WWE`12 | Xbox 360

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ولی من دیشب به لایو وصل شدم خبری از باتیستا نبود.
symbols-critical2.png
آپدیت مخفی! XBOXLIVE و مشکلات آن ... !!!
در چند روز اخیر در شبکه XBOXLIVE آپدیت مخفی با اتصال به شبکه لایو !!! منتشر شده که با آپدیت مخی (از شما سوالی پرسیده نمی شود) آن دستگاه شما حتی با داشتن IXTREME LT+2 دیگر قادر به اجرای اکثر بازیهای XGD3 و 6 بازی AP2.5 نخواهد بود و در اجرا با پیغام This disc is not supported مواجه خواهید شد
پس تا اطلاع ثانوی از اتصال به شبکه لایو اجتناب کنید و حتی کابل اینترنت را از کنسول خود جدا کنید !!!
سلام اشکان جان اینو ندیدین مگه پس چرا لایو رفتین اره بعد سی 4 همینو گفته ها الان بازی های جدیدو میتونین باز بازی کنین غیر اورجینال

• Like
Reactions: гадюка

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
بازیو نشستم 3 ساعت بازی کردم :
زاویه دوربین دو مسابقات تگ تیم بیشتر موقع ها وحشتناک افتضاحه و شما نمیبینید چیکار دارید میکنید
سیستم دفاع گرفتن درست کار نمیکنه
بعضی موقع ها وقتی طرفو پین میکنی داور عین مجسمه وا میسه نیگا میکنه تا یارو از پین در بیاد
رود تو رسیلمینیا زود تکراری میشه براتون و بعضی جاهاش بیش از حد سخت میشه و بزور بهتون روارد میده مثلا من 3 ساعت رود تو رسیلمینیا رو رفتم فقط 3-4 تا پیرهنو و ادج رو باز کرد
حالا نکته های مثبت:
یه تیکه های رود تو رسلمینیا خیلی جالبو سینماتیک میشه
گیم پلی خیلی روون ترو سریعتر شده
حرکات و فنون نسبت به نسخه های قبل خیلی طبیعی تر شده
اعتیاد اوری بازی نسبت به نسخه های قبلی بیشتره

یه چیزیم بگم منتها این نظر منه گرافیک بجای پیشرفت پس رفت کرده یعنی بیشتر رو صورت کشتی گیرا توجه شده مثلا هیکلاشون گرافیکش کمه و کم جزئیاتند

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
سلام:d
بازی رو کاملا بررسی کردم و بهش امتیاز 85 رو میدم.
نکات منفی:
1.صداگزاری نسبت به نسخه قبل پیشرفت زیادی نکرده.
2.ساختن کارکتر اصلا تغییر نکرده(طوری که کارکترم رو در بازی saints row به این ترجیح میدم).
نکات مثبت:
بقیش دیگه کلا مثبته (به نظر من:d)

wwe69

کاربر سایت
Jun 10, 2011
12
نام
کمال قبادی
باتیستا کجا بود؟؟؟کی گفته اصلا باتیستا توی این بازی هست؟

قرار بود که I Quit Match هم به این بازی اضافه شه که متاسفانه اینطور نشد !الان دوساله که قرار اینطور بشه.

رود تو رسلمنیا واقعا استوری قوی و جذابی داره.تا رسلمنیا شماشیمس رو هدایت می کنید.بعد از اون تریپل اچ کاراکتر اصلی خواهد بود.بقش رو نمیدونم چون تازه به بعد از رسلمنیا رسیدم.

حضور براک لزنر توی این بازی از نکات مثبت و قوت بازی به شمار میره.همچنین افرادی مثل بوکرتی،دراک،کوین نش و... قفل هستند !

توی پک ول دی ال سی هم که عرضه شده لباس قدیمی ادح،کاراکتر مایکل کول ، کاراکتر جیم راس ، لباس قدیمی کریسچن،جری لاولر و کارکتر شان مایکلز در سوروایور سریس 1997 وجود داره که خیلی خوبه !

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
symbols-critical2.png
آپدیت مخفی! XBOXLIVE و مشکلات آن ... !!!
در چند روز اخیر در شبکه XBOXLIVE آپدیت مخفی با اتصال به شبکه لایو !!! منتشر شده که با آپدیت مخی (از شما سوالی پرسیده نمی شود) آن دستگاه شما حتی با داشتن IXTREME LT+2 دیگر قادر به اجرای اکثر بازیهای XGD3 و 6 بازی AP2.5 نخواهد بود و در اجرا با پیغام This disc is not supported مواجه خواهید شد
پس تا اطلاع ثانوی از اتصال به شبکه لایو اجتناب کنید و حتی کابل اینترنت را از کنسول خود جدا کنید !!!
سلام اشکان جان اینو ندیدین مگه پس چرا لایو رفتین اره بعد سی 4 همینو گفته ها الان بازی های جدیدو میتونین باز بازی کنین غیر اورجینال
سلام.بله حق با شما هستش.فعلا نباید به لایو وصل شد.:)
حضور براک لزنر توی این بازی از نکات مثبت و قوت بازی به شمار میره.همچنین افرادی مثل بوکرتی،دراک،کوین نش و... قفل هستند !
طریقه ازاد کردن اینا مثل قبل هستش دیگه.یعنی اگه رود تو رسلمنیا رو تا اخر بری همه کارکترها ازاد میشن.
باتیستا dlc هست و روی خود بازی نیست
من دیروز رفتم لایو ولی خبری از باتیستا نبودش.

آخرین ویرایش:

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
من دیروز رفتم لایو ولی خبری از باتیستا نبودش.
من نگفتم همین الان رو لایو هستش که منم امروز لایو بودم بعدش یه تاریخی میگن بعد اون تاریخ باید از توی خود بازی بخریدش
من الان بازیو فقط به عشق راک و استون کلد و راک و براک دارم میرم که ازاد بشن

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
راک متاسفاه ازاد نمیشه راک در نسخه pre order بازی بود و فکر کنم اونم dlc بشه ولی بقیه هستند
به نظر من ساخت ارنا واقعا عالی است حتما سری بزنید و هنگام مسابقات بیشتر بهم حال میده خیلی نرم و روون شده و احساس میکنم گرافیک بالاتر رفته در حالی که فقط زرق برق بیشتری دادن ولی هنگام ورودی ها یا مواقعی که توده تماشاگر ها رو نشون میده تو ذوق میزنه
امسال به دلیل این امکانات نه تونستن انی این د بانک 8 نفره بزارن نه کلا 8 نفره کنن چون به مشکل میخوردن ولی به نظرم اگه 1 گیگ بیشتر استفاده میکردن بهتر بود به نظرم باید متنوع تر میکردن مثا اضافه کردن i queit match
streacher match
3 fals
casket match
حیف ولی خوب لجند ها ارزش بازی رو خیلی بالا میبرند براک لسنار و ادی و ادج و کوین نش و
بعدا از طریق dlc راک و میک فولی و رندی سوییج باتیستا رو میگیرم

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
سلام:d
بازی رو کاملا بررسی کردم و بهش امتیاز 85 رو میدم.
نکات منفی:
1.صداگزاری نسبت به نسخه قبل پیشرفت زیادی نکرده.
2.ساختن کارکتر اصلا تغییر نکرده(طوری که کارکترم رو در بازی saints row به این ترجیح میدم).
نکات مثبت:
بقیش دیگه کلا مثبته (به نظر من:d)
دانیال از بقیه ی نسخه ها بهتر شده؟ مخصوصا 2011!

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
منم با هزار زحمت موفق شدم بازی را بگیرم و چندتا استار را انتخاب کردم و بازی کردم باید بگم از نسخه های قبل بهتر شده عیب داره مثلا صدا گذاری که انگار توی یک سالن مثل هال پخش میشه گرافیگ چندان تغییر چشمگیری نکرده اما منو بسیار زیبا شده اول بازی دمو شروع بازی داره حرکات طبیعی تر شده یکم هنوز عادت نکردم به سیستم کنترل جدبدش مثلا نمیدونم چطوری submission میکنه طرف را که یاد میگریم
در کل هنوز زیاد بازی نکردم اما تا اینجا خوشم امد

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
منم با هزار زحمت موفق شدم بازی را بگیرم و چندتا استار را انتخاب کردم و بازی کردم باید بگم از نسخه های قبل بهتر شده عیب داره مثلا صدا گذاری که انگار توی یک سالن مثل هال پخش میشه گرافیگ چندان تغییر چشمگیری نکرده اما منو بسیار زیبا شده اول بازی دمو شروع بازی داره حرکات طبیعی تر شده یکم هنوز عادت نکردم به سیستم کنترل جدبدش مثلا نمیدونم چطوری submission میکنه طرف را که یاد میگریم
در کل هنوز زیاد بازی نکردم اما تا اینجا خوشم امد
شما همون دکمه فن زدن A رو نگه داری سابمیشن میکنه.هنگام دویدن هم x رو نگه داری فرق میکنه با اینکه معمولی بزنی

دانیال از بقیه ی نسخه ها بهتر شده؟ مخصوصا 2011!
اره.100% بهتر شده.2011 یه جورایی رو اعصاب بود.wwe12 سرعتیه.مثلا کشتیکیر بعد از دریافت ضربات سریع بلند میشه(سیستم جدیده)ولی تو 2011 یارو جنازه میشد.2.حرکتا هم که خیلی نرم شدن.به نظر من این بهترین سری از این بازیه.(هنوز بازی رو نگرفتی)

• Like
Reactions: гадюка

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
خوبه ماهم که عمریه داریم این رو بازی میکنیم یه نظر بدیم.. بازی W12 با تقیراتی که داده تونسته بازی رو به روزهای اوجش برگردونه ..از سال 2008 به بعد هیچ کدوم از نسخهاش 2008 .2009. 2010 .2011 .حرفی برای گفتن نداشتن ..ولی این نسخه W12 امسال بهترین نسخه تاریخ بازیهای کشتی کج رو عرضه کرده که واقعا جای تقدیر از سازندگان W12 داره..
خلاصه من که با بازی خیلی حال کردم و قول میدم هرکی تو لایو بیاد دست خالی نمیزارم بره ..:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر