WWE 13 | Xbox 360

میانگین نمرات این بازی رو پیشبینی کنید

• 90-100

رای‌ها: 20 11.6%
  • 80-90

رای‌ها: 56 32.4%
  • 70-80

رای‌ها: 51 29.5%
  • 60-70

رای‌ها: 21 12.1%
  • 50-60

رای‌ها: 4 2.3%
  • کمتر از 50

رای‌ها: 21 12.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دقیقا ، take two .بهتر از ea چون ea ترافیک عناوین ورزشیش زیاد و معلوم نیست بازی دیگه سال به سال بیاد take two تظمین کیفیتش ولی نمیدونم پشت پرده چه خبره.شانس take two بیشتره و شایعات حاکی از رفتن ip زیر دستشونه

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
الان واسه وداع با thq رفتم تریلرهای چند نسخه قدیمی کشتی کج دیدم ،رسیدم به here comes the pain,
خداییش،برای بخش falls conect !چقدر لوکیشن قرار داده بودن.
فروشگاه،خیابون،بالای ورزشگاه،پارکینگ تازه از ایتم هاش هم میشد استفاده کرد از چرخ فروشگاه،زدنشون به شیشه ،پریدن ازپارک ،بالای رمپ بردن به گوشه رمپ
استفاده از موتور و زدن به فرد کشوندن با موتور.!

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
من که زیاد از Here Comes Pain خوشم نمیومد
4 تا لوکیشن و یک موتور که نشد گیم پلی
اون هم بجای شبیه ساز کشتی کج یک بازی ارکید بود
ولی خب از لحاظ ارکید بود بسیار از WWE 13 بهتر و برتر بود

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من که زیاد از Here Comes Pain خوشم نمیومد
4 تا لوکیشن و یک موتور که نشد گیم پلی
اون هم بجای شبیه ساز کشتی کج یک بازی ارکید بود
ولی خب از لحاظ ارکید بود بسیار از WWE 13 بهتر و برتر بود
قبول دارم،ولی کدام نسخه شبیه سازی بوده،هیچکدوم.از اون لحاظ خیلی بازی سری بود ،متنوع بود.تو دریمکست دیدم بازی تا نه نفرم تو صحنه بوده،یک مقاله ای خوندم
امیدوار بودن take two بتونه با توجه به انجینش واسه نسل بعد 8نفر بتونن در صحنه قرار بدن کار سنگینیه برا این نسل و دم اخر.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
من نمیدونم شما از بازی here come the pain چی دید من که چیز جذابی توش ندیدم به نظر من که مثل همیشه بود اما بچه ها خاطرات خوبشون با اون بازی دارند باور کنید اگر الان برید بازی را دوباره ببینید میفهمید که اصلا اون چیزی نیست که فکرشو میکردید

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من نمیدونم شما از بازی here come the pain چی دید من که چیز جذابی توش ندیدم به نظر من که مثل همیشه بود اما بچه ها خاطرات خوبشون با اون بازی دارند باور کنید اگر الان برید بازی را دوباره ببینید میفهمید که اصلا اون چیزی نیست که فکرشو میکردید
من فرشید عزیز بحثم سر خوب و بد نیست تو این نسل که thq صاحب بازی بود.شما کدوم شماره رو واقعا خوب دیدی¿؟!!
حد اقلش من از تنوع صحبت کردم تو اون شماره که تازه مال ps2 بود.محدودیت انقدر نبود..میشد بری از زمین بیرون بری بقل های رمپ که تو هیچکدام از شماره های نسل اکنون ندیدم .فقط شعار های لدسما و انجین کهنه بازی.2k هم تو این فرصت تا مهر کار خاصی نمیتونه بکنه مگر این این شماره رو تیم yokes ادامش بدن با انجین جدید تعییر ریشه ای نمیتونن بدن:)

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
البته 2007 تقریبا شبیه ساز بود.(تقریبا).
یادش بخیر اون موقع ps2 هم نداشتم.یه پنجه بکس دادم به دوستم و اون هم svr2007 رو داد به من.من هم سریع رفتم کلوپ و دلی از عذا در اووردم.
بعدش رفتم تبدیل دسته ps2 خریدم و دوستا رو می بردم کلوپ و 6 نفره میزدیم.کله گندشون من بودم.کین رو میگرفتم و میگفتم شمال همدیگه رو یزنین و با من کاری نداشته باشین.کسی هم سمت من نمی اومد.یه بار یکی از دوستا سرپیچی کرد و به سمت من دوید . من هم پایین مربع رو زدم و کین پاش رو اوورد بالا و صورت حریف رو با زمین مماس کرد:dدرس عبرتی شده بود برای بقیه دوستا.همش خاطره شد..:-?
......
من هم خلاص شدن از دست thq رو به همه تبریک میگم..منتظر اینده ای بهتر باشین.هوش مصنویی بهتر.گرافیک بهتر . صداگزاری و انیمیشن و طراحی و ... بهتر . ایشالا>:d

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
دوستان بک خبر بسیار جدید براتون دارم
البته فکر کنم در صفحات قبل گفته باشند
خبر هم اینه که کمپانی 2K لیسانس ساخت سری بازی های کشتی کج براساس WWE را خرید و دیگه 2K در بازی های کشتی کجی که میسازه میتونه از همه ی استارها و مسابقات و ارناها و کلاء همه چیز WWE استفاده کنه
یکی از مقامات معتبر کمپانی 2K هم این خبر را تایید کرده

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
من فرشید عزیز بحثم سر خوب و بد نیست تو این نسل که thq صاحب بازی بود.شما کدوم شماره رو واقعا خوب دیدی¿؟!!
حد اقلش من از تنوع صحبت کردم تو اون شماره که تازه مال ps2 بود.محدودیت انقدر نبود..میشد بری از زمین بیرون بری بقل های رمپ که تو هیچکدام از شماره های نسل اکنون ندیدم .فقط شعار های لدسما و انجین کهنه بازی.2k هم تو این فرصت تا مهر کار خاصی نمیتونه بکنه مگر این این شماره رو تیم yokes ادامش بدن با انجین جدید تعییر ریشه ای نمیتونن بدن:)

من هر سال که میگذره گزینه هایی میبینم که از قبلی بهتره اما در کل حق دارید که از thq خسته شده باشید فقط کنار رینگها نیست که اشکال داره میتونم 10 تا اشکال بزرگ را براتون بیارم در کل من از htq اصلا خوشم نمیاد اما تنها حالی که از زمان ساخت wcw nitro تا الان به من داده wwe12 بوده که داخلش تونستم بازیهای wcw را زنده کنم و دارم بازی میکنم شوهاشو اما با 100 تا اشکال

*ArmiN*

کاربر سایت
Jan 11, 2013
7
نام
Col.Hannibal Smith
سلام
دوستان من
WWE'13 رو با ps3 همه آيتم هاشو Unlock كردم!
فقط
4 تا از كمربندها رو نميتونم باز كنم!لطفا كمك كنيد(توضيح بديد چه كنم)
1.win a championship playing as a CAS in WWE Universe Mode
2.win a tag team championship using an Attitude Era tag team in WWE Universe Mode(The New Age Outlaws,D-Generation X
3.Appear once at WrestleMania using a CAS in WWE Universe Mode
4.Appear twice at WrestleMania using a CAS in WWE Universe Mode

>:d:">

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر