WWE`12 | Xbox 360

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
بچه ها یه مشکل عجیب برا من پیش اومده کسی میدونه قضیه چیه ؟
من از
هفت سنگ
4 تا بازی گرفتم wwe 12 &rayman origins&halo cea&ac r
حالا کشتی گجو اجرا میکنه اما اون 3 تای دیگرو میگه the disc is not suported رو هاردم هم نصب کردم همین پیغامو داد به لایو هم وصل نشدم پس مطمئنم که اون اپدیت مخفیرو نداره چون gow3&skyrim &rr aand k& ron رو اجرا میکنه ولی این 3 تارو نه ایراد از چیه بنظز شما ؟

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
بچه ها یه مشکل عجیب برا من پیش اومده کسی میدونه قضیه چیه ؟
من از
هفت سنگ
حالا کشتی گجو اجرا میکنه اما اون 3 تای دیگرو میگه the disc is not suported رو هاردم هم نصب کردم همین پیغامو داد به لایو هم وصل نشدم پس مطمئنم که اون اپدیت مخفیرو نداره چون gow3&skyrim &rr aand k& ron رو اجرا میکنه ولی این 3 تارو نه ایراد از چیه بنظز شما ؟
جاش اینجا نبود سوال کردی ..دیسک هات خراب اند یا درست رایت نشدن

---------- نوشته در 08:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:41 PM ارسال شده بود ----------

یکی این Challange ها رو برازه بدونیم چطوری کاراکتر ها رو باز کنیم
چطور باید اسوتن کولد رو باز کنم؟

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
برا دوستانی که میخوان بدونن چطوری کاراکتر هارو ازاد کنن باید بگم که شما rtwm رو هی برا خودتون برید دونه دونه همه غیر از براک لزنر ازاد میشن
و اما طریقه ازاد کردن براک لزنر شما باید برید universe mode رو بازی کنید براک شانسی تو یکی از مسابقه ها میاد بیرون و باهاتیون مبارزه میکنه ببریدش و براک ازاد میشه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
در جواب c ronaldo نه ساختگی نیست ولی جدیده مال برند nxt است فقط شما میتونید کت براش انتخاب کنید اسمش هم jacob hass است اسمش و.. خونده میشه با ساختگی فرق داره بهتره بگیم اینم یک استوری از یک سوپر استار جدیده استوری قشنگی هم است در پاسخ به god of game رفیق چرا برای براک لسنر فلسفه میگی هیچ شانسی نیست ئوباره میگم بازی اول universe انجام بدید که بین hhh vs miz است اخرش براک وارد میشه به شکل کات سکین اچ میزنه و تمام هیچ نیازی به جنگیدن باهاش هم نیست امسال rtw عین 2010 کردن با این تفاوت که کات سکین ها بیشتر شدن و سخت تر شده من که گذاشتم روی easy اعصاب ندارم پارسال واقعا ایده ی خوبی بود راه رفتن اما به شکل ناشیانه مزخرف و خسته کننده وارد بازی کرده بودن خودشون فهمیدن ورداشتن یعنی چی که بری همه ی استیج بگردی نمیدونم با همه حرف بزنی اونو هل بدی با اون lipstick بد خودشون فهمیدن ورداشتن از بازی بخش money in the bank است شرمنده گفتم نیست روی 6 نفره است باز هم 6 نفره جای تعجب داره واقعا یا مثلا تیم راو تیم اسمک دان که باید 5-5 باشن 3-3 است اینا رو هیچ تغییری ندادن گفتن توی 13 همین ا رو درست کنیم با یک rtw دیگه بدیم بیرون

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
دوست عزیز شما به لایو وصل شدی.به خاطر همین این مشکل پیدا کردی.به این تاپیک مراجه کن.
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=52607
جاش اینجا نبود سوال کردی ..دیسک هات خراب اند یا درست رایت نشدن

:|

• Like
Reactions: ston cold

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
دوست عزیز شما به لایو وصل شدی.به خاطر همین این مشکل پیدا کردی.به این تاپیک مراجه کن.
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=52607

نه داداش من به لایو وصل نشدم و اون اپدیت مخفیم رو دستگاه نیس چون بقیه بازی های جدید رو مثل gow 3 batman ac skrim رو میخونه
در کل دستتون بابت جواب دادن درد نکنه

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان من میخام همه این بازیکنایی که قفلنو باز کنم چیکار کنم کدوم مسابقرو شرکت کنم تا ازاد بشن اینا بعد من میخام مسابقهای چمپیون اینا برم چیکار کنم دوستان یکی بیاد مسیرشو بگه تا بدونم من همیشه با این قضیه مسابقه تو کشتی کج مشکل دارم ممنون میشم کسی یه توضضیحی بده تشکر .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دوستان من میخام همه این بازیکنایی که قفلنو باز کنم چیکار کنم کدوم مسابقرو شرکت کنم تا ازاد بشن اینا بعد من میخام مسابقهای چمپیون اینا برم چیکار کنم دوستان یکی بیاد مسیرشو بگه تا بدونم من همیشه با این قضیه مسابقه تو کشتی کج مشکل دارم ممنون میشم کسی یه توضضیحی بده تشکر .

یک نکته رو بگم اینه شما اگر قسمت rtw کامل کنید سوپر استارها به تدریج ازاد میشن فقط بروک لسنر بصورت universe ازاد میشه یعنی توی هر استوری واسه خود استار های قفل هم در واقع استوری در نظر گرفته شده
نکته بعد شما میتونی هم در universe سر کمربند بازی کنی هم توی معمولی خودت امسال میتونی بازی سر کمربند بزاری دیگه مثل پارسال نیست نشه و قسمت ازاد کردن هم مثل پارسال دنگ و فنگ نداره

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
نه هنوز ازاد نکردم کامیار.چیکار باید بکنم!!:-/:d
اشکان story رو با Sheamus و Triple H که تموم کردی یه Story دیگه هم باز میشه باید یه Character بسازی با اون هم تموم کنی 1بار یعنی کلا Road to Wrestlemania رو تموم کردی Booker T + چندتا دیگه باز میشن

---------- نوشته در 07:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:54 PM ارسال شده بود ----------

آقا یه سوال...من الان 3 تا Character قفل دارم...باید چیکار کنم آزاد شن؟

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
اشکان story رو با Sheamus و Triple H که تموم کردی یه Story دیگه هم باز میشه باید یه Character بسازی با اون هم تموم کنی 1بار یعنی کلا Road to Wrestlemania رو تموم کردی Booker T + چندتا دیگه باز میشن

---------- نوشته در 07:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:54 PM ارسال شده بود ----------

آقا یه سوال...من الان 3 تا Character قفل دارم...باید چیکار کنم آزاد شن؟
کیا خب جیگری؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر