WWE 13 | Xbox 360

میانگین نمرات این بازی رو پیشبینی کنید

• 90-100

رای‌ها: 20 11.6%
  • 80-90

رای‌ها: 56 32.4%
  • 70-80

رای‌ها: 51 29.5%
  • 60-70

رای‌ها: 21 12.1%
  • 50-60

رای‌ها: 4 2.3%
  • کمتر از 50

رای‌ها: 21 12.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Matrix007

کاربر سایت
Sep 7, 2007
302
نام
R3ZA
تا حالا دو بار این اتفاق برام افتاده>>> تو مسابقه تگ تیم 6 نفره (المنیشن تگ) وقتی یه نفر از تیم حریف رو حذف کردم بعدش دو نفر دیگه با هم اومدن تو رینگ و جالب بود داور کاری نداشت و هر کدوم میتونستن کاور کنن....کسایی که با قوانین اشنا باشن میدونن که این قانونش نیست و فقط یک نفر از هر تیم میتونه داخل رینگ باشه.

ویرایش: الان دوباره یه دست زدم دوباره اینجوری شد :-o برای شما هم اینجوریه؟

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,922
نام
مهراد
یه باگ خنده دار دیگه هم هست که میشه باهاش حریف رو به کل تبدیل به پشم کرد :)

برید یه صندلی بیارید حریف رو بندازید رو زمین صندلی رو بزارید تو سرش بعد یه لگد روش بزنید.

میبینید که حریف بلند میشه صندلی تو سرش مونده و همینطور نیروی جازبه اونو میکشه به سمت گوشه های رینگ !!!

وقتی حریف رو گراپل کنید همینطوری شما رو با خودش میکشه میبره،راه در رو هم اینکه دوباره یه صندلی بیارید بزارید رو سرش و یه لگد دیگه هم بهش بزنید،اینطوری صندلی اول از کلش در میاد :))

keivan lambert

کاربر سایت
Nov 15, 2012
27
نام
starlight
این مسابقات شیش نفره از جمله تاگ تیم المنیشن و المنیشن چمبر هم شدند منبع باگ ها:))

دیروز یه مسابقیه المنیشن تاگ تیم ترتیب داده بودم که در یه طرفش ادج بود و ادی گررو و کریس جریکو و طرف دیگشم منکایند میز و استون کلد بازی خوب پیش میرفت تا اینکه من با ادج یه اسپیر رویه میز زدم و میز رو کاور کردم 1 2 3 و بله میز حذف شده اما نکتیه جالبش این بود که میز بعد از حذف شدن همین جور رو زمین دراز کشیده بود و شبیه جسد شده بود=))=))

از اونم خنده دار تر این بود که یکی از دوستان که داشت بازیم رو تماشا میکرد و اصلنم قبلن کشتی کج ندیده بود برگشته به من گفته چرا بنده خدا رو کشتیش!!!=))=))

اون لحظه من هم نمیتونستم جلویه خندم رو بگیرم و هم نمیتونستم بهش بگم که دوسته عزیز این باگه واقعی نیست!!=))

بازی همین جور ادامه داشت تا من اخرین نفر از تیم حریف رو حذف کردم بعدش دیدم همون میز بلاخره از زمین بلند شد و رینگ رو ترک کرد!!!:-o

متاسفانه اسمه این بازی رو به عنوان پر باگ ترین بازی تاریخ باید تویه رکوردهایه گینس ثبت کنند=))=))

Amichi

کاربر سایت
Nov 25, 2012
1
سلام دوستان عزیز من نتونستم همه سوپر استار ها و کمربند ها و رینگارو آزاد کنم مسابقات هم نتونستم کامل برم ... ترو خدا یکی راهنمای کامل بازیرو واسم بزاره یا برام پی ام کنه

ممنون:(

gear of war

کاربر سایت
Dec 28, 2011
508
نام
مهرشاد
یک اتفاق جالبی برای من افتاده بازی daniel bryan با the rock بود من برایا بودم وسط های بازی دیدم راک حرکت yes دنیل برایان رو در اورد و روی من yes lock زد و من باختم:|

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
یک اتفاق جالبی برای من افتاده بازی daniel bryan با the rock بود من برایا بودم وسط های بازی دیدم راک حرکت yes دنیل برایان رو در اورد و روی من yes lock زد و من باختم:|
اره دیگه.این قابلیت move thief هست.که فن های هم رو تقلید میکنن.قابلیت باحالیه.

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
دقت کردید دیگه 90% اوقات باید 2 بار به حریف فینیشر بزنیم تا ببازه و دفعه ی اول عمرا نمیبازن و روی شماره ی 1 کک اوت میکنند که کاملا تخیلی و غیر واقعی است
مثلا من Jushin Thunder Liger را انتخاب کردم و بعد از اینکه سانتینو مارلا را قرمز کردم 2 بار بهش فینیشر زدم ولی هر 2 بار روی شماره ی 1 کک اوت کرد! و اخرش با فینیشر سوم باخت
خب ایا این واقعی است؟
ایا در واقعیت هم سانتینو استاری است که حتی وقتی خسته است هم با 2 فینیشر نمیبازه؟
متسفانه از بعضی جهات بازی بشدت تخیلی و کمدی شده

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دقت کردید دیگه 90% اوقات باید 2 بار به حریف فینیشر بزنیم تا ببازه و دفعه ی اول عمرا نمیبازن و روی شماره ی 1 کک اوت میکنند که کاملا تخیلی و غیر واقعی استمثلا من Jushin Thunder Liger را انتخاب کردم و بعد از اینکه سانتینو مارلا را قرمز کردم 2 بار بهش فینیشر زدم ولی هر 2 بار روی شماره ی 1 کک اوت کرد! و اخرش با فینیشر سوم باختخب ایا این واقعی است؟ایا در واقعیت هم سانتینو استاری است که حتی وقتی خسته است هم با 2 فینیشر نمیبازه؟متسفانه از بعضی جهات بازی بشدت تخیلی و کمدی شده
شما اگه مسابقه رو بزاری،رو quick مون فینیشر اول کار تمومه . نوع مسابقه ها یکیش برای همینه

keivan lambert

کاربر سایت
Nov 15, 2012
27
نام
starlight
دقت کردید دیگه 90% اوقات باید 2 بار به حریف فینیشر بزنیم تا ببازه و دفعه ی اول عمرا نمیبازن و روی شماره ی 1 کک اوت میکنند که کاملا تخیلی و غیر واقعی است
مثلا من Jushin Thunder Liger را انتخاب کردم و بعد از اینکه سانتینو مارلا را قرمز کردم 2 بار بهش فینیشر زدم ولی هر 2 بار روی شماره ی 1 کک اوت کرد! و اخرش با فینیشر سوم باخت
خب ایا این واقعی است؟
ایا در واقعیت هم سانتینو استاری است که حتی وقتی خسته است هم با 2 فینیشر نمیبازه؟
متسفانه از بعضی جهات بازی بشدت تخیلی و کمدی شده

این بازی در کنار باگ هایه فراوانش اشکال های خیلی بزرگی داره یکیش همینه که گفتید یعنی اینکه هیچ کشتی گیری با یه فینیشر نمیبازه و این اعصاب ادم رو خرد میکنه)x

خودشم دیروز تویه مسابقیه فیتال فور وی فقطی حریفم رو کاور میکردم داور پشتش به من بود و داشت بیرون رینگ رو تماشا میکرد :-oیعنی متاسفانه هوش مصنوعی داورها در حد جلبک پایین اومده:|

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
البته این دو فینیشره شدن برای برد اصلا به سخت شدن بازی کمکی نکرده:|
یعنی بازم راحت می‌شه دو تا رو زد و برد:|
کیک آوت کردن هم خیلی آسون شده و تقریبا اگر بلد باشید که چجوری کیک آوت کنید، هیچ وقت نمیبازید:|

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
کیک آوت کردن هم خیلی آسون شده و تقریبا اگر بلد باشید که چجوری کیک آوت کنید، هیچ وقت نمیبازید:|

بله کاملا درسته
یادمه که یکدفعه من منکایند بودم بعد حریفم راک بود و راک 4 بار به من فینیشر زد و من هر 4 بار کک اوت کردم!

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
2 تا سوال .
دیگه مثل wwe 12 نمیشه راحت کیک آوت کرد . دکمه هاش عوض شده؟
یه سوال دیگم اینه چطور حریف بگیرم ببریم گوشه های رینگ یا طرف پله های دور رینگ و سرشو بزنم بهشون تا خون بیاد .من بلدم چطور حریفو باید گرفتو برد اینور اونور اما نمیتونم سرشو بزم به جایی! یکی اینو دقیق یاد بده؟؟؟؟؟؟؟

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
بچه ها این قابلیت move thef چجوریه ؟؟
من برای سوپر استارم دارم ولی این حرکت رو نمیزنه ؟!!!!!!!!!!!!!!

کممممممممممممممممممممممممممممک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر