WWE 13 | Xbox 360

میانگین نمرات این بازی رو پیشبینی کنید

• 90-100

رای‌ها: 20 11.6%
  • 80-90

رای‌ها: 56 32.4%
  • 70-80

رای‌ها: 51 29.5%
  • 60-70

رای‌ها: 21 12.1%
  • 50-60

رای‌ها: 4 2.3%
  • کمتر از 50

رای‌ها: 21 12.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
با تشکر از ارسلان عزیز،پست اول اپدیت شد
.......
درسته که کامل کردن راستر ها و اضافه کردن استوری خوبه.ولی مهمترین چیز به نظرم گزینه چهارم هست.اینا اگه یه انجین خوب واسه این بازی طراحی کنن،میتونن یه گیم پلی خوب روی پیاده سازی کنن.چرا که طراحی چهره و صداگزاری و فیزیک و جزعیات رو هم شامل میشه.
فیزیک(بنظرم مهمترین چیز میتونه همین باشه.شما تصور کنین حریف با دریافت ضربه کلوزلاین،هر بار یه جور روی زمین بیفته.مثلا یه بار با صورت و یه بار به پشت روی زمین بیفته.یا مثلا اگه ضربه خیلی سنگین بود حریف 2 بار دور خودش بچرخه.کلا فیزیک باعث میشه گیم پلی خسته کننده نباشه و هر بار و با هر حرکت ادم سوپرایز بشه.همین که ادم فکر کنه کرکترش انگار وزن داره و با اقتادنش واقعا سنگینی اون حس بشه کافیه تا ادم فن WWE بشه:d)

---------- نوشته در 09:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:31 PM ارسال شده بود ----------

راستی دوستان عزیزی که اموزش انتقال ذخیره از کامپیوتر به ایکس باکس رو میخواستید برای انتقال ذخیره های WWE 13
اموزش را کامل نوشتم و اماده شد

این هم لینک تاپیک:
http://forum.bazicenter.com/thread72609/#post2406826
خدا خیرت بده جوون.برم ببینم کار میکنه:x

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
دانیال خداوکیلی یه چیزایی گفتی دلم کباب شد:(
بنظر من یکی از اشکال های بزرگ اینه که قدرت همه ی فینیشر ها برابره:|
اگه قدرت فینیشر ها متفاوت باشه بازی خیلی جذاب تر میشه.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
لورد و ali triple کمک کنین.
سیو ها رو که فعلا موفق نشدم بریزم.(نیاز به کمی زمان دارم:d).
از اون برنامه محدودیت ها رو از بین میبره ، الان دارم استفاده میکنم.فایل های سیوم رو در desktop اکسترکت میکنم.بعد با اون برنامه میارمش بالا و unlock all رو میزنم.بعد فایل قبلی رو پاک میکنم و جدید رو inject میکنم.اما وقتی فلش رو به xbox میزنم.هیچ فایلی رو نشون نمیده.دارم شفت میشم

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
لورد و ali triple کمک کنین.
سیو ها رو که فعلا موفق نشدم بریزم.(نیاز به کمی زمان دارم:d).
از اون برنامه محدودیت ها رو از بین میبره ، الان دارم استفاده میکنم.فایل های سیوم رو در desktop اکسترکت میکنم.بعد با اون برنامه میارمش بالا و unlock all رو میزنم.بعد فایل قبلی رو پاک میکنم و جدید رو inject میکنم.اما وقتی فلش رو به xbox میزنم.هیچ فایلی رو نشون نمیده.دارم شفت میشم

Rehash & Resign میکنید قبلش؟ و Profile & Device ID که گفتم رو جایگزین میکنید؟
بعدش در اون پوشه ای که گفتم میریزید؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ارسلان میگم انتظاراتت اکثرا هست فقط گرافیک و.. نیست درسته در کل من که میگم 14 که معلوم نیست ولی احتمالا ذست thq هست
یک رفتن به لوکیشن اضافه کنه درست مثل اتیتود ارا یکجاهایی میرفتیم جلو لوکیشن y میزدیم میرفت پارکینگ اصلا خیابون نه ولی این عملیه،لادر بکنن 8 نفره همه اینا تو این،نسل قابل اجراس ولی موتور فرسوده تیم ژاپنی توانش نداره میتونه بازی هیجانی کنه من واقعا ندیدم اینا در هر شماره از گرافیک حرف میزنن کار خاصی میکنن و سر مردم شیره میمالن از گرافیک بزنن لا اقل گیم پلی گسترده کنن با همین موتور به نظر من اتفاق خاصی،تو 14 نمفته با حرف دانیالم موافقم ،

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
این ها پانچ ها و کک ها و فنون و ضربات را مثل Wrestle Kingdom واقعی گرایانه و طبیعی کنند هنر میکنند و دعای خیر ما پشت سرشون است
نیازی به گرافیک بالا و مسابقات جدید نداریم

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
ارسلان میگم انتظاراتت اکثرا هست فقط گرافیک و.. نیست درسته در کل من که میگم 14 که معلوم نیست ولی احتمالا ذست thq هست
یک رفتن به لوکیشن اضافه کنه درست مثل اتیتود ارا یکجاهایی میرفتیم جلو لوکیشن y میزدیم میرفت پارکینگ اصلا خیابون نه ولی این عملیه،لادر بکنن 8 نفره همه اینا تو این،نسل قابل اجراس ولی موتور فرسوده تیم ژاپنی توانش نداره میتونه بازی هیجانی کنه من واقعا ندیدم اینا در هر شماره از گرافیک حرف میزنن کار خاصی میکنن و سر مردم شیره میمالن از گرافیک بزنن لا اقل گیم پلی گسترده کنن با همین موتور به نظر من اتفاق خاصی،تو 14 نمفته با حرف دانیالم موافقم ،
داداش من خیلی کلی گفتم و گرنه همین الان تو همین تاپیک می تونم بالای 20-30 تا اشکال بازی رو بگم.خداوکیلی بازی ای تو عمرم ندیدم که مثل سری WWE ایراد داشته باشه.

---------- نوشته در 07:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:36 PM ارسال شده بود ----------

بزودی مقاله های دیگه ای هم در رابطه با سری WWE می نویسم.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این ها پانچ ها و کک ها و فنون و ضربات را مثل Wrestle Kingdom واقعی گرایانه و طبیعی کنند هنر میکنند و دعای خیر ما پشت سرشون است
نیازی به گرافیک بالا و مسابقات جدید نداریم
این بازی شبیه ساز کشتی نیست که بخواد تا اون حد پیش بره و ارکید اگه بخوای اونجوری حساب کنی باید به قول ارسلان فن ها و فینیشر ها هم قدرت داشت
وفیزیک بازی تعریفی لز واقعیت نداره،و نیاز به مسابقات جدید داره برای سرگرمی و تنوع بازی

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
این بازی شبیه ساز کشتی نیست که بخواد تا اون حد پیش بره و ارکید اگه بخوای اونجوری حساب کنی باید به قول ارسلان فن ها و فینیشر ها هم قدرت داشت
وفیزیک بازی تعریفی لز واقعیت نداره،و نیاز به مسابقات جدید داره برای سرگرمی و تنوع بازی
آقا یه فکری باید به حال این آسون بودن بازی بکنن.من تو wwe '13 حتی یک باخت هم نداشتم.باید خیلی سخت ترش کنن.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
سیوهای خودم رو در desktop اکسترکت کردم.بعد با نرم افزار wwe13 editor ویرایشش و refresh and desin , fix file کردم و فایل اماده هست.
حالا
با USBXTAFGUI_v44 فایل رو inject کردم.
اما باز هیچ اتفاقی نمی افته.(تغییراتی که دادم اعمال نشده).
.....
این مرحله ی USBXTAFGUI_v44 رو یکم توضیح بدید.لورد یکمی توضیح داده ولی به همین راحتی که میگه هم نیست.
یه سری فایل ها مربوط به cache هستن و کلا فایل های زیادی با USBXTAFGUI_v44 باز میشن که ادم گیج میشه.کدومش رو باز کنیم؟کدومش رو ذخیره کنیم؟
اگه اموزش تصویری بود الان این مشکلات رو نداشتیم.(عکس منظورمه)
مثلا من نفهمیدم منظور از پوشه (که لورد گفته باید باز بمونه)چیه؟پوشه همون صفحه ی نرم افزار USBXTAFGUI_v44 هست؟؟؟؟؟؟

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
یه سری فایل ها مربوط به cache هستن و کلا فایل های زیادی با USBXTAFGUI_v44 باز میشن که ادم گیج میشه.کدومش رو باز کنیم؟کدومش رو ذخیره کنیم؟

با USBX بعد از اونکه اون پوشه ای که ذخیره ی بازیتون در اون هست را باز کردید اون پوشه را همانطور باز نگه دارید بعدش ذخیره های اماده شده را به همان پوشه Inject کنید و تمام

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من الان بازم ازمایش کردم.اما انگار که نه انگار.هیچ اتفاقی نمی افته.
فایل های سیوم رو از اینجا باز میکنم.
بعد از اینکه فایل قبلی رو پاک میکنم و فایل جدید رو اینجکت میکنم،هیچ دکمه سیوی نداره.ولی انگاز کپی میشه.
اما هیچ چی در عمل اتفاق نمی افته.
i0zte8uoq30ofauhroth.png

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
من الان بازم ازمایش کردم.اما انگار که نه انگار.هیچ اتفاقی نمی افته.
فایل های سیوم رو از اینجا باز میکنم.
بعد از اینکه فایل قبلی رو پاک میکنم و فایل جدید رو اینجکت میکنم،هیچ دکمه سیوی نداره.ولی انگاز کپی میشه.
اما هیچ چی در عمل اتفاق نمی افته.

نه دکمه ی سیو نداره ولی کپی میشه
بعدش یعنی وقتی فلش را به ایکس باکس وصل میکنید در هیچکدوم از پوشه ها هیچی نیست؟ اونموقع ذخیره ای که اماده کردید در هیچکدوم از پوشه ها نیست؟
خب پس یا قبل از Rehash & Resign کردن Profile ID & Device ID درستی را وارد نکرده بوده اید یا اینکه ابتدا اون پوشه را بسته بوده اید بعدش دوباره باز کرده اید
چونکه از همون اول کاری باید اون پوشه را باز بذارید

حالا شما به این برادرمون اسپنسر بگید شاید ایشون بهتر براتون توضیح داد و کمکتون کرد

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستان چون من هنوز درگیر ساخت استار و رینگهای wcw در wwe 12 بود و خدا را شکر بعد از یکسال تمام شد که همانطور که گفتم توی سایت قرار میدم
سوالم اینه من نمیخواهم خیلی وفت برای wwe 13 بزارم لزا برای اینکه بتونم فقط رینگها و استارها را باز کنم بدون استفاده از سیو چه راههایی داره
در واقع مشکلم یونورس هست که خیلی وقت میبره حنما باید مسابقات را بازی کنیم تا اخر یا با سیم کردن حله ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر