WWE 13 | Xbox 360

میانگین نمرات این بازی رو پیشبینی کنید

• 90-100

رای‌ها: 20 11.6%
  • 80-90

رای‌ها: 56 32.4%
  • 70-80

رای‌ها: 51 29.5%
  • 60-70

رای‌ها: 21 12.1%
  • 50-60

رای‌ها: 4 2.3%
  • کمتر از 50

رای‌ها: 21 12.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
قسمتی از بیش نمایش یکی از سایت ها که موفق به انجام دادن نسخه ناقص بازی به تازگی شده تهیه کردم(شامل بخش هایی از اتیتود ارا, special refree میشود).(با تشکر از کمک مهرشاد عزیز gear of war :)
لحظه wwe , wwe moment (لحظاتی مطابق واقعیت و خاص از مسابقه اس) که یکی از چهار دکمه برجسته در گوشه پایین و سمت چپ صفحه نمایش باعث می شود,اگر شما سریع باشید,و دکمه مربوطه را به اندازه کافی سریع فشار دهید,لحظه wwe را بازی خواهید کرد(لحظات خاص) مثلا؛من مسابقه بین stone cold vs dude love انجام دادم.لحظه ای شامل این شد ,که شروع به زدن داور کردم. که پس از آن, شما manager به یکی دیگر از هدف ها میشوید. هدف زدن وینس مک ماهون با یک صندلی در زمان محدود.:d
64816835018776551510.jpg

بازی دیگر که انجام دادم بین road dogg vs stone cold بود.که بیلی گان او را در بیرون رینگ همراهی کرده بود,بازی با stone cold در بالای سطح شیب دار ورودی ورزشگاه, اغاز شد,اماده برای حرکت به کنار رینگ و زدن stunner به بیلی گان ,تکمیل هدف اول است.بعد از ان امتیاز ,من در سمت مقابل ان ها بودم و 2 دقیقه برای شکست road dogg وقت یاقی بود.که من ان را انجام دادم با حدود 4-5 ثانیه باقی مانده روی ساعت. که منجر به کات سکین و حمله dx به stone cold شد که او را به طناب بستند.
بازی دیگر که انجام دادم,WrestleMania 14 main event بین stone cold vs shown micheal بود.که ورودی فوق العاده و کامل به نظر میرسید با رینگ قدیمی.هدف نیز در این بازی دیده میشود, در لحظه خاص که داور را زدم,مایک تایسون manager بازی شد(هدایت بازی رو بر عهده داشت)که در طول مسابقه در اطراف رینگ در حال قدم زدن بود,و در هر لغزشی سریع شمارش میکرد,قبل از این که مایکل از مرکز رینگ خارج شود.(در مورد ویدیو ها و عکس های بازی توضیح داده که ازاد میشوند.و..)
بعد از اتمام اتیتود ارا, من در گزینه های حالت سینگل بازی کزدم که شامل ؛Special Referee, Extreme Rules or Hell in a Cell match من مستقیما به special refree شیرجه زدم.:d

بعد از بارگذاری بازی,شما متری را در زیر شخصیت خود دارید,که ان را به عنوان به دست اوردن فینیشر در بازی معمولی بر میکنید,و ان در ان راه های مختلفی کار میکند(متر).هنگامی که متر شما بر شده است شما ان را برای فینشر بر روی یکی از شرکت کنندگان استفاده مکنید.با این حال انجام این کار باعث خواهد شد که متر عدالت خود را رها کنید,به این معنی است که اگر شما دوباره میخواهید ان را بر کنید, تماس درست و عادلانه است.اگر شما بازی رو درست و با بایین و بالا قضاوت نکنید,دفعات pin و sumbission را رد کنید یا با شرکت کنندگان فیزیکی برخورد و ان ها را به اطراف هل دهید (انیمیشن متنی جایگزین حرکت شما) شما بزودی صدا جانی را خواهید شنید که شما را از مسابقه بیرون میکشد و بعد از ان او را در رمب مشاهده مکنید که شما را بیرون می اندازد و داور معمولی جایگزین شما میکند. اگر در طرف دیگر بازی شما جوانمردانه متر را بر کنید,نه تنها شما قادر به استفاده از فینیشر نیستید, میتوانید زنگ را به صدا در بیارید قبل از این که حریف نقطه تسلیم برسد,و شمارش سریع کنید که با دکمه a انجام میشود.شما همچنین باید توجه داشته باشید متلک های شما با اشاره و فریاد داور جایگزین میشود که زمانی که شما انت ها را انجام دهید مشاهده مکیند که متر شما سریع تر بر میشود.در کنار داور ویژه وقتی را هم در hell in cell , extrem rules گذروندم که hell in cell واقعا تغییر خاصی نسبت به نسخه بیش نکرده به غیر از شکوندن در که با omg اتفاق می افتد.حرکت بر روی extrim rules کردم,و سلاح ها هنوزم همان است که در سال گذشته بود,که من با ان مواجه شدم.هر دو در حال حاضر و اتیتود ارا, بازی از سیستم جدید بهره مند است(سیستم خانگی) که دیدم یک codebreaker از بالای نردبان هدف مستقیم در بالای سطل زباله میتواند بر روی ان مسطح بیافتد..همچنین فینشر نا محدود میتوانید در اکستریم رولز فعال کنید.من قادر به سو استفاده از حریفم در لحظات مختلف دیدنی بودم.که معمولا برای استفاده از لحظات(omg) شما مجبور هستید مقدار معینی فینیشر, ذخیره کنید ,اما فینیشر نا محدود فعال کنید,ان ها در اشاره به تماس شما هستند.یکی از لحظاتی که من مورد ازمایش قرار دادم ,سوبلکس به خارج از رینگ بود.که در نوع خود بسیار ویرانگر است.اما با باداش اضافه شده به اکستریم رولز,و تعداد کمی میز,ان را میشود حتی بیشتر از ان استفاده کرد. و سوبلکس های جریکو و بانک از طریق میزها به خارج دیده میشود(بر روی میز)
نتیجه ؛با وجود اینکه نسخه ای که بازی کردم محصول نهایی نمی باشد و فقط دارای چند حالت است. بنابراین این برای طرفداران بسیار هیجان انگیز است که ایا گیم پلی جدید و اپدیت ها و نوع بازی ها و مد های جدید بازی پیشرفتی داشته یا رو به عقب برگشته و یا با جلب توجه کردن توجه به بخش جدید Attitude Era طرفداران را فریب داده.همه چیز در حال پیشرفت به سوی بالا است و این هنوز یکی از بسیار چیزی است که ما دوست داریم ببینیم در این بازی مانند Universe 3.0 و ایجاد یک دنیای کامل در wwe 13.;)

آخرین ویرایش:

gear of war

کاربر سایت
Dec 28, 2011
508
نام
مهرشاد
داشتم ی متنی از بیش نمایش یکی از سایت ها که موفق به انجام دادن نسخه ناقص بازی به تازگی شده تهیه
میکردم تا کجا رفتم#:-s , دستم خورد به back همش نابود شد. ای شانس(ولی بخاطر علاقه به بازی و نکته های خوب بیش نمایش تا شب دوباره قرار میدم .)
سایتو بگو ما هم بهت کمک کنیم

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
دمتون گرم بچه ها.من منتظر میمونم ترجمه ی شما رو بخونم.درس و دانشگاه شروع شده رمغی واسم نمونده بخوام کلمات رو رونه به دونه با دیکشنری قدیمی خودم ترجمه کنم.:bored:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
در 3-4 مرحله ویرایش کردم .. بازی امسال خیلی غافلگیرمون کرد! به چشم من خیلی به نسخه ps1 شبیه شده از تصویر loading ها بگیر و ..خوبه به نظرم
این تنسای من میگفتم خدایا کیه؟ تازه دیدم چون کشتی کج الان دنبال نمیکنم , این که همون a-train قدیمه!! ناقلا اسمش عوض کرده رکب بزنه!

The Ronaldo

کاربر سایت
Sep 10, 2011
47
فقط با اون کریره دِ راک خـر شدم و بـازی رو امسال میگیرم ... بعده Hera coms the Paine من فقط SMACKDOWN VS RAW 2010 رو بازی کردم و کلاً با این مجموعه thq لج کردم بازی نمیکردم ..
اما امسال به عشق دیواین جانسون با این داستانی که براش درست کردنو مارو یاده قدیم میندازه میگیرم بازیـــو ..
ولی بـاز هم میگم به امید اینکه روزی THQ دست از سره این بازی برداره و یه شرکت بزرگ بیاد بسـازه بـازیرو ...

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
wwe-13-D-Generation-X-screen
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
خبر های تازه؛:)
1-اقای لدسما توییت تازه ای زدند, و جزییات تازه ای گفتند به زودی و طی این 2 هفته از بخش universe mode 3.0 در دسترس عموم قرار خواهد گرفت
(ما باید در وسط هفته اینده,در یک رویداد مطبوعاتی شرکت کنیم,بسیار ی از اطلاعات بیرون خواهد امد,هفته بعد از ان,مردم انتظار اطلاعات را در 2 هفته اینده داشته باشند)
2-کمربند WWF European تایید شد.
اطلاعات جزیی اتیتود ارا؛استوری بخش dx از جایی جدا میشه و hunter , micheal جدا باید انتخاب شن, عین استوری ر ی, باتیستا تو 2010 یا استوری دیگه ای بود که triple h و مایکل بودن,و این تو استوری کین وتیکر د میکن در اول استوری مایکل با اندر در قفس روب رو میشیم که با دخالت کینم تموم میش.
همچنین استوری هم وجود دار که میشه تو اون به استریک 20-0 تیکر بایان داد یا اونو حفظ کرد . که برای بایان دادن میشه از کاراکتر ساختگی استفاده کرد.

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
وای.اون عکسی که گاوچرون داره کلوزلاین جهنمی رو به ر حقیقت میزنه،عکس العمل مو خیلی باحاله.(مفهومی)
WWE13_KharmaEve-2026-335.jpg
:|
کارما اگه بخواد میتونه من رو هم له کنه.جونوره . ناراحت نباش.(خواستم بهت دلداری بدم ، خودمو ضایع کردم:thinking:)

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
با توجه به این که بیشتر اطلاعات بازی منتشر شدند و ,نزدیکی به تاریخ عرضه 31 روز تا عرضه جهانی بیاید نگاهی به تغییرات و افزوده های جدید بازی ,در این شماره داشته باشیم؛;) قابل توجه که این ترجمه و.. نیست و برداشت خودم است و کامل هم است.:d
1- جایگزینی مد داستانی road to wrestlemania با attitude era ؛ thq بعد از استفاده مد road to wrestlemania از نسخه ی2009 تا 12 تصمیم به تغییر این مد کرد. البته میشه گفت قدیمی کردن مد و استفاده ار سوژه های داستانی واقعی کرد(درست مثل نسخه legend of wrestlemania ) در این مد 6 chapter رسمی وجود دارد و بیش از 1000 ایتم از جمله (فیلم و عکس و راستر برای ازاد کردن)
2- تغییرات کوچکی در مد create arena ؛ این مد در نسخه 12 به بازی افزوده شد برای هدف ساختن ارنا قدیمی با داشتن لگو های مختلف و تغییر بخش های مختلف ارنا, اما کاستی هایی نیز داشت,که به طور مثال نمیشد قسمت ورودی ارنا را ویرایش یا تغییر داد, به طور کلی 3 مورد جدید اضافه شده, 1- ادیت و تنظیم ورودی ارنا ها با داشتن بیش از 20 انتخاب به طور مثال میتونید لگوی مشت اسمکدان قدیمی رو برای سامر اسلام بگذارید
2- امکان انتخاب اندازه ارنا مثل wrestlemania یا ارنا های با ظرفیت کم , تغییرات در نور ارنا ,رو باز یا بسته بودن و..
3- اضافه شدن predator technology 2 در نسخه 12 نسخه یک این برای اولین بار معرفی شد که البته تغییرات خاصی مشاهده نمیشد امابطور کلی در این نسخه 3 کار انجام داده , مدلینگ بهتر راستر ها, شفافیت بهتر(در 12 هم میشد به واضح دید) طبیعی تر کردن بوست راستر ها البته این ها جزیی هستند که در گرافیک به چشم میان, اما در گیم بلی هم سه سیستم اضافه شده 1- معروف به سیستم خانگی که محل فرود امدن ضربات و ضربات طبیعی تر جلوه میده میتونید برای مثال به ترجمه در بالای صفحه مراجعه و بخش بازی جریکو و بانک ببینید, همچنین در وسایل هم این صدق میکنه مثل فرود از نردبان و افتادن مستقیم بر روی سطل اشغال همینطور مثال دانیال از بازی تایسون و لزنر و افتادن طبیعی. 2- سیستم تشخیص وزن که این بازی در چند نسخه قبل ازش رنج میبرد و کلا بازی نا متوازن شده بود که با افراد کوچک میشد فردی مثل بیگ شو رو بلند و فن زد. که با این سیستم اصولا افراد کوچک از زدن فن های بلند کردن عاجز اند و چرخه این جور فن ها در مواجه شدنشون با کاراکتر های بزرگ خارج میشن از لیستشون مثل ری میستریو. البته این نکته رو بگم که سیستم تشخیص وزن هنگام فینیشر عمل نمیکند

بیش از 100 راستر در بازی با dlc که بزرگترین لیست راستر ها در کل شماره ها است .و نعمت وجود بیشترین راستر های قدیمی بیش از 35 البته بازی در کل 80 راستر داره که قراره 20 راستر به عنوان دانلودی به بازی اضافه شوند
5-
اضافه کردن سیستمی به نام omg که,شامل بخش های مختلفی چون شکستن رینگ, شکستن بریکد گوشه محافظ تماشاگر ها , سوبلکس به بیرون رینگ توسط افراد سبک میشه که با جمع کردن فینیشر قابل استفاده است
6- اضافه شدن فینیشر بر روی میز گزارشگر ها و رفتن بر روی ان همانند چند نسخه قبل
7- برگشتن سه نوع بازی I QUIT , KING OF THE RING , SPECIAL REFREE به بازی که میشه گفت QUIT REFREEوع ساخته شدن و چیز های جدیدی به ان ها اضافه شده و خوب بالانس شدن در بازی. به گفته یکی از تستر های بازی
8- UNIVERSE MODE 3.0 که اطلاعات ان ظرف دو هفته اینده در دسترس قرار خواهد گرفت
و همچنین وجود بیش از 20 ارنای قدیمی و CREATE STORY که در نسخه های قبل بود
در مجموع با داشتن این اطلاعات و امدن اطلاعات جدیدتر در هفته اتی میشه نتیجه گرفت که THQ زحمت بیشتری برای این نسخه کشیده نسبت به نسخه قبل و چیز های جدیدتر اضافه شدن که به متنوع تر شدن بازی کمک به سزایی میکنن البته گیم بلی بازی تغییر خاصی نکرده و همانند نسخه بیش است.
سیستم LIVE هم اشاره کنم که همان سیستم صوتی است که امسال از نوع ساخته شده با کمک تیم UFC ,,,,,,و شعار های نوع و جدیدی ساخته شده که به زنده تر کردن بازی کمک کرده ,,,, شعار هایی مثل؛
YeS LeTS Go CeNa
و اضافه شدن 3 COmback جدید:| و فن های جدید مانند فن جدید KANE
بازگشت مد سا
خت کمربند ( CREATE a TITLE

آخرین ویرایش:

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
به نظر من اين بازي wwe 13 نسبت به قبل انش خوب شده كه ديگه قسمت road to wrestlemania برداشتن و به جاش قسمت attitude era گذاشتن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر