WWE 13 | Xbox 360

میانگین نمرات این بازی رو پیشبینی کنید

• 90-100

رای‌ها: 20 11.6%
  • 80-90

رای‌ها: 56 32.4%
  • 70-80

رای‌ها: 51 29.5%
  • 60-70

رای‌ها: 21 12.1%
  • 50-60

رای‌ها: 4 2.3%
  • کمتر از 50

رای‌ها: 21 12.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

keivan lambert

کاربر سایت
Nov 15, 2012
27
نام
starlight
2 تا سوال .
دیگه مثل wwe 12 نمیشه راحت کیک آوت کرد . دکمه هاش عوض شده؟
یه سوال دیگم اینه چطور حریف بگیرم ببریم گوشه های رینگ یا طرف پله های دور رینگ و سرشو بزنم بهشون تا خون بیاد .من بلدم چطور حریفو باید گرفتو برد اینور اونور اما نمیتونم سرشو بزم به جایی! یکی اینو دقیق یاد بده؟؟؟؟؟؟؟

اگه کنسولت ایکس باکس هستش دو دکمیه پشتی یعنیlt, rtرو با هم فشار بده بعد وقتی حریفت رو گرفتی با تکون دادن جهت اون رو به هر کجا که خواستی ببر مثلا اگه بیرون رینگ هستی با اون کار سرشو میتونی به میله هایه گوشیه رینگ بزنی

کیک اوت کردن شبیه نسخیه قبلی هستش کمی هم راحتتتر شده

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,887
نام
مهراد
بچه ها این قابلیت move thef چجوریه ؟؟
من برای سوپر استارم دارم ولی این حرکت رو نمیزنه ؟!!!!!!!!!!!!!!

کمممممممممممممممممممممممم ممممک​

نمیدونم توی کنسول XBOX با کدوم دکمه هست ولی R1 توی PS 3 رو بگیر وقتی فینیشر داشتی بعد جهت UP رو هم بزن تا تانت همون کشتی گیر رو اجرا کنه وقتی بلند شد میتونی فینیشرش رو بزنی.

اگر بخوای سیگنیچرش رو هم بزنی باید صبرکنی سیگنیچر خودت پر بشه قبلش وقتی باید اون حرکت رو انجام داده باشی ;)

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
WWE 13 EDITOR

دوستان سیو ادیتور بازی هم بصورت کامل منتشر شد که در یک کلام میشه همه کار باهاش کرد از باز کردن و ادیت کردن کاراکترها بگیر تا اینجکت کردن کاراکترهای دست ساز به سیو دیگران و خودتون و از همه مهمتر تغییر جنسیت که میشه باهاش زنها رو اورد به قسمت مردها و کارهای دیگه.

همون اول هم بگم کار کردن با این برنامه شاید برای افراد مبتدی سخت باشه و یادتون باشه پس از ادیت سیوتون اخره کار که کارتون تموم شد گزینه Fix File رو در منو برنامه بزنید.

لینک سیو ادیتور

WWE 13 EDITOR and CAW INJECTOR_V1.0.rar

اینم یه سیو که خودم ادیتش کردم و همه چیز درش بازه و زنها هم به قسمت مردها اومدن و این سیو ماله همون پک قبلی هست که 100 مگ بود و دوستانی که از اون سیو استفاد میکنن میتونن فقط همین فایله سیوی که گذاشتم رو جایگزین قبلی بکنن و حجمش هم خیلی کمه و این سیو بدرد کسانی میخوره که اون پکه قبلی رو دانلود و استفاده کردن و سیو رو قبل از استفاده rehash & resign برای پروفایل خودتون بکنید و با استفاده از این سیو دیگه برای انتخاب تمامی کاراکترها از قبیل زن و مرد و dlc و داور و گزارشگر و کلا همه دیگه نیاز نیست از قسمت راندوم استفاده کنید و به سادگی همون اول بخش دیوا یا زنان رو انتخاب کنید در منو و تمامی کاراکترها بدون دردسر میتونید انتخاب کنید.

SaveData.rar

mamad7

کاربر سایت
Sep 25, 2012
68
نام
محمد
WWE 13 EDITOR

دوستان سیو ادیتور بازی هم بصورت کامل منتشر شد که در یک کلام میشه همه کار باهاش کرد از باز کردن و ادیت کردن کاراکترها بگیر تا اینجکت کردن کاراکترهای دست ساز به سیو دیگران و خودتون و از همه مهمتر تغییر جنسیت که میشه باهاش زنها رو اورد به قسمت مردها و کارهای دیگه.

همون اول هم بگم کار کردن با این برنامه شاید برای افراد مبتدی سخت باشه و یادتون باشه پس از ادیت سیوتون اخره کار که کارتون تموم شد گزینه Fix File رو در منو برنامه بزنید.

لینک سیو ادیتور

WWE 13 EDITOR and CAW INJECTOR_V1.0.rar

اینم یه سیو که خودم ادیتش کردم و همه چیز درش بازه و زنها هم به قسمت مردها اومدن و این سیو ماله همون پک قبلی هست که 100 مگ بود و دوستانی که از اون سیو استفاد میکنن میتونن فقط همین فایله سیوی که گذاشتم رو جایگزین قبلی بکنن و حجمش هم خیلی کمه و این سیو بدرد کسانی میخوره که اون پکه قبلی رو دانلود و استفاده کردن و سیو رو قبل از استفاده rehash & resign برای پروفایل خودتون بکنید و با استفاده از این سیو دیگه برای انتخاب تمامی کاراکترها از قبیل زن و مرد و dlc و داور و گزارشگر و کلا همه دیگه نیاز نیست از قسمت راندوم استفاده کنید و به سادگی همون اول بخش دیوا یا زنان رو انتخاب کنید در منو و تمامی کاراکترها بدون دردسر میتونید انتخاب کنید.

SaveData.rar

علی جون این save که گذاشتی واسه من کار نمی کنه میگه : (سوپر استارهای دانلودی ازبین رفته یا آسیب دیده ، لطفا" از اول دانلود کنید)
در ضمن من از همون پک 100 مگی استفاده میکنم ، rehash & resign هم کردم...اون سیوهایی که تو 100 مگی بود رو راحت استفاده کردم ولی این این ارور رو میده

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
من که دیگه حوصله ندارم اون ذخیره ی قبلی مو پاک کنم و بشینم دوباره از اول شو ها و PPV های WCW را در یونورس جایگزین کنم و برند همه ی استارهارو WCW کنم و موزیک های خودشونو براشون بذارم و حرکاتشون رو درست کنم و غیره
اگه بخوام دوباره از اول همه ی این کارهارو کنم احتمالا موهام سفید میشه!

پ.ن: راستی دوستان من تا الان که 2 PPV از WCW برگذار کردم به نظرم بسیار بسیار قشنگتر و جذابتر از PPV های بسیار مضخرف حال حاظر WWE بودند........ باور کنید که این مسابقات و شوهایی که ما خودمون در بازی های کشتی کج برگذار میکنیم هزار برابر از شوهای مضخرف WWE بهتر هستند

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
علی جون این save که گذاشتی واسه من کار نمی کنه میگه : (سوپر استارهای دانلودی ازبین رفته یا آسیب دیده ، لطفا" از اول دانلود کنید)
در ضمن من از همون پک 100 مگی استفاده میکنم ، rehash & resign هم کردم...اون سیوهایی که تو 100 مگی بود رو راحت استفاده کردم ولی این این ارور رو میده

شاید شما کاراکترهای دست ساز اون پک رو در بازی ادیت یا جایگزین کردید وگرنه اگه همون باشه باید جواب بده و حالا چیزه خاصی هم نداره و فقط زنها رو میشه اورد به بخش مردها و با سیو ادیتور هم میشه سیو خودتون رو ادیت کنید و البته این ادیتور باگهایی هم داره که بهتره بزاریم ورژن جدیدترش بیاد و کلا به قولی حسه این کارها رو خودم هم ندارم.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خوب. سیو با حضور بانوان کامل شد بیاریم تو رامبل زن ها، و چاینا رو با وینس درگیر کنیم علی سیو نداری محدود به افراد wwf شه؟ چون زمین هاش هست .از 98تا 2001

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
من که دیگه حوصله ندارم اون ذخیره ی قبلی مو پاک کنم و بشینم دوباره از اول شو ها و PPV های WCW را در یونورس جایگزین کنم و برند همه ی استارهارو WCW کنم و موزیک های خودشونو براشون بذارم و حرکاتشون رو درست کنم و غیره
اگه بخوام دوباره از اول همه ی این کارهارو کنم احتمالا موهام سفید میشه!

پ.ن: راستی دوستان من تا الان که 2 PPV از WCW برگذار کردم به نظرم بسیار بسیار قشنگتر و جذابتر از PPV های بسیار مضخرف حال حاظر WWE بودند........ باور کنید که این مسابقات و شوهایی که ما خودمون در بازی های کشتی کج برگذار میکنیم هزار برابر از شوهای مضخرف WWE بهتر هستند

دقیقا همینطور هست که میگید بی خودی نبوده که من یک سال طول کشید تا 50 تا استار را ساختم اخرینشم تا همین دیشب تمام شد که juventud guerrera بود همه عکسها را هم گرفتم فقط باید با فوتوشاپ توی یک صفحه قرارشون بدم و بزارم البته میدونید که مربوط میشه به wwe12
میخواستم اینو بگم که من هم به هیچ عنوان خاضر نیستم وقتم را بزارم روی شوهای wwe همونها را که ساختم میخوام باهاش کل سال 97 و 98 و 99 wcw را بازی کنم ای حال میده منتظر استارهایی که ساختم باشید به زودی در سایت میزارمشون

bocelli

کاربر سایت
Jun 23, 2007
282
سلام دوستان من تو بخش ATTITTUDE ERA تو بازی STONE COLD VS UNDERTAKER همونی که اندر ماسک کین رو زده یک ماشین هم تو رمپ ارنا هست بخش اخر رو نمیتونم انجام بدم اینم کاری که میخواهد DRAG OPPONENT TO THE HEARSE لطفا بگید چیکار باید کنم و کدوم دگمه ها رو بزنم مرسی

keivan lambert

کاربر سایت
Nov 15, 2012
27
نام
starlight
سلام دوستان من تو بخش ATTITTUDE ERA تو بازی STONE COLD VS UNDERTAKER همونی که اندر ماسک کین رو زده یک ماشین هم تو رمپ ارنا هست بخش اخر رو نمیتونم انجام بدم اینم کاری که میخواهد DRAG OPPONENT TO THE HEARSE لطفا بگید چیکار باید کنم و کدوم دگمه ها رو بزنم مرسی

نگاه بعد از اینکه حریفت رو حسابی زدی اونو بنداز بیرون از رینگ بعد اونو به سمت ابتدای ارنا یعنی جایی که استارها وارد میشند و ماشین قرار داره ببر بعدش یه دکمه ای بهت نشون میده اونو میزنی و تمام:)

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
امروز تورنمنت کینگ اف د رینگ برگذار کردم چه حالی داد
اخرش هم کریس بنوا برنده و پادشاه شد
ابرفرض:|داداش کریس بنوا تو این نسخه نیست:| (شاید منظورت کریس جریکو هست:|)

---------- نوشته در 05:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:55 PM ارسال شده بود ----------

تو كجا بايد ادم ازاد كرد؟؟؟؟؟؟؟؟
صبح بخیر:|تو attitude era:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر