WWE 13 | Xbox 360

میانگین نمرات این بازی رو پیشبینی کنید

• 90-100

رای‌ها: 20 11.6%
  • 80-90

رای‌ها: 56 32.4%
  • 70-80

رای‌ها: 51 29.5%
  • 60-70

رای‌ها: 21 12.1%
  • 50-60

رای‌ها: 4 2.3%
  • کمتر از 50

رای‌ها: 21 12.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
تو بعضی از مسابقه ها چند تا کار ازتمیخواد که با انجام دادن دو تاشونم میشه مسابقه رو تموم کرد اگه بقیه کارها رو نکنیم و کاملش نکنیم بعدا مشکلی پیش نمیاد؟

key-mosi

کاربر سایت
Aug 7, 2012
46
نام
مصطفی
تو بعضی از مسابقه ها چند تا کار ازتمیخواد که با انجام دادن دو تاشونم میشه مسابقه رو تموم کرد اگه بقیه کارها رو نکنیم و کاملش نکنیم بعدا مشکلی پیش نمیاد؟

بعد از پایان هر مسابقه چند تا آیتم قفل باز میشه ، اگه همشونو انجام ندین آیتم های اون مسابقه باز نمیشه ! همه مسابقه ها هم چند تا آیتم قفل دارن ، بعضی از مسابقه ها که هدف اصلی شون برد تو مسابقه هست ،اگه فقط تو مسابقه ببری هم ( بدون انجام اون یکی گزینه ها ) میتونی بری مسابقه بعد ، ولی قفل ها باز نمیشن ;)

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
اگه میخوای Submission کنی که باید ، A رو چند ثانیه نگه داری . بعدشم باید دکمه های B و Y رو پشت سر هم بزنی تا ببری ، اگه Submission شدی هم باید همین کارو کنی ، با این تفاوت که میتونی با آنالوگ سمت چپ خودتو به طناب های رینگ نزدیک کنی ;)
این کارم کردم ولی بازم نشد که نشد.الان تو بخش Attitude Era تو قسمت DX هستم.اون مسابقه ای که باید Bulldog رو Submission کنم.هر کاری میکنم نمیشه.:|

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
عزیزان

چجوری با عشقم
سوپراستار نامبر وانم
بست این د ورد
لاین هارت
کریس جریکو
فن lionsault رو بزنم؟
:D
اگر کریس جریکو قدیم برداری،تو فینیشرش هست .
جدید هم برداری، تو singutre یا فینیشر با جهت
برو تو movesat ببین به همین راحتی.:D

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
اگر کریس جریکو قدیم برداری،تو فینیشرش هست .
جدید هم برداری، تو singutre یا فینیشر با جهت
برو تو movesat ببین به همین راحتی.:D

نه
جریکو قدیم هم فینیشرش liontamer ــه
همون Walls Of JERICHO

این دوستمون درست گفت
توی پک DLC ژانویه میاد
نمیشه فقط حرکاتو خرید ؟
Kimura Lock براک هم هست...:-s

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من با liontamer اشتباه گرفتم.
چرا میشه .
حرکات، کامل، 160 ms است .الان که دیدم لیست خوبی هم هست بیشتر حرکاتش.
مثلا فینیشر اچ و شان مایکلز تو tag team که من دیدم تو بازی نیست تو این حرکات هست
.

آخرین ویرایش:

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
جان لورینایتیس چحوری آزاد میشه میگه باید یه شو و یه ppv تو یونیورس بسازم ولی نمیدونم چه جوری
یه مسئله دیگه :
من لباس two sleeves کین رو آزاد کردم ولی تو بخش انتخاب لباس کین این لباس قفله علت چیه ؟

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
جان لورینایتیس چحوری آزاد میشه میگه باید یه شو و یه ppv تو یونیورس بسازم ولی نمیدونم چه جوری
یه مسئله دیگه :
من لباس two sleeves کین رو آزاد کردم ولی تو بخش انتخاب لباس کین این لباس قفله علت چیه ؟
باید تو یونیورس بری تو تقویم برو یکی از یکشنبه ها رو انتخاب کن و یه ppv بساز اونوقت باز میشه.
اون مشکل رو من خودم هم دارم و راهی واسش پیدا نکردم.

key-mosi

کاربر سایت
Aug 7, 2012
46
نام
مصطفی
یه مسئله دیگه :

تو بخش لباسا نیست ، یه کارکتر جدا داره با اون لباس !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر