WWE 13 | Xbox 360

میانگین نمرات این بازی رو پیشبینی کنید

• 90-100

رای‌ها: 20 11.6%
  • 80-90

رای‌ها: 56 32.4%
  • 70-80

رای‌ها: 51 29.5%
  • 60-70

رای‌ها: 21 12.1%
  • 50-60

رای‌ها: 4 2.3%
  • کمتر از 50

رای‌ها: 21 12.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
اگه اشتباه نکنم نباید خودت میز رو قهرمان WWE کنی بلکه باید یکاری کنی که میز نامبر وان کانتندر کمربند WWE بشه و بعدش خود هوش مصنوعی میز رو در یک PPV به مسابقه برای کمربند WWE بفرسته و در اونجا باید برنده ی این کمربند بشی

پ.ن: راستی دوستان یک خارجی گفته بود که کاش یک بازی کاملا براساس WCW ساخته بشه و استارهای عکس زیر در این بازی باشن ( من هم بشدت باهاش موافقم و حرف اون خارجیه ارزوی دیرینه ی خیلی ها از جمله من است ) :

پس من بخوام تمام این کارا رو بکنم،یه دو سه دوری باید Univerese رو برم :|

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین

---------- نوشته در 10:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:17 PM ارسال شده بود ----------

خوب بگو چی نوشته فدات شم،من یادم نیست امشب شام چی خوردم!!! :D

این رو نوشته
Get Undertaker's damage to critical و Hidden Objective
حالا باید چیکارش کنم

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
این رو نوشته
Get Undertaker's damage to critical و Hidden Objective
حالا باید چیکارش کنم

اینقد باید آندرتیکرو بزنی که اون قسمتی که نوشته Normal توی صفحت تبدیل بشه به Light بعد Moderate بعد Critical.
Hidden objective هم خود به خود وقتی باز میشه که مورد بالا رو انجام دادی.
خلاصه در کل کاری که باید بکنی الآن اینه که آندرتیکرو تا میخوره بزنی.

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
گفتم یک اطلاعاتی راجب 3 نوع سطح مسابقات در WWE 13 بدم تا دوستانی که نمیدونند استفاده کنند

خب همونطور که میدونید در WWE 13 سه سطح مسابقه به اسم های Quick و Normal و Epic وجود داره که در ابتدا حالت پیش فرض همیشه Normal است

Normal: اگه روی سطح نورمال یا همون معمولی مسابقه بدید مسابقات معمولی خواهند بود و دمیج ضربات هم معمولی هستش
Quick: اگه سطح بازی رو Quick یا سرعتی کنید میزان دمیج ضربات و فنون ها و غیره بسیار بیشتر از قبل میشه و بسیار زودتر هم فینیشر میگیرید....... مثلا من روی این حالت با برادس کلی یک سیجنتر موو به تد دیبیاسی که بدن اش سفید بود زدم که یکدفعه چنان دمیج وحشتناکی داد که بدن دیبیاسی قرمز شد..... کلاء اگه میخواهید یک مسابقه رو به سرعت تموم کنید اون مسابقه را روی حالت Quick بذارید....... به نظر من سطح مسابقات دیواها رو Quick بذارید تا زود تموم بشن چونکه اگه دقت کنید در واقعیت هم همیشه مسابقات دیواها در کمتر از 2 دقیقه تموم میشن
Epic: هنوز این سطح رو امتحان نکردم ولی به نظرم این سطح باید اینجوری باشه که میزان دمیج ضربات و فن ها و غیره کمتر بشه و بسیار هم دیرتر فینیشر بگیرید و احتمالا روی این سطح حریف تون بعد از دریافت 2 فینیشر هم شکست نخواهد خورد.......... به نظرم این سطح مسابقات رو فقط برای مسابقات خیلی مهم تنظیم کنید

امیدوارم راضی شده باشید

پ.ن: دوستان شماها برای مسابقه دادن سر کمربند به همون بخش Title Match میرید یا به روش دیگه ای سر کمربند مسابقه برگذار میکنید؟!

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام رفقای گلم،برگشتم الان میخوام جف هاردی و مت هاردی بسازم چون رفتم تو movesat حرکتاشون کامله.:biggrin1:
.با این برادرا میخوام ادج و کریستین نابود کنم>:). دادلی بویز هم حرکتاشون بود خوشم اومد.>:)
باید سال بعد یک omg واسه گوشه رمب هم بزارن

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام رفقای گلم،برگشتم الان میخوام جف هاردی و مت هاردی بسازم چون رفتم تو movesat حرکتاشون کامله.:biggrin1:
.با این برادرا میخوام ادج و کریستین نابود کنم>:). دادلی بویز هم حرکتاشون بود خوشم اومد.>:)
باید سال بعد یک omg واسه گوشه رمب هم بزارن
ساختی خوب شد Save بذار ببینیم می‌تونیم کاریش کنیم یا نه:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یک مشکلی هست، تو قسمت انتخاب رنگ چشم ،رنگ مشکی قهوه ای نیست چه کنم.؟:-/
همه رو که ابی سبز نیستن
برا هاردی بویز چه کنم.؟
تو I QUIT تهدیدم میشه کرد با همون فیگور ها بزنید،صفحه لغزنده تر میشه

key-mosi

کاربر سایت
Aug 7, 2012
46
نام
مصطفی
یک مشکلی هست، تو قسمت انتخاب رنگ چشم ،رنگ مشکی قهوه ای نیست چه کنم.؟:-/
همه رو که ابی سبز نیستن
برا هاردی بویز چه کنم.؟
تو I QUIT تهدیدم میشه کرد با همون فیگور ها بزنید،صفحه لغزنده تر میشه

چرا نیست ؟ شما هر کدوم از مدل هایی که انتخاب کنی رنگبندی میاد میتونی هر رنگی که خواستی انتخاب کنی !;)

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اگه اشتباه نکنم نباید خودت میز رو قهرمان WWE کنی بلکه باید یکاری کنی که میز نامبر وان کانتندر کمربند WWE بشه و بعدش خود هوش مصنوعی میز رو در یک PPV به مسابقه برای کمربند WWE بفرسته و در اونجا باید برنده ی این کمربند بشی

پ.ن: راستی دوستان یک خارجی گفته بود که کاش یک بازی کاملا براساس WCW ساخته بشه و استارهای عکس زیر در این بازی باشن ( من هم بشدت باهاش موافقم و حرف اون خارجیه ارزوی دیرینه ی خیلی ها از جمله من است ) :

جالبه این بازی را دیگه الان من دارم :d هیو موریس و یونتود گریرا موندن این دو را تا هفته دیگه میسازمو این بازو را دیگه دارم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
چرا نیست ؟ شما هر کدوم از مدل هایی که انتخاب کنی رنگبندی میاد میتونی هر رنگی که خواستی انتخاب کنی !;)
رنگ چشم داداش. مدل ها که خیلی محدودن. میدونم ولی روی مدلهای سفید رنگ بیش فرض چشم سبز هست.:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر