WWE 13 | Xbox 360

میانگین نمرات این بازی رو پیشبینی کنید

• 90-100

رای‌ها: 20 11.6%
  • 80-90

رای‌ها: 56 32.4%
  • 70-80

رای‌ها: 51 29.5%
  • 60-70

رای‌ها: 21 12.1%
  • 50-60

رای‌ها: 4 2.3%
  • کمتر از 50

رای‌ها: 21 12.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
پ.ن: راستی دوستان من الان دیگه مجبورم نزدیک به 50 تا تم سانگ برای اون 50 استار ساختگی دانلود کنم! :d

این تم سانگ ها رو از کجا دانلود میکنی؟ و چجوری وارد بازی میکنی؟ از طریق خود ایکس باکس وصل میشی یا جدا از pc بعد به فلش میریزی؟

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
اقا یک لطفی میکنی من نفهمیدم کجا برم برای نحوه اموزشش میشه لینکشو بزراید من دنلودشون کردم فقط امیدوارم بتونم اینکارو بکنم

داداش نحوه ی انتقال و اماده سازی ذخیره ها به ایکس باکس خیــــــــــــــــلی سخته ها
اگه نمیتونی به نظرم بیخیال شو

ولی خب بفرما این هم اموزش: اول باید یک ذخیره ی یک بازی رو با فلش روی ایکس باکس بیاری بعدش با برنامه ی USBXTAFGUI باید اون ذخیره که روی فلش ریختی را روی کامپیوتر بتونی ببینی که کجا هستش و بعدش از اون پوشه ای که دیدی ذخیره اونجا هست خارج نشو و برنامه رو نبند
بعدش باید اون ذخیره رو با CONCEPT 3 ایدی های پروفایل و دوایس رو ببینی و یادداشت کنی و بعدش ذخیره را پاک کنی
بعدش اون فایل CAWS PACK رو باید باز کنید و اون ذخیره ای که در پوشه ی اخری است و اخرش GRINMOD است رو باید با ذخیره ی اون پوشه ی شماره دار جابجا کنید
بعدش باید با برنامه ی CONCEPT 3 همه ی فایل های اون پوشه ی شماره دار را در قسمت MULTYICON انتخاب کنید و بعد از وارد کردن اون ایدی ها که یادداشت کردید All Rehash & Resign کنید
بعدش باید همه ی اون ذخیره های پوشه ی شماره دار را یکی یکی و به ترتیب در همون پوشه ای که با USBXTAFGUI باز کرده بودید Inject کنید
بعدش باید فلش رو به ایکس باکس وصل کنید و همه ی ذخیره هارو از فلش به wwe 13 باید move بدید
که البته قبلش باید همه ی ذخیره هایی که قبلا در WWE 13 به وجود اورده بودید را پاک کرده باشید
و تمام!

این هم لینک دانلود Caws Pack:
Download ( کلیک کنید )

این هم لینک Concept 3 :
Download ( کلیک کنید )

این تم سانگ ها رو از کجا دانلود میکنی؟ و چجوری وارد بازی میکنی؟ از طریق خود ایکس باکس وصل میشی یا جدا از pc بعد به فلش میریزی؟

از جاهای مختلف دانلود میکنم
و با Audio CD روی ایسک باکس میریزم

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
منظورم اینه وارد بازی هم میکنی تم ها رو برای راستر ها میتونی انتخاب کنی ؟ یعنی میشه به ورودی راستر ها تم سانگ اضافه کرد؟

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
منظورم اینه وارد بازی هم میکنی تم ها رو برای راستر ها میتونی انتخاب کنی ؟ یعنی میشه به ورودی راستر ها تم سانگ اضافه کرد؟

بله میشه به اینترس راسترها تم سانگ یا همون موزیک ورودی اضافه کرد

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
میشه نحوه انتقالش یک توضیح کوچیک بدی؟

ابتدا کمتر از 70 مگابایت تم سانگ روی سی دی رایت میکنی
بعدش سی دی رو داخل دستگاه گذاشته و همه ی تم سانگ هارو RIP میکنی
بعدش هم باید برای هر تم سانگ باید جداگانه یک Playlist بسازی و هر تم سانگ را در یک Playlist بذاری
بعدش در بازی در قسمت انتخاب موزیک ورودی, هرکدوم از اون Playlist هارو که خواستی از قسمت User Playlist انتخاب میکنی و تمام!

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من همون اول مشکل دارم.
سیو ها رو فلش کپی نمیشن و فقط move میشن.move کردم و 3.7 گیگ اومد.اما با اون نرم افزار usbfig..... باز نمیشه.نمیدونم از کجا باید بازش کنم.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اقا من فکر نکنم بهمم که چطور انجام بدم (در مورد ریختن فایلها به اکس باکس)
من تم سانگهای همه استارهای wcw را دارم
دراین سایت سرچ کنید
http://www.loudtronix.me/search/
میدونم میشه موی یا همان فیلم اینترنسشون را هم اضافه کرد در یوتوپ دیدم که خارجی ها اینکارو کردمند فقط نمیدونم چطور میشه اینکار را کرد موزیک را بلدم و همه را ریختم موی را نمیدونم

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
داداش نحوه ی انتقال و اماده سازی ذخیره ها به ایکس باکس خیــــــــــــــــلی سخته ها
اگه نمیتونی به نظرم بیخیال شو

ولی خب بفرما این هم اموزش: اول باید یک ذخیره ی یک بازی رو با فلش روی ایکس باکس بیاری بعدش با برنامه ی USBXTAFGUI باید اون ذخیره که روی فلش ریختی را روی کامپیوتر بتونی ببینی که کجا هستش و بعدش از اون پوشه ای که دیدی ذخیره اونجا هست خارج نشو و برنامه رو نبند
بعدش باید اون ذخیره رو با CONCEPT 3 ایدی های پروفایل و دوایس رو ببینی و یادداشت کنی و بعدش ذخیره را پاک کنی
بعدش اون فایل CAWS PACK رو باید باز کنید و اون ذخیره ای که در پوشه ی اخری است و اخرش GRINMOD است رو باید با ذخیره ی اون پوشه ی شماره دار جابجا کنید
بعدش باید با برنامه ی CONCEPT 3 همه ی فایل های اون پوشه ی شماره دار را در قسمت MULTYICON انتخاب کنید و بعد از وارد کردن اون ایدی ها که یادداشت کردید All Rehash & Resign کنید
بعدش باید همه ی اون ذخیره های پوشه ی شماره دار را یکی یکی و به ترتیب در همون پوشه ای که با USBXTAFGUI باز کرده بودید Inject کنید
بعدش باید فلش رو به ایکس باکس وصل کنید و همه ی ذخیره هارو از فلش به wwe 13 باید move بدید
که البته قبلش باید همه ی ذخیره هایی که قبلا در WWE 13 به وجود اورده بودید را پاک کرده باشید
و تمام!

این هم لینک دانلود Caws Pack:
Download ( کلیک کنید )

این هم لینک Concept 3 :
Download ( کلیک کنید )

نمیشه یکم در مورد اموزش بیشتر توضیح بدی
به خدا نفهمیدم
لینک اموزش کاملترشو نداری مرحله به مرحله و تصویری به خدا خیلی دلم میخواهد اینکار رو کنم
مثلا میگید سیو یک بازی را بیارید روی فلش بعد روی اکس باکس بعد با برنامه ... خب نمیفهمم یعنی اونی که روی فلش ریختم را بریزم روی اکس باکس بعدش چی اصلا نمیفهمم

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
نمیشه یکم در مورد اموزش بیشتر توضیح بدی
به خدا نفهمیدم
لینک اموزش کاملترشو نداری مرحله به مرحله و تصویری به خدا خیلی دلم میخواهد اینکار رو کنم
مثلا میگید سیو یک بازی را بیارید روی فلش بعد روی اکس باکس بعد با برنامه ... خب نمیفهمم یعنی اونی که روی فلش ریختم را بریزم روی اکس باکس بعدش چی اصلا نمیفهمم

متسفانه هیچ اموزش تصویری ای برای نحوه ی اماده سازی و انتقال ذخیره ها به ایکس باکس وجود نداره
و اون اموزشی که دیدید را هم خود من نوشتم

اما خب شما یک راه حل تقریبا بی دردسر دارید
شما با جناب alitripleh همشهری هستید و میتونید به ایشون بگید که ایشون بیان و برای شما ذخیره هارو به ایکس باکس تون منتقل کنند
با پیام خصوصی از ایشون درخواست کنید شاید ایشون قبول کردند

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اقا من فکر نکنم بهمم که چطور انجام بدم (در مورد ریختن فایلها به اکس باکس)
من تم سانگهای همه استارهای wcw را دارم
دراین سایت سرچ کنید
LoudTronix - Free MP3 Downloads
میدونم میشه موی یا همان فیلم اینترنسشون را هم اضافه کرد در یوتوپ دیدم که خارجی ها اینکارو کردمند فقط نمیدونم چطور میشه اینکار را کرد موزیک را بلدم و همه را ریختم موی را نمیدونم

اره فیلم هم میشه من خودم دیدم. اما اگر بتونم اموزشش دربیارم میگم اینجا:d دستت درد نکنه بابت سایت موزیک برا راستر ها
الان بطور اتفاقی و با جستجو یک ویدیو از یوتوب برای ضافه کردن فیلم به ورودی راستر ساختگی دیدم،واقعا مراحلش دشوار و بیچیده استo:-) به نظرم بیخیال شید چون اصلا قضیه فلش و. نیست
بهترین روش همون ساختن custom video است که تو خود گزینه هاست
اینم لینکش ببنید ؛؛؛

آخرین ویرایش:

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
خب دوستان امروز در خدمت شما هستم با یک باگ طنز و اخرت خنده

برای مشاهده ی این باگ که بعد از دیدن اش نیم ساعت به سازندگان بازی فحش خواهید داد ابتدا اونقدر روی گزینه ی راندوم کلیک کنید تا بلاخره Val Venis بیاد و اون رو انتخاب کنید
خب حالا در مسابقه بعد از اینکه فینیشر گرفتید حریف رو زمین بزنید و بالای تاپ راپ برید و Y را بزنید تا فینیشر وال ونز اجرا بشه................ اما ناگهان مشاهده خواهید کرد که وال ونز بجای اینکه فینیشرش را اجرا کنه تا بالای سر تماشاچی ها پرواز میکنه.....

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
چه گلیچ هایی داره بازی،یک گلیچ توب الان از یوتوب دیدم:)) چجوری برید به قسمت تماشاگرا ... جالب بود خودم هم میخوام امتحان کنم
دیگه نمیشه برگشت.. بعد میز و نردبان از اون طرف به صورت جاذبه ای کشیده میشند به سمت شما اگه a بزنید یعنی از فیلم های تخیلی فراتر رفته

keivan lambert

کاربر سایت
Nov 15, 2012
27
نام
starlight
خنده دارترین باگ این بازی رو متاسفانه دیروز در حاله بازی کردن مسابقیه المنیشن چمبر دیدم!

قضیه از این قراره که تویه مسابقیه چمبر من جی بی ال رو برداشته بودم و تو اون لحظه هم من و کوین نش و استون کلد و تیکر تویه رینگ بودیم من خواستم با جی بی ال یه فینیشر رویه کوین نش بزنم(پاوربمب) که یه دفعه کوین نش به طور عجیبی رفت داخل رینگ و نصفه بدن جی بی الم رفت تویه رینگ کوین نش کلا محو شده بود و جی بی الم پاهاش رو از دست داده بود=))=))=))

در واقع من بازی رو تو اون لحظه قطع نکردم خیلی جالب بود جی بی ال بدون پا از رینگ و اینا بالا میرفت و چیزی شبیه میمون شده بود=))=))

این باگ به قدر خنده دار بود که من مطمانم اگه سیوش میکردم و تو یوتیوپ میزاشتمش رکورده بازدید رو میشکست!!=))=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر