WWE 13 | Xbox 360

میانگین نمرات این بازی رو پیشبینی کنید

• 90-100

رای‌ها: 20 11.6%
  • 80-90

رای‌ها: 56 32.4%
  • 70-80

رای‌ها: 51 29.5%
  • 60-70

رای‌ها: 21 12.1%
  • 50-60

رای‌ها: 4 2.3%
  • کمتر از 50

رای‌ها: 21 12.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

keivan lambert

کاربر سایت
Nov 15, 2012
27
نام
starlight
سلام دوستان یه سوال تویه تریلرهایه بازی کاراکتر مایک تایسون رو هم به عنوان یه شخصیت قابل بازی نشون میدادند و حتی نوشته بودند که مایک تایسون بعد از بازی شاین مایکل با استون کلد تویه رسلمنیا ازاد میشه اما تو بازی من نه مایک تایسون ازاد شد و نه اصلا تویه قسمت unlockable character اسمش هست!!!!!:-o:-o

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
سلام دوستان یه سوال تویه تریلرهایه بازی کاراکتر مایک تایسون رو هم به عنوان یه شخصیت قابل بازی نشون میدادند و حتی نوشته بودند که مایک تایسون بعد از بازی شاین مایکل با استون کلد تویه رسلمنیا ازاد میشه اما تو بازی من نه مایک تایسون ازاد شد و نه اصلا تویه قسمت unlockable character اسمش هست!!!!!:-o:-o

مایک تایسون Pre-Order بود و فقط در بازی افرادی که WWE 13 رو پیش خرید کرده بودند وجود داره

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
جف هاردی ساختم،اما به نظرم باید روی قسمت دماغ و دهانش بیشتر کار کنم./:)
ولی میام اینجا قرارش میدم.
راستی این جلیقه های هاردی بویز که میگن کدوم من ندیدم چیزی؟

jzmp

کاربر سایت
Sep 3, 2012
41
با سلام.
ببخشید بنده توی بخش برادران نابود گر(:D) یعنی کین و اندرتیکر توی مسابقه ی austin vs kane گیر کردم.همون مسابقه ای که باید 4 تا کار بکنیم.1 رو نمی دونم باید چیکار کنم.2 رو باید کین رو آیریشویپ بزنیم به سمت پله ها.3 رو باید سیگنیچر موو بزنیم.چهار هم استانر و پین.
خواهشا اگر کسی میدونه شماره یک باید چیکار کنم کمک کنه ممنون میشم.
با تشکر

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
جف هاردی ساختم،اما به نظرم باید روی قسمت دماغ و دهانش بیشتر کار کنم./:)
ولی میام اینجا قرارش میدم.
راستی این جلیقه های هاردی بویز که میگن کدوم من ندیدم چیزی؟

خب به نظر من شما میتونستی صبر کنی تا فرمول ساخت جف هاردی برای WWE 13 بیاد تا از روی اون فرمول جف رو بسازی بلکه عین خودش بشه
مثلا خود من هم الان منتظرم فرمول ساخت Bane بیاد تا شبیه خودش بسازم

البته برا فرمول باید حالا حالا ها صبر کرد

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
حالا درسته که دوستان میگن سابمیت کردن حریف خیلی سخت شده ولی به نظر من که خیلی اسون شده فقط باید سریع دکمه هارو بزنیم..... من خودم تا حالا چندین بار وقتی اعضای بدن حریف هام زرد بودن هم حریف هامو سابمیت کردم..... کلاء به نظرم مینی گیم Breaking Point خیلی راحت تر و طبیعی تر از قبل شده
اتفاقا به نظر من تو نسخه قبلی سابمیت کردن خیلی راحتر بودش.تو این نسخه دیگه خیلی سخت کردن.

keivan lambert

کاربر سایت
Nov 15, 2012
27
نام
starlight
با سلام.
ببخشید بنده توی بخش برادران نابود گر(:D) یعنی کین و اندرتیکر توی مسابقه ی austin vs kane گیر کردم.همون مسابقه ای که باید 4 تا کار بکنیم.1 رو نمی دونم باید چیکار کنم.2 رو باید کین رو آیریشویپ بزنیم به سمت پله ها.3 رو باید سیگنیچر موو بزنیم.چهار هم استانر و پین.
خواهشا اگر کسی میدونه شماره یک باید چیکار کنم کمک کنه ممنون میشم.
با تشکر

فکر کنم باید از گوشیه رینگ (نه از بالایه تاپ روپ) بپری روش:)

jzmp

کاربر سایت
Sep 3, 2012
41
ببخشید دوباره سوال میپرسم:d
خواستم بدونم کسی میتونه روش کاملی از باز کردن کمربند هایی که توی universe باز میشن رو بزاره؟
الان من تونستم دوتاشون رو باز کنم ولی بعضیاشون رو هرکاری می کنم باز نمیشه برای مثال کمربند million dollar championship رو گفته باید سه تا بازی توی مانی این د بنک ببرید.ولی سه بار بردم ولی باز نشد!
ممنون میشم اگر کسی بتونه آموزش کامل باز کردن کمربند ها توی wwe universe روبزاره.:)

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خب به نظر من شما میتونستی صبر کنی تا فرمول ساخت جف هاردی برای WWE 13 بیاد تا از روی اون فرمول جف رو بسازی بلکه عین خودش بشه
مثلا خود من هم الان منتظرم فرمول ساخت Bane بیاد تا شبیه خودش بسازم

البته برا فرمول باید حالا حالا ها صبر کرد
فرمول از 12 ش برداشتم عین خودش بود خودم یکسری تغییرات دادم بسیار هم خوب شده میزارمش حالت قدیمی چهره اش درست کردم!!

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
اتفاقا به نظر من تو نسخه قبلی سابمیت کردن خیلی راحتر بودش.تو این نسخه دیگه خیلی سخت کردن.

خب بله برای شما و خیلی از دوستان اینجوری هستش که کاملا طبیعی است
ولی نمیدونم چرا برای من Breaking Point خیلی راحت شده بطوری که حریف هامو خیلی اوقات وقتی زرد هستن هم سابمیت میکنم
حالا شاید من یک ادم فضایی ای چیزی هستم خودم خبر ندارم :d

الان من تونستم دوتاشون رو باز کنم ولی بعضیاشون رو هرکاری می کنم باز نمیشه برای مثال کمربند million dollar championship رو گفته باید سه تا بازی توی مانی این د بنک ببرید.ولی سه بار بردم ولی باز نشد!

نباید خودتون مسابقه ی مانی این د بانک برگذار کنید و در اون برنده بشید بلکه باید 3 بار در مسابقات مانی این د بانکی که خود هوش مصنوعی به طور اتوماتیک در PPV مربوطه میذاره شرکت کنید و در اون ها برنده بشید
یعنی دقیق باید 2 سال و نیم یونیورس رو بازی کنید!!!
اموزش باز کردن همه ی کمربند هارو هم اگه بخوام بنویسم اونقدر باید تایپ کنم که بمیرم
شما هر کمربندی رو خواستی باز کنی در پروفایل ام بهم بگو تا کمک ات کنم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
باید عضو تکراری ترین بازی های دنیا شناخته میشد
اگه در مورد 12 میگفتی حرفی توش نبود ،ولی این شماره حقیقتا بیشرفت های محسوس و خوبی داشته نمرات سایت ها هم گواه این است.
هر سایت نسبت به شماره قبل نمره بیشتری داده، مثل همین gamespot و gamerinfo

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر