WWE 13 | Xbox 360

میانگین نمرات این بازی رو پیشبینی کنید

• 90-100

رای‌ها: 20 11.6%
  • 80-90

رای‌ها: 56 32.4%
  • 70-80

رای‌ها: 51 29.5%
  • 60-70

رای‌ها: 21 12.1%
  • 50-60

رای‌ها: 4 2.3%
  • کمتر از 50

رای‌ها: 21 12.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
داداش تخته رو بگیر دستت و برو گوشه رینگ و دکمه A رو بزن تخته رو قشنگ میزاره گوشه رینگ بعد ترفو هل بده به گوشه رینگ که تخته اونجاست بعد میتونی قشنگ سرویسش کنی:d

اخه این چه ناه کاربریه

قشنگ

کاربر سایت
Jun 6, 2011
320
نام
سید حجت الله
داداش تخته رو بگیر دستت و برو گوشه رینگ و دکمه A رو بزن تخته رو قشنگ میزاره گوشه رینگ بعد ترفو هل بده به گوشه رینگ که تخته اونجاست بعد میتونی قشنگ سرویسش کنی:d

اخه این چه ناه کاربریه

شما متوجه حرفه بنده نشدی من گفتم وقتی میرم بالا رینگ وقتی میپرم کله رینگ رو میگم نمیشکنه چیکارش کنم ؟؟؟؟منظورم تخه کله رینگه دادش.

---------- نوشته در 06:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:56 PM ارسال شده بود ----------

شما به عکس زیر یه نگاهی بندازین حرفم رو متجه میشین من چطوری میتونم این کار رو بکنم. عکسشم گذاشتم بگین دیگه برو بچ..... کشتیمون بابا.
http://upcity.ir/images/70026445503025968935.jpg
آقا یکی کمک کنه.کمکککککککککککک

---------- نوشته در 06:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:01 PM ارسال شده بود ----------

تو رو خدا کمکم کنید دارم میمیرم از بی صبری خواهش میکنم. چطوری میتونم این کار رو انجام بدم.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,764
نام
ممد
شما متوجه حرفه بنده نشدی من گفتم وقتی میرم بالا رینگ وقتی میپرم کله رینگ رو میگم نمیشکنه چیکارش کنم ؟؟؟؟منظورم تخه کله رینگه دادش.

---------- نوشته در 06:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:56 PM ارسال شده بود ----------

شما به عکس زیر یه نگاهی بندازین حرفم رو متجه میشین من چطوری میتونم این کار رو بکنم. عکسشم گذاشتم بگین دیگه برو بچ..... کشتیمون بابا.
آقا یکی کمک کنه.کمکککککککککککک

---------- نوشته در 06:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:01 PM ارسال شده بود ----------

تو رو خدا کمکم کنید دارم میمیرم از بی صبری خواهش میکنم. چطوری میتونم این کار رو انجام بدم.

شما برو mark henry رو با big show رو بردار بعد وقتی مارک هنری فینیشرش پره با B بیگ شو رو بفرست به طرف گوشه رینگ و
Y رو بزن

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
شما برو mark henry رو با big show رو بردار بعد وقتی مارک هنری فینیشرش پره با B بیگ شو رو بفرست به طرف گوشه رینگ و
Y رو بزن
البته باید 3 تا فینیشر داشته باشی!
نام کاربری این داداشمون هم تو حلقم:D
حالم از کشتی کج بهم می خوره چه واقعیش چه بازیش بدرد بچه ها می خوره (تطر شخصی)
الان بچه بازی شده ولی قدیم افراد زیر 18 سال نگاه می‌کردن شب خوابشون نمی‌برد (تجربه داشتم که می‌گم ها:D)
ولی اگر در کل می‌گی که خب دیگه نظر شخصی نیست توهین به ماست:D

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,964
البته باید 3 تا فینیشر داشته باشی!
نام کاربری این داداشمون هم تو حلقم:D

الان بچه بازی شده ولی قدیم افراد زیر 18 سال نگاه می‌کردن شب خوابشون نمی‌برد (تجربه داشتم که می‌گم ها:D)
ولی اگر در کل می‌گی که خب دیگه نظر شخصی نیست توهین به ماست:D

نه دیگه الان دوره زمونه برعکس شده :D بچه داداش من کلا 10 سالشه فوله WWE رو اسم تمام فن های همه رو با تاریخچه و اینا میدونه از من بیشتر بارشه الان :D

قشنگ

کاربر سایت
Jun 6, 2011
320
نام
سید حجت الله
Y رو بزن

من اون کاری که گفتی انجام دادم ولی بازم نشد. چیکار کنم؟اساتید کمکم کنید.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من اون کاری که گفتی انجام دادم ولی بازم نشد. چیکار کنم؟اساتید کمکم کنید.
من که گفتم:D
باید سه تا فینیشر جمع کنی و افرادی که بازی می‌کنی هم دو تا سنگین وزن باشن (بیگ شو و مارک هنری مثلا) بعد طرف رو پرت می‌کنی سمت گوشه رینگ و خودش می‌نویسه OMG همون موقع Y رو می‌زنی و بقیه ماجرا!

قشنگ

کاربر سایت
Jun 6, 2011
320
نام
سید حجت الله
من که گفتم:D
باید سه تا فینیشر جمع کنی و افرادی که بازی می‌کنی هم دو تا سنگین وزن باشن (بیگ شو و مارک هنری مثلا) بعد طرف رو پرت می‌کنی سمت گوشه رینگ و خودش می‌نویسه OMG همون موقع Y رو می‌زنی و بقیه ماجرا!

چیطور سه تا فینیشر جور کنم متوجه نمیشم رییس من انقدر میزنمش که اون علامته Fقرمز میشه میندازمش کناره رینگ بیگ شو رو ولی همچین علامتیOMG که تو میگی نمیاد حالا چیطور 3تا فینیشر جور کنم!
راهنمایی کن. گل پسر

آخرین ویرایش:

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
چیطور سه تا فینیشر جور کنم متوجه نمیشم رییس من انقدر میزنمش که اون علامته Fقرمز میشه میندازمش کناره رینگ بیگ شو رو ولی همچین علامتی که تو میگی نمیاد حالا چیطور 3تا فینیشر جور کنم!
راهنمایی کن. گل پسر

ببین قشنگ جان(:d)وقتی فینیشر گرفتی استفاده نکن بعد دوباره انقدر بزنش فینیشر بگیری باز استفاده نکن تا بنویسه Fx3

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان وقتی زانوش رو میزاره تو پشتت و دستاتو رو به پشت میکشه یا گردنت رو میگیره یه نوشته میاد رو تصویر چطوری باید جلوش رو گرفت که آمپرش پر نشه؟

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,964
چیطور سه تا فینیشر جور کنم متوجه نمیشم رییس من انقدر میزنمش که اون علامته Fقرمز میشه میندازمش کناره رینگ بیگ شو رو ولی همچین علامتیOMG که تو میگی نمیاد حالا چیطور 3تا فینیشر جور کنم!
راهنمایی کن. گل پسر

اقا یه کاری میگم بکن همه رو خلاص کن :D

ببین بیگ شو رو انتخاب کن مقابلت رو هم بزار مارک هنری

وقتی خودتو انتخاب کردی گزینه پایین فینیشرت رو بزار روی 3
بعد برو تو بازی اینقدر بزنش یا هلش بده گوشه رینگ وقتی اونجا گیجه گوشه رینگ می نویسه OMG سریع Y رو بزن حله.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان وقتی زانوش رو میزاره تو پشتت و دستاتو رو به پشت میکشه یا گردنت رو میگیره یه نوشته میاد رو تصویر چطوری باید جلوش رو گرفت که آمپرش پر نشه؟
باید پشت سر هم و وحشیانه 4 تا دکمه اصلی دسته رو فشار بدی:D

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
بچها بار 5 میپرسم وقطی سوپر استار درست میکنی قسمتی داستانی داره سوپر استار مثلا یدونه اچویمنت 50 تای داره اگه اندر تیکر رو روی لجندری تو ویستر مینیا ببری بهت میده یا چند تا اچونت 30 یا 40 تای داره مربوط به سوپر استار ..ممنون

اقا جواب اقاااااا:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر