WWE 13 | Xbox 360

میانگین نمرات این بازی رو پیشبینی کنید

• 90-100

رای‌ها: 20 11.6%
  • 80-90

رای‌ها: 56 32.4%
  • 70-80

رای‌ها: 51 29.5%
  • 60-70

رای‌ها: 21 12.1%
  • 50-60

رای‌ها: 4 2.3%
  • کمتر از 50

رای‌ها: 21 12.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
آقا من اصلا کاری به این حرفا ندارم، از Ps2 به اینور هم کشتی کج بازی نکردم، فقط یه سوال: هنوز هم بخش Diva پا برجاست؟!:db-)
اگه هست که ما بذاریم تو لیست انتظار، آخه تخصص من Divaـست!!!!:d
اتفاقا تخصص من هم دیوا هست.:dولی زیاد به دیوا امیدوار نباش.طوری ساختنشون که ... ما اذیت نشیم:d(کاری به کار ادم ندارن).خودت بسازی بهتره.:p
...............
.......
...
راستی این ویدیو که دوستمون MONSTER گزاشت رو نگاه کنید.(البته همون قبلی هست که دوستمون SPANSER گزاشته بود).دقیقه 02:41 رو بیارید.و به داور نگاه کنید.همین کافیه که از بازی ناامید شین.:)(البته در اون حد هم نه.اخه کاری که داور انجام میده خیلی ضایست).
......
...
راستی یه چیزی راجع به کاور بازی..الان CMPUNCK داره گرایش پیدا میکنه به هیل شدن.حالا اگه چهره منفوری بشه،بعد عکس روی کاور باشه یه کم غیر عادی نیست؟:-s
(فقط خدا کنه عکس روی کاور رو توی منو هم نزارن مثل wwe12 .)

آخرین ویرایش:

NoMercy

کاربر سایت
Feb 28, 2012
28
نام
Amir
تریلر رو تازه دیدم، :(( بجز چندتا فن و بدل جدید و بازپخش لحظه ها چیز خاصی به نسخه PS2 بازی اضافه نشده!!!:-o:|
نه گرافیک تغییر چندانی کرده، نه فیزیک... میز گزارشگرا هم دقیقا همونجوری میشکنن! واقعا با چندتا کاراکتر اضافه کردن میشه یه نسخه جدید از یه بازیو داد بیرون؟!:|
یه سوال! چرا وقتی رینگ میشکنه، داور دیگه پا نمیشه؟! مگه چه فاجعه ای رخ داد که اونجوری زمین گیر شد آخه؟!:-/

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
رفیق کلا انتظار خاصی نداشته باش! من هم چون با کشتی کج حال میکنم و فقط همین 1 بازی منتشر میشه هر سال دنبال میکنم و بیشتر هم همین طورن.
ولی در این نسخه 2 نکته قابل توجه است.thq سعی کرده با تکیه بر کشتی گیر های قدیمی و اواخر دهه 90 و 2000 این شماره رو منتشر کنه!!(و من که راضیم چون همون 12 رو تا الان بازی میکردم ولی چون با این جدیدا حال نمیکردم خسته شدم.امسال قسمت rtw خسته کننده شده بود.2امسال چند قابلیت جدید اضافه کردن مثل هرسال ولی امیدوارم بشه از بالای نردبون spear زد یا طرف برت کرد بیرون که این دومی امسال امکان بذیر شده.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام یک خبر جدید اومد؛
به تازگی Cory Ledesma کارگردان ساخت WWE 13 در یک پست گفته که:
WWE 13 را با فینیشر بینهایت و مسابقات "حماسه ای" بازی کنید
و Cory Ledesma گفته که: سیستم تنضیمات جدید چیزهای سرگرم کننده ی زیادی به WWE 13 اضافه کرده و تنضیمات جدید Finisher/Match Settings چیزهای زیادی را به بازی اضافه خواهد کرد

خب این پست Cory Ledesma نشون میده که 2 چیز جدید به WWE 13 اضافه شده
اولی فینیشر بینهایت ( Infinite Finisher ) است
و دومی هم Finisher/Match Setting است

هنوز اطلاعات بیشتری درباره ی این 2 ویجگی جدید دقیقا در دسترس نیست
اما این خبر از یک ویرایش خوب در مسابقات برای بازیکننده های WWE میده:d

من که اصلا نفهمیدم منظورش چیه!!شما چی فکر میکنید؟:d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
سلام یک خبر جدید اومد؛
و Cory Ledesma گفته که: سیستم تنضیمات جدید چیزهای سرگرم کننده ی زیادی به WWE 13 اضافه کرده و تنضیمات جدید Finisher/Match Settings چیزهای زیادی را به بازی اضافه خواهد کرد

خوشم میاد مثل خودم سحرخیزی.:d
بابت خبرهایی که مبزاری ممنون.

NoMercy

کاربر سایت
Feb 28, 2012
28
نام
Amir
سلام یک خبر جدید اومد؛

من فکر میکنم منظورش اینه که تو Match Setting قسمت Finisher یه آپشنی اظافه شده که میشه فینیشر رو بینهایت تنظیم کرد واسه بازی،:-/
اگه اشتباه میکنم لطفا تصحیح کنید..
ولی به نظرم جالب نیست، هرکی اولین فینیشر رو زد تمومه دیگه، هی طرف رو بلند میکنه باز فینیشر میزنه، بلند میکنه باز فینیشر میزنه..:d البته تو بدبینانه ترین وضعیت.. :d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اره فکر میکنم درست میگی ولی بهترین کاربردش تو رویال رامبل که تو این حالت تنظیم میکنی بد دیگه همیشه فینیشر داری

Cory Ledesma در مصاحبه ی اخیر خود با ناشر فرانسوی Jeux Video اطلاعات جدیدی از بخش " Attitude Era " را عرضه کرد .

وی تایید کرد که در این بخش شخصیت های Stone Cold ، Mankind و Undertaker به عنوان کاراکتر قابل بازی حضور خواهند داشت .

او در ادامه افزود ، در بخش Attitude Era مسابقاتی مبتنی بر هدفی خاص برگزار خواهد شد که شما باید در هر یک از این مسابقات کار خاصی انجام دهید .

چیزی شبیه به مسابقاتی که در Legends of WrestleMania انجام میشد .

در صورتی که در این بخش اهداف مربوطه را درست انجام دهید ، به عنوان جایزه ، قسمت های قفل شده آزاد میشوند و همچنین میان پرده های جدید این بخش به نمایش در می آیند .

با توجه به اطلاعات منتشر شده به نظر میرسد این بخش پیشرفت های خوبی داشته باشد .

برای کسانی که نمیدانند باید بگوییم که بخش " Attitude Era " قسمتی است که در نسخه جدید بازی به جای بخش " Road to WrestleMania " جایگزین شده است .

یکجورایی خیلی شبیه legends of wrestlemania کردن واضح ترین مثال این بخش هم بازی mankind VS undertaker در wrestlemania است که حتما با تیکر باید mankind از بالای قفس بندازیم روی میز گزارشگر ها.

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دوستان اگه یادتون باشه خبری از بازی اعلام شد مبنی بر واقعی ترین کاراکتر ها.
خوب در مصاحبه ای که با cory ledesma شد,گفتتند؛در نسخه جدید تصمیم به تغییر چه چیزی گرفتید ,ایشون گفتند که در نسخه 12 ما از fan ها جوابیه های بسیاری دریافت کردیم که از طراحی و گرافیک شخصیت ها رنجیدند و ما در این نسخه از تکنولوژِی تازه ای استفاده کردیم که بافت ها بسیار بویا تر و زنده تر است و شخصیت به واقعی ترین شکل طراحی شدند و انیمیشن های جدیدی نیز اضاثه شده!!
که عکسی هم قرار میدم که به نظر میاد حرف ایشون درسته

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خوب عکس ها رو دوباره قرار دادم
:d
93839762773457990637.jpg
00812448722691942902.jpg
[/URL][/IMG]
طبق وعده ای که از طرف thq داده شده قرار هر سه شنبه فینیشر و ورودی های استار ها رو نمایش بدند که این هفته شانس به این ها رسید

Today THQ revealed the entrances and finishers of Chris Jericho, CM Punk, Attitude Era Mark Henry, Stone Cold Steve Austin, Mankind and The Miz.
ا
کنون این ها قابل دسترسی هستند(دانلود کردید, به ما هم بگید چجوریه چون من دسترسی ندارم)

,و هفته بعد قراره به نمایش دربیاد
the entrances and finishers of Big Show, The Undertaker (Attitude), Sheamus, John Cena, Mark Henry
and Mike Tyson next week

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خبر داغ داغ:d:dلیست راستر های بازی لیک شد که به شرح زیر است؛
superstars(38
Albero Del Rio
Big Show
Booker T
Brock Lesnar
Broduc Clay
CM Punk
Chris Jericho
Christian
Cody Rhodes
Daniel Bryan
David Otunga
Dolph Ziggler
Epico
Heath Slater
Hunico
Jack Swagger
Jinder Mahal
John Cena
Justin Gabriel
Kane
Kevin Nash
Kofi Kingston
Mark Henry
Primo
R-Truth
Randy Orton
Rey Mysterio
Santino Marella
Sheamus
Sin Cara
Ted DiBiase
The Great Khali
The Miz
The Rock
Triple H
Undertaker
Wade Barrett
Zack Ryder
Divas (7
Alicia Fox
Beth Phoenix
Brie bella
Eve
Kelly Kelly
Kharma
Nikki Bella

Attitude Era (32)

Animal
Big Bossman
Big Show (Attitude)
Billy Gunn
Bret Hart
British Bulldog
Cactus Jack
Chris Jericho (Attitude)
Christian (Attitude)
Dude Love
Eddie Guerrero
Edge
Godfather
Hawk
Kane (Attitude)
Ken Shamrock
Lita
Mankind
Mark Henry
Mike Tyson
Mr. McMahon
Road Dogg
Shane McMahon
Shawn Michaels
Stephanie McMahon
Stone Cold
The Rock (Attitude)
Triple H (Attitude)
Trish Stratus
Undertaker (Attitude)
Vader
X-Pac

---------- نوشته در 08:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:35 AM ارسال شده بود ----------

دوستان لیست مورد تایید بنده و thq نیست چون ی سری ابهامات داره ولی از سایت معتبری گرفتم,مثلا این که rikishi نیست ,در حالی که خودش تایید کرده در بازی هست یا kurt angel ,
ولی این لیست 77 راستر داره که rikishi شاید 78 باشه چون گفته بودن 78

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
آقا منصور دمت گرم تاپیک رو به معنای واقعی زنده نگه داشتی با خبرای به درد بخور :d
تو سوپر استارای قدیم Lita,Bret Hart,Shawn Michael,X-Pac خیلی عالیه که هستن.جای Razor Ramon خیلی خالیه :(

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
آقا منصور دمت گرم تاپیک رو به معنای واقعی زنده نگه داشتی با خبرای به درد بخور :d
تو سوپر استارای قدیم Lita,Bret Hart,Shawn Michael,X-Pac خیلی عالیه که هستن.جای Razor Ramon خیلی خالیه :(

اره شاهین عزیز,ولی razor ramon از ps2 به اینور تو هیچکدوم نبوده تو سگا قبل تر بوده..
ولی کلا خوبه لیست من راضیم ولی گلدبرگ نمیدونم چه دشمنی دارن,امسال بهترین قدیمی ها رو داریم

---------- نوشته در 11:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:00 AM ارسال شده بود ----------

چند عکس جدید دیگر :d
27152041429068418946.jpg
93632151421679171195.jpg
38419325522153528916.jpg
02017135574756077999.jpg

The Ronaldo

کاربر سایت
Sep 10, 2011
47
من نمیدونم چرا اینا روی چهره ی تماشاگرا کار نمیکنن .. الکی الکی بپر بپر میکنن واسه خودشون و یه سری حرکات تکراری یکی در میونم شبیه همن ..
خدایی الان توی بازی های دیگه این بخش تماشاگرا چشم گیر شده مثل همین بازی های آخر المپیک لندن یا بازی های ورزشی که نیاز به تماشاگر داره ..
واسه چی اینکارو نمیکنن معلوم نیســـــت ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر