده خوف و باحال بودن.دمشون گرم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اصلا معلوم نیست دانیال خون یا نه، ولی با کیفیت بالاتر باشه میشه فهمید،درمورد بیهوش بودن هم درسته ولی 12 از همه بدتر بود، here comes the pain از 2007 هم بهتر بود و بهترین بود تو همون بیهوش شدن هم.از لحاظ فیزیک هم بهترین بود. سنگینی ضربات مخصوصا با اشیا حس میشد و انیمیشن خوبی هم داشت.با یک ضربه اثرش حس میشد

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور

Black_Hawk

کاربر سایت
Jun 17, 2011
111
نام
میلاد
تریلر رو دیدم.....
گرافیکش یکم تو ذوقه...البته توی کمتر از یه سال نمیشد کاری هم کرد..ولی برای نسخه بعدی باید به فکر یه انجین درست و حسابی باشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر