WWE 13 | Xbox 360

میانگین نمرات این بازی رو پیشبینی کنید

• 90-100

رای‌ها: 20 11.6%
  • 80-90

رای‌ها: 56 32.4%
  • 70-80

رای‌ها: 51 29.5%
  • 60-70

رای‌ها: 21 12.1%
  • 50-60

رای‌ها: 4 2.3%
  • کمتر از 50

رای‌ها: 21 12.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اگه ممکنه فرمول ساخت راسترهای زیر رو بذارید:

Ryback
Antonio Cesaro
Damien Sandow
Bill Goldberg
Jeff Hardy
Batista

*ترجیحا همراه با moveset هاشون*

همون save ,ali triple که صفحه پیش گذاشت استفاده کنی بهتره، چون ساختشون هیچی ولی همین انتخاب حرکت ها،و فینیشر هاشون دردسر داره و خیلی زمان میبره
من خودم،سر همین قضیه خسته شدم جف هاردی ساختم

t@ylor swift

کاربر سایت
Oct 3, 2012
30
یکی میتونه بگه چه جوری میتونم این dlc های جدید رو بخرم بدون اینکه به ایکس باکس لایو وصل بشم یعنی از طریق کامپیوتر بخرم بعد فقط از ایکس باکس لایو دانلودش کنم؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
امشب بعد دو ماه میخوام یک I quit بزنم، ولی بد بختی سیومون پرید فلشم ندارم واسه،دانلود سیو، فک کنم تایپک دیگه به اخراش رسید
خوب رفت جلو، ببینیم واسه 14 چی رو میکنن؟ چند تا راستر قدیمی باید اضافه شن با ی ایده جدید بجای یونیورس که من مخالفشم مگر با کات اسکین ترکیب شن،و چند نوع مسابقه که حذف کردن که bruid alive نود درصد شماره بعد هست
این بازی رفت واسه نسل هشتم از شماره 15

Matrix007

کاربر سایت
Sep 7, 2007
302
نام
R3ZA
خیر نمیتونند و البته این DLC چندان محتوای مهم و به درد بخوری هم نداره
و اگه میخواهید فقط بخاطر این DLC کنسول تون رو جیتگ کنید هم پیشنهاد میکنم که همچین اشتباهی را نکنید زیرا معایب جیتگ شدن بیشتر از فواید اش است

تنها عیب جیتگ از دست دادن بازی تو لایوه که اونم با سیستم جدید L!NK یه جورایی جبران شده و هیچ عیبی پیدا نمیکنه به شرطی که جیتگ کردن کنسول رو بدی دست یه ادم کار بلد
در ضمن کل این پک DLC یه طرف اون Undertaker "Ministry of Darkness" alternate attire هم یه طرف..........از وقتی دانلودش کردم سمت costume های دیگه تیکر نرفتم لامصب این costumeاش یه ابهت دیگه ای داره

NathanDraculla

کاربر سایت
Dec 15, 2012
55
نام
?????
بله واقعا هم به نظر میاد که تاپیک دیگه به اخراش رسید
راستی من همون Lord Adhinos هستم که اکانت قبلی ام بن شد و تا اون از بن دربیاد با اجازه ی ادمین گرامی Ali با این اکانت فعالیت میکنم
خب ولی من هنوز هم دارم WWE 13 را بازی میکنم و حقیقتش فعلا پول هم ندارم که بخوام بازی دیگه ای بخرم و مجبورم حالا حالاها با همین WWE 13 حال کنم
راستی چند تا از رکورد هارو هم شکستم
مثلا Raven را 25 هفته قهرمان کمربند Hardcore گذاشتم و رکورد تایتل ران بیگ باس من شکسته شد
و Ultimo Dragon را هم 36-34 هفته قهرمان کمربند Cruiserweight باقی گذاشتم و رکورد تایتل ران ری میستریو هم شکسته شد
راستی کمربند WCW Television را هم بسیار شبیه به خودش ساختم و به بازی اضافه کردم و اولین قهرمانش هم میز بود ولی چون بصورت Vacent کمربند را برد قهرمانی براش ثبت نشد!!!
فعلا هم برنامه دارم که یک استار ساختگی به اسم Barnett Spartirs که ساختم را قهرمان کمربند سنگین وزن کنم و 5-4 سال قهرمان باقی بذارم تا رکوردش از همه ی رکورد ها برتر و بالاتر بشه
بیشتر تیم های قدیمی مثل nWo و Hardy Boyz را هم ساختم و تیم Dudley Boyz را هم با اسم Team 3D ساختم
کلاء من حالا حالا ها برا این WWE 13 برنامه دارم و حالا حالا ها طرف بازی دیگه ای نمیرم فقط حوس Lord of Rings Logo و Worms Collection کردم که اون ها هم چون پول ندارم بهتره که طرفشون نرم
اصلا همین WWE 13 رو عشق است

راستی به نظر من اگه شما هم مثل من رکورد هایی که در یونیورس میزنید را بیایید اینجا بگید تاپیک به اخر نمیرسه و دائم اپدیت میشه
البته بعید میدونم کسی مثل من فکر رکورد زدن در یونیورس باشه

موفق باشید

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
نه.تاپیک به اخر نرسیده.هر وقت هر کی کاری یا سوالی داشته باشه میاد میگه.
من خودم کل سیو هام پاک شده و از اون روش بلد نیستم که سیو های alitriple رو بریزم(کاش یکی راهنمای قدم به قدم بزاره).
ولی با این وجود هر روز بازی میکنم.مثلا دیروز وصل شدم به لایو و برای اولین باز wwe13 رو انلاین بازی کردم.اوضاع سرورهاش وحشتناک داغونه.
تعریف کنم؟
مسایقه المنیشن چیمبر بود.من جان سینا رو ورداشتم.اخرش فقط من و راک و لسنار موندیم که یک دفعه وسط مسابقه راک رو برنده اعلام کرد.(در صورتی که توی رینگ فرو رفته بود:|).
الانم برم یه بار دیگه لایوش رو امتحان کنم.شاید صبح ها بهتر باشه.
ولی یکی راهنمای قدم به قدم استفادده از سیو ها رو بزاره همراه عکس.ممنونم میشیم
.....
راستی 2 تا ایراد که در بازی اذیت میکنه:
1.وقتی نفر سوم میبینه که من دارم نفر دوم رو پین میکنم ، هیچ تلاشی واسه پین نشدنش نمیکنه.تو WWE12 این مشکل نبود و طرف تا کله میومد مانع میشد.
2.مسابقه last man standing وقتی حریف برای اولین بار روی زمین میفته و داور میشماره،همون دفعه اول تا 10 میشماره و طرف بلنئد نمیشه.
ولی اشکال نداره

NathanDraculla

کاربر سایت
Dec 15, 2012
55
نام
?????
نه.تاپیک به اخر نرسیده.هر وقت هر کی کاری یا سوالی داشته باشه میاد میگه.

تازه تاپیک به اخر برسه خود ما که هستیم ;)
چند وقت دیگه هم که بازی جدید TNA که کورت انگل گفته بود ساخته بشه میشینیم راجب اون حرف میزنیم

ولی با این وجود هر روز بازی میکنم.مثلا دیروز وصل شدم به لایو و برای اولین باز wwe13 رو انلاین بازی کردم.اوضاع سرورهاش وحشتناک داغونه.
تعریف کنم؟

از اوضاع اینترنت من که داغون تر نیست
امروز یک البوم اهنگ را ساعت 10 صبح برای دانلود گذاشتم بعدش بیرون رفتم و ساعت 12:30 برگشتم بعدش دیدم که هنوز نصفش مونده بود تا دانلود بشه!!!

ولی یکی راهنمای قدم به قدم استفادده از سیو ها رو بزاره همراه عکس.ممنونم میشیم

شما دعا کنید من اعصاب و روانم درست بشه و یک پولی به دستم برسه
خودم میشینم چنان اموزشی براتون میذارم که دنیا به خودش ندیده

راستی 2 تا ایراد که در بازی اذیت میکنه:
1.وقتی نفر سوم میبینه که من دارم نفر دوم رو پین میکنم ، هیچ تلاشی واسه پین نشدنش نمیکنه.تو WWE12 این مشکل نبود و طرف تا کله میومد مانع میشد.

یک ایراد دیگه هم وجود داره که در مسابقات Traditional Tag Elimination Match وقتی یکی از حریف هارو حذف میکنیم اون 2 حریف دیگه که باقی موندن هردوشون با هم وارد رینگ میشن و دیگه هرکاری میکنیم یکی شون خارج نمیشه و داور هم اهمیت نمیده!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من دیگه کلاء از بازی های WWE خسته شدم
کاش زودتر دیگه اون بازی جدید TNA که کورت انگل گفت رو بسازن بیرون بدن
خداییش بازی TNA قبلی رو بدون در نظر گرفتن مشکلاتش، پر از نوآوری بود:x
بازی های WWE داره مثل مسابقات واقعیش چرت و بچه بازی می‌شه:|
امیدوارم یا TNA جدید بیاد یا WWE چه مسابقاتش چه بازی هاش پیشرفت کنه! که مورد اول خیلی عقلانی تره!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
مثل این که ubi به گرفتن ip wwe از thq ابراز علاقه کرده. من که خوشبینم و دوست دارم اتفاق بیافتد حداقل از لحاظ گرافیکی پیشرفت خوبیه و تغیر خوبیه

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
خداییش بازی TNA قبلی رو بدون در نظر گرفتن مشکلاتش، پر از نوآوری بود:x
بازی های WWE داره مثل مسابقات واقعیش چرت و بچه بازی می‌شه:|
امیدوارم یا TNA جدید بیاد یا WWE چه مسابقاتش چه بازی هاش پیشرفت کنه! که مورد اول خیلی عقلانی تره!
بنظر من TNA بازیش یه شکست بود فقط بخاطر عدم حضور زن ها :d اخه مگه کشتی بدون زن میشه؟:d
زن های TNA هم که . .
نسبت به زنهای WWE ملکه محسوب میشن.البته اگه همه ی زن های قدیم و جدید رو بزارن.یک دونه ODB میارزه به صد تا کلی کلی و ... .تازه اسطوره هایی مثل talia madison , angel wiliam , tracy brooks هم بماند.میدونین منظورم از اسطوره چیه دیگه؟؟:dیه قابلیت ساخت سوپر استار هم میزاشتن تا بتونیم اسطوره های دیگه هم خلق کنیم که دیگه محشر میشد.
من احساس میکنم بازی اول TNA رو با هزینه ی کم و با عجله ساختن ولی با این وجود اکشنش بهتر از WWE بود.
اگه یکم روش هزینه ی بیشتری کنن ، یه چیز غولی ازش در میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر