WWE 13 | Xbox 360

میانگین نمرات این بازی رو پیشبینی کنید

• 90-100

رای‌ها: 20 11.6%
  • 80-90

رای‌ها: 56 32.4%
  • 70-80

رای‌ها: 51 29.5%
  • 60-70

رای‌ها: 21 12.1%
  • 50-60

رای‌ها: 4 2.3%
  • کمتر از 50

رای‌ها: 21 12.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
جان لورینایتیس چحوری آزاد میشه میگه باید یه شو و یه ppv تو یونیورس بسازم ولی نمیدونم چه جوری

در Tuesday یک شو Major با کمربند WCW ادد کن بعدش اگه اشتباه نکنم برو به پنجشنبه و یک شو Minor ادد کن بعدش برو به Sunday و یک PPV جدید ادد کن و همه ذخیره که شدن جان لورینایتیس باز میشه
بعدش برگرد و همه ی اون شو هایی که اضافه کرده بودی رو Delete کن

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اشکان جان اونجا،راهنمایی خاصی نداره،ولی کلا سامبیشن سخته تو بازی، بهترین راه اجرا sharpshoter است
جز singutre های شان هست،روی زمین،وقتی حسابی بدن و باهاش قرمز کردی، بیارش وسط رینگ که نتونه به کناره ها بره و تند تند a رو بزن
تا صفحه سامبیشن اومد.ولی باید حد اقل 4-5 بار اجرا کنی من خودم 6-7 بار تلاش کردم#:-s

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

دوستان،یکی از سایت ها برای بالانس بهتر بازی راهکاری برای تنظیمات داده،و در صحبت هاش گفته؛و در ابتدا گفته چگونه بازی ها رو واقعی تر و درماتیک تر کنید.
بیشتر مردم قسمت triple threate match دارای باگ میدونن.
گفته بازی handcip حزیف ها دارای باگ هستن اگر تنظیماتتون روی manual یا همون معمولی باشه.
گفته ابتدا اگر بازیتون روی لجند هست ان را به هارد تغییر بدید،زیرا در هارد حریف جنگنده تر هست.
میگه از singutre بیشتر استفاده میکنند و فینیشر ها رو بدون wake up tuant اجرا میکنن.
بعد هم گفته این تنظیمات انجام بدید.تو option
AI
standing strikes reversal -12
standing grapple reversal -18
ground strike reversal -14
ground grapple reversal -16
finisher reversal -15
foregin object reversal -15
DAMAGE
finisher strenght -12
foregin object strenght -10
GENERAL
standing strikes reversal -0
standing grapple reversal -0
ground strike reversal -1
ground grapple reversal -1
finisher reversal -15
foregin object reversal -5
momentum rate attacks -6
momentum rate taunts -3 (generally below 5 is good
adrenaline rate -7
در اخر گفته این تنظیمات ممکنه بازی رو ساده یا سخت کنند، ولی برای من بازی هیجان انگیز تر شد با سر سختی بیشتر ai

آخرین ویرایش:

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
حالا درسته که دوستان میگن سابمیت کردن حریف خیلی سخت شده ولی به نظر من که خیلی اسون شده فقط باید سریع دکمه هارو بزنیم..... من خودم تا حالا چندین بار وقتی اعضای بدن حریف هام زرد بودن هم حریف هامو سابمیت کردم..... کلاء به نظرم مینی گیم Breaking Point خیلی راحت تر و طبیعی تر از قبل شده

آخرین ویرایش:

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,661
نام
محمد
کاش تو Attitude Ara درگیریهای جریکو و تریپل اچ رو هم میزاشتن

Welcome To RAW IS JERICHO

خیلی قسمتهای جالبی بود

یا حتی یکی کردن کمربندها توسط جریکو در سال 2001

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
یکی از دوستان قبلا گفته بود شاید WWE 14 درباره ی جنگ بین WWF و WCW باشه
میخوام بگم که اگه اینجور باشه اصلا میخوام 100 سال سیاه بازی رو اینجوری نسازن
چون که من دوست دارم که بازی فقط درباره ی WCW باشه نه اینکه استارهای چرت و خسته کننده ی WWE و WWF هم در بازی باشن ( دیگه حتی WWF هم برام خسته کننده شده )

JUST WCW.....................

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من گفته بودم،احتمال این که فقط داستان wcw قرار بدن تقریبا صفر است بخاطر سیاست های کمبانی و شخص وینس
شماره بعد اتیتود ارا 2 ممکنه رخ بدهد و یا جنگ wcw vs wwf باشه یا حوادث سال های دیگر و بررسی کنه
من شخصا دوست دارم بیان ماجراهای tlc قرار بدن. بحر حال نمیشه منکر عالی بودن اتیود ارا شد.
جون اتفاق خوبی بود و از rtw بسیار بهتر بود. من احتمال میدم یونیورس هم وردارن

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
من گفته بودم،احتمال این که فقط داستان wcw قرار بدن تقریبا صفر است بخاطر سیاست های کمبانی و شخص وینس
شماره بعد اتیتود ارا 2 ممکنه رخ بدهد و یا جنگ wcw vs wwf باشه یا حوادث سال های دیگر و بررسی کنه
من شخصا دوست دارم بیان ماجراهای tlc قرار بدن. بحر حال نمیشه منکر عالی بودن اتیود ارا شد.
جون اتفاق خوبی بود و از rtw بسیار بهتر بود. من احتمال میدم یونیورس هم وردارن

وینس مکمن غلط کرده با این کمپانی افتضاحش
حداقل اگه این پول دوست ها میخوان WWF Vs. WCW رو بسازن باید ابر استارهای WCW مثل گلدبرگ و استینگ و لکس لوگر و هوگان رو هم در بازی بذارن
نه اینکه طبق معمول بیان به اسم WCW بازی بسازن بعدش فقط 4 تا دلقک مثل Vader و Arn Anderson رو از طرف WCW در بازی بذارن
بجای اینکه قدرتمند ترین استارهای WCW را در بازی بذارن میان و ضعیف ترین استارهای WCW رو در بازی قرار میدن که ادم وقتی این هارو میبینه استفراغش میگیره
راستی اگه در شماره ی بعدی Universe رو حذف کنند که بعید میدونم این کار دیوانه وار را انجام بدن من دیگه WWE 14 رو نمیخرم

یا حتی یکی کردن کمربندها توسط جریکو در سال 2001

تریپل اچ کمربند هارو یکی کرد نه جریکهو

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
وینس مکمن غلط کرده با این کمپانی افتضاحش
حداقل اگه این پول دوست ها میخوان WWF Vs. WCW رو بسازن باید ابر استارهای WCW مثل گلدبرگ و استینگ و لکس لوگر و هوگان رو هم در بازی بذارن
نه اینکه طبق معمول بیان به اسم WCW بازی بسازن بعدش فقط 4 تا دلقک مثل Vader و Arn Anderson رو از طرف WCW در بازی بذارن
بجای اینکه قدرتمند ترین استارهای WCW را در بازی بذارن میان و ضعیف ترین استارهای WCW رو در بازی قرار میدن که ادم وقتی این هارو میبینه استفراغش میگیره
راستی اگه در شماره ی بعدی Universe رو حذف کنند که بعید میدونم این کار دیوانه وار را انجام بدن من دیگه WWE 14 رو نمیخرم

قربونه زبونت خیلی خوشحالم میبینم هنوز کسانی هستند که wcw را فراموش نکردند و یک مشت دلقک توی wwe را قبول ندارند
دقیقا شما درست میگید توی این چند سال مسترمک ماهون تنها کاری که کرده wcw را ضایع کرده تنها استاری که این چندسال استار خوبی بوده که ساخته کوین نش بوده بقیه همه سوپراستارهایی بودند که در wwf هم حضور داشتند یا سبک وزنهایی مثل جریکو و چاوو و نهایتن ایدی گریرو اگه یادتون باشه ادی توی wwe اوردنش در حد کمربند سنگین وزن وگرنه در wcw این حد نبود استار خوبی بود همین

شما در 12 شاهد این بودین که گروهی از استارها امدند و wcw را تشکیل دادند و مسابقه ایی به گروه wwe دادند و خوب مثل همیشه wwe برنده میشه
درست مثل زمانی که مک ماهون امد wcw را خرید در سروایور سریس مسابقه یک مسابقه انجام شد که اگر wwf میبرد wcw برای همیشه از بین میرفت که همینطور هم شد من همه باختند از گروه wcw استون کولد باقی ماند از wwf هم راک که شما وقتی این مسابقه را میدید ارتباطی هم با wcw نمیدید چرا چون استون کولد که فقط سال 95 توی wcw بود نمیتونه سرگروه باشه کسانی مثل استینگ گولدبرگ هوگن لکس لوگر و.. اونها کجا بودند ؟ بعد همه که راک برنده شد

توی 13 هم که دیدیم ریتینگ مسابقات به چه شکل خنده داری بود و wwf رفت اون بالا بالاها و ...

خیلی شورش را در اوردن به قول دوستمون همون بهتر که در 14 wcw vs wwe ساخته نشه مگر اینکه استارهای اصلی و مین ایونترها باشند همشون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر